Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Są to wyłącznie ( jak zwykle ) nasze domysły, ale Joasia nie stoi chyba zbyt wysoko w tzw. hierarchii TVN
Stoi w takiej samej hierarchii jak i wszyscy inni prezenterzy.Ogólna tematyka zawsze jest przecież narzucana z góry.
Zwłaszcza jeśli chodzi o tematy drażliwe dla TVN, jak ostatnio prowadzona rozmowa o przemówieniu Słońca Kaszub
A co miała atakować Tuska nie znając nawet tematu przemówienia :>
kamilo pisze:Taki inteligentny jesteś, a mimo to te wiadomości potrafią Ci zrobić wodę z mózgu
epsztajnek pisze:Czyli wymarzony target dla TVN24
Dzięki za te uprzejmości :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dawno nie było takiej wymiany zdań :spiewa:
maxxx pisze:Stoi w takiej samej hierarchii jak i wszyscy inni prezenterzy.Ogólna tematyka zawsze jest przecież narzucana z góry.
Zgadza się - Joasia jest tak traktowana jak wszyscy. A co to znaczy? Tego nie wiemy :roll:
A co miała atakować Tuska nie znając nawet tematu przemówienia
To ja chyba nie jestem w temacie :rozglada:
Dzięki za te uprzejmości
Nie miałem nic złego na myśli - było to dwuznaczne. Jeśli mnie zrozumiałeś inaczej, niż miałem to na myśli, a wszystko na to wskazuje, to przepraszam Cię. Szczerze. :stop:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Dawno nie było takiej wymiany zdań
Jak ktoś ma wode z mozgu zrobioną to nie ma co się spodziewać samego głaskania po głowie :nie:
Zgadza się - Joasia jest tak traktowana jak wszyscy. A co to znaczy? Tego nie wiemy
No więc właśnie :uhh:
To ja chyba nie jestem w temacie
A mi się nie chce wracać już do tego :stop: Wole dysktowac o czymś przyjemniejszym :tanczy: A nawet kimś,czyli o Joasi :tanczy:
Nie miałem nic złego na myśli - było to dwuznaczne. Jeśli mnie zrozumiałeś inaczej, niż miałem to na myśli, a wszystko na to wskazuje, to przepraszam Cię. Szczerze.
Ja tam nie jestem obrażalski,więc nie było sprawy :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Jak ktoś ma wode z mozgu zrobioną to nie ma co się spodziewać samego głaskania po głowie
Oj czepiasz się :lol2:
No więc właśnie
... a my tylko dobudowujemy do tego własne teorie :stop:
A mi się nie chce wracać już do tego Wole dysktowac o czymś przyjemniejszym A nawet kimś,czyli o Joasi
Dlatego właśnie nie lubię mieć jakichś zaległości :roll:
Ja tam nie jestem obrażalski,więc nie było sprawy
Obrażalski to nie, mam nadzieję, że wypominalski również :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Stoi w takiej samej hierarchii jak i wszyscy inni prezenterzy.Ogólna tematyka zawsze jest przecież narzucana z góry.
A więc również dla niej wydawca przygotowuje pytania.
A co miała atakować Tuska nie znając nawet tematu przemówienia
Chodziło mi o wagę tematu . Inną wagę - i związaną z tym szczegółowość pytań - przyjmuje się dla tematu przemówienia Tuska przed przemówieniem , a inną do ,powiedzmy, wielkanocnej rozmowy o zwyczajach ludowych.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A co tu taka cisza? Maxxx usprawiedliwiony choć nie wiem czy u samej Joasi, ale inni nie z całą pewnością :nie: Magazyn przebiegał spokojnie, jak zwykle urozmaicony. Było m.in. o pedofilu i grubasach :spiewa: Na koniec uporządkowanie karteczek i prośba by być z magazynem jutro przy tak :stop: rozłożonych rączkach :lol2: No i chyba pożegnaliśmy się już na stałe z wejściami kontaktowymi w ciągu Dnż :(
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:A co tu taka cisza? Maxxx usprawiedliwiony choć nie wiem czy u samej Joasi, ale inni nie z całą pewnością
Jestem ,jestem :lol2: Chciałem coś napisać wcześniej,ale miałem Forbiden :spiewa:
No cóż prostozpolska codzienność-ale nie narzekam :nie: ;byłoby to nie wporządku wobec Joasi za te ostatnie popisy :tanczy: Będziemy sobie umilac czas przy Magazynku (choć to trudne,jeśli o magazyn stricte chodzi :spiewa: )oczekując deenżetkowej Joasi :aniol: I jeszcze odrobina Śliczności ;) :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
kamilo pisze:No i chyba pożegnaliśmy się już na stałe z wejściami kontaktowymi w ciągu Dnż
No właśnie nie wiem co jest grane :rozglada: Podobno im tak dobrze szło i kontakt24 z nawiązką spełniał oczekiwania :mhm: Być może to kwestia tych komisji.Ja mam taką nadzieję-bo to zawsze trochę więcej okazji na spotkanie Joasi było :rydzyk:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:A co tu taka cisza?
No właśnie :> Nie wiem czy Joasi taka cisza miła,no ale dobra raz na czas to musi przełknąć by nie zwariować z nadmiaru zainteresowania :rozglada: :szalony: Dziś poprzez materiały emitowane ostrzegała przed szkodliwymi i niebezpiecznymi pigułkami odchudzającymi :rozglada: Zwracała uwagę na rasistowskie zachowania a także nieodpowiedzialność (3latek na quadzie :shock: )Czegoś rozweselającego to na prożno szukać ;( Albo nie :tanczy: Ja coś mam na poprawe nastroju(jejku jaka poważna :lol2: ) :aniol: :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cóż więcej..jak zwykle raz dwa i się pożegnała :(
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Jakie dziwne spodnie :tanczy: Jezu chyba pobijam jakis rekord 3 post pod rząd ;( :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Jezu chyba pobijam jakis rekord 3 post pod rząd
To żeby się już więcej ten antyrekord nie powtórzył, wypada coś napisać. Nie wiem za bardzo co, bo gdy się nie ogląda magazynu to i wena ulatuje :nie: Bardzo ładne spodenki, mimo, że nie pasują do zestawu. Nie mniej jednak nie mi tu ocenić. Żeby tak nie narzekać to powiem, że ładnie się prezentują na nowej jakości capsów :lol2:

PS do Dżoanny - jak chcesz mieć więcej postów to pojawże się dobra Kobieto w ''Deenżecie'' :rydzyk:
PS do Was. Zerkam na forum tvn24.pl i co widzę? :arrow: http://www.tvn24.pl/1,251,24,43428788,1 ... forum.html :lol:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Jakie dziwne spodnie
Dlaczego dziwne ? :shock: Bo różowe ? No cóż , nadeszła wiosna i Joasia zaczęła się "letnio" ubierać :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:To żeby się już więcej ten antyrekord nie powtórzył, wypada coś napisać.
No ja mysle,że to juz najwyższa pora :spiewa:
Nie wiem za bardzo co, bo gdy się nie ogląda magazynu to i wena ulatuje
Tematyka magazynu też jakos do weny nie nastraja,dobrze ,że Joa co rusz ratuje sytuację :lol2:
Nie mniej jednak nie mi tu ocenić. Żeby tak nie narzekać to powiem, że ładnie się prezentują na nowej jakości capsów
W rzeczywistości(czyli jakości telewizyjnej :hmm: )były znacznie bardziej różowe niz tu :D Jak dla mnie bardzo fajne :racja:
PS do Was. Zerkam na forum tvn24.pl i co widzę?
No nawet odzew jest zadziwiający wiedząc jak z tym wcześniej bywało :spiewa: To by było super-ale to tylko science fiction na dziś :rozglada: Niemniej jednak jakaś kobieta powinna zagościć w Poranniku :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:No ja mysle,że to juz najwyższa pora
Coś się powoli rusza :spiewa:
Tematyka magazynu też jakos do weny nie nastraja,dobrze ,że Joa co rusz ratuje sytuację
To i tak wszystko wyglądem :racja:
W rzeczywistości(czyli jakości telewizyjne)były znacznie bardziej różowe niz tu Jak dla mnie bardzo fajne
Nie widziałem - nie oceniam :nie:
No nawet odzew jest zadziwiający wiedząc jak z tym wcześniej bywało To by było super-ale to tylko science fiction na dziś Niemniej jednak jakaś kobieta powinna zagościć w Poranniku
A ja sobie wyobrażam jak z ust Pani Redaktor płynie: 22 minuty po 7 - w Poranku czas na przegląd prasy. :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:PS do Dżoanny - jak chcesz mieć więcej postów to pojawże się dobra Kobieto w ''Deenżecie''
Mówisz -masz 8) :!: Ale teraz poprzez Twoja deklarację musimy się zabrac za posty natychmiast :D
Coś się powoli rusza
Otóż to :jupi:
A ja sobie wyobrażam jak z ust Pani Redaktor płynie: 22 minuty po 7 - w Poranku czas na przegląd prasy
Dla Joasi przegląd prasy to bułka z masłem-już to robiła 8)

Co tu teraz napisać skoro widziało się minutę 'Dnia na żywo' :hmm: :lol2: Jeszcze na 14:00 Ziobro sobie konferencje wymyslił :ban: No nic na 15stą postaram się zakotwiczyć :rozglada: Ale sama świadomość,że była w dnż juz mnie cieszy :tanczy: :arrow:

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Mówisz -masz Ale teraz poprzez Twoja deklarację musimy się zabrac za posty natychmiast
Nie wierzę :shock: Jeszcze chwila, a rzeczywiście doczekamy się Poranka :lol2:
Dla Joasi przegląd prasy to bułka z masłem-już to robiła
Dla Joasia to wszystko bułka z masłem :racja:
Co tu teraz napisać skoro widziało się minutę 'Dnia na żywo'
Może Cię pocieszy, że ja jeszcze nic nie widziałem :rozglada:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 14 gości