Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Nie wierzę Jeszcze chwila, a rzeczywiście doczekamy się Poranka
Ale jesteśmy rozbuchani :lol2: Ale co sobie będziemy żałować :tanczy:
Dla Joasia to wszystko bułka z masłem
Odważne stwierdzenie :spiewa: Mam nadzieję,że podobnie myśli Jej szef 8)
Może Cię pocieszy, że ja jeszcze nic nie widziałem
W tygodniu to jak łapne dwa serwisy z deenżeta to już musze być zadowolony :lol2:

P.S Ciekawe czy powrót Magdy wszystko zmieni,czy Joasia już na stałe z raz,dwa będzie sie pojawiać w tygodniu :mhm:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pamiętasz maxxx sytuację sprzed kilkunastu miesięcy, kiedy ktoś na forum tvn24 nieudolnie podszywał się pod Was? :lol2:
Sytuacja w ramach akcji ''Kryńska za Kuźniara'' się powtarza. Znów ten sam błąd pod Twoim nickiem :rozglada:
Obrazek
maxxx pisze:Ale jesteśmy rozbuchani Ale co sobie będziemy żałować
Ostatnio nasze marzenia zaczynają się spełniać, więc co Nam szkodzi? :rozglada:
Odważne stwierdzenie Mam nadzieję,że podobnie myśli Jej szef
... i cała Polska :tanczy:
W tygodniu to jak łapne dwa serwisy z deenżeta to już musze być zadowolony
Ja się na magazyny nie łapie i stąd prośba o Dnż. Dziś będzie podobnie - nadrabiam plany majówkowe, które pokrzyżowała pogoda :spiewa:
P.S Ciekawe czy powrót Magdy wszystko zmieni,czy Joasia już na stałe z raz,dwa będzie sie pojawiać w tygodniu
Pożyjemy, zobaczymy... :stop:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Pamiętasz maxxx sytuację z przed kilkunastu miesięcy, kiedy ktoś na forum tvn24 nieudolnie podszywał się pod Was?
Sytuacja w ramach akcji ''Kryńska za Kuźniara'' się powtarza. Znów ten sam błąd pod Twoim nickiem
Ktoś jest tak przejęty,że nawet nie potrafi dopisac jednego iksa :lol2: :spiewa: Pamiętaj-maxxx jest tylko jeden 8) :spiewa:
Ostatnio nasze marzenia zaczynają się spełniać, więc co Nam szkodzi?
Szkodzi nic,to nic nie kosztuje :nie: Najwyżej rozczarowanie :lol2:
Ja się na magazyny nie łapie i stąd prośba o Dnż. Dziś będzie podobnie - nadrabiam plany majówkowe, które pokrzyżowała pogoda
Magazyn może tylko zdołować :rozglada: Trzeba wiedzieć co należy wynieść stamtąd :D Ale jak nadejda zimniejsze miesiące wrócisz i w magazyny :spiewa:
Pożyjemy, zobaczymy...
W tv nic nie jest pewne :nie:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Ktoś jest tak przejęty,że nawet nie potrafi dopisac jednego iksa Pamiętaj-maxxx jest tylko jeden
Pamiętam, pamiętam :lol2: Polacy to jednak potrafią czytać ze zrozumieniem :devil:
Szkodzi nic,to nic nie kosztuje Najwyżej rozczarowanie
Rozczarowanie niby też nic nie kosztuje, ale potrafi być bolesne ;(
Magazyn może tylko zdołować Trzeba wiedzieć co należy wynieść stamtąd Ale jak nadejda zimniejsze miesiące wrócisz i w magazyny
Nie mówmy o tak odległej przyszłości :stop: Jak na razie miesiące są coraz cieplejsze :rozglada:
W tv nic nie jest pewne
Dlatego nie ma o czym przesądzać. Trzeba się przekonać na własne oczy :xx:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Rozczarowanie niby też nic nie kosztuje, ale potrafi być bolesne
No dziś tak może być :( Najpierw minister zdrowia,potem Ziobro a pozniej pewno Benhałer skutecznie pracuja na nasze rozczarowanie :ban:
Dlatego nie ma o czym przesądzać. Trzeba się przekonać na własne oczy
Właśnie,a teraz na własne oczy możemy zobaczyć jak Joasia słucha uważnie konferencji :lol2: :arrow:
Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:No dziś tak może być Najpierw minister zdrowia,potem Ziobro a pozniej pewno Benhałer skutecznie pracuja na nasze rozczarowanie
Przed chwilą Panna Joanna się pojawiła i obwieściła jedynie, że przenosimy sie teraz na konferencję Ziobry ;(
Właśnie,a teraz na własne oczy możemy zobaczyć jak Joasia słucha uważnie konferencji
Widać, że majstrowali coś przy kamerce :grozi:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Przed chwilą Panna Joanna się pojawiła i obwieściła jedynie, że przenosimy sie teraz na konferencję Ziobry
A jaka zadowolona :lol2: My trochę mniej-ciekawe dlaczego :uhh: :D
Widać, że majstrowali coś przy kamerce
Chyba tak :rozglada: Mają to naprawić,bo jeszcze chwile i Joannie głowe utną ;(
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No proszę Joanna w DnŻ :D Kiedy przyszedłem do domu i włączyłem tv na serwis o 14, miałem nadzieje, że w końcu Magda Sakowska się objawi, ale ona widzę jeszcze nie chce się z nami widziec :(
W pierwszej sekundzie myślałem, że Joanna to Danka, ale szybko się otrząsłem i zrosumiałem, że Kryńska w końcu wpadła na serwisy :lol2:
Ten o 14 to w zasadzie taka zapowiedz tylko konferencji, praktycznie się nie napracowała :nie:
Teraz widziałem 5 minut serwisu o 15, ale te sprawy o których gadają są tak drażniące że nie chce się oglądać :nie:
Ile można mówić o Zioberku i doktorze G. o reformie służby zdrowia, której nie ma itd. :spiewa:

A co to za akcja z tą Joasią za Kuźniara :D Chyba nie spotkało się to z jakimś entuzjazmem, choć widzę, że tłum jest podzielony :lol2: Mogłaby z raz w tygodniu w sumie poprowadzić, zawsze to Joasia z jakiejś innej strony :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Teraz widziałem 5 minut serwisu o 15, ale te sprawy o których gadają są tak drażniące że nie chce się oglądać
Ile można mówić o Zioberku i doktorze G. o reformie służby zdrowia, której nie ma itd.
No właśnie :? Ziober zrobił półgodzinny wykład o tym jak się zaszywa prawidłowo serce i gdzie gazik pływac nie powinien :rozglada: Ledwo raczył skończyc na 15stą :rydzyk:

Joasia rozmawiała z jakimś podróznikiem ,który był w Birmie :D Biedna Aśka dostała gościa tak małomównego,że odpowiadał po jednym zdaniu i praktycznie sama 70% opowiadała :lol2: Chyba nie byla zachwycona no ale cóż nie każdy jest taki gadatliwy jak panna Kryńska :grozi: :lol2: :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Przyznaję się bez bicia, że znudzony panem Ziobro i spółką zmieniłem na TVN CNBC, zapominając o Joasi ;(
A co to za akcja z tą Joasią za Kuźniara Chyba nie spotkało się to z jakimś entuzjazmem, choć widzę, że tłum jest podzielony
Nie wiem co to za akcja, ale pomysł ciekawy. Cały czas mnie nurtuje pytanie, dlaczego akurat Ona? :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Nie wiem co to za akcja, ale pomysł ciekawy. Cały czas mnie nurtuje pytanie, dlaczego akurat Ona?
Prowokacja :lol2: Nie ma co sobie głowy zawracać :rozglada:
Szkoda,że nie miała połówkowych serwisów by sobie o piłce podyskutowała :aniol: Ale objawiła się w magazynie :aniol: :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Joasia fajnie by się prezentowała w mundurku = dzisiejsza bluzka bez marynarki + wczorajsze spodnie :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Maxxx, na początek mała poprawka - przywołałeś moją wypowiedź, a nie arcziego :rozglada: ;)
Joasia fajnie by się prezentowała w mundurku = dzisiejsza bluzka bez marynarki + wczorajsze spodnie
Coś Pani Redaktor bierze sobie ostatnio moje uwagi do serca. :lol2:
Chciałem Ją poprosić o jakiś jutrzejszy dodatek do magazynu, ale nie będę Jej nadwyrężał - daję wolną rękę, licząc na rozwagę i odpowiedzialność. :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Maxxx, na początek mała poprawka - przywołałeś moją wypowiedź, a nie arcziego
Ach wybacz :lol2:
Coś Pani Redaktor bierze sobie ostatnio moje uwagi do serca
To pewnie dziś zapragnałes sam magazyn i tylko tam była :D

Ano właśnie była,całe mnóstwo bulwersujących spraw przedstawiła a ja nawet nie dałem rady Jej capsa zrobić żadnego :(
Coś się popsuło z podglądem-no cóż chyba Joasia w tym nie maczała paluszków :rozglada:
Po materiale o opuszczonym staruszku przez wnuczkę Joasia była bardzo zasmucona ;(
Noi na jutro zaprosiła jakto podkreśliła oczywiście ;) Jak oczywiście to oczywiście ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Wczoraj była taka wiosenna, dziś znów pełna tajemniczego, dostojnego piękna :tanczy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot], pinokio81 i 9 gości