Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Taka drobna uwaga przy okazji ;)
Co prawda dawno już zauważone - ale trzeba to jasno powiedzieć:
Widać, że Joasia nie ma żadnych uprzedzeń przed odsłanianiem swoich zgrabnych pęcinek :tanczy: w spodniach 7/8, 3/4 czy nawet 1/2 długości,
a jakoś dziwnie się wzbrania przed spódnicami :mhm:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:Widać, że Joasia nie ma żadnych uprzedzeń przed odsłanianiem swoich zgrabnych pęcinek w spodniach 7/8, 3/4 czy nawet 1/2 długości,
a jakoś dziwnie się wzbrania przed spódnicami
Mam wrażenie,że to jedna z większych kwestii nierozstrzygniętych podczas wielostronicowych debat n.t Joasi :cicho:
Ale chyba już się nie zmieni :nie: Aczkolwiek kucyka to sobie zawiązała,a też miało nie być już tematu.. :rydzyk:

Ale za to-żeby nie było tak smutno-absolutnie nie wzbrania się przed uśmiechaniem się :jupi: No..chyba,że łoś Jej wejdzie w parade przy końcu serwisu jak serwis wcześniej ;) :arrow:

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Jeszcze dodam capsy z 'PzP' :aniol: Joasia widać w dobrym humorku,pod koniec jak zapowiadała co teraz na antenie...no właśnie była chwilka ciszy i sobie przypomniała,że Tvn24 kwitując to uśmiechem :lol2: :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Realizatorzy tak wspaniale dobrali dzisiaj oświetlenie "fotograficzne", że tylko robić pstry, pstry, pstry... :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i DpD, czyli przeżyjmy to jeszcze raz... ;)
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No ostatnio jest urodzaj na Asie :tanczy: Nie zapeszająć :cicho: Ach żeby tylko z czasem było trochę lepiej,no ale i tak jestem zadowolony ;) Z tego co mogę opisać,to rozmowa o maturach z Janem Wróblem i maturzystką-bardzo pewną siebie :rozglada: Nawet Joasia była zaskoczona,że na każde pytanie odpowiadała Jej,że matura była wręcz śmiesznie łatwa :uhh: Ja tam nie wiem-swoja zdałem :lol2:

Jaka fajna kolorystyka :tanczy: I nie tylko :lol2: :arrow:
Obrazek

:arrow:
Obrazek

:arrow:
Obrazek

Poza tym śledziła ze sporym zainteresowaniem rozpoczęcie prac na Stadionie Narodowym 8) Oj jakby Ona się za to zabrała to by juz stadion był dawno przy ukończeniu ;) :racja:

A tu Asia prostozpolska :arrow:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rozbawiła się zapowiadając materiał o opłatach za spacerowanie :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Joasia elegantka, zmieniła klapki do PzP - tylko po co, jak tego nikt nie widzi :lol2:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Już myślałem,że mają jakiś większy problem z kamerami bo była tylko filmowana z dalszej perspektywy,ale na koniec wszystko wróciło do normy ;) :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ile to ja już nie widziałem prostozpolskiej Joanny? Ze 3 tygodnie by się uzbierały :spiewa:
Po cichu liczyłem na dzisiejszy Dzień na żywo, ale widać, że jeśli nie powie się tego głośno, to można zapomnieć.W takim razie do poniedziałku, do 11.00 Joanno :rydzyk:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Ile to ja już nie widziałem prostozpolskiej Joanny? Ze 3 tygodnie by się uzbierały
To tylko ja się tak katuje :spiewa: Nie no żartuje ogladanie Joanny to czysta przyjemność.Nawet w PzP :lol2: Choć jak wiadomo są lepsze okoliczności przyrody telewizyjnej :lol2:
Po cichu liczyłem na dzisiejszy Dzień na żywo, ale widać, że jeśli nie powie się tego głośno, to można zapomnieć.W takim razie do poniedziałku, do 11.00 Joanno :rydzyk:
Ostatnio stanowczo mówiłeś o tym -teraz prosisz :D No ale dobra przetestuj wszystkie możliwości :lol2: Ale nie ma co płakać,teraz mamy jakas nadzieje ,że się pojawi w któryś dzień przynajmniej :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Choć jak wiadomo są lepsze okoliczności przyrody telewizyjnej
Lepsze okoliczności przyrody i lepsze pory emisji z naciskiem na to drugie :spiewa:
Ostatnio stanowczo mówiłeś o tym -teraz prosisz No ale dobra przetestuj wszystkie możliwości

Nic straconego - jak nie będzie w poniedziałek, to zawsze jest wtorek z powrotem do sprawdzonych metod :lol2:
Ale nie ma co płakać,teraz mamy jakas nadzieje ,że się pojawi w któryś dzień przynajmniej
Jak ten Dnż ma być regularnie na dłuższą metę, to jestem w stanie zrezygnować z prośby reporterowania :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Lepsze okoliczności przyrody i lepsze pory emisji z naciskiem na to drugie
Ja już sam nie wiem jakie pory sa najlepsze :hmm: Mi tam najbardziej odpowiadało PD 8)
Nic straconego - jak nie będzie w poniedziałek, to zawsze jest wtorek z powrotem do sprawdzonych metod
Dobrze,że ma tyle dni na rehabilitacje :tanczy:
Jak ten Dnż ma być regularnie na dłuższą metę, to jestem w stanie zrezygnować z prośby reporterowania
Żadne groźby i prośby nie pomogą-Joasia w tej tv do reporterowania nie wroci :nie: A jeśli,to chętnie się ogromnie zdziwie i posypie głowe popiołem :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Ponieważ dziś mija rok od chwili mojego zaistnienia na tym forum, pozwolę sobie na odrobinę statystyki.
Niniejszy wątek zaistniał 1.11.2005 roku. Do dnia mojego ujawnienia minęło półtora roku. Przez ten czas przybyły 83 strony. Od chwili mojego zaistnienia do listopada 2007 minęło tylko pół roku, a wątek przez ten czas rozrózł się aż o 217 stron. Dlaczego do listopada 2007 ? Otóż w listopadzie 2007 przeszła w stan uśpienia największa wątkowa gaduła - adam. I jak można zauważyć miało to wpływ na niewielkie obniżenie aktywności wątku, gdyż przez kolejne pół roku przybyły "tylko" :) 192 strony. Pytanie tylko, czy pewne obniżenie dynamiki przyrostu wątku było spowodowane zamilknięciem adama, czy też nastąpiło pewne nasycenie związane z przejściem Joasi do PzP. Kiedy była reporterką i prezenterką PD, tematów do dyskusji było więcej. Chociażby właśnie mój debiut. Zaprotestowałem przeciwko nazwaniu Joasi "terminatorem" i zasugerowałem anielskie pochodzenie Joanny :aniol: . A cała dyskusja była stąd, że Joasia poprzedniego dnia przez cały dzień, aż do wieczora nadawała relacje reporterskie , zdążyła poprowadzić PD, a na następny dzień już o 7 rano nadawała kolejną relację reporterską, co byłoby niemożliwą rzeczą dla zwykłej Ziemianki. Ale nie ma co narzekać, zwłaszcza , że po niedawnych kilku weekendowych DnŻ czułem nawet pewien przesyt. Co więc pozostaje ? Ano życzyć sobie ( i Joasi ) aby tylko nie było gorzej , aby Joaninka w końcu choć raz skusiła się na jakąś fajną kiecę i żeby wreszcie ukazało się jakieś duże, zbliżone zdjęcie przybliżające tajemnicę jej anielskich oczu. :rydzyk:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No to po podsumowaniu pozostaje tylko działać zapełniając dalej karty forum w tym wątku :tanczy: Tempo nie jest jakieś zabojcze,ale zawsze do przodu :lol2: Za to absolutnie zabójcza jest Joanna :tanczy: Ze swoja kompromisową fryzurką :lol2: A tematycznie to dowalili dzisiaj końska dawke dramatów :hmm: :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: adam »

Otóż w listopadzie 2007 przeszła w stan uśpienia największa wątkowa gaduła - adam.
:spiewa: :shock: Ciekawe o kogo chodzi :lol2:
O jejciu ile miejsca poświęcono mi z okazji rocznicy Epsztajnka :D

Mam teraz o wiele mniej czasu -ale z wątkiem staram się być na bieżąco :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

[color=#FF00BF]adam[/color] pisze:Ciekawe o kogo chodzi :lol2:
Aż sobie na kolor podkreśle z kim mam do czynienia ,scislej :kogo cytuje :lol2:
O jejciu ile miejsca poświęcono mi z okazji rocznicy Epsztajnka
Gwiazdy tak mają 8)
Mam teraz o wiele mniej czasu -ale z wątkiem staram się być na bieżąco
To jesteśmy inwigilowani jak Ziobro :xx: Ale my nic złego nie pisaliśmy więc luz :spiewa: Postaraj się też na bieżaco pochwalić Joasie w przerwach miedzypracowych :grozi: :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 12 gości