Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nika pisze:Wam tez ... od niej.
No co Ty :lol2: My już po jednym dniu stęsknieni :spiewa:
arczi pisze:Nie mam żadnych obserwacji, co się dzieje w tle studia, nie zaobserwowałem tam żadnej wląd czupryny
Ktoś bardziej wnikliwy ?
Narazie nic nie widać,ale jeszcze jest trochę czasu :rydzyk:

Jakoże w sieci Joasi jak na lekarstwo,to przypadkiem znalazłem to :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=FKQy0l3rIyc

Fajnie tak wypowiada to 'Mordo Ty Moja!' :jupi:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No jest :jupi: Jakaś taka dzisiaj cichutka spokojniutka,no normalnie nie Joasiowa :rozglada: A może ja głupio pisze zawsze taka jest :tanczy:
Rozmawiała z gościem;panem Baumanem z Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków o pionierskim zabiegu wykonanym w szpitalu przy ulicy Lidleya.Chodziło o autoprzeszczepianie tzw.wysepek trzustkowych :rozglada: I może na tym poprzestane :aniol:
:arrow: :arrow:
Obrazek

Tutaj właśnie z gościem :arrow:
Obrazek

:arrow:
Obrazek

mmm :lol2: :arrow:
Obrazek

P.S Asiaaa koło Krakowa to są Mydlniki a nie Mydlinki :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Już to kiedyś wrzuciłem. ;)
Coś czułem, że dziś mnie nie zawiedzie. :lol2: Długi weekend wydaje mi się coraz bardziej prawdopodobny. :D Nie zapominajmy, że będzie trwał ''tylko'' 4 godziny - zaczyna się o 13.00 :rozglada:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jejciu, jejciu... :hmm: Widać, że sytuacje pilne nie służą Joannie. Wszystko Jej się chrzani. :rozglada:
Nie tygodnik, tylko dziennik ''Polska'' i w koło Macieja w rozmowie z Chlebowskim powtarza, że to czerwona karta dla Palikota, mimo, że Jej rozmówca wielokrotnie tą wypowiedź poprawiał. I napięcie w głosie słychać. :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:w koło Macieja w rozmowie z Chlebowskim powtarza,
Joasia nie rozmawiała z Chlebowskim :nie: Tylko z Dolniakiem i Karskim :lol2: Jak dla mnie to normalnie rozmawiała :spiewa: Sami motają z tymi kartkami i nie wiedza czy to żółta czy czerwona. :stop:

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Przepraszam uprzejmie, ale tak to już jest gdy się nie ma podzielności uwagi. :stop:
Oczywiście chodziło mi o Dolniaka. Zasugerowałem się niepotrzebnie cytatami na pasku :rozglada:
Sami motają z tymi kartkami i nie wiedza czy to żółta czy czerwona.
Rozumiem, że napięcie i zamieszanie, ale powinna znaleźć jakieś alternatywne wyrażenie. :rozglada: :rozglada:
W każdym bądź razie wystarczy tej krytyki, by nie prowokować anty fanów. :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Przepraszam uprzejmie, ale tak to już jest gdy się nie ma podzielności uwagi.
Oczywiście chodziło mi o Dolniaka. Zasugerowałem się nie potrzebnie cytatami na pasku
No wiem,że Ci sie pomyliło ale wiesz chciałem się przyczepić do czegoś żebyś zobaczył,że Joasia też się może pomylić :tanczy:
Rozumiem, że napięcie i zamieszanie, ale powinna znaleźć jakieś alternatywne wyrażenie
Alternatywa pomiedzy żółtym a czerwonym to chyba pomarańcz :lol2:
W każdym bądź razie wystarczy tej krytyki, by nie prowokować anty fanów.
No ja myśle :rozglada:

Obrazek
Ostatnio zmieniony środa 21 maja 2008, 15:27 przez maxxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: pop »

Przed chwilą Joasia nazwała dziennik "Polska" tygodnikiem.

Bardzo cieszę się, że znów częściej bywa w "Dniu na żywo". Miejmy nadzieję, że to już na stałe.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

POpieram pisze:Przed chwilą Joasia nazwała dziennik "Polska" tygodnikiem.
Właśnie napisałem o tym powyżej. ;)
Bardzo cieszę się, że znów częściej bywa w "Dniu na żywo". Miejmy nadzieję, że to już na stałe.
Ostatnie tygodnie pokazują, że tak. :lol2:
maxxx pisze:No wiem,że Ci sie pomyliło ale wiesz chciałem się przyczepić do czegoś żebyś zobaczył,że Joasia też się może pomylić
''Krytyka'' za ''krytykę'' :racja: Tobie to Joanna powinna przyznać tytuł ''Największego obrońcy''. :lol2:
No ja myśle
Grasz nie fair. :nie: Wiesz, że mam słabość do Joanny, a teraz jeszcze to Jej spojrzenie. Wymiękłem całkowicie :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Właśnie napisałem o tym powyżej.
Teraz to już zapamięta :lol2:
Ostatnie tygodnie pokazują, że tak.
Ciekawi mnie tylko co z Beatą Tadla;tzn.ciekawe czy wróci do Dnia na żywo-wydaje się,że tak ale i tak miejsca dostatek :D
''Krytyka'' za ''krytykę'' Tobie to Joanna powinna przyznać tytuł ''Największego obrońcy''.
Czy ja wiem :lol2: Nie wiem ,mi się poprostu podoba Jej styl :lol2: Oczywiście jak czasem coś palnie to o tym mówie :rozglada:
Grasz nie fair. Wiesz, że mam słabość do Joanny, a teraz jeszcze to Jej spojrzenie. Wymiękłem całkowicie
Noi dobrze-użyłem ciężkiej amunicji :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Teraz to już zapamięta
Teraz przypomniała mi się taka nauczycielka od matmy, która uczyła mnie w podstawówce. Jak czegoś nie wiedziałeś, to wychodziłeś z guzem. Dzięki temu do dziś pamiętam, nawet w środku nocy i z 40 stopniową gorączką jak dzieli się ułamki zwykłe. Dobrze, że tu jest bezboleśnie. :spiewa:
Ciekawi mnie tylko co z Beatą Tadla;tzn.ciekawe czy wróci do Dnia na żywo-wydaje się,że tak ale i tak miejsca dostatek
Jej to akurat mogę dać krzyżyk na drogę do Polsat News. Przydałoby się, by mąż Ją ściągnął :lol2:
Oczywiście jak czasem coś palnie to o tym mówie
Tak mówisz, by nikt nie zauważył, że tu jakaś nawet najmniejsza krytyka. :spiewa:
Noi dobrze-użyłem ciężkiej amunicji
Oj tak, ciężka to ona była... :aniol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Joasia zachwalała KORKOCIĄG :jupi: Ale niech kogoś nie zmyli nazwa,nic nie ma wspolnego z tradycyjnym zastosowaniem :nie: :lol2: Tylko to nowa akcja weekendowa majaca poinformowac o utrudnieniach w ruchu drogowym.Tu w czasie rozmowy o tym :arrow:

Obrazek

Z utrudnien to jeszcze o dziki pytała,które grasują po Śląsku :shock:

A na koniec połączyła się z Sopotem gdzie był J.Porada :D Strasznie rozbroił panią redaktor swoja ekspresywnością spowodowana pobytem nad morzem :lol2: Joasia się bardzo cieszyła :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Odsłonięte kostki stają się firmowym znakiem Joasi :lol2:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Odsłonięte kostki stają się firmowym znakiem Joasi :lol2:
I tak trzymać :tanczy:

Wszystkich dziś pełno oprócz Joasi ;( No ale niech tak bedzie-nie jest w końcu robotem-o czym już nieraz było mowione w tym wątku :lol2: Widzę,że pomimo święta w planach jest 'Prosto z Polski'-stawiam ,że z nagrania .Pewnie w święto nie chciało by się im polować na jakieś dramaty prosto z obszaru Polski. :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Tak jak przypuszczałem z nagrania poszło :D Joasia zmieniła kolczyki i marynarkę :tanczy: :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

P.S Na jutro zaprosiła,ale w imieniu Piotra Jaconia :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości