Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

I kolejna relacja - Agata w barwach wojennych :devil:
Ciekawe z kim ma zamiar walczyć :evil: ?? Ja miałbym jej kilka sugestii do podsunięcia :evil: !! Ale mniejsza o to :aniol: !! Ta sielska i anielska muzyka z relacji mnie rozanieliła :lol2: !! Jaka szkoda, że ci którzy nie słyszeli nie będą mieli okazji jej usłyszeć :ech: !!

Pomalowana Agatka z tymi paseczkami na policzkach wyglądała jeszcze piękniej niż bez :lol2: !! :szalony:
Ale rozmawiając z prawdziwymi indianami z Meksyku i Peru mogła by przejść na hiszpański :roll:
No mogła :lol2: !! Ale w sumie to po co , skoro Indianie tak dobrze mówili po polsku :lol2: ?? A jak się z nimi zbratała :lol2: !! Nawet dowiedziała się , że jeden się wkrótce żeni -czy cuś :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..ale ja dziś miałem burzę nad domem kiedy Agatka nadawała relację :hmm:
..ale co się odwlecze to nie uciecze :lol2:
..relacja była taka wspaniała że ją jeszcze przed 18. powtórzyli :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
marcinkowsky pisze:
I kolejna relacja - Agata w barwach wojennych :devil:
Ciekawe z kim ma zamiar walczyć :evil: ?? Ja miałbym jej kilka sugestii do podsunięcia :evil: !! Ale mniejsza o to :aniol: !! Ta sielska i anielska muzyka z relacji mnie rozanieliła :lol2: !! Jaka szkoda, że ci którzy nie słyszeli nie będą mieli okazji jej usłyszeć :ech: !!
..no super grali - aż marzenia same cisnęły się do głowy :szalony:
..nie będę zdradzał o czym marzyłem :lol2:
Pomalowana Agatka z tymi paseczkami na policzkach wyglądała jeszcze piękniej niż bez :lol2: !! :szalony:
..to się nazywa piękno podrasowane :lol2:
..choć naturalne piękno Agatki jest w zupełności wystarczające :lol2: :szalony:
Ale rozmawiając z prawdziwymi indianami z Meksyku i Peru mogła by przejść na hiszpański :roll:
No mogła :lol2: !! Ale w sumie to po co , skoro Indianie tak dobrze mówili po polsku :lol2: ?? [/quote]..zaczęłoby się od gadania w rodzimym języku :lol2:
..a skończyło na paleniu fajki pokoju w tipi :lol2:

..nie nie to już lepiej że ten dystans był :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Jak Agata mogła o sobie powiedzieć "blada twarz"? :D Ciemniejszej karnacji od niej to chyba nikt w tvn'ie nie ma :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..ale ja dziś miałem burzę nad domem kiedy Agatka nadawała relację :hmm:
..ale co się odwlecze to nie uciecze :lol2:
..relacja była taka wspaniała że ją jeszcze przed 18. powtórzyli :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
No patrz :D !! Aj nie wiedziałem , że wtedy jest jeszcze jakiś serwis :rozglada: ??
..no super grali - aż marzenia same cisnęły się do głowy :szalony:
..nie będę zdradzał o czym marzyłem :lol2:
Pewnie też chciałbyś jak Ci Indianie dzisiaj w tym miejscu , gdzie była Agatka szukać żony , dziewczyny ..... etc. :lol2: ?? :P :P
..choć naturalne piękno Agatki jest w zupełności wystarczające :lol2: :szalony:
Te kolorki dodały jej tylko jeszcze więcej uroku :P !!
..zaczęłoby się od gadania w rodzimym języku :lol2:
..a skończyło na paleniu fajki pokoju w tipi :lol2:

..nie nie to już lepiej że ten dystans był :lol2:
:lol: :lol: No może masz rację :lol2: !! O fajkach pokoju krążą różne legendy :lol2: !!
not that kind pisze:Jak Agata mogła o sobie powiedzieć "blada twarz"? :D Ciemniejszej karnacji od niej to chyba nikt w tvn'ie nie ma :D
Najpiękniejsza twarz to owszem :P !! :szalony:
I drugiej takiej piękności nie ma na całym świecie :szalony: !! Jak oni mogli nam to zrobić :uhh: ?? Jak oni mogli to Agatce zrobić :uhh: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze: I drugiej takiej piękności nie ma na całym świecie :szalony: !! Jak oni mogli nam to zrobić :uhh: ?? Jak oni mogli to Agatce zrobić :uhh: ??
..i niestety każdą - nawet największą radość - będzie nam przesłaniało to pytanie :uhh:

..bo dzis mieliśmy wiele powodów do radości - ogromnej radości :uhh:
..a mimo to - ten ciągle towarzyszący i kłujący na sercu żal i niezrozumienie.. :uhh:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

obieżyświat pisze:
marcinkowsky pisze: I drugiej takiej piękności nie ma na całym świecie :szalony: !! Jak oni mogli nam to zrobić :uhh: ?? Jak oni mogli to Agatce zrobić :uhh: ??
..i niestety każdą - nawet największą radość - będzie nam przesłaniało to pytanie :uhh:

..bo dzis mieliśmy wiele powodów do radości - ogromnej radości :uhh:
..a mimo to - ten ciągle towarzyszący i kłujący na sercu żal i niezrozumienie.. :uhh:
Oj biedaki ;( Was naprawdę nic nie jest w stanie pocieszyć :uhh: Kiedyś skakalibyście pod sufit, gdybyście zobaczyli takie jak dzisiejsze relacje :neutral:
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:Oj biedaki ;( Was naprawdę nic nie jest w stanie pocieszyć :uhh: Kiedyś skakalibyście pod sufit, gdybyście zobaczyli takie jak dzisiejsze relacje :neutral:
..noteczko :*
..i dzis tak właśnie było :)
..radowałem się jak głupi :szalony:
..skakałem z radości na widok Agatki :jupi: :jupi: :jupi:

..skaczę teraz na widok capsów Twoich i epsztajnek'a :jupi: :jupi:

..ale było i jest mi ciężej niż np. w styczniu albo wcześniej :uhh:
..czy nawet w marcu podczas relacji z Argentyny kiedy jeszcze nie wiedzieliśmy o tym że.. ;(

..dziś ciężki bagaż ciężkich i bolesnych doświadczeń sprowadzał mnie na ziemię i odbiera część radości :uhh: ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Dzisiaj nawet radości przez łzy wspomnień mieć nie będziecie ;( Z poznańskiego ośrodka live'y ma Olek Przybylski, więc na Agatę raczej nie macie co liczyć :rozglada:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:
not that kind pisze:Oj biedaki ;( Was naprawdę nic nie jest w stanie pocieszyć :uhh: Kiedyś skakalibyście pod sufit, gdybyście zobaczyli takie jak dzisiejsze relacje :neutral:
..noteczko :*
..i dzis tak właśnie było :)
..radowałem się jak głupi :szalony:
..skakałem z radości na widok Agatki :jupi: :jupi: :jupi:
A mi dopiero wieczorem to przyszło -taki smutek, który dusił mnie w gardle :uhh: !! Ale co się za dnia nacieszyłem , to moje i nikt mi tego nie odbierze :jupi: !! :jupi: Tym bardziej , że dzisiaj już nie zanosi się n żadne świętowanie :/ !!
..skaczę teraz na widok capsów Twoich i epsztajnek'a :jupi: :jupi:
To zawsze jest ramieniem -przedłużeniem tej radości na widok relacji Agatki :jupi: !! :*
Dzisiaj nawet radości przez łzy wspomnień mieć nie będziecie ;( Z poznańskiego ośrodka live'y ma Olek Przybylski, więc na Agatę raczej nie macie co liczyć :rozglada:
No właśnie chciałem o tym :/ !! Ale tradycyjnie czekamy na wieczór :spiewa: !! :neutral:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

U Was też huśtawka nastrojów :uhh: Smutek i rozgoryczenie miesza się z radością :uhh: Skąd ja to znam? :uhh:
marcinkowsky pisze:
..skaczę teraz na widok capsów Twoich i epsztajnek'a :jupi: :jupi:
To zawsze jest ramieniem -przedłużeniem tej radości na widok relacji Agatki :jupi: !! :*
Aż strach pomyśleć co by z nami było, gdyby nie nasi wspaniali capsiarze i cudeńka jakie spod ich zwinnych i uczynnych rąk wychodzą :tanczy:
marcinkowsky pisze:Ale tradycyjnie czekamy na wieczór :spiewa: !! :neutral:
Czekamy, mając w pamięci wczorajsze, indiańsko-kowbojsie poczynania Agatki :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Dżastina pisze:U Was też huśtawka nastrojów :uhh: Smutek i rozgoryczenie miesza się z radością :uhh: Skąd ja to znam? :uhh:
A cóż by innego :uhh: ?? tvn zdaje się wypelniać swoją odwieczną powinność , czyli katuje na całego swoich niegdyś wiernych do szaleństwa widzów :twisted: !!
Aż strach pomyśleć co by z nami było, gdyby nie nasi wspaniali capsiarze i cudeńka jakie spod ich zwinnych i uczynnych rąk wychodzą :tanczy:
Szkoda , że dzisiaj nie mieli pełnych rąk roboty ;( !! Nawet paluszkiem nie musieli kiwnąć ;( !! A domyślam się jakby chcieli dla nas to zrobić :lol2: ?? :tanczy:
Czekamy, mając w pamięci wczorajsze, indiańsko-kowbojsie poczynania Agatki :tanczy:
Nudzi mnie już to ciągłe czekanie :nie: !! Ile można czekać -ludzie :hyh: ?? :o !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Dżastina pisze:U Was też huśtawka nastrojów :uhh: Smutek i rozgoryczenie miesza się z radością :uhh: Skąd ja to znam? :uhh:
A cóż by innego :uhh: ?? tvn zdaje się wypelniać swoją odwieczną powinność , czyli katuje na całego swoich niegdyś wiernych do szaleństwa widzów :twisted: !!
..'niegdyś wiernych widzów' :uhh:
..aż trudno mi uwierzyć że kiedyś nie wyobrażałem sobie życia bez tvn24 :uhh:

..a teraz - tak jak dzis..wczoraj i przedwczoraj - sprawdzam rano jak sprawy się mają i najczęściej mogę zapomnieć o istnieniu tvn24 :uhh:
Aż strach pomyśleć co by z nami było, gdyby nie nasi wspaniali capsiarze i cudeńka jakie spod ich zwinnych i uczynnych rąk wychodzą :tanczy:
Szkoda , że dzisiaj nie mieli pełnych rąk roboty ;( !! Nawet paluszkiem nie musieli kiwnąć ;( !! A domyślam się jakby chcieli dla nas to zrobić :lol2: ?? :tanczy:
..czarno myśląc jeszcze tylko nam potrzeba żeby oni od nas się odwrócili ;(
Nudzi mnie już to ciągłe czekanie :nie: !! Ile można czekać -ludzie :hyh: ?? :o !!
..a mi spowszedniało ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..'niegdyś wiernych widzów' :uhh:
..aż trudno mi uwierzyć że kiedyś nie wyobrażałem sobie życia bez tvn24 :uhh:
A życie udowodniło nam , że potrafi biec swoim torem bez tvn24 :D !! :uhh: O ironio losu :spiewa: !!
..a teraz - tak jak dzis..wczoraj i przedwczoraj - sprawdzam rano jak sprawy się mają i najczęściej mogę zapomnieć o istnieniu tvn24 :uhh:
Adiós ulubiona stacjo informacyjna .... :neutral: ?? !! :hyh:
..czarno myśląc jeszcze tylko nam potrzeba żeby oni od nas się odwrócili ;(
W najgorszym razie , przy takim "częstym" pojawianiu się Agatki odzwyczają się od robienia capsów z jej relacji :uhh: !! ;(
..a mi spowszedniało ;(
Ja też chyba już się oswoiłem ze wszystkim co najgorsze nas spotkało :hyh: !! :hmm:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

Żal ogromny ściska serce, kiedy się do tego wątku zagląda :uhh: Kiedyś był rozsadzany wręcz porywami Waszego młodzieńczego entuzjazmu. Dziś przytłacza smutkiem i rozgoryczeniem :uhh:
marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:
..a teraz - tak jak dzis..wczoraj i przedwczoraj - sprawdzam rano jak sprawy się mają i najczęściej mogę zapomnieć o istnieniu tvn24 :uhh:
Adiós ulubiona stacjo informacyjna .... :neutral: ?? !! :hyh:

Ciężko przy niej trwać, kiedy jej najbardziej watrościowi pracownicy są tak marginalizowani :uhh:
marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..czarno myśląc jeszcze tylko nam potrzeba żeby oni od nas się odwrócili ;(
W najgorszym razie , przy takim "częstym" pojawianiu się Agatki odzwyczają się od robienia capsów z jej relacji :uhh: !! ;(
Notka chyba już się powoli odzwyczaja :roll: Wspominała, że kiedyś szybciej i sprawniej szło jej capsowanie :roll:
marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..a mi spowszedniało ;(
Ja też chyba już się oswoiłem ze wszystkim co najgorsze nas spotkało :hyh: !! :hmm:
Tak Wam się tylko wydaje :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Dżastina pisze:Żal ogromny ściska serce, kiedy się do tego wątku zagląda :uhh: Kiedyś był rozsadzany wręcz porywami Waszego młodzieńczego entuzjazmu. Dziś przytłacza smutkiem i rozgoryczeniem :uhh:
Bo niestety nie tylko dni nam na kark przybyło , ale też w dużej mierze przykrych doświadczeń , które mocno kształtują naszą psychikę ,nasze myślenie i patrzenie na świat ;( !! Ten pryzmat , przez który przyszło nam patrzeć jest bardzo zniekształcony :/ !!
Ciężko przy niej trwać, kiedy jej najbardziej watrościowi pracownicy są tak marginalizowani :uhh:
Coś podobnego kiedyś napisał mi Black i ostrzegł , żebym się za bardzo nie angażował emocjonalnie , kiedy będzie mi się wydawało , że dzięki tvn24 i temu co tam odnajduję będzie mi się wydawało , że złapałem pana boga za nogę :) !! bo upadek z tej wysokości może być bolesny :uhh: !! Nie sądziłem , że tak bardzo :uhh: !! :hmm: Ale Black wiedział najwyraźniej co pisze.... :uhh: !! ;(
Notka chyba już się powoli odzwyczaja :roll: Wspominała, że kiedyś szybciej i sprawniej szło jej capsowanie :roll:
No wyobrażam sobie i pamiętam to dobrze :lol2: !! 8) Paweł cały dzień w sejmie albo przed kancelarią premiera , a wieczorem Agatka w serwisach :lol: Albo trochę wcześniej było na odwrót :szalony: !!! Było ... i nie wróci ;( !!
Ale notka trenuj sobie na kimś innym może , co :rozglada: ?? Żebyś się nie odzwyczaiła , w razie czego .... :rozglada: !! :lol2:
Tak Wam się tylko wydaje :uhh:
Oswoiłem się , ale nadal nie zapominam o bólu :( !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości