Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Muszę cofnąć się wstecz, bo mam wrażenie, że zmieniła tylko kolczyki :hmm:
Obrazek Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

O, jakie ładne kolczyki. :lol2: Chyba za bardzo wzięła sobie do serca fakt, że lepiej Jej w ciemnych kolorach. :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:O, jakie ładne kolczyki.
Prawda :lol2: Ale ,że Jej się chciało zmieniać :shock: Prawdziwa kobieta :tanczy:

Pewnie do poniedziałku sobie odpoczniemy od Joasi :rozglada: Bo jak Jej nie będzie w 'PzP',to na 'DnŻ' ciężko liczyć.

No ale kto wie. :rydzyk:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Wszyscy odpoczywamy widze od Joasi :lol2: Ale ja tak na moment przerwe tą labe :tanczy:

Jak myślicie kogo typował pan Marek Przybylik jako kandydatke ,która zdekoncentrowała swoimi oczami b.ministra sprawiedliwości Ziobro :?: Odpowiedź pod koniec filmiku.. :lol2: :arrow:

http://www.youtube.com/watch?v=tDOSw3f-YVk

No za znajomość przez p.Marka charakteru pracy Asi delikatna uwaga :grozi: ,ale za znajomość potencjału Jej bajecznych oczu ocena celująca :tanczy:

P.S Acha;dodam jeszcze ,że filmik autorstwa TW-mam nadzieję,że się nie pogniewa,że go promuje :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wszyscy odpoczywamy widze od Joasi
Albo Joasia od nas - obie formy dopuszczalne. :rozglada:
A mi filmik wcześniej wpadł w ręce, ale nie byłem nim zainteresowany, więc nie obejrzałem do końca :stop:
za znajomość potencjału Jej bajecznych oczu ocena celująca
U mnie ma wielki plus, za to, że w ogóle kojarzy taką Kryńską. Na pewno nie każdego reportera zna po nazwisku. :tanczy:
A to, że zahaczył o jakieś półtora roku wstecz, to już nic :nie:
P.S Acha;dodam jeszcze ,że filmik autorstwa TW-mam nadzieję,że się nie pogniewa,że go promuje
TW - nie, ale Marcin, że przy okazji promujesz konkurencyjne forum może... :spiewa: :lol2:

PS. Do niedzieli! :aniol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Albo Joasia od nas - obie formy dopuszczalne.
Niech i tak bedzie :lol2: Od długości wypoczynku sprawdzimy jakim jesteśmy dla Niej ciężarem :lol2: Jak by Jej nie było z tydzień.. :hmm: ..to się załamie..pod własnym ciężarem :spiewa:
U mnie ma wielki plus, za to, że w ogóle kojarzy taką Kryńską. Na pewno nie każdego reportera zna po nazwisku.
A to, że zahaczył o jakieś półtora roku wstecz, to już nic
No wiadomo,przecież napisałem to z przymróżeniem oka ;) Joasia nie jest taką Kryńską :uwaga: Jest najkryńskowszą z Kryńskich :lol2:
TW - nie, ale Marcin, że przy okazji promujesz konkurencyjne forum może...
A gdziez tam :lol2: YT to nie forum,to dobro światowej rozrywki elektronicznej :lol2:
PS. Do niedzieli!
No wiesz ... :rozglada: ,no do niedzieli :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Wyglada na to ,że Joaś nagrała w środe 3 wydania-a co sobie będzie odmawiać :tanczy: :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Marcin »

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Dzięki Marcin za to cenne znalezisko :jupi: Joasia Kryńska taka skomputeryzowana i otwarta na widzów - kto by pomyślał :lol2: I jaki kubek ogromniasty :tanczy: Widać też dwa komputerki jak przystało na porządną dziennikarkę nie traci kontaktu 24 z rzeczywistościa nawet poza pracą :aniol: A jaki kolor ścian żywy,podobny jak u mnie :tanczy: Dobra,dosyc tej inspekcji po Joasi królestwie :xx: :lol2:

A i ja tez się przez moment czułem tak jak Joasia czyli 'fenomenalnie' widząc Ją w tych słuchawach + śmieszniastym kubkiem w łapce :lol2:

Zastanawiam się tylko co to za Brieftv-może jakaś tv internetowa :mhm:

I na koniec pozwoliłem sobie wyłowić jedno fajne ujątko :jupi: Takiego jeszcze tu nie było(oczywiście nie w sensie ,że wcale fajnych nie było :aniol: ) :tanczy: :arrow:

Obrazek

P.S Jakość taka jak na yt.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jejku, jakie to jest urocze :D Łączenie z Joasią Kryńską z jej domu :tanczy:
A jaki ten dom ładny :lol2: I to tam ona urzęduje- pomieszczenia godne Królowej :lol2:
No filizaneczko- kubas bardzo fajny :tanczy:
A i tak najlepsze jest 'Dzień dobry, witam 8) '.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie wierzę, normalnie nie wierzę. :nie: Z wizytą w domu u Joasi - to lepsze niż reporterka w Sejmie :lol2:
Te kolory na ścianie odzwierciedlają Jej charakter - gwałtowna i wybuchowa oraz Nasz, gdy zobaczymy Ją na wizji:
sfera kobiet.pl pisze: szybsze odzyskiwanie sprawności umysłowej, przyśpiesza rytm serca, daje uczucie ciepła, poprawia nastrój.
Szkoda, że jakość nie najlepsza - można byt zobaczyć co czytuje Pani Redaktor. :lol2:
No filizaneczko- kubas bardzo fajny
Wy to zawsze uczepicie się szczegółów :spiewa:
Ale chociaż pojemny, dużo kawy się zmieści do towarzystwa w pracach nocnych. :D
A gdziez tam YT to nie forum,to dobro światowej rozrywki elektronicznej
Miałem na myśli e-mail TW. Zwróć uwagę na początek filmu. :lol2:

PS1. No i znamy Joasię z nowej strony - do tej pory uparcie myśleliśmy, że swojej prywatności nie sprzeda. :aniol:
PS2. Nie wiedziałem, że z Kuźniara taki konferansjer :spiewa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

A jednak , wbrew temu co sugerowała kiedyś Nika, Joasia w domu chodzi z rozpuszczonymi włosami ,a nie z "kitką" :D
dużo kawy się zmieści do towarzystwa w pracach nocnych.
Podejrzewam , że "prace nocne" to Josia wykonuje w towarzystwie bynajmniej nie kawy ... :devil: :devil: :devil:
Nie po to siedzi tyle czasu na Wiertniczej, aby jeszcze w domu zaprzątać sobie głowę robotą
P.S. Szczery uśmiech, trochę inny od tych, które widzimy w TV :>
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A jednak , wbrew temu co sugerowała kiedyś Nika, Joasia w domu chodzi z rozpuszczonymi włosami ,a nie z "kitką"
Jak mniemam Nice chodziło o nieoficjalne robótki domowe, a nie prezentowanie swojego domu na konferencji prasowej. :lol2:
Podejrzewam , że "prace nocne" to Josia wykonuje w towarzystwie bynajmniej nie kawy ...
Nie to miałem na myśli. :nie: Chodziło oczywiście o pracę dla TVN24. :spiewa:
Szczery uśmiech, trochę inny od tych, które widzimy w TV
Bardzo podobny gościł niegdyś na avatarku arcziego. :D

Na tym filmiku widać, że został wycięty tylko fragment z Joasią - początek + koniec. Oni mają jakąś oficjalną witrynę internetową po polsku? Jeśli tak to może warto by się zwrócić z prośbą o całość, jeśli taką dysponują? :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Nie wierzę, normalnie nie wierzę. Z wizytą w domu u Joasi - to lepsze niż reporterka w Sejmie
No jakoś tak dziwnie,wiemy jak mniej więcej wyglada pokój Joasi :tanczy:
Te kolory na ścianie odzwierciedlają Jej charakter - gwałtowna i wybuchowa oraz Nasz, gdy zobaczymy Ją na wizji
To My jesteśmy pomarańczowi jak Ją widzimy :shock: Będę musiał zobaczyć na drugi raz siebie w lustrze :lol2:
Szkoda, że jakość nie najlepsza - można byt zobaczyć co czytuje Pani Redaktor
Właśnie,właśnie..ale wątek to raczej nie jest,bo emotikonki by się zdradziły swoja kolorowością :spiewa:
Miałem na myśli e-mail TW. Zwróć uwagę na początek filmu
A teraz już na tvn24.pl jest w dziale 'SK'.
PS1. No i znamy Joasię z nowej strony - do tej pory uparcie myśleliśmy, że swojej prywatności nie sprzeda.
Oj tam odrazu sprzeda,może to tylko za tą kawe właśnie :aniol: Asia jest poprostu koleżeńska :lol2:
PS2. Nie wiedziałem, że z Kuźniara taki konferansjer
On ma wiele ukrytych zdolności zapewne :spiewa: Ale chyba lepiej,że za przepytki zabrał się Maciej,chociaż..
Na tym filmiku widać, że został wycięty tylko fragment z Joasią - początek + koniec
A pomiędzy Kuźniar mógł dorzucić swoje 3 grosze :spiewa:
Bardzo podobny gościł niegdyś na avatarku arcziego
No tak,ale mi to się wydaje,że wszystkie sa szczere :aniol: No ale ja to w tym względzie naiwniak jestem :hmm:
Oni mają jakąś oficjalną witrynę internetową po polsku? Jeśli tak to może warto by się zwrócić z prośbą o całość, jeśli taką dysponują?
No ciekawe czy maja musimy poszukać.Inna sprawa to jak by zareagowali na taką nietypową prośbe. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Kończy się dzień roboczy, a tutaj żadnego wpisu :shock: :?:
Trzeba ratować honor tego wątku. :D
Czyżby urlopik po pracowitych ostatnich miesiącach ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości