Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

marcinkowsky pisze: Bo niestety nie tylko dni nam na kark przybyło , ale też w dużej mierze przykrych doświadczeń , które mocno kształtują naszą psychikę ,nasze myślenie i patrzenie na świat ;( !! Ten pryzmat , przez który przyszło nam patrzeć jest bardzo zniekształcony :/ !!
Zupełnie jakbyśmy mieli astygmatyzm od kilku dobrych miesięcy :uhh:
marcinkowsky pisze:Coś podobnego kiedyś napisał mi Black i ostrzegł , żebym się za bardzo nie angażował emocjonalnie , kiedy będzie mi się wydawało , że dzięki tvn24 i temu co tam odnajduję będzie mi się wydawało , że złapałem pana boga za nogę :) !! bo upadek z tej wysokości może być bolesny :uhh: !! Nie sądziłem , że tak bardzo :uhh: !! :hmm: Ale Black wiedział najwyraźniej co pisze.... :uhh: !! ;(
Black' owi pierwszemu dokopali degradując Anitę :uhh: Ale on się nie poddał tak szybko i trwał długo przy swojej ulubionej pani dziennikarce. Tymczasem fani Agatki gdzieś przepadli :> :uhh:
marcinkowsky pisze:Ale notka trenuj sobie na kimś innym może , co :rozglada: ?? Żebyś się nie odzwyczaiła , w razie czego .... :rozglada: !! :lol2:
Znalazłam jej już pewnego kogoś do ocapsowywanie, ale ona strasznie się wzbrania :rozglada:
marcinkowsky pisze:Oswoiłem się , ale nadal nie zapominam o bólu :( !!
Chyba dopiero dziś, kiedy nie zobaczyłam żadnego nowego wpisu w Agatkowym wątku :uhh: dotarło do mnie jaki on może być dokuczliwy :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Black' owi pierwszemu dokopali degradując Anitę :uhh: Ale on się nie poddał tak szybko i trwał długo przy swojej ulubionej pani dziennikarce. Tymczasem fani Agatki gdzieś przepadli :> :uhh:
W przypadku Anity degradacja polegała na odsunięciu od prowadzenia "Faktów", ale nie redukcji występów wogóle.
A jak komentować coś, czego praktycznie nie ma ?
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
Black' owi pierwszemu dokopali degradując Anitę :uhh: Ale on się nie poddał tak szybko i trwał długo przy swojej ulubionej pani dziennikarce. Tymczasem fani Agatki gdzieś przepadli :> :uhh:
W przypadku Anity degradacja polegała na odsunięciu od prowadzenia "Faktów", ale nie redukcji występów wogóle.
A jak komentować coś, czego praktycznie nie ma ?
Wiem , że takie rzeczy się zdarzały , zdarzają i zdarzać będą w tvn24 , ale mnie to dotyka po raz pierwszy :uhh: !!

A co komentowania czegoś , kogoś ,czego , kogo nie ma , to kiedyś i to nam się rewelacyjnie udawało :uhh: !! ;(
Dżastina pisze:
marcinkowsky pisze:Oswoiłem się , ale nadal nie zapominam o bólu :( !!
Chyba dopiero dziś, kiedy nie zobaczyłam żadnego nowego wpisu w Agatkowym wątku :uhh: dotarło do mnie jaki on może być dokuczliwy :uhh:
Nigdy w życiu jeszcze tak nie cierpiałem :uhh: !! ;( T obyło bez sensu uzależniać się od osoby , którą możesz oglądać tylko w telewizji :uhh: !! :hmm: Ostrzegano mnie , ale ja nie sądziłem , że aż tak bardzo się zaangażuję.... stąd teraz ten ból ;( !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

A więc nie tylko ja nie mogę trafić na Agatę w TVN24 :roll: :ech: O do do diabła chodzi? :mhm: Nic z tego nie rozumiem :roll:

Jedyne racjonalne wytłumaczenie jej nieobecności, jakie przychodzi mi do głowy jest następujące: uznano, że Agata jest zbyt piękna na dziennikarkę :neutral:

Innej możliwości nie widzę :twisted: :twisted: :twisted:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Podejrzewasz, że któraś z Ważnych Pań poczuła zazdrość :?: :devil:
Wszystko możliwe, tym bardzej, że było to już przerabiane w TVP jakieś piętnaście lat temu :devil:
Delikwentka nazywała się Małgorzata Szelewicka. Tylko że zbyt wielka uroda jak na dziennikarkę , to był tylko pretekst. Chodziło o rozgrywki polityczne.
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

A gdzie Agacie do rozgrywek politycznych :> Ona przecież ani na wizji, ani zakulisowo nigdy nie utożsamiała się z żadną partią polityczną :devil: Tym bardziej, że TVN to stacja sterowana przez Waltera, chyba Wejherta and.... and the others ..... chyba :devil:
Żeby chociaż coś pozytywnego z tej jej nieobecności powstało :mhm: Na przykład jakieś dziecko albo coś :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

}{ypnosea pisze:Żeby chociaż coś pozytywnego z tej jej nieobecności powstało :mhm: Na przykład jakieś dziecko albo coś :D
Tak mnie przytłoczyła ta z pozoru radosna możliwość i wytłumaczenie ciągłej i przedłużającej się w nieskończoność nieobecności Agatki , że jeszcze nie mogę się pozbierać :hmm: !! :rozglada:

Oddałbym wszystko za jakieś wieści od i o Agatce :rydzyk: !! Ale nic się nie dzieje w tej kwestii ;( !! A ja wprost przeciwnie -zamiast mieć nadzieję na polepszenie naszej -fanów Agatki sytuacji , podejmuję cały czas decyzję o zerwaniu z tvn24 :twisted: :twisted: :twisted: !! Jeszcze nikt i nic nigdy mi tak nie zalazło za skórę w życiu :nie: !! :twisted:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Dzisiaj Agata się odezwała w reportażu "Prosto z Polski". Tak, tylko odezwała... :(
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

Ufff... A już myślałam, że wszyscy Agatkę opuścili :rozglada:
marcinkowsky pisze: Oddałbym wszystko za jakieś wieści od i o Agatce :rydzyk: !! Ale nic się nie dzieje w tej kwestii ;( !!
A próbowałeś się czegoś, od kogoś dowiedzieć? :rozglada:
marcinkowsky pisze:A ja wprost przeciwnie -zamiast mieć nadzieję na polepszenie naszej -fanów Agatki sytuacji , podejmuję cały czas decyzję o zerwaniu z tvn24 :twisted: :twisted: :twisted: !!
:o W razie gdybyś nie oglądał dzisiejszego PzP, to tutaj możesz z Agatki dziełem się zapoznać :D
marcinkowsky pisze:Jeszcze nikt i nic nigdy mi tak nie zalazło za skórę w życiu :nie: !! :twisted:
Mi też :> :nie:
epsztajnek pisze:Dzisiaj Agata się odezwała w reportażu "Prosto z Polski". Tak, tylko odezwała... :(
Dobre i to :roll: Chociaż, z drugiej strony, kiedy się pomyśli, że jej pojawianie się na wizji zostało zmarginalizowane do przygotowywania - raz na jakis czas materiału dla PzP, to złość straszna człowieka ogarnia :>
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Dżastina pisze:Ufff... A już myślałam, że wszyscy Agatkę opuścili :rozglada:
Nie opuścili , nie opuścili :nie: !! Tylko zapomnieli oglądać PZP :hmm: !!
A próbowałeś się czegoś, od kogoś dowiedzieć? :rozglada:
Myślisz , że ktoś by mi odpowiedział ;) ?? :twisted:
:o W razie gdybyś nie oglądał dzisiejszego PzP, to tutaj możesz z Agatki dziełem się zapoznać :D
Dzięki :* !! Jak zwykle wspaniałe :P !! Agatka zawsze robiła świetne materiały :) !! Ale jak dla mnie to za mało :( !!
Dżastina pisze:
epsztajnek pisze:Dzisiaj Agata się odezwała w reportażu "Prosto z Polski". Tak, tylko odezwała... :(
Dobre i to :roll: Chociaż, z drugiej strony, kiedy się pomyśli, że jej pojawianie się na wizji zostało zmarginalizowane do przygotowywania - raz na jakis czas materiału dla PzP, to złość straszna człowieka ogarnia :>
A mnie to chyba najbardziej bezradność ;( !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jaki zastój w wątku Agaty Tomaszewskiej :shock: Tymczasem Agata po dłuższej nieobecności pokazała się właśnie w Poznaniu z relacją. Zajmuje się sprawą taksówkarza z protezami nóg, któremu koledzy z branży kwestionują kompetencje :rozglada: TVN24 lubi się zajmować takimi sprawami, więc chyba można liczyć na wiele relacji. Tak poza tym, chyba skróciła włosy :rozglada:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Naprawdę była w tvn24 :) ?? Hm :roll: ??
A ja myślałem, właściwie, to miałem nadzieję, że odeszła z tej "chorej" stacji, do troszkę bardziej "zdrowej" , w której by ją szanowali tak jak należy :roll: ?? No cóż , widocznie jej się tu podoba tak jak jest :ech: !!

Macie jakieś capsy :rozglada: ?? Bo zapewne na relację nie mam co liczyć :( ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Niestety nie odeszła z tvn24 ;)
marcinkowsky pisze:Macie jakieś capsy :rozglada: ??
Mam :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Tak myślałem, że pojawiła się po ósmej , dlatego się już nie załapałem.
Patrzę na te capsy i nie potrafię się cieszyć. Straszne... :<
A włosy to chyba nie skrócone, a zaczesane do tyłu... :mhm:
Ale przynajmniej fajna marynarka ( chyba , że znowu zgłosicie votum separatum :devil: )
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Nie epszt :) !! Żadnego votum :nie: !! Ani jeśli chodzi o marynarę , ani o to , że nie potrafisz się cieszyć :uhh: !! Ja też mam problem z nazwaniem uczucia jakie mam w sobie , kiedy patrzę na Agatkę :neutral: !!

Brakowało mi jej słodkiej i przepięknej buzi , to fakt :szalony: !! Ona jest piękna jak nikt inny na tym świecie :szalony: !! Ale wraz z jej pojawieniem odżyły wszystkie negatywne wspomnienia :hmm: !! Wszystko to złe , co wyrządził jej i nam tvn24 :twisted: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości