Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Ja się modlę tylko byśmy za kilka dni nie przeczytali newsa, że przechodzi do Polsat News. :xx:
Wybaczcie prowokacyjne pytanie, ale co by to zmieniło w naszym stosunku do Joanny ?
Oczywiście przy założeniu, że wszyscy byśmy mogli odbierać Polsat News .
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Ja się modlę tylko byśmy za kilka dni nie przeczytali newsa, że przechodzi do Polsat News.
Jakby dostała dobrą propozycję dla siebie i dla Nas to bym nie płakał. :nie:
No bo tak od nowego tygodnia ładnie wygląda
Szkoda dla Niej,że tam w tvnie to dokładniej liczą :hmm: Raczej tych czterech dni Jej tak oo nie podarują. :spiewa:
Ale ten czas szybko leci. Chyba szybciej bez Niej niż z Nią.
Nie podejme się wyciągania wniosków z tak sformułowanej tezy.

epsztajnek pisze:Wybaczcie prowokacyjne pytanie, ale co by to zmieniło w naszym stosunku do Joanny ?
Oczywiście przy założeniu, że wszyscy byśmy mogli odbierać Polsat News .
Zupełnie nic :aniol: Ale i tak warto docenić,że to Tvn24 sobie wychowało i wypromowało Joasię. :lol2: To znaczy inaczej.. :hmm: ..dało Jej szanse,a reszta to juz zasługa Joanny. :brawa: :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

epsztajnek pisze:Wybaczcie prowokacyjne pytanie, ale co by to zmieniło w naszym stosunku do Joanny ?
Oczywiście przy założeniu, że wszyscy byśmy mogli odbierać Polsat News .
Bałbym się tylko, czy nie zamieniłaby siekierki na kijek. No i ta obawy o dostępność. :spiewa:
Do samego Polsatu nic nie mam, a - jak już zaznaczyłem - za Polsat News tym bardziej trzymam kciuki. :rozglada:
maxxx pisze:Jakby dostała dobrą propozycję dla siebie i dla Nas to bym nie płakał.
No właśnie tego drugiego bym się obawiam najbardziej. W ostatnich tygodniach powoli wychodzimy na prostą. :stop:
Szkoda dla Niej,że tam w tvnie to dokładniej liczą Raczej tych czterech dni Jej tak oo nie podarują.
Mam nadzieję, że w tym tvn-ie nie są tak złośliwi, jak bywają niektórzy pracodawcy - po powrocie z urlopu, chcą ''dowalić'' roboty. :roll:
Nie podejme się wyciągania wniosków z tak sformułowanej tezy.
To może lepiej, gdy to wycofam. :spiewa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Rozumiem, że w kwestii Asiowej dalej cisza, a na dodatek muszę dyskutować sam z sobą. :uhh:
Znalazłem kilka fragmentów PzP, może ktoś jest zainteresowany: :rozglada:
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=jNX5hnhrXcY
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=zg4rMM8yn ... re=related
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=7NeK2yt5h2A
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=Y2AnamFx27Q
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Znalazłem kilka fragmentów PzP, może ktoś jest zainteresowany:
Ostatnio zrobiłem sobie do mojego archiwum dwie płyty z Joasią w roli głównej , około 70% to zapowiedzi PzP
może ktoś jest zainteresowany :lol2:
Wiem , trochę to było złośliwe :red:
Ale jak się przypomni historię tego wątku, kiedy podczas urlopów Joasi dyskusja się na dobre rozkręcała, generowane były masy ploteczek o Joasi ... :<
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ach jacy wszyscy stęsknieni za dyskusjami :spiewa: Dawniej było inaczej,no fakt ,ale zawsze z cieżkim sercem zaglądam na stare strony wątku ;( Na początku jestem jak zawsze zachwycony Joasią w tamtych okolicznościach,ale zaraz przychodzi mysl,że to przeszłość ;(

Ale żeby nie było tak super smutno..to pozwole sobie zauważyć,że Asia wiedziała kiedy sobie urlopik przedwakacyjny wykorzystać :tanczy: Pogodę chyba sobie zamówiła wykorzystując swoje moce nadludzkie :lol2: Oczywiście nie żałuje Jej ;wręcz przeciwnie ciesze się :jupi: No chyba,że wyjechała na Grenlandie-ale to by była inna sprawa :aniol:Chociaż Jej pogoda nie straszna-sama powiedziała kiedyś,że Jej prawie nigdy nie jest zimno,bo jest zaprawiona surowym podlaskim klimatem :lol2:

Ciekawe czy gdyby była na miejscu poszłaby dopingować swoich kolegów na mecz z Sejmem RP.. :tanczy: Na przykład wzorem swojej koleżanki Ani Jot przed rokiem.Ale jakby przeciupali na Jej oczach to nie chciałbym być w ich skórze wtedy :rozglada: :lol2:

To czekamy dalej na Asieńke ...
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

To czekamy dalej na Asieńke ...
12. dzień urlopu Joasi, 9. dzień nie widzimy Jej na wizji. :(

I nic nie wskazuje na to, byśmy mogli się Jej spodziewać w najbliższych dniach. Liczyłem, że pojawi się w DnŻ, a tu najświeższa śmietanka. W magazynie też Jej nie zobaczymy. :nie: Ba, nakręcili nawet nową reklamówkę PzP z Poradą. Do tej pory wszystko było z Joanną. :rozglada:

Myślę, że musimy uzbroić się w cierpliwość. Czyżby Joanna wystawiała Nas na próbę, hę? :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:W magazynie też Jej nie zobaczymy. Ba, nakręcili nawet nową reklamówkę PzP z Poradą. Do tej pory wszystko było z Joanną.
Kurczę,coraz poważniej to wygląda :rozglada: Porada jako alternatywa,drugi prowadzący to brzmi całkiem fajnie ale..no właśnie..nie mamy żadnej wiedzy :( Ale narazie wyglada to na zwykły urlop :rozglada: Ale za tydzień już zaczne się martwić :uhh:

Jak była w Poranku to zawsze Kuźniar wyjęzyczył,że idzie na urlop i na ile a teraz nikt nie interesuje sie Jej losem :?
Myślę, że musimy uzbroić się w cierpliwość. Czyżby Joanna wystawiała Nas na próbę, hę?
Na to wygląda,ale to juz nie pierwszy raz :nie:
Każde info o Joasi mile widziane :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Porada jako alternatywa,drugi prowadzący to brzmi całkiem fajnie ale..no właśnie..nie mamy żadnej wiedzy
Przy całej tej sytuacji uspokaja mnie fakt, że Porada ma Poradki, a Jacoń Dpd więc nie będą tam wiecznie. :spiewa:
Ale narazie wyglada to na zwykły urlop Ale za tydzień już zaczne się martwić
Zgadza się. Jeszcze nie ma co się martwić, ale żółte światełko możemy już chyba zapalać. :ech:
Każde info o Joasi mile widziane
Obyśmy nie skończyli jak Agatko-fani. :klamca:
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Don Matteo »

NIe wiem, czy to Was uspokoi, ale na stronie PzP :arrow: http://www.tvn24.pl/prosto_z_polski.html, jako prowadząca, nadal jest Joanna Kryńska, a nie Porada, więc może być to tylko urlop :mhm: , chyba, że na stronie nie zdążyli jeszcze tego zmienić :xx:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Przy całej tej sytuacji uspokaja mnie fakt, że Porada ma Poradki, a Jacoń Dpd więc nie będą tam wiecznie.
Koniec świata :!: :rozglada: Uspokaja Nas to,że Joasia ma miejsce w 'PzP' :lol2:
A niech prowadzą-Joasia teraz powinna być bliżej Naszych spraw a nie ludzkich :rozglada:
Zgadza się. Jeszcze nie ma co się martwić, ale żółte światełko możemy już chyba zapalać.
Niech się pali :spiewa: Ostrożności nigdy za wiele :nie:
Obyśmy nie skończyli jak Agatko-fani.
Nam tez nie jest lekko :nie: Istna sinusoida ..
Don Matteo pisze:NIe wiem, czy to Was uspokoi, ale na stronie PzP http://www.tvn24.pl/prosto_z_polski.html, jako prowadząca, nadal jest Joanna Kryńska, a nie Porada, więc może być to tylko urlop , chyba, że na stronie nie zdążyli jeszcze tego zmienić
Wiesz co,tak naprawdę to My chyba tylko tak piszemy w lekko panicznym tonie :lol2: Niemniej jednak tvn24 nie bardzo kwapi się z nowymi reklamówkami,dlatego jest to trochę dziwne. :rozglada:

500 strona się powolutku zbliża :rozglada: Nie wyobrażam sobie by na Niej nie było Naszej cudownej bohaterki z najświeższymi newsami chociażby :plus: :rydzyk:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Jeszcze nie ma co się martwić, ale żółte światełko możemy już chyba zapalać.
Z zapaleniem żółtego światła poczekałbym jeszcze tydzień :stop:
Obyśmy nie skończyli jak Agatko-fani.
Ech... gdyby tak Joanka przesłała ze swojego "niebytu" relację, jak się buja na linie , albo ze zmierzwioną fryzurą biegnie przez deszcz, nie miałbym nic przeciwko temu :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Z zapaleniem żółtego światła poczekałbym jeszcze tydzień
To tak kompromisowo(notabene :lol2: ):za tydzień zapalimy pomarańczowe :spiewa:
Ech... gdyby tak Joanka przesłała ze swojego "niebytu" relację, jak się buja na linie , albo ze zmierzwioną fryzurą biegnie przez deszcz, nie miałbym nic przeciwko temu
Szkoda tylko,że szansa na to jest taka jak tytuł Polaków na zblizających się ME :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

NIe wiem, czy to Was uspokoi, ale na stronie PzP http://www.tvn24.pl/prosto_z_polski.html, jako prowadząca, nadal jest Joanna Kryńska, a nie Porada, więc może być to tylko urlop , chyba, że na stronie nie zdążyli jeszcze tego zmienić
Witryna PzP jest akurat ostatnia rzeczą, którą bym posądził o szybkość w przekazywaniu informacji.
Ale na razie spokojnie i cierpliwie. Wszystko wskazuje na to, że urlop jak urlop. :spiewa:
500 strona się powolutku zbliża
A mamy jakiś pomysł jak ją uczcić czy z pustymi rękoma w nią wejdziemy? :rozglada:
Szkoda tylko,że szansa na to jest taka jak tytuł Polaków na zblizających się ME
Zaryzykowałbym stwierdzenie, że większe szanse są już na to drugie. O wiele większe. :stop:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:A mamy jakiś pomysł jak ją uczcić czy z pustymi rękoma w nią wejdziemy?
No właśnie sam jestem ciekaw,dlatego poruszam ten temat 3 strony za wczasu,by mieć czas :lol2:
Ale zobaczymy,My jesteśmy tacy spontaniczni :racja: :devil:
Zaryzykowałbym stwierdzenie, że większe szanse są już na to drugie. O wiele większe.
Oby oby :lol2: Finał na Me czy Joasia na lianie oto jest pytanie :lol2:

Sadzac po powyższej twórczości stwierdzam,że moja forma pikuje w dół :spiewa: Tylko powrot J. może to uratować :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 17 gości