Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

ines
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 13 lis 2005, 21:01
Kontakt:

Post autor: ines »

wielkie dzieki za zdjecia .na was mozna kiczyc milego wekendu
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kinga Rusin w roli gospodyni "DzieĂą Dobry TVN" sprawdza siĂŞ wyÂśmienicie. jest radosna, rozpromieniona, dziÂś nawet ÂśpiewaÂła.

I to w³aœnie j¹ widzê w roli wspó³gospodyni "Taùca z gwiazdami III". Uwa¿am, ¿e doskonale nada siê do tej roli, bo tam wa³aœnie takiej osoby, jak Kinga potrzeba. W "Dzieù Dobry TVN" mo¿e j¹ przecie¿ zast¹piÌ Martyna Wojciechowska...

No a jak nie dadzÂą Kingi, to widzĂŞ tam MartynĂŞ. W takich programach ma doÂświadczenie, ale to Kinga jest najlepszÂą kandydaturÂą wedÂług mnie.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na tym ostatnim najÂładniejsza, taka zamyÂślona. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
iro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 14 wrz 2005, 19:21

Post autor: iro »

szkoda jej talentu na taki marny program jak "Taniec ..."


"I to w³aœnie j¹ widzê w roli wspó³gospodyni "Taùca z gwiazdami III". Uwa¿am, ¿e doskonale nada siê do tej roli, bo tam wa³aœnie takiej osoby, jak Kinga potrzeba. W "Dzieù Dobry TVN" mo¿e j¹ przecie¿ zast¹piÌ Martyna Wojciechowska..."
iro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 14 wrz 2005, 19:21

Post autor: iro »

w tym tygodniu Kinga byÂła naprawde rewelacyjna - chyba sie zakochalem :D
O co chodzilo Marcinowi z wysmiewaniem sie z imienia Regina???
to bardzo ladne imie, lepiej niech pogada z ojcem aby zaÂłatwiÂł zniesienia embarga na eksport do Rosji
dzieki za sliczne foteczki, przyjemnie popatrzyĂŚ na takÂą dziewczyne jak Kinga.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:D Fantastyczny weekend :D Kinga wypad³a po prostu w te dwa dni rewelacyjnie !! Sobota :P rewelacyjny humor, szybkoœÌ reakcji.
No i jak zwykle dociekliwa i taka troszkĂŞ "dogryÂźliwa" 8)
Niedziela - na dzieĂą dobry w oczy rzuciÂły mi siĂŞ te fantastyczne kolczyki :) no a program teÂż byÂł bardzo, bardzo ok !!
Co do tego czy Kinga ma szansê prowadziÌ "Taniec z gwiazdami" ?? Có¿-myœlê, ze jest to chyba nierealne.Niestety :? Je¿eli wystartuje 3 edycja to wydaje mi siê, ¿e chyba zostanie ta sama para bo Skrzynecka wcale nie by³a taka z³a - znaczy ciê¿ko by³oby komikolwiek przebiÌ sztucznoœci¹ Mo³ek. Ale oczywiœcie jak najbardziej uwa¿am, ¿e Kinga do "Taùca..." by³aby wprost stworzona :wink: No ale pomarzyÌ ka¿demu mo¿na...
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W niedzielĂŞ w "Uwadze" w cyklu "Kulisy sÂławy" bĂŞdzie wÂłaÂśnie Kinga Rusin... :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Marcin pisze:W niedzielĂŞ w "Uwadze" w cyklu "Kulisy sÂławy" bĂŞdzie wÂłaÂśnie Kinga Rusin... :D
ZostaÂło to wÂłaÂśnie zapowiedziane :wink: Pokazali zapowiedÂź programu - zapowiada siĂŞ naprawdĂŞ rewelacyjnie :wink:
Podobnie jak dzisiejszy program.
Có¿ ale tak jest jak spotykaj¹ siê dwie gwiazdy - musi iskrzyÌ-oczywiœcie w pozytywnym tego s³owa znaczeniu. Iskrzy gwiazdorstwem :wink: Ekstra gwiazdorstwem :wink:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nawet fajny byl ten material o pani Kindze Rusin... Szczegolnie te urywki kiedy dopiero pojawila sie w telewizji chyba to byla TVP i tak fajnie sie smiala... :D Milo bylo na to popatrzec... :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ona zawsze siê fajnie œmieje. :D PĂłŸniej zamieszczê fotki. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Co za ekstra dzieñ !! Kinga rano, Kinga wieczorem 8) Ekstra !!

Rano fantastycznie, ekstra forma, Kinga pod koniec strasznie siê rozbryka³a :D Ucisza³a Marcina, doprowadza³a wszystkich do porz¹dku :D
Fajny te¿ ten kwiatek by³ w bluzeczce :D :D No i ta wpadka do ktĂłrej siê Marcin przyzna³ :D

Uwaga! wprost rewelacyjna - Kinga od 1992 roku do 2005 roku. Straszna odmiana, strasznie siê zmieni³a przez te 13 lat.

No i na koniec proœba - jak ktoœ ma capsy z rana albo z Uwagi to bardzooo proszê o zamieszczenie ich tu :D
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

alez proszĂŞ ... mam to dajĂŞ :D

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Na stronie sÂą juÂż zdjĂŞcia:

http://www.tvn.tivi.pl/index.php?subact ... m=&ucat=13&

A z tym przymierzaniem sukienki... Tam musiaÂła byĂŚ jakaÂś umowa miĂŞdzy KingÂą, a operatorem kamery. :D Tak jakoÂś kadrowaÂł KingĂŞ, Âżeby w ogĂłle nie byÂło widaĂŚ biustu w tej odwaÂżnej sukience. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W dzisiejszym "Super Expressie" jest o parach roku i zostaÂła wymieniona Kinga Rusin i Tomasz Lis:
Para konkurencyjna
KINGA RUSIN I TOMASZ LIS
Najpierw Tomasz Lis (37 l.) w burzliwy sposób po¿egna³ siê z TVN, a nied³ugo potem Kinga Rusin (33 l.), jego prawowita ma³¿onka, zosta³a pracownikiem tej stacji. I mamy teraz ostr¹ rywalizacjê. On b³yszczy w Polsacie w wieczornym programie, ona w TVN w porannym. Ka¿de stara siê przebiÌ popularnoœci¹ ma³¿onka. Czy wp³ywa to na ich ma³¿eùstwo? Podobno nie, gdy¿ osi¹gnê³o ono tak marny poziom, ¿e nic ju¿ mu nie mo¿e zaszkodziÌ.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

podziwiam jak mo¿na -tak graÌ- i uœmeichaÌ siê gdy ¿ycie rodzinne siê sypie lub ju¿ jest rozsypane, dzieci nie maj¹ ojca....a mam siê uœmiecha od œwitu w tv, tv której 'tata' by³ i chyba wci¹¿ jakoœ tam jest symbolem
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 7 gości