W sprawie niektórych userów

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

wiesz - nie wiem czy to napewno jest "osoba" szczegĂłlnie po zmianach jakie ÂŁukasz wprowadziÂł wczoraj odnoÂśnie rejestracji.
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

pawell pisze:ZnĂłw jakaÂś osoba siĂŞ zarejestrowaÂła x razy... :/
To wszystko Monster - znany teÂż jako 13-letni Piotrek. CiÂągle prĂłbuje siĂŞ zarejestrowaĂŚ, ale ciÂągle poza rejestracjÂą nic wiĂŞcej nie moÂże. :D W wolnym czasie pousuwam te konta.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ÂŁukasz pisze: To wszystko Monster - znany teÂż jako 13-letni Piotrek. CiÂągle prĂłbuje siĂŞ zarejestrowaĂŚ, ale ciÂągle poza rejestracjÂą nic wiĂŞcej nie moÂże. :D W wolnym czasie pousuwam te konta.
hmmm...mam takie dziwne wraÂżenie, ze kolega Monster vel Piotrek_1992 vel FAN_TVN :evil: dziaÂła na naszym forum jako szpieg z krainy deszczowcĂłw :evil: Zainteresowani wiedzÂą o czym myÂślĂŞ :lol:

No i widaĂŚ, Âże logowanie mu siĂŞ dalej nie znudziÂło :lol: myÂślĂŞ jednak, Âże takim zachowaniem napewno nie zyska tego co mu kazano :wink: ale niech sie chÂłopak bawi :wink:
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dzisiaj w³¹czy³em PC oko³o 13:00, sprawdzam pocztê, a tam kilkanaœcie maili wys³anych przez nowe konta Monstera. Monster - znany szerzej jako Piotrek - œrednio próbuje siê zarejestrowaÌ 10 razy na dobê. :D

Ca³kowit¹ kompromitacj¹ jest to, co zrobi³ pewien inny serwis o tvn. :lol: Nie rozumiem, jak mo¿na wspó³pracowaÌ z nienormalnym 13-latkiem, który na darmowym fora.pl próbuje stworzyÌ nieudolny odpowiednik naszego forum. :D NajwyraŸniej niektórzy tak bardzo nam zazdroszcz¹ sprawnie dzia³aj¹cego i znanego forum, ¿e s¹ sk³onni zawieraÌ umowy z kimœ takim, jak Monster. :roll:

KtoÂś to wczoraj Âładnie okreÂśliÂł mĂłwiÂąc: "ToÂż to nie jest juÂż dno, to dno i piĂŞĂŚ metrĂłw muÂłu". :lol: :lol: :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

£ukasz pisze:Dzisiaj w³¹czy³em PC oko³o 13:00, sprawdzam pocztê, a tam kilkanaœcie maili wys³anych przez nowe konta Monstera. Monster - znany szerzej jako Piotrek - œrednio próbuje siê zarejestrowaÌ 10 razy na dobê. :D
Prêdzej czy póŸniej i tak to mu siê znudzi... nie wykoùczy nas (jak to powiedzia³) bo my jestesmy mocni i tacy jak on nas nie pokonaj¹. :lol: :wink: :D

£ukasz pisze:Ca³kowit¹ kompromitacj¹ jest to, co zrobi³ pewien inny serwis o tvn. :lol: Nie rozumiem, jak mo¿na wspó³pracowaÌ z nienormalnym 13-latkiem, który na darmowym fora.pl próbuje stworzyÌ nieudolny odpowiednik naszego forum. :D NajwyraŸniej niektórzy tak bardzo nam zazdroszcz¹ sprawnie dzia³aj¹cego i znanego forum, ¿e s¹ sk³onni zawieraÌ umowy z kimœ takim, jak Monster. :roll:


Nie umieli za³o¿yÌ sami forum to wykorzystali propozycje Monstera... :lol: :lol: Ale i tak pewnie d³uo z nim nie bêd¹ wspó³pracowaÌ bo z nim siê d³ugo nie da... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ju¿ sam fakt rozpoczêcia wspó³pracy z tym chorym dzieckiem jest niezwyk³¹ samokompromitacj¹ i udowodnieniem braku profesjonalizmu, skoro nawet nie sprawdzili kto to jest.
"ToÂż to nie jest juÂż dno, to dno i piĂŞĂŚ metrĂłw muÂłu" - tak faktycznie, ale jak powiedziaÂł ktoÂś inny, nie 5, a 50. :evil2:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

w sprawie niektĂłrych uÂżytkonikĂłw

Post autor: salladyn »

No to ja rozpocznê intensywna promocjê naszego serwisu w -.pl :twisted: Bêdê pisa³ w ka¿dym z dzia³ów i bêdê informowa³ o tym co napisa³ monster tu i gdzie jest lepsze forum :twisted:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ÂŁukasz pisze:(...)
Ca³kowit¹ kompromitacj¹ jest to, co zrobi³ pewien inny serwis o tvn. :lol: Nie rozumiem, jak mo¿na wspó³pracowaÌ z nienormalnym 13-latkiem, który na darmowym fora.pl próbuje stworzyÌ nieudolny odpowiednik naszego forum. :D NajwyraŸniej niektórzy tak bardzo nam zazdroszcz¹ sprawnie dzia³aj¹cego i znanego forum, ¿e s¹ sk³onni zawieraÌ umowy z kimœ takim, jak Monster. :roll:
No wÂłasnie - ale to tylko o tym serwisie Âświadczy. Nie potrafili stworzyĂŚ czegoÂś wÂłasnego to wykorzystali "forum" tamto.

ZresztÂą jak kaÂżdy widziaÂł "forum" tego serwisu to wie jak ono wyglÂądaÂło :wink: :D ÂŻaÂłosne i kompromitujÂące !! I to jest jeszcze czym siĂŞ chwaliĂŚ :evil2:

No ale có¿...jaki serwis, takie forum...czego¿ mo¿na wymagaÌ :wink: :D :D :D
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

w sprawie niektĂłrych uÂżytkonikĂłw

Post autor: salladyn »

No có¿ po moich postach ani œladu.Monster jest ¿a³osny boi siê prawdy.Ja proponujê zmasowany atak na jego forum.Zmasowany atak prawdy.Niech ka¿dy siê zarejsetruje i powie co wyprawia³ ti monster.Niech to dotzrze do tych co siê tam loguj¹. :mad:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Re: w sprawie niektĂłrych uÂżytkonikĂłw

Post autor: terraX »

salladyn pisze:No có¿ po moich postach ani œladu.Monster jest ¿a³osny boi siê prawdy.Ja proponujê zmasowany atak na jego forum.Zmasowany atak prawdy.Niech ka¿dy siê zarejsetruje i powie co wyprawia³ ti monster.Niech to dotzrze do tych co siê tam loguj¹. :mad:
Nie uwaÂżam Âżeby to byÂł dobry pomysÂł. Akcja-reakcja. Jak bĂŞdziecie ÂśmieciĂŚ Monsterowi na forum, to on bĂŞdzie dawaÂł gÂłupie komenty u nas, rejestrowaÂł gÂłupie nowe, nicki,etc. I nigdy siĂŞ to nie skoĂączy. No ale oczywiÂście kaÂżdy zrobi jak uwaÂża :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

w sprawie niektĂłrych uÂżytkonikĂłw

Post autor: salladyn »

Jak zwykle Terrax ma racjê :D Poromawia³em z admistratorem strony i powiedzia³ ¿e porozmawia z redakcj¹ jego strony.Powiedzia³ ¿e coraz wiêcej sygna³ów do niego dociera o nim.Powiedzia³em mu ¿e tvn.tivi.pl zawsze bêdzie konkurencj¹ dla tvn*****k.pl ale tez chce byÌ zdrow¹ konkurencj¹.Powiedzia³ ¿e sie tym zajmie.

P.S. JeÂśli jestem wzburzony to lepiej mnie nie sÂłuchaĂŚ.Terrax jakby co temperuj mnie. :D
    Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
    TVN_FAN
    Stały bywalec
    Stały bywalec
    Posty: 1572
    Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
    Lokalizacja: Nowy Sącz

    Post autor: TVN_FAN »

    Dok³adnie tak !! Popieram terraX - nie ma sensu wdawaÌ siê w przepychankê s³own¹ z tym dzieckiem. Serwis, który decyduje siê na nawi¹zanie jakiejkolwiek tzw. wspó³pracy z takim u¿ytkownikiem i "forum" na fora.pl nigdy nie mo¿e byÌ wiarygodny i nie bêdzie tak naprawdê nigdy dobry.

    Nie warto siĂŞ tam rejestrowaĂŚ, bÂądÂźmy mÂądrzejsi i nie dajmy siĂŞ im sprowokowaĂŚ - jedynÂą kwestiÂą bĂŞdÂą tylko coraz to nowe nicki Monstera w rubryce "ostatnio zarejestrowaÂł siĂŞ"

    A forum tvn.tivi.pl jest i tak nalepsze i niestety dla innych dlugo takowym bedzie. :lol: :lol:
    ZIMA
    :: Kamil
    Stały bywalec
    Stały bywalec
    Posty: 1333
    Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
    Lokalizacja: Mazowsze
    Kontakt:

    Post autor: :: Kamil »

    Haha... miêczak. Ukrad³ mój avatar i wstawi³ go do siebie wiêc go postraszy³em ¿e dam mu popaliÌ i... usun¹³ :lol:
    Łukasz
    Administrator
    Administrator
    Posty: 3037
    Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
    Kontakt:

    Post autor: Łukasz »

    Mnie - i nie tylko mnie - zastanawia zachowanie jednego z naszych forumowiczĂłw, ktĂłry z przyjemnoÂściÂą zostaÂł u Monstera moderatorem. :? SugerowaÂłbym tej osobie, aby zrezygnowaÂła z funkcji i najlepiej zaprzestaÂła w ogĂłle kontaktĂłw z Monsterem. :lol:
    tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
    pawell
    Fanatyk :)
    Fanatyk :)
    Posty: 5465
    Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
    Lokalizacja: Żyrardów

    Post autor: pawell »

    ÂŁukszu o mnie chodzi ?? Jak tak to juÂż tam nie jestem poprosiÂłem go ba zarzÂądaÂłem, aby mnie zbanowaÂł no i tak zrobiÂł - i od tamtego czasu "nawiedziaÂł" to forum i pisaÂł te gÂłupokwate posty... A zostaÂłem nim bo byÂłem ciekawy o czym pisza w dziale zamkniĂŞtym... :evil2:

    P.S to teÂż jestem ciekawy... :evil2: :wink: :D :D
    Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
    ODPOWIEDZ

    Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 0 gości