Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Mam foty! :D

Obrazek Obrazek Obrazek

Ale siĂŞ rzucaÂł, szarpaÂł i angaÂżowaÂł. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mandi pisze:Ja PawÂła nie widzĂŞ w serwisie w Âżadnej roli. Za to jest Rymanowski, ktĂłry zwykle zaczyna o 21.00. Jakby szybszy M24 a z tego co wiem to chyba PaweÂł sie tam nie pojawia.
Oj Mandi, Mandi miej oczy szeroko otwarte to co sie tam dzisiaj dziaÂło to przechodzi wszelkie nasze wyobraÂżenia o reporterce w wykonaniu ÂŁukasza, on siĂŞ dwoiÂł i troiÂł, Âżeby tylko otrzymac odpowiedÂż na nurtujÂące go pytania, najlepsze byÂło jak Edgara (Gosiewskiego) ÂścigaÂł, chyba jako jedyny ze wszystkich reporterĂłw byÂł taki odwaÂżny i naciskaÂł do oporu, natrĂŞtny- aczkolwiek bardzo elokwentny i dyplomatyczny hiih brawa dla ÂŁukiego :brawa:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁukasz dziĂŞki, chyba najlepszy fragment uchwyciÂłeÂś :lol:
nika pisze:Oj Mandi, Mandi miej oczy szeroko otwarte to co sie tam dzisiaj dziaÂło to przechodzi wszelkie nasze wyobraÂżenia o reporterce w wykonaniu ÂŁukasza, on siĂŞ dwoiÂł i troiÂł, Âżeby tylko otrzymac odpowiedÂż na nurtujÂące go pytania, najlepsze byÂło jak Edgara (Gosiewskiego) ÂścigaÂł, chyba jako jedyny ze wszystkich reporterĂłw byÂł taki odwaÂżny i naciskaÂł do oporu, natrĂŞtny- aczkolwiek bardzo elokwentny i dyplomatyczny hiih brawa dla ÂŁukiego :brawa:
Tak, wÂłaÂśnie :D A o te pytania PaweÂł ''ÂŁuki'' walczyÂł dla widzĂłw - co podkreÂślaÂł :lol2:

Teraz siê trochê uspokoi³o, ale zanosi siê na gor¹c¹ polityczn¹ nockê :lol2: Ciekawe, czy Pawe³ bêdzie pe³ni³ dy¿ur ca³¹ noc? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

nika pisze:o reporterce w wykonaniu ÂŁukasza, on siĂŞ dwoiÂł i troiÂł
:D CzĂŞsto ludzie w komentarzach pod niusami Rymanowskiego nazywajÂą Romanem, Piotra Marciniaka - Marcinem, a Âśp. Marcina PawÂłowskiego nazywali PawÂłem. 8)
nika pisze:najlepsze byÂło jak Edgara (Gosiewskiego) ÂścigaÂł, chyba jako jedyny ze wszystkich reporterĂłw byÂł taki odwaÂżny i naciskaÂł do oporu
Fajnie byÂło teÂż, jak Rymanowski ze studia trzy razy pod rzÂąd powtarzaÂł, Âże widzimy uciekajÂącego "PrzemysÂława Edgara Gosiewskiego". To chyba jakieÂś podpowiedzi od Kalisza siedzÂącego w charakteryzatorni byÂły? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ale siĂŞ przejĂŞzyczyÂłam :P OczywiÂście, Âże PaweÂł, a nie tam Âżaden ÂŁukasz - po prostu w tym zamieszaniu polityczno forumowym, przerobiÂłam PaweÂłkowi nazwisko na imiĂŞ, ale ten skrĂłt ÂŁuki moÂże w razie czego zostaĂŚ hĂŞ??
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

'ÂŁuki' :> ..ciekawe czy ta ksywka spodoba siĂŞ Funcky ? :devil:
..ja na wszelki wypadek zostanĂŞ przy 'PaweÂł' ;)

Wielkie brawa dla PawÂła za wczoraj :brawa:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


i jedno starsze z materiaÂłu :arrow:
Obrazek

Dzis serwisy PaweÂł & Magda :D

:mhm: od kiedy reklamujÂą te weekendowe tematy ?
Reklama byÂła trochĂŞ bez sensu bo dzis temat i tak jest 1 :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Faktycznie jest PaweÂł :D To mu siĂŞ dyÂżur przytrafiÂł w sÂądnym dniu :lol2:
Ale dzieki temu jest tak jak Funcky lubi najbardziej, czyli duuuuÂżo goÂści w studio a PaweÂł jest przecieÂż w rozmowach znaaaacznie lepszy niÂż w zwykÂłych serwisach :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..no ale jest teÂż sporo konferencji..
mimo to cos udaÂło siĂŞ zdobyĂŚ :arrow:

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

nika pisze:najlepsze byÂło jak Edgara (Gosiewskiego) ÂścigaÂł, chyba jako jedyny ze wszystkich reporterĂłw byÂł taki odwaÂżny i naciskaÂł do oporu, natrĂŞtny- aczkolwiek bardzo elokwentny i dyplomatyczny hiih brawa dla ÂŁukiego :brawa:
ByÂł jednym z dwĂłch takich reporterĂłw. :D Jeszcze MachaÂła chyba Tomasz z "WydarzeĂą" polszmatu. :P Obaj dobijali siĂŞ do Edgara zadajÂąc sporo pytaĂą niestety odpowiedzi siĂŞ nie doczekali. :)

A po wszystkim po 22 w "Panoramie" moÂżna byÂło zobaczyĂŚ jak jeszcze PaweÂł byÂł przed siedzibÂą PiS-u... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..czy PaweÂł zawsze ma taki zabawny przedziaÂłek :>

Obrazek :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

TeÂż sÂądzĂŞ, Âże nazywanie Gosiewewskiego Edgar to byÂła aluzja do jego zachowania, Âże niby coÂś przeskrobaÂł. W ogĂłle nie podoba mi siĂŞ ta zmiana premiera i rzÂądy PiSu. Szkoda, Âże tylko PaweÂł walczy o wyciÂągniecie czegoÂś wiĂŞcej od politykĂłw. :(
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

NiektĂłrzy to pracusie :D KtĂłry to juÂż dzieĂą PaweÂł w pracy i to na intensywnym dyÂżurze..? Kolejny :lol2:
DziÂś od 15-stej. Ale wczoraj do piĂŞtnastej w serwisach i jeszcze po skoĂączonym dyÂżurze za stoÂłem prezenterskim, posÂłali go jeszcze w plener :shock:
I od razu wtedy przypomnia³y mi siê m¹dre s³owa Pieczyùskiego, ¿e któ¿ bêdzie lepszym prezenterem od reportera, który z prezentowan¹ tematyk¹ spotyka siê na co dzieù... No to mo¿e by tak jeszcze tych, którzy na co dzieù s¹ tylko prezenterami na ''ulicê'' od czasu do czasu pos³aÌ, ¿eby by³a równoœÌ? :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

.. a za co Ty ich tak byÂś chciaÂł ukaraĂŚ ? :lol:

..PaweÂł znowu w pracy :o
:arrow:
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A w tym wÂątku mam do nadrobienia najwiĂŞcej :D
DziĂŞki, ÂżeÂście nie zapomnieli o Pawle :P Ale to on nie daÂł o sobie w te ostatnie dni zapomnieĂŚ :tanczy: ZacznĂŞ od poczÂątku :D MateriaÂł z czwartku o kampaniach PO i PiS wzorowanych na amerykaĂąskiej kampanii prezydenckiej po prostu bombowy, obiektywny jak zwykle i zabawny ;) I od tego tak na dobrÂą sprawĂŞ siĂŞ zaczĂŞÂło ........
Pi¹tek - :o dzieù pe³en niespodzianek politycznych, a dla mnie najwiêksz¹ niespodziank¹ by³aby informacja, któr¹ poda³ Grass w rp, ¿e w raporcie wieczornym Pawe³ £ukasik i Anna Jêdrzejowska :D Ale panu Jaros³awowi siê pospieszy³o i rozpêta³ piek³o wczeœniej ni¿ inni siê spodziewali i Pawe³ musia³ pewnie speedem przywdziaÌ szaty reportera :D I bardzo dobrze siê sta³o, bo odwali³ tam kawa³ dobrej roboty i zrobi³ na pewno wiêksze wra¿enie na ogl¹daczach ni¿, gdyby siedzia³ w tym czasie za biurkiem :D I zgodzê siê z wami, ¿e w roli reportera czuje siê jak ryba w wodzie. To pierwsze ³¹czenie w raporcie, a zw³aszcza jego koùcówka, kiedy Pawe³ ju¿ pali³ siê, ¿eby uciec sprzed kamery i chcia³ biec sprawdziÌ, co jest przyczyn¹ zamieszania, by³o œwietne :D Na szczêœcie Anna mu umo¿liwi³a realizacjê zamiarów ;) No a póŸniej ta pogoù za Gosiewskim i zasypywanie go pytaniami .... po prostu rewelka :brawa: No z tego co pisa³ pawell na innych stacjach Pawe³ te¿ królowa³ na wizji :lol2: Prze¿ywaÌ to na ¿ywo ..... to musia³o byÌ wspania³e uczucie ....... :D
Tutaj od razu nasunê³a mi siê ma³a refleksja odnoœnie tego, czym Pawe³ zajmowa³ siê w ostatnim czasie. Mianowicie realizowanie materia³ów do Studia Europa. Owszem by³y bardzo dobre, ciekawe, ale te wyjazdy do ró¿nych krajów Europy powodowa³y automatycznie, ¿e Pawe³ nie uczestniczy³ zbyt intensywnie w bie¿¹cych sprawach krajowych, a jak widaÌ w tym po prostu najlepszy i teraz, kiedy ju¿ nie wyje¿d¿a, daje upust swoim mo¿liwoœciom dziennikarskim w pe³ni :D
Tak samo, kiedy siedzi za biurkiem. Tylko, Âże to siedzenie trzeba rozgraniczyĂŚ – niestety. Dlaczego niestety? Dlatego, Âże PaweÂł jest trochĂŞ nieregularnym czytaczem :lol2: I zastanawiam siĂŞ czemu tak siĂŞ dzieje, Âże czasami jest wyluzowany, dowcipny, swobodny, ale czĂŞÂściej niestety sprawia wraÂżenie czÂłowieka spiĂŞtego :/ A juÂż najgorzej jest, kiedy zaczynajÂą mu nadawaĂŚ do sÂłuchawki – biedak nie ma podzielnej uwagi :(
Za to totalne przeobraÂżenie nastĂŞpuje w momencie, gdy obok PawÂła zasiada jakiÂś goœÌ – wtedy Âłapie ponownie dziennikarskiego bakcyla i widz znĂłw odczuwa satysfakcjĂŞ z tego co widzi i sÂłyszy :D No i tak byÂło zwÂłaszcza w sobotĂŞ, kiedy ta burza polityczna rozpĂŞtaÂła siĂŞ na dobre. PaweÂł przeprowadziÂł mnĂłstwo bardzo dobrych rozmĂłw, jak zwykle byÂł przygotowany, a w gÂłowie k³êbiÂło siĂŞ caÂłe mnĂłstwo trafnych pytaĂą, ktĂłrymi zasypywaÂł zaproszonych do studia (i nie tylko) goÂści :brawa: W niedzielĂŞ byÂło juÂż trochĂŞ bardziej ubogo w goÂści, ale o osiemnastej na przykÂład dla odmiany w studio goÂściem byÂł profesor z Uniwersytetu im. Kard. S. WyszyĂąskiego i zmiana tematu. Tym razem o proteÂście Izraela przeciwko Giertychowi i o minpielgrzymce papieÂża do Hiszpanii – takÂże ciekawa rozmowa :D
Po dwudziestej raport i tutaj ta serwisowa nieregularnoœÌ, o której pisalam, Pawe³ potrafi³ siê wyluzowaÌ, chwali³ siê i cieszy³, ¿e nowy minister udzieli³ stacji TVN24 chyba pierwszego wywiadu jako minister finansów :lol2:
No a dzisiaj od samego rana maraton sejmowy i rozmowy z przedstawicielami ró¿nych partii politycznych, zacz¹³ od Sawickiego z PSL-u, póŸniej Wiœniowska z Samoobrony, marsza³ek Jurek, no i na razie na Maksymiuku z Samoobrony koniec. Zobaczymy z kim Pawe³ bêdzie jeszcze rozmawia³...... ma caly plik notatek ze sob¹ - widaÌ, ¿e starannie siê przygotowywa³, co zreszt¹ s³ychaÌ :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ach ten Pawe³.. mia³ dziœ swoje "5 minut" a w³aœciwie to 5 sekund w ... Wiadomoœciach na TVP1 :) Sta³ obok Gosiewskiego ( w tle paru innych reporterów), zada³ mu pytanie, na które Edgar udzieli³ jak¹œ przyg³upawa odpowied¿, a Pawe³ zaprezentowa³ mine w stylu "ale farmazony koleœ pleciesz" :lol: jak ktoœ ma caps albo nagranko to prosimy o wrzut 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], lavazza86 i 22 gości