TVN CNBC

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

magie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 11:51

Re: TVN CNBC Biznes

Post autor: magie »

witam. :) :) :) czy mogl by mi ktos wymipisac nazwy pasm jakie sa w tvn snbc biznes tak jak np w tvn24 jest dzien na zywo porank itp. prosze o odpowiedz 8)

z gory dzieki :lol2:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN CNBC Biznes

Post autor: pop »

"Pieniądze od rana", "Biznes lunch", "Dzień na rynkach" (dwie części - przed południem i po południu), "Piąta godzina", "Fakty, ludzie, pieniądze" (także na antenie TVN24), "90 minut". ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN CNBC Biznes

Post autor: pop »

Zauważyliście, że od poprzedniej soboty na weekend nie znikają paski z notowaniami z warszawskiej giełdy i kursami walut oraz największymi światowymi spółkami. :mhm:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
bartlomiej.czerniak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 19 sie 2008, 22:52
Lokalizacja: wrocław

Re: TVN CNBC Biznes

Post autor: bartlomiej.czerniak »

mam gorącą prośbę do TVN CNBC Biznes, żeby podawała także notowania commodities. mogą być chociaż tylko popularne - jak ropa, srebro, złoto, gaz, miedź. czasami brak dostępu do źródła informacji zabija, a frustrujący jest widok migających paseczków na TVN CNBC i oczekiwania na jakąś informację o ropie czy srebrze, której się nie doczekam i tak :)

pozdrawiam
bartłomiej czerniak
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TVN CNBC Biznes

Post autor: pop »

Za nami Forum Ekonomiczne w Krynicy, jedno z najważniejszych takich wydarzeń w Europie. Przyznam, że po TVN CNBC Biznes - jako stacji o tej tematyce - spodziewałem się trochę więcej. Nie chodzi mi tu tylko o gości, bo akurat wszędzie byli ci sami i odpowiadali na te same pytania. W porównaniu z - i tu pewnie wszystkich zaskoczę - TVP Info TVN CNBC Biznes wypadła naprawdę marnie. TVP Info naprawdę przygotowała całkiem niezłe studio wyjazdowe: stół, krzesła, kilka ekranów, podest, schody - prezenterzy mieli więcej możliwości: wstawali, pokazywali wykresy, prezentowali newsy "na stojąco". A TVN CNBC Biznes? Ławeczka z parku i siedźcie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVN CNBC Biznes

Post autor: Jacek-t »

W dzisiejszym Pulsie Biznesu był artykuł o TV Biznes i TVN CNBC. Oba kanały nadal są na dorobku i wymagają inwestycji:

"W przypadku kanału biznesowego, TVN jest jak dotąd bardzo cierpliwy, podobnie jak Polsat. Oba projekty pochłonęły już na starcie po kilkanaście milionów złotych i wciąż potrzebują finansowania. W czerwcu, wg danych AGB Nielsen, średnia minutowa widownia TV Biznes wyniosła 2,5 tys. osób, a dla TVN CNBC Biznes 1,3 tys. Jeszcze parę miesięcy temu te liczby dla obu kanałów były nawet dwukrotnie większe."

Ale ITI wierzy w powodzenie projektu:

"TVN ma podstawy do wiary w ten biznes. Zamknął nierentowne projekty tematyczne, np. Gra i Lingua. A TVN CNBC dało czas ekstra, bo to wybitnie wrażliwa na koniunkturę stacja.
Magiczne dwa lata, po których każdy z telewizyjnych biznesów TVN ma zacząć zarabiać, mijają dla TVN CNBC we wrześniu. Szefowie stacji dali mu więcej czasu. O ile? To już zależy od gospodarki. "
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: TVN CNBC Biznes

Post autor: kamilkomentuje »

Według mnie TVN CNBC jest genialny - świetne relacje, oprawa, prezenterzy. Kanał znacznie lepszy od TV Biznes, kóry wogóle niema pomysłu na swoją markę...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TVN CNBC Biznes

Post autor: DJ Ice »

Bo nie musi mieć. Produkują większość programów live to tape (czyli tak jakby były na żywo) i daje je w wymiarze premier - jak w tradycyjnych kanałach tematycznych. Szczerze to dziwią mnie te porównania bo pomimo, że są to kanały biznesowe, to każdy z nich obrał sobie swoją drogę - w opinii jednego człowieka dobrą, w opinii drugiego - złą. Tutaj chodzi mi głównie o TV Biznes.
Ostatnio zmieniony piątek 31 lip 2009, 15:21 przez DJ Ice, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: TVN CNBC Biznes

Post autor: kamilkomentuje »

Wiesz, ja niemam tutaj na myśli magazynów, bo takie TVN CNBC też ma. Chodźi mi jednak o pomysł na siebie. Na coś co by mnie - standardowego widza przyciągneło do nich, odciągając przy tym od konkurencji (TVN CNBC), a TV Biznes czegoś takiego niestety ale nie ma...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TVN CNBC Biznes

Post autor: DJ Ice »

A moim zdaniem właśnie ma - jeżeli mam dość ciągłych programów na żywo to włączam TV Biznes gdzie są same magazyny emitowane z puszki.

Dopóki kanał TV Biznes nie będzie całkowicie realizowany w Warszawie to nie ma co liczyć na wodotryski. Co więcej - Solorz już dawno by zrobił z tego kanału coś większego - wszak wiadomo, że plan budowy studia i całości tworzenia w Warszawie nadal jest podtrzymywany. Ale nie w tym momencie, bo właściciel Polsatu też musi pieniądze rozsądnie inwestować w to co najważniejsze. Nie mniej jednak robi to dość umiejętnie nie tnąc drastycznie kosztów. A jeśli tak to widzowie i tak tego nie zauważają.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVN CNBC Biznes

Post autor: Jacek-t »

Bywam ostatnio dość często w dealing roomach naszych największych banków. Na monitorach telewizyjnych leci u nich najczęściej TVN CNBC, czasami po prostu TVN 24 ewentualnie jakiś anglojęzyczny program businesowy (CNBC). TV Biznes jeszcze nigdy w takim miejscu nie dostrzegłem.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: TVN CNBC Biznes

Post autor: kamilkomentuje »

Dokładnie. Myslę że tak jest z tego powodu, ze TVN CNBC ma - co tu dużo mówić, renomę wystawioną poprzez chociażby samego partnera stacji: CNBC Europe. I zapewne właśnie te instytucje postrzegają ten właśnie kanał jako "profesjonalny" z czym się absolutnie zgadzam.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: TVN CNBC Biznes

Post autor: DJ Ice »

A ja po prostu myślę, że oferuje im najświeższe informacje z dziedziny biznesu i gospodarki na bieżąco dzięki przeróżnym pasmom informacyjnym NA ŻYWO. Dlatego tak jest. ;)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś w TVN CNBC widziałem, jak notowania na zagranicznych parkietach obserwowała jakaś nowa dziennikarka. Taka brunetka, spięte włosy, żadnych cech szczególnych. Nawet nieźle jej to szło. Wie ktoś jak się nazywa, czym się wcześniej zajmowała?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: TVN CNBC Biznes

Post autor: sybic »

Niestety nie wiem, kto to jest...
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości