X-Factor - edycje zagraniczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

http://kultura.dziennik.pl/telewizja-i- ... actor.html - Britney Spears będzie prawdopodobnie jurorką w drugiej amerykańskiej edycji "The X Factor".
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

napewno będzie 10 edycja w 2013r bo Simon już podpisał kontrakt z ITV1 :)

już powoli rozpoczyna się 9 edycja:) castingi z jurorami ponoć 15 maja zaczynają się w Walii :) Jak narazie 3 jurorów potwierdzona-Gary (co mnie martwi) Tulisa (zasłużyła) i Louis(stały fragment programu :D) Czy Kelly powróci to nie wiadomo, są pogłoski iż zostanie gdyż Simon ma przeczucie by nie zmieniać znów panelu. Wolałbym aby ktoś ją zastąpił :)

Po sukcesie One Direction i Little Mix w tym roku zgłaszało się mnóstwo grup. Ciekaw jestem czy warte będą one uwagi :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: mojpierwszyraz »

Pjotreeek pisze:napewno będzie 10 edycja w 2013r bo Simon już podpisał kontrakt z ITV1 :)

już powoli rozpoczyna się 9 edycja:) castingi z jurorami ponoć 15 maja zaczynają się w Walii :) Jak narazie 3 jurorów potwierdzona-Gary (co mnie martwi) Tulisa (zasłużyła) i Louis(stały fragment programu :D) Czy Kelly powróci to nie wiadomo, są pogłoski iż zostanie gdyż Simon ma przeczucie by nie zmieniać znów panelu. Wolałbym aby ktoś ją zastąpił :)

Po sukcesie One Direction i Little Mix w tym roku zgłaszało się mnóstwo grup. Ciekaw jestem czy warte będą one uwagi :)
Oby! jakiś mocno taneczny band by się przydał.
Ja nie chciał bym aby Kelly była w jury. Gdyby powóciła Cheryl byłoby cudownie :)
tvn - latem programowo najgorsza!
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: voyagerck »

Format ten ma przejść rewolucje w USA, ma zostać całkowicie odświeżony. Tylko co to znaczy ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: r_r16 »

Obawiam się, że nic dobrego.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

Tulisa i Gary potwierdzenie jako jurorzy. Z Tulisą się zgodzę, ale Gary... Nie nie. Ponoć Simon chciał go zwolnić ale ITV poparło Barlow'a. Nie podoba mi się to.

Zmiany w formacie sa takie iż zgłaszać się mogą wszyscy uczestnicy nawet Ci co mają własnych menadżerów. I tak będzie i w USA i UK.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: mojpierwszyraz »

Pjotreeek pisze:Tulisa i Gary potwierdzenie jako jurorzy. Z Tulisą się zgodzę, ale Gary... Nie nie. Ponoć Simon chciał go zwolnić ale ITV poparło Barlow'a. Nie podoba mi się to.

Zmiany w formacie sa takie iż zgłaszać się mogą wszyscy uczestnicy nawet Ci co mają własnych menadżerów. I tak będzie i w USA i UK.
no to w sumie dobrze. choć sam już nie wiem. w sumie lepiej znaleźć człowieka mniej znanego ale już trochę znanego i z mega osobowością, niż na siłę robić z kogoś gwiazdę...
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: r_r16 »

Nie nie nie! To jest program dla amatorów, a nie dla ludzi, którzy już coś w muzyce osiągnęli, a X Factor wykorzystają tylko do tego, żeby się promować. Mówię NIE!
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: felek »

Ale to, że ktoś osiągnął 'coś' w muzyce (czytaj nic) i nie jest znany szerszej publiczności moim zdaniem jak najbardziej ma prawo zgłaszać się do programu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: r_r16 »

Ale ja boję się, że do programu zaczną zgłaszać się ludzie, może nie bardzo znani, ale już tacy, o których gdzieś się słyszało. Ja jednak wolę historie w stylu zwykły sprzedawca staję się gwiazdą, jak to było choćby w przypadku Olly Murs'a.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Adrian ;P »

Jak oceniacie szanse Bednarka w brytyjskim X Factorze :P ?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: r_r16 »

A skąd pytanie? Czyżby ów pan wybierał się na casting?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Wczoraj podczas swojego programu Kuba Wojewódzki ogłosił tą wiadomość, która podobno jest od Bednarka i mówił, że nie mógł się powstrzymać, by ją zdradzić, dlatego przeprosił wczoraj Kamila Bednarka.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: SevenUP »

No tylko, że Kuba chyba myślał o audycjach, a jak wiadomo tych nie było. Zatem podnieca się z przejścia precastingu? Bez sensu...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Dla przykładu - Tomasz Dolski, który zajął 3 miejsce w pierwszej edycji "MBTM" rok temu latem 2011 roku próbował szczęścia w niemieckim "Mam Talent!". Odpadł na obradach jurorskich przed odcinkami na żywo.

A jak tak dalej pójdzie, to kto wie, czy przypadkiem Bednarek nie zostanie u nas czwartym jurorem w "X Factorze" :P (żart)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości