Jacek Pałasiński

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:A co do ksi¹¿ki... :D czyli jednak Papie¿ :?
Wyglada ze tak niestety :/ ale i tak ja kupie :roll:
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Dla zainteresowanych, ksi¹¿ka jest ju¿ dostêpna w EMPIK'ach , kosztuje 29z³ i liczy 285 stron.
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ha! wreszcie po d³ugich poszukiwaniach ( bo w dwóch empikach nie nie by³o) kupi³am sobie t¹ ksi¹¿ke. I musze przyznac ze jestem mile zaskoczona. Niespodziewa³am sie ze bedzie taka duza i wogóle nie mysla³am ze beda umieszczone w niej zdjêcia.
Z tymi zdjeciamia to bardzo dobry pomsyÂł. Pokazane jest wszystko od wewnatrz : duza ilosc przerĂłznych kamer, "zwyÂżki", wozy transmitujÂące. Najbardziej mi sie podoba zdjecie Kasi Koledny-Zaleskiej, Rymana, Morozowskiego i Sekielksiego. :D

A co do tresci ksiÂązki, to tez raczej nie mam zasterzezen. Nie przeczytaÂłam jeszcze caÂłej:P ale pĂłki co to podba mi sie. SÂą momenty ( napoczatku) nawet smieszne ale nieoszkujmy sie, wiecej jest tych smutnych.
P. Jacek opisuje tez swoje wÂłasnie zdarzenia np, ze jadÂąc do polikliniki Gemelli zgubiÂł prowaniant, albo ze zostaÂło mu ciezko porysowane Punto.
Ha! i spostrzegÂłam jeszcze jedna rzecz, wydaje mi sie ze on nie lubie Navarro-Vallsa....
no to chyba tyle pĂłki co... :D :D
....w świecie Faktów....
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

emi pisze:ha! wreszcie po d³ugich poszukiwaniach ( bo w dwóch empikach nie nie by³o) kupi³am sobie t¹ ksi¹¿ke.(...)
No cóz...gratulacje za cierpliwoœÌ i zakup :D Mia³aœ szczêœcie - ja te¿ usi³owa³em j¹ dostaÌ ale niestety narazie jej nie ma u mnie :cry: Trzeba cierpliwie czekaÌ :P No i mi³ej lektury a po przeczytaniu ca³oœci podziel siê wra¿eniami :P :wink:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:a po przeczytaniu caÂłoÂści podziel siĂŞ wraÂżeniami
Najlepiej byÂłoby gdyby ktoÂś siĂŞ podzieliÂł pdf-em :wink:
a ksi¹¿ka jest dostêpna w merlinie (26zl)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Dobrze sÂłyszaÂłem? DziÂś Marciniak po relacji tel. PaÂłasiĂąskiego powiedziaÂł, Âże to byÂła historyczna bo ostatnia relacja Jacka jako staÂłego korespondenta z Rzymu?
ByÂłem wĂłwczas w kuchni wiĂŞc mogÂłem Âźle usÂłyszeĂŚ....
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Maciekw pisze:Dobrze sÂłyszaÂłem? DziÂś Marciniak po relacji tel. PaÂłasiĂąskiego powiedziaÂł, Âże to byÂła historyczna bo ostatnia relacja Jacka jako staÂłego korespondenta z Rzymu?
ByÂłem wĂłwczas w kuchni wiĂŞc mogÂłem Âźle usÂłyszeĂŚ....
ja to samo usÂłyszaÂłem ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

sybic pisze:
Maciekw pisze:Dobrze sÂłyszaÂłem? DziÂś Marciniak po relacji tel. PaÂłasiĂąskiego powiedziaÂł, Âże to byÂła historyczna bo ostatnia relacja Jacka jako staÂłego korespondenta z Rzymu?
ByÂłem wĂłwczas w kuchni wiĂŞc mogÂłem Âźle usÂłyszeĂŚ....
ja to samo usÂłyszaÂłem ...
To moze panu Palasinskiemu szykuje sie jakis awans, kazdy przyzna ze zasluguje na to. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Awans pewnie nie, ale wydaje mi siê, ¿ê go przenios¹. Ostatnio w Rzymie i Watykanie dzieje siê ma³o.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jacek Palasinski wraca do Warszawy. Wedlug nieoficjalnych informacji pewnego serwisu Jacek Palasinski bedzie mial swoj program w TVN 24. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, z informacji do ktĂłrych dotarÂło takÂże tvn.tivi.pl rzeczywiÂście PaÂłasiĂąski najprawdopodobniej poprowadzi swĂłj wÂłasny program.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Teraz do rozstrzygniĂŞcia pozostaje kwestia tego, czy ktoÂś pojedzie do Rzymu. JeÂżeli tak, to naturalnym kandydatem wydaje siĂŞ Aleksandra Bajka, ktĂłra byÂła korespondentem RMF. Ale bardziej prawdopodobne, Âże z rzymskiego korespondenta TVN-y zrezygnujÂą w ogĂłle -->
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Jacek PaÂłasinski piÂąte miejsce w plebistycie na dziennikarzem roku. Gratulujemy. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

michaek pisze:Jacek PaÂłasinski piÂąte miejsce w plebistycie na dziennikarzem roku. Gratulujemy. :D
wg. mnie nalezaÂło mu siĂŞ wyÂższe miejsce ...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Wg mnie teÂż. Bardzo go lubiĂŞ. I rzeczewiÂście jedyny ktĂłry wtedy z Rzymu "mĂłwiÂł z senesm"
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 13 gości