Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:Mam nadzieje, ze w najbliżyszcyh dniach pojawią sie jakies szczegóły tego transferu, mam nadzieje, ze Magdalena skorzysta na tej zmianie.
Oj skorzysta. I to jak skorzysta! :D Miło, że w 750 poście, można oznajmić, iż znajdzie się w samej śmietance stacji. :jupi:

tvpolsat.info: Od poniedziałku do ekipy kanału Polsat News dołączy Magda Sakowska, która na zmianę z Beatą Grabarczyk i Joanną Wrześniewską-Zygier poprowadzi codzienny program To był dzień (po 20:00). Wcześniej pracowała m.in. w TVN 24.
:tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magda Sakowska

Post autor: maxxx »

No wreszcie jakaś wiadomość, która mnie autentycznie ucieszyła :tanczy: :tanczy: :tanczy: Ta ucieche trochę mąci fakt, że nie posiadam PN :neutral: Ale na początek prosze posiadaczy o jakieś komentarze i capsy-jestem ciekaw czy wraz z nową pracą nastąpiła jakaś zmiana wizerunkowa :aniol: Bo o kwestie poradzenia sobie w przypadku Magdaleny się ani trochę nie martwie :D Wszak nie od dziś sądze, że :arrow:
znajdzie się w samej śmietance stacji.:jupi:


..tej i nie tylko :brawa:

Teraz będzie można stwierdzić, że 'To był dzień'. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No i to jest news :tanczy: Wiedziałem, że nie będzie tam tylko od prezentowania informacji, ale dadzą jej pole do popisu.
Polsat w pełni docenił Magdę dając jej to pasmo, w koncu główny program w tej stacji.
I własnie smietanka- jak juz zauwazyliście- wiedziałem, że będzie tam gwiazdą. Chociaż ja wciąz mam nadzieję, że kiedyś dostanie szansę poprowadzenia Wydarzen :rydzyk: no ale tam jak narazie jest przepełnienie...
maxxx pisze:Teraz będzie można stwierdzić, że 'To był dzień'. :lol2:
Ojj tak, będzie się działo.. w publicystyce :P
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Polsat w pełni docenił Magdę dając jej to pasmo, w koncu główny program w tej stacji.
Dokładnie. :D Dostała właśnie to, czego nie zapewnił TVN24, a co należało jej się, jak psu zupa. :D I pomyśleć, jakie z początku było nastawienie wszystkich do tej sprawy. :grozi:
Chociaż ja wciąz mam nadzieję, że kiedyś dostanie szansę poprowadzenia Wydarzen
No właśnie, chciałem ten temat poruszyć. Może i tam jest przepełnienie, ale są osoby, które przydałoby się wymienić. Przy całym szacunku do nich. :stop:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re:

Post autor: pop »

Camilo pisze:Dostała właśnie to, czego nie zapewnił TVN24, a co należało jej się, jak psu zupa. :D
Widocznie w TVN24 nie dostrzeżono, że Magda potrafi dobrze prowadzić wieczorne "Magazyny" i potrafi coś tam, coś tam. :D

Ciekawe jak długa będzie jej droga do "Wydarzeń"... :> :spiewa:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

arczi pisze:No i to jest news
A ścislej rzecz ujmując to: Polsat News! :lol2:
No to mam cichą nadzieję podobnie jak maxxx, że szczęśliwi posiadacze tego kanału, zarzucą nas capsami i obszernymi relacjami.
A co do "Wydarzeń" to ja się nie martwię. Czuję w kościach, że prędzej czy później tam się pojawi. :hyh:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magda Sakowska

Post autor: maxxx »

W "Wydarzeniach" piszecie, że przepełnienie-racja. Ale tak samo jest w "TBD" w PN-to mnie trochę martwi :uhh:
Bo oprócz wymienionych pań: Beaty G. i J.W-Z z tego co się orientuje w tym paśmie są też inni.
Ale nie ma co na zapas się martwić. Kto jak kto ale Magda nie da sobie zrobić krzywdy. :D
Na plus na pewno jest to, że zajmie się publicystyką ! W dodatku-jak pokazuje historia-ten program to dobre preludium do "Wydarzeń". Ale narazie cicho-sza :cicho:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magda Sakowska

Post autor: maxxx »

Wirtualnemedia.pl oficjalnie zawiadamiaja o fakcie juz nam znanym. :jupi: Natomiast nowoscia jest to, że zastapi D.Gawryluk, która ma mieć nowy program 20-minutowy. Czyli więcej przestrzeni się zrobiło automatycznie dla prezentacji kunsztu Magdaleny :aniol:
Kto może i chce niech jutro załączy Polsat News na 20stą. A jakby ktoś nagrał choć fragment, to by było naprawdę super.
Co prawda oglądalność PN to jeszcze nie ta bajka co Tvn24 ale chcąc nie chcąc Magda staje w szranki z Moniką O. :)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Magda Sakowska

Post autor: piotrek888 »

Powiem, że Magda mnie zaskoczyła oczywiście pozytywnie zarówno nowym wyglądem jak i nowym sposobem dziennikarstwa. Teraz jest całkowicie inaczej niż w TVN24. Jest bardziej dynamiczna, zrozumiała i nie wierci się w fotelu jak w TVN24. Jest po prostu o wiele lepiej. Może po prostu w TVN24 się marnowała.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Magda Sakowska

Post autor: pop »

Może jakieś capsy? :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Magda Sakowska

Post autor: piotrek888 »

Ja nic nie mam ale wygląda teraz w tych krótkich włosach znakomicie
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Zgadzam się ze wszystkim, co piotrek888 napisal powyżej :D Zaczynając od samego wyglądu Magdy- wyglada teraz świetnie, nowa fryzura na prawdę jej pasuje, no wiadomo przecież, że do nowej tv musi też byc i nowy image. No i Magdziowa marynarka, bardzo dobrze leżała, chyba nie była to żadna ze znanych z tvn24 :devil: Ale jestem ciekaw, co z moim ulubionym kubraczkiem z kołnierzem w kształcie Y, bardzo ciekawy on był :D Obrazek
No dobra, już sie nie bede pastwił nad jej wyglądem, ale podsumowując- nowa Magda w nowej stacji :D Wszystko super.

A co do samego programu, którego jak dotąd rzadko oglądałem- zniknięcie z niego Gawryluk (oczywiście dobra decyzja) nie jest jedyną zmianą wraz z pojawieniem się nowej pani dziennikarki. TBN ma nową oprawe i nie było skrótu informacji o 20:30, co jeszcze nie tak dawno było stałym punktem. Teraz jest więcej czasu, żeby przesłuchiwac gosci.

Jeśli chodzi o samo dziennikarstwo Magdy, to wystarczy napisac tyle, ze nie wyszła z formy, czyli jest po prostu świetna w tym co robi. Czyli nic się nie zmianiło.

Ach, no i jakby ktoś skombinował jakieś capsy to byłoby bardzo miło :rozglada:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Studio znane, twarz znana, a mimo wszystko tak nieswojo. :rozglada: Oczywiście w jak najlepszym znaczeniu. :tanczy:

Boska Sakowska w akcji, czyli To był dzień w wykonaniu Madzi: :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Capsy z serwisu tvpolsat.info
A co do samego programu, którego jak dotąd rzadko oglądałem- zniknięcie z niego Gawryluk (oczywiście dobra decyzja) nie jest jedyną zmianą wraz z pojawieniem się nowej pani dziennikarki
Tylko Gawryluk ma już 2 autorskie programy. :rozglada:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Magda Sakowska

Post autor: piotrek888 »

A ten początek


"Minęła 20:00 Magda Sakowska zapraszam na To był dzień"
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magda Sakowska

Post autor: maxxx »

Czyli jak czytam Wasze sygnały są jak najbardziej pozitiv :tanczy: Ale skłamałbym gdybym napisał, że się tego nie spodziewałem. :D Wczoraj o 20stej trochę męczyło mnie sumienie, że nie mogę puścić Sakosi i oglądnąć Jej debiutu-ale trzeba było zagryźć zęby :? Mogę tylko skomentować nowy image: bardzo ładnie :aniol: Tak poważnie wygląda-wkońcu jak na panią publicystke przystało-ale z nutką zadziorności(zaczesane włosy w strone przeciwną do ruchu wskazówek zagara :lol2: )
arczi pisze:Jeśli chodzi o samo dziennikarstwo Magdy, to wystarczy napisac tyle, ze nie wyszła z formy, czyli jest po prostu świetna w tym co robi. Czyli nic się nie zmianiło.
Oprócz tego, że będzie miała okazję to pokazywać o wiele, wiele częściej :brawa: Wkońcu jak wiemy polityka to Jej żywioł.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości