Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Specjalista widze 8) Ciekawe co byÂś wyczarowaÂł na Jej gÂłowie jakby Ci daÂł wolna rĂŞke,nie chce wiedzieĂŚ :devil: :spiewa:
nie zbyt wiele gdyz dÂługo nie pracowaÂłem w tym zawodzie -zrzedliwe baby doprowadzaÂły mnie do szaÂłu-kaÂżdy fryzjer musi mieĂŚ coÂś z swiĂŞtego :devil:
od Królewny spad³a do miana dziewuchy-a to tylko dlatego ,¿e Jej nie ma-có¿ fan tez istota wymagaj¹ca :spiewa: w kazdym razie w mgnieniu oka mo¿e znów byÌ królewn¹ :spiewa:
Raz na woÂżie raz pod wozem -takie sa meandry Âżycia gwiazd :spiewa:
A co do mikrofono-lokĂłwki-moÂże Joasia podejmujÂąc prace zaÂżyczyÂła sobie takie cudo w kontrakcie :spiewa:
Najnowszej wersji napewno jeszcze nie dostaÂła-ale napewno dostanie :rozglada:
Cytat:
No i tym jĂŞzyczkiem buszuje po jamie ustnej-sorry ale nie wiedziaÂłem jak lepjej to ujaĂŚ

Moim skromnym zdaniem uj¹³eœ to bardzo zgrabnie :aniol:
Sam sobÂą nie moge siĂŞ nacieszyĂŚ :spiewa: :spiewa: :spiewa: :uhh:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

nie zbyt wiele gdyz dÂługo nie pracowaÂłem w tym zawodzie -zrzedliwe baby doprowadzaÂły mnie do szaÂłu-kaÂżdy fryzjer musi mieĂŚ coÂś z swiĂŞtego
Pewnie tak jest ale do Joasi mia³bys cierpliwoœÌ :spiewa: Mo¿e bys J¹ namówi³ na jakiegoœ irokeza :tanczy:
Raz na woÂżie raz pod wozem -takie sa meandry Âżycia gwiazd
Dobrze ,Âże jeszcze sie NiÂą nie interesuja brukowce :spiewa: Nasze maÂłe uwagi to przetarcie w ten brudny swiat :D WaÂżne,Âże ma coÂś wiecej do zaoferowania niÂż tylko ÂładnÂą buÂźkĂŞ :DNp...-aaa dam sobie spokĂłj w niedziele z pochwaÂłami :spiewa:
Najnowszej wersji napewno jeszcze nie dostaÂła-ale napewno dostanie
MyÂślisz ,Âże jest gadÂżeciarÂą :devil: CaÂłkiem moÂżliwe ,Âże kocha tylko mikrofono-lokĂłwki :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Wracajac do filmiku .
To co mnie zdziwiÂło to histiria o gÂłuchym dzwiekowcu :mhm: - czyli ja tez nadajĂŞ siĂŞ do pracy w tvn24 :spiewa:
Na dodatek to jakiÂś bardzo dobry kolega Joasi :rozglada:
Pewnie tak jest ale do Joasi mia³bys cierpliwoœÌ :spiewa: Mo¿e bys J¹ namówi³ na jakiegoœ irokeza
ogoliÂł byn gÂłowĂŞ :devil:
dam sobie spokĂłj w niedziele z pochwaÂłami :spiewa:
powinno siĂŞ wogĂłle przestac chwaliĂŚ JoasiĂŞ -dziewczyna sie zozbestwi :spiewa:
MyÂślisz ,Âże jest gadÂżeciarÂą :devil: CaÂłkiem moÂżliwe ,Âże kocha tylko mikrofono-lokĂłwki :spiewa:
Nastepnej generacji lokĂłwko-mikrofon bĂŞdzie z telezakupĂłw mango -maÂły problem bo jeszcze go nie wymyÂślili ,ale jak Joasia zostanie wielkÂą gwiazdÂą napewno wyprodukujÂą i bedzie Sama Joasia go reklamowaĂŚ :spiewa:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

No, Panowie :D Wasza "Kobieta z Âżelaza" ( :rozglada: ) znowu siĂŞ z Wami spotka w wieczornych serwisach ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No, Panowie Wasza "Kobieta z Âżelaza" ( ) znowu siĂŞ z Wami spotka w wieczornych serwisach
I bardzo mnie to cieszy :aniol: ChoÌ zaczê³o siê lekkim falstartem o 23 poniewa¿ przez dymisje pana W. Joasia by³a na wizji mo¿e 4 razy :hmm: Ale potem ju¿ bez zak³oceù cieszy³a Nas swoim widokiem relacjonuj¹c przy tym wydarzenia dnia co widaÌ na za³¹czonym obrazku :aniol: :arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Niestety na koniec Joasia nie uÂśmiechnĂŞÂła siĂŞ tak Âślicznie jak zwykle ;( -ostatni raz wybaczam :spiewa:
Obrazek
I na koniec gÂłupia kartka zasÂłaniajÂąca paniÂą redaktor :D
Obrazek

Tak jak juz wczesniej pisaliÂśmy Joasia czuje siĂŞ pewnie za prezenterskim stoÂłem :aniol: Co jeszcze?Acha zauwaÂżyÂłem,Âże jak mĂłwi coÂś zaprzeczajÂącego w czasie przekazywania wiadomoÂści to wzbogaca to ruchem gÂłowy potwierdzajac zaprzeczenie zaistaniaÂłej sytuacji o ktĂłrej mĂłwi :hmm: PowaÂżnie zabrzmiaÂło :P -a w rzeczywistoÂści fajnie to wyglÂąda :aniol:
No to co Joasiu-dziekujemy za dzisiaj czekamy na wiĂŞcej :tanczy:
Wracajac do filmiku .
To co mnie zdziwiÂło to histiria o gÂłuchym dzwiekowcu - czyli ja tez nadajĂŞ siĂŞ do pracy w tvn24
Gdzies tam wyczytaÂłem w innym wÂątku,Âże jestes fanatykiem muzyki-wiĂŞc gÂłuchy nie jesteÂś :D
Na dodatek to jakiÂś bardzo dobry kolega Joasi
"Super kolega,super" :aniol:
ogoliÂł byn gÂłowĂŞ
..moÂżesz sprĂłbowaĂŚ :xx: :xx: :xx:
powinno siĂŞ wogĂłle przestac chwaliĂŚ JoasiĂŞ -dziewczyna sie zozbestwi
KrytykowaĂŚ trudno,chwaliĂŚ nie mozna za duÂżo :spiewa: Joasia ma byc gwiazdÂą nierozbestwiona-zgadzam siĂŞ :aniol:
Nastepnej generacji lokĂłwko-mikrofon bĂŞdzie z telezakupĂłw mango -maÂły problem bo jeszcze go nie wymyÂślili ,ale jak Joasia zostanie wielkÂą gwiazdÂą napewno wyprodukujÂą i bedzie Sama Joasia go reklamowaĂŚ
Joasia jest stworzona do wyÂższych celĂłw niÂż reklamy w mango :aniol: ChoĂŚ pewnie wtedy wzrosÂła by sprzedaÂż o 100% :spiewa: Joasie widze w reklamie jakiejs biÂżuterii :roll:
Schodze na Ziemie-nie zapominam,Âże to dziennikarka :arrow: najwspanialsza:jupi:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

a ja widziaÂłem jak wczoraj Krynia grasowaÂła za Grassem podczas M24h po newsroomie :tanczy: bardzo energiczna osĂłbka :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

..dziÂś teÂż jest energiczna osĂłbka :tanczy: :arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: Sro Lut 28, 2007 1:04 am ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Joasia miaÂła fajowe kolczyki ale nie widaĂŚ ich na capsach :aniol:
Zdecydowanie uwielbiam Joasie w kolorze czerwonym :spiewa:

[ Dodano: Czw Mar 01, 2007 1:20 am ]
Joasia -dzieĂą trzeci 8) :arrow:
..zaczĂŞÂło siĂŞ tak:
Obrazek
Obrazek
pó³ godziny póŸniej-tak samo cudnie :aniol: :
Obrazek
Asia juz chyba te¿ ma doœÌ tematu tej obwodnicy Augustowskiej :uhh: :
Obrazek
Joasiu o swĂłj wizerunek nie musisz siĂŞ martwiĂŚ :D :spiewa: :arrow:
Obrazek
noi jak zwykle koĂącĂłweczka :aniol: :arrow:
Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

podsumowujÂąc tydzieĂą,wyglÂąda na to,Âże Krynia jak juÂż prezenteruje to w wieczornym podsumowaniu,i w sejmie teÂż siĂŞ pojawiÂła :hmm: wiecie co,lepiej ode mnie podsumujcie!!mnie to raczej nie wyszÂło :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

WyszÂło nie wyszÂło :D WaÂżne,Âże reaktywowaÂłeÂś temat :spiewa: CoÂś mi siĂŞ z komputerem staÂło i nie miaÂłem nowych capsĂłw z JoasiÂą :nie:
No tak 4 wieczorne podsumowania na 5 moÂżliwych-dobry wynik-oby tak dalej,nawet fajna taka stabilizacja bo w ciÂągu dnia ciĂŞÂżko z czasem a Âżal opuszczaĂŚ 'spotkaĂą' z JoasiÂą.
Aha w czwartkowym podsumowaniu podobaÂła mi sie rozmowa Joasi z komendantem policji w Szczecinie 8) KrĂłtkie,konkretne i dociekliwe pytania zadane w sympatyczny sposĂłb-niewielu to potrafi 8) A dziÂś chyba nie ma naszej gwiazdy :P
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

nie mogĂŞ siĂŞ oprzeĂŚ by nie napisaĂŚ :tanczy: :szalony:

byÂła wczoraj za to inna gwiazda :roll: ;) i byÂło nawet zaĂŚmienie ksiĂŞÂżyca!!u mnie niebo byÂło totalnie zachmurzone,podobno w Wawie byÂło widaĂŚ vsjo :brawa:
gdy Kryni nie ma - ksiĂŞÂżyc traci swĂłj blask,niebo umiera.......................

masz racjĂŞ,z jednej strony dobrze,Âże Krynia jest w podsumowaniu,bo wtedy siĂŞ Jej nie przegapi,a w dzieĂą jest wiele przeszkĂłd i czasem jest to nieuniknione,w moim przypadku niestety bez tego "czasem" :(
z drugiej strony...jak tu w nocy szybko usn¹Ì,je¿eli jest siê pod wra¿eniem Jej czarowi,je¿eli analizuje siê jej spojrzenie,mowê...a¿ w koùcu uœmiech,a póŸniej wstaje siê rano i uzmys³awia,¿e rzeczywistoœÌ wzywa.nie szkodzi,bo podsumowanie jest sta³¹ czêœci¹-pewniakiem :tanczy: i ca³y dzieù zastanawiania:czy w nim bêdzie,czy w³aœnie teraz gdy siedzê na nudnych zajêciach,Ona jest na wizji...mo¿na oszaleÌ!!
dystans do tego wszystkiego wieeelki dystans... - !
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

gdy Kryni nie ma - ksiĂŞÂżyc traci swĂłj blask,niebo umiera.......................
a dziÂś ÂżyÂło niebo i ksiĂŞÂżyc ÂświeciÂł peÂłnym piĂŞknym blaskiem :aniol:
DÂługo kazaÂła na siebie czekaĂŚ no ale wystarczy,Âże JÂą zobacze i wszystko wybaczam :spiewa:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
z drugiej strony...jak tu w nocy szybko usn¹Ì,je¿eli jest siê pod wra¿eniem Jej czarowi,je¿eli analizuje siê jej spojrzenie,mowê...a¿ w koùcu uœmiech
JakoÂś trzeba bedzie :D

Pracy Joasi nie wypada komentowaĂŚ choĂŚ do tego m.in. sluÂży forum-brawo :brawa:
PiĂŞknie to prowadzi-z wdziĂŞkiem,gracjÂą,elegancjÂą :aniol:

[ Dodano: Wto Mar 06, 2007 2:09 am ]
Jeszcze Asiunia z poczÂątku podsumowania :aniol: :arrow:
Obrazek
i ostatnie ujĂŞcie :arrow:
Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

dziÂś miaÂła materiaÂł do wieczornego M24h :tanczy: chyba o mandacie Hanny G.-W.,ale nie jestem pewny,bo maÂło co do mnie dociera,kiedy mĂłwi Krynia. :rozglada:
dziÂś Brydzia w podsumowaniu,wyglÂąda na to,Âże kompletowanie materiaÂłu zajĂŞÂło Jej caÂły dzieĂą!
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

chyba o mandacie Hanny G.-W.,ale nie jestem pewny,bo maÂło co do mnie dociera,kiedy mĂłwi Krynia.
Tak mĂłwiÂła o mandacie Hanny G.W. :D No tak sÂłuchajÂąc Joasi ciĂŞÂżko siĂŞ skupiĂŚ :aniol: To wymaga wprawy :spiewa: Ale jakos wyÂłapaliÂśmy o czym mowiÂła-takÂże nie jest z nami tak tragicznie 8)

Liczmy,Âże Joasia bĂŞdzie jutro :roll: -trzeba byĂŚ optymistÂą :roll:

[ Dodano: Sro Mar 07, 2007 1:20 pm ]
..dziœ Joasia zajmujê siê afer¹ wokó³ KRUS :spiewa: Najpierw by³a na konferencji Leppera,zada³a nawet pytanie pani Gut i powiedzia³a,¿e kompletnie nie rozumie tego o czym mówi owa pani :devil: Zadziorna dziennikarka :brawa: :tanczy:
Teraz sobie czeka przed kancelariÂą premiera na efekty spotkania Leppera z premierem :P
Przynajmniej siĂŞ opali bo strasznie Âświeci sÂłonko :aniol:
Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sro Mar 07, 2007 1:34 pm ]
na potwierdzenie tego,Âże jest sÂłoĂące Joasia w okularach 8) TroszkĂŞ malo widoczne ale nieczĂŞsty widok w tvn24 8) :spiewa:
Obrazek

[ Dodano: Sro Mar 07, 2007 2:05 pm ]
:roll:
Obrazek

[ Dodano: Sro Mar 07, 2007 2:39 pm ]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

maxxx pisze:na potwierdzenie tego,Âże jest sÂłoĂące Joasia w okularach 8) TroszkĂŞ malo widoczne ale nieczĂŞsty widok w tvn24 8) :spiewa:
to prawda,nieczêsty widok.nasza Joasia niziutka :roll: takie zdjêcia to rodzynki!ile cz³owiek musi na takie ciasteczka polowaÌ,upolowa³eœ :brawa: a¿ Kalcza siê zmartwi³a,¿e Krynia nie stoi w tej grupce reporterów tylko stoi z boku i siê opala w wiosennym s³oneczku ;) co tu du¿o ukrywaÌ,Joasia lubi s³oùce,a s³oùce j¹ :) jest to mi³oœÌ odwzajemniona ;) :spiewa:

ufff uratowaÂłem siĂŞ kojarzÂąc,Âże jej materiaÂł byÂł o mandacie :D strzelaÂłem trochĂŞ :rozglada:
a dzisiaj Gut...nicht gutt :D
zdjĂŞcia w terenie sÂą najlepsze,sÂą bardziej naturalne,bliÂższe Âżyciu...poza tym,wiadomo juÂż,Âże o tej porze roku szukaĂŚ moÂżna Kryni w czarnym pÂłaszczu w okularach 8) :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

to prawda,nieczĂŞsty widok.nasza Joasia niziutka takie zdjĂŞcia to rodzynki!ile czÂłowiek musi na takie ciasteczka polowaĂŚ,upolowaÂłeÂś
..a tak jakoÂś mi siĂŞ udaÂło :tanczy: Faktycznie Joasia jest niewysoka,ale absolutnie to w niczym nie przeszkadza-i tak jest cudowna :roll:
a¿ Kalcza siê zmartwi³a,¿e Krynia nie stoi w tej grupce reporterów tylko stoi z boku i siê opala w wiosennym s³oneczku co tu du¿o ukrywaÌ,Joasia lubi s³oùce,a s³oùce j¹ jest to mi³oœÌ odwzajemniona
Chyba z kimœ romansowa³a przez telefon :spiewa: Noi siê opala,czyli ³¹czy przyjemne z po¿ytecznym(prac¹) :spiewa: A i tak z tej grupki dziennikarzy by³a w pytaniach najaktywniejsza :D Wszêdzie Jej pe³no :D Szkoda,¿e zdjê³a okulary :spiewa:
...poza tym,wiadomo juÂż,Âże o tej porze roku szukaĂŚ moÂżna Kryni w czarnym pÂłaszczu w okularach
Lady in black :roll:

Dzis siĂŞ potwierdziÂło,Âże jak ktoÂś pracuje w terenie w ciÂągu dnia to go nie ma w podsumowaniu :nie: ChociaÂż jak wiemy tvn24 lubi zaskakiwaĂŚ-jutro na to liczĂŞ :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Efcia, Google [Bot], marcin3usb i 45 gości