Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

To Âświetnie :D Tylko ciekawe, czy wraca do domu, czy moÂże do ÂświÂątecznych serwisĂłw? :spiewa:

:> Ale dlaczego bidulka :mhm: zupeÂłnie nie rozumiem :mhm:
No chodziÂło mi o to, Âże biedna byÂłaÂś, bo przez chwilĂŞ sama ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Kiedy PaweÂł jest na wizji to nigdy nie czujĂŞ siĂŞ samotna :lol2: Nawet jeÂśli Wy mnie tu na forum zaniedbujecie :rozglada:
adam pisze:PaweÂł chyba wraca do domu na ÂświĂŞta gdyÂż relacje prowadzi dla tvn24 PaweÂł PÂłuska :D
:mhm: No tak, stwierdzili, Âże dwa PawÂły na Ukrainie to zdecydowanie za duÂżo :rozglada: i jednego postanowili do domu odesÂłaĂŚ :rozglada:
Black Jack '62 pisze:To Âświetnie :D Tylko ciekawe, czy wraca do domu, czy moÂże do ÂświÂątecznych serwisĂłw? :spiewa:
MoÂże to nieÂładnie z mojej strony, ale :rozglada: nie miaÂłabym nic przeciwko temu, Âżeby siĂŞ pojawiÂł w serwisach :rozglada: no chociaÂż w jeden dzieĂą :rozglada:

[ Dodano: PiÂą Kwi 06, 2007 10:03 pm ]
:shock: A kto to ma wÂłaÂśnie serwis :tanczy: PaweÂł, PaweÂł :tanczy: DÂługo nie musiaÂłam czekaĂŚ :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

I nikt siĂŞ pod TobÂą nie podpisaÂł ;( Nikt nie zapodaÂł capsĂłw ani z tego nocnego serwisu, ani z wczoraj ;(

A skÂąd ten szubrawiec wiedziaÂł, Âże PaweÂł wrĂłciÂł z Ukrainy po to, aÂżeby serwisy w ÂświÂąteczny weekend prowadziĂŚ :>
Btw. Ciekawe, co PaweÂł woli? :D Urlop na Ukrainie tak nagle mu siĂŞ przydarzyÂł ;) No, nie do koĂąca urlop ;) Ale jednak wyjazdowo mĂłgÂł sobie zaszaleĂŚ ;) A ÂŚwiĂŞta Wielkiej Nocy jednak spĂŞdza z rodzinÂą - Âświetnie :P

I byÂł tak jak kiedyÂś, bodaj miesiÂąc temu sobie ÂżyczyÂłam, czyli przed i popoÂłudniem :)
I piĂŞknie by byÂło, gdyby nie........... Ale po kolei ;)
WidziaÂłam wczoraj PawÂła, przysiĂŞgam, Âże widziaÂłam :lol2: I jakby to poskÂładaĂŚ, to wyszÂłoby z tego, co widziaÂłam, ze 20 minut :rozglada: MaÂło, prawda? :/ Ale jak siĂŞ weÂźmie pod uwagĂŞ to, Âże PawÂła widujĂŞ na co dzieĂą nader rzadko, to nawet te wydawaÂłby siĂŞ mogÂło, Âże tylko 20 minut, dla to sÂą aÂż 20 minuty :P Gdybym mogÂła, to oczywiÂście siadÂłabym po jedenastej przed telewizorem i nic poza gapieniem siĂŞ weĂą nie robiÂła, ale nie ma tak lekko - obowiÂązki obowiÂązkami i trzeba siĂŞ byÂło z nich czym prĂŞdzej wywiÂązaĂŚ, Âżeby póŸniej zabraĂŚ siĂŞ za kolejne i kolejne i kolejne :hmm: Moja rodzina jest na domiar zÂłego :? Nie do zniesienia :x Zamiast mi pomagaĂŚ, to oblegli mnie i wypytywali jak mi min¹³ czas, kiedy byÂłam daleko od nich, a ja na peÂłnym zapieprzu – pozwolicie, Âże tak dosadnie sformuÂłujĂŞ mĂłj wczorajszy stan :devil: Co w tych widzianych przeze mnie 20 minutach siĂŞ zawarÂło? :D ÂŁadnie przeczytana informacja o Wielkiej Sobocie w Watykanie :) PiĂŞkna zapowiedÂź relacji Jacka PaÂłasiĂąskiego :) WczeÂśniej koĂącĂłwka rozmowy z panami redaktorami z gazet - PaweÂł jak zwykle dociekliwy i taktowny w tej rozmowie........... no w koĂącĂłwce ;) SÂłyszaÂłam jak PaweÂł przestawiaÂł MaÂłgorzatĂŞ TelminĂąskÂą, a póŸniej zagadn¹³ do niej Magdo :lol2: sÂłodkie to byÂło :P widziaÂłam jak siĂŞ hahali z nowÂą reporterkÂą z Torunia (nie pamiĂŞtam nazwiska, ale chyba Magda miaÂła na imiĂŞ :> ), kiedy mĂłwili o akcji oddawania starych sprzĂŞtĂłw RTV i AGD, a dokÂładniej o tym, Âże podobno ludzie oddajÂą do kontenerĂłw -wyrzucajÂą najwiĂŞcej telewizorĂłw, bodaj o zgrozo przy tym powiedziaÂł, czy coÂś co oddawaÂło sens tego, Âże oni - ludzie pracujÂący w telewizji powinni siĂŞ tym faktem zmartwiĂŚ :lol2: ale koleÂżanka, z rĂłwnie rozweselonym obliczem uspokajaÂła i prostowaÂła, Âże stan rzeczy siĂŞ zmieniÂł, Âże teraz okazuje siĂŞ, Âże najwiĂŞcej na zÂłomowisku jest monitorĂłw komputerowych i lodĂłwek :lol2: No, PawÂła to wyraÂźnie uspokoiÂło :P To takie smaczki zaistniaÂłe i przeze mnie wychwycone, a poza tym to juÂż non stop peÂłen profesjonalizm bez Âżadnych wiĂŞkszych, czy mniejszych wpadek :P
Tylko chyba Pawe³ trochê za du¿¹ koszulê na siebie w³o¿y³ :> Ko³nierzyk mu trochê odstawa³ :mhm Mo¿e powinien o si³ce pomyœleÌ ? :D Albo zacz¹Ì wiêcej jeœÌ :lol: Wieeeeeeeeemmmm :lol: ¿e Pawe³ du¿o je :lol:

A jak tam siĂŞ sprawy majÂą z Âżyczeniami? Ja siĂŞ nie mogĂŞ pochwaliĂŚ odpowiedziÂą, bo dopiero przed chwilÂą wysÂłaÂłam :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze:I nikt siĂŞ pod TobÂą nie podpisaÂł ;( Nikt nie zapodaÂł capsĂłw ani z tego nocnego serwisu, ani z wczoraj ;(
No widzisz, nikt nie chce ze mn¹ Paw³em siê pozachwycaÌ :uhh: Capsiarze te¿ jacyœ nieczuli :uhh: A by³o w ostatnim czasie co uwieczniaÌ :spiewa: Gdybym ja mia³a mo¿liwoœÌ robienia capsów, uuuu....niez³a by³by tu galeria :spiewa:
A skÂąd ten szubrawiec wiedziaÂł, Âże PaweÂł wrĂłciÂł z Ukrainy po to, aÂżeby serwisy w ÂświÂąteczny weekend prowadziĂŚ :>
Pewnie on ukÂładaÂł ÂświÂąteczne grafiki prezenterom tvn24 :devil:
WidziaÂłam wczoraj PawÂła, przysiĂŞgam, Âże widziaÂłam :lol2: I jakby to poskÂładaĂŚ, to wyszÂłoby z tego, co widziaÂłam, ze 20 minut :rozglada: MaÂło, prawda? :/
Jeœli Ciê to pocieszy, to napiszê Ci, ¿e widzia³aœ najbardziej efektowne momenty z wczorajszego dy¿uru :D a pozosta³a czêœÌ, ta której nie widzia³aœ by³a bardzo podobna do tej, któr¹ widzia³aœ :D Czyli by³o bardzo mi³o, serdecznie i profesjonalnie :lol2:
Tylko chyba Pawe³ trochê za du¿¹ koszulê na siebie w³o¿y³ :> Ko³nierzyk mu trochê odstawa³ :mhm Mo¿e powinien o si³ce pomyœleÌ ? :D Albo zacz¹Ì wiêcej jeœÌ :lol: Wieeeeeeeeemmmm :lol: ¿e Pawe³ du¿o je :lol:
Je do syta, ale jak sam twierdzi w jego przypadku nie jest to du¿o :lol: A co do si³owni :roll: No nie wiem, nie wiem :roll: czy na te koœci coœ by to da³o ;) Mnie siê podoba taki jaki jest :lol2: A koszula, no có¿ wysoki jest i chudy :roll: pewnie ma problem z dopasowaniem rozmiaru ;)

A dziœ? Dziœ mamy rocznicê :D Mija dok³adnie rok od czasu kiedy Pawe³ zasiad³ za biurkiem prezenterskim :tanczy: Ale w tej radoœci mam powód do smutku :uhh: Nie widzia³am pierwszego serwisu prowadzonego prze Paw³a :uhh: Zacz¹³ wtedy dy¿ur o 7:30, a ja przy³apa³am go dopiero przed po³udniem :uhh: Dobra dosyÌ smucenia siê teraz ju¿ tylko radoœÌ :lol2: Jest jeszcze jeden powód do œwiêtowania :rozglada: Mija tak¿e rok odk¹d Funcky za³o¿y³a w¹tek temu wspania³emu i przystojnemu prezenterowi i repoterowi :lol2: Ach, co to by³ za rok, nie mo¿emy narzekaÌ ani na czêstotliwoœÌ pojawiania siê Paw³a na wizji, ani na jakoœÌ jego pracy :brawa: Nie wiem jak Wy, ale ja ¿yczê sobie kolejnego tak fantastycznego roku w towarzystwie Paw³a :lol2:

Pawe³ dziœ znowu w pracy. Ufff....mimo i¿ mi³o spêdza³am czas w towarzystwie moich goœci :rozglada: ucieszy³am siê, ¿e na czas zd¹¿yli siê po¿egnaÌ :rozglada: Ja siê cieszê, ¿e mogê siê ogl¹daniem mojego ulubieùca delektowaÌ, ale on pewnie mniej - co zreszt¹ troszkê po nim widaÌ :rozglada: W raporcie wielkanocnym - jak sam go nazywa³ :) siê pojawi³. Jak przysta³o na œwi¹teczny czas w programie dominowa³a tematyka zwi¹zana z obchodami œwi¹t wielkanocnych w kraju i za granic¹. W pierwszej czêœci pojawili siê goœcie, dwaj ojczulkowie, a Pawe³ nie ba³ siê odpowiedzieÌ na pozdrowienie jednego z nich "SzczêœÌ Bo¿e" - nie ukrywam, ¿e ogromnie mnie to cieszy :D Po materiale Waldemara Stankiewicza zebra³o siê Pawe³kowi na ¿arty :) Materia³ traktowa³ o marynarzach, którzy œwiêta spêdzaj¹ na s³u¿bie. A ¿eby poczuli atmosferê œwi¹t, kucharz przygotowuje specjalnie dla nich wielkanocne œniadanie. Kiedy materia³ siê skoùczy³ Pawe³ powiedzia³: Wed³ug ostatnich informacji marynarzom smakowa³o i kucharz nie zosta³ za burtê wyrzucony :lol: A z jak¹ powag¹ on to mówi³ :rozglada:
A jak tam siĂŞ sprawy majÂą z Âżyczeniami? Ja siĂŞ nie mogĂŞ pochwaliĂŚ odpowiedziÂą, bo dopiero przed chwilÂą wysÂłaÂłam :D
:uhh: JeÂśli o mnie chodzi :uhh: bez odzewu :?
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Uwizualizuje Wam PawÂła troszkĂŞ :aniol: :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zachwycajcie siĂŞ :aniol: :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No widzisz, nikt nie chce ze mnÂą PawÂłem siĂŞ pozachwycaĂŚ
Jak to nikt? :uhh: Ja przecie¿ robiê wszystko, co mojej mocy, mo¿e nie ¿eby stawaÌ na wysokoœci zadania, ale sprawiaÌ, zawsze, kiedy mam na to czas, byœ mog³a opisywaÌ, co u Paw³a siê dzieje, a dzieje siê ostatnimi czasy tak du¿o, ¿e nic dziwnego, ¿e nie nad¹¿amy ;)
Ale masz moje zapewnienie, Âże robiĂŞ, co w mojej mocy :)

A teraz tam tara tam :tanczy: moje uznanie i gratulacje :D Po pierwsze dla Paw³a, ¿e rok ju¿ wytrwa³ za sto³em prezenterskim :) No i dla Was dziewczyny, ¿e tak bardzo rozs³awiacie Paw³ow¹ dzia³alnoœÌ telewizyjn¹ :buzi: Sprawujmy siê tak nadal :lol2:
Pewnie on ukÂładaÂł ÂświÂąteczne grafiki prezenterom tvn24

Och, chciaÂłbym, uwierz mi, Âże chciaÂłbym mieĂŚ takÂą wÂładzĂŞ w …. tvn24 :devil:
:uhh: JeÂśli o mnie chodzi :uhh: bez odzewu :?
U mnie teÂż :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Spadaj bubku :devil: Nikt na Twoje tÂłumaczenia nie jest wraÂżliwy, fakty mĂłwiÂą same za siebie :D
Pawe³ dziœ znowu w pracy. Ufff....mimo i¿ mi³o spêdza³am czas w towarzystwie moich goœci ucieszy³am siê, ¿e na czas zd¹¿yli siê po¿egnaÌ
Ja niestety nie miaÂłam tak komfortowej sytuacji :/ Rodzina spÂływaÂła do nas lawinowo :D A wieczorem niestety przebywaÂłam w domu, w ktĂłrym tvn24 siĂŞ nie oglÂąda, zwÂłaszcza przy ÂświĂŞtach :/
W pierwszej czêœci pojawili siê goœcie, dwaj ojczulkowie, a Pawe³ nie ba³ siê odpowiedzieÌ na pozdrowienie jednego z nich "SzczêœÌ Bo¿e"
Ooo :D To pewnie dlatego, Âże tvn planujÂą religijnÂą stacjĂŞ otworzyĂŚ :D KiedyÂś to chyba zabronione mieli te sÂłowa wypowiadaĂŚ :mhm:
Jest jeszcze jeden powĂłd do ÂświĂŞtowania Mija takÂże rok odkÂąd Funcky zaÂłoÂżyÂła wÂątek temu wspaniaÂłemu i przystojnemu prezenterowi i repoterowi
Trudno a¿ mi jest uwierzyÌ, ¿e kiedyœ takie piêkne i szalone czasy by³y, i¿ mog³am, by³am w stanie, mia³am czas na to, ¿eby bawiÌ siê w zak³adanie w¹tków :) Ale na szczêœcie znalaz³aœ siê Ty - D¿astina :) I piêknie wiedziesz prym w fan clubie Paw³a :lol2: Ma³o co Ci umknie, a ca³¹ resztê zawsze wyczerpuj¹co opiszesz, a jak ktoœ ³askawy siê znajdzie to i z capsami wskoczy :) No i ostatnio jeszcze dŸwiêk rejestrujecie :lol2: A ja póŸniej, córka marnotrawna, siê zjawiam i cieszê ucho i oko
(podwĂłjnie) nadrabiajÂąc niemal stu procentowo zalegÂłoÂści :)
Black Jack '62 pisze:
:uhh: JeÂśli o mnie chodzi :uhh: bez odzewu :?
U mnie teÂż :/
U mnie te¿ :/ Ale wiem, ¿e u D¿astiny ju¿ nie :D D¿astina zosta³a wyró¿niona i tym samym obros³a w piórka :lol2: No có¿, nie pozostaje nam nic innego jak tylko zazdroœciÌ ;)

Teraz wychodzĂŞ, ale wieczorem jestem w domu, wiĂŞc ........... :spiewa:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

maxxx pisze:Uwizualizuje Wam PawÂła troszkĂŞ :aniol:
Jak miÂło z Twojej strony :*
maxxx pisze:Zachwycajcie siĂŞ :aniol: :spiewa:
Nie musisz mnie do tego dÂługo namawiaĂŚ :lol2: Tak przystojnie wczoraj siĂŞ prezentowaÂł, miaÂłam nadziejĂŞ, Âże ktoÂś to uchwyci, i Âże bĂŞdĂŞ mogÂła popatrzeĂŚ sobie jeszcze raz :lol2: A jaki dobry humor dopisywaÂł mu w podsumowaniu dnia :D Ciekawe dlaczego :mhm: pewnie cieszyÂł siĂŞ, Âże koĂączy dyÂżur i bĂŞdzie mĂłgÂł do domu wrĂłciĂŚ :lol2:
Black Jack '62 pisze: Och, chciaÂłbym, uwierz mi, Âże chciaÂłbym mieĂŚ takÂą wÂładzĂŞ w …. tvn24 :devil:
:mhm: "TakÂą " chciaÂłbyÂś mieĂŚ, a jakÂą masz teraz? :devil:
Funckyrella pisze:Spadaj bubku :devil: Nikt na Twoje tÂłumaczenia nie jest wraÂżliwy, fakty mĂłwiÂą same za siebie :D
No wÂłaÂśnie bubku :devil: ÂŻartujĂŞ oczywiÂście :* wiem, Âże siĂŞ starasz, i Âże gdybyÂś tylko mĂłgÂł zaglÂądaÂłbyÂś czĂŞÂściej do wÂątku tego wspaniaÂłego profesjonalisty :lol2:
Funckyrella pisze:
Black Jack '62 pisze:
:uhh: JeÂśli o mnie chodzi :uhh: bez odzewu :?
U mnie teÂż :/
U mnie te¿ :/ Ale wiem, ¿e u D¿astiny ju¿ nie :D D¿astina zosta³a wyró¿niona i tym samym obros³a w piórka :lol2: No có¿, nie pozostaje nam nic innego jak tylko zazdroœciÌ ;)
Piórka powiadasz :mhm: ja nic nie zauwa¿y³am :lol: Ale byÌ wyró¿nion¹ :rozglada: to fantastyczne uczucie :lol2: :lol2: :lol2:
Funckyrella pisze:Teraz wychodzĂŞ, ale wieczorem jestem w domu, wiĂŞc ........... :spiewa:
....wiĂŞc na DÂżarka KuÂźniara moÂżesz popatrzeĂŚ :rozglada: PaweÂł sobie ÂświĂŞtuje dzisiaj :spiewa:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:
maxxx pisze:Uwizualizuje Wam PawÂła troszkĂŞ :aniol:
Jak miÂło z Twojej strony :*
Ojejku :neutral: A ja maxxx'owi nie podziĂŞkowaÂłam :) Ale, co siĂŞ odwlecze, to nie uciecze, wiĂŞc teraz Ci dziĂŞkujĂŞ, zwÂłaszcza, Âże wiem, jak trudno w dzisiejszych czasach o capsy :D
A jaki dobry humor dopisywaÂł mu w podsumowaniu dnia :D Ciekawe dlaczego :mhm: pewnie cieszyÂł siĂŞ, Âże koĂączy dyÂżur i bĂŞdzie mĂłgÂł do domu wrĂłciĂŚ :lol2:
No wiesz ;) Nie ma jak to lany poniedziaÂłek spĂŞdzony z bliskimi :D MoÂże i wrĂłciÂł PaweÂł do domu, tylko pytanie, do ktĂłrego? Czy moÂże do domu, w ktĂłrym mieszka na co dzieĂą, czy do domu swoich rodzicĂłw w Lublinie, czy moÂże jeszcze do domu rodzicĂłw Âżony, albo idÂąc w zupeÂłnie innym kierunku, do jakiegoÂś domu...... wypoczynkowego? :lol2:
DÂżastina pisze:
Piórka powiadasz :mhm: ja nic nie zauwa¿y³am :lol: Ale byÌ wyró¿nion¹ :rozglada: to fantastyczne uczucie :lol2: :lol2: :lol2:
Wyró¿niona, doceniona :D Teraz czujesz, ¿e warto by³o, warto ca³y czas ..........., wiesz co? :D
DÂżastina pisze:....wiĂŞc na DÂżarka KuÂźniara moÂżesz popatrzeĂŚ :rozglada: PaweÂł sobie ÂświĂŞtuje dzisiaj :spiewa:
To nawet dobrze, Âże PawÂła nie byÂło, bo wieczorem mnie uprowadzono z domu :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

No :spiewa: widzĂŞ ze Pawcio siĂŞ w koĂącu spisaÂł- :tanczy: :tanczy:
PaweÂł wyglÂąda na czÂłowieka ktĂłry hoÂłduje tradycjom rodzinnym wiĂŞc na wypoczynek gdzieÂś w obcym miejscu raczej by sie nie wybraÂł-takie jest moje zdanie :xx:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

adam pisze:No :spiewa: widzĂŞ ze Pawcio siĂŞ w koĂącu spisaÂł- :tanczy: :tanczy:
PaweÂł wyglÂąda na czÂłowieka ktĂłry hoÂłduje tradycjom rodzinnym wiĂŞc na wypoczynek gdzieÂś w obcym miejscu raczej by sie nie wybraÂł-takie jest moje zdanie :xx:
On moÂże i by siĂŞ nie wybraÂł ;) Nie tak dawno w koĂącu wrĂłciÂł z Ukrainy :D Ale modne sÂą wyjazdy na ÂświĂŞta przecieÂż :D Kto wie, co Âżona wymyÂśliÂła? :D MoÂże akurat coÂś zagranicznego? :lol: PaweÂł chyba raczej wyÂłamaĂŚ by siĂŞ nie mĂłgÂł :D No, na pewno by nie chciaÂł :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No wÂłaÂśnie bubku :devil: ÂŻartujĂŞ oczywiÂście :* wiem, Âże siĂŞ starasz, i Âże gdybyÂś tylko mĂłgÂł zaglÂądaÂłbyÂś czĂŞÂściej do wÂątku tego wspaniaÂłego profesjonalisty :lol2:
DziÂś wybaczam kaÂżdÂą zniewagĂŞ bez sÂłowa :*

CieszĂŞ siĂŞ rĂłwnieÂż, ze zrozumienia :D

A co do wypoczynku w ÂświĂŞta, to ino obczajcie jak siĂŞ juÂż PaweÂł pojawi, czy nie przytyÂł? :lol: JeÂśli tak, to znaczy, ze mĂłj dzisiejszy sen, jakoby PaweÂł byÂł w kurorcie alpejskim na nartach, siĂŞ nie sprawdziÂł :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze: Wyró¿niona, doceniona :D Teraz czujesz, ¿e warto by³o, warto ca³y czas ..........., wiesz co? :D
:mhm: Ale co :mhm: NaprawdĂŞ nie wiem o co chodzi :mhm: :lol2:
Funckyrella pisze: To nawet dobrze, Âże PawÂła nie byÂło, bo wieczorem mnie uprowadzono z domu :lol2:
Na szczĂŞÂście porywacz okazaÂł siĂŞ Âłaskawy i nam Ciebie zwrĂłciÂł :lol2:
adam pisze:No :spiewa: widzĂŞ ze Pawcio siĂŞ w koĂącu spisaÂł- :tanczy: :tanczy:
No, czasami mu siĂŞ przypomni, jak ze skrzynki siĂŞ korzysta :rozglada:
Funckyrella pisze:Kto wie, co Âżona wymyÂśliÂła? :D MoÂże akurat coÂś zagranicznego? :lol: PaweÂł chyba raczej wyÂłamaĂŚ by siĂŞ nie mĂłgÂł :D No, na pewno by nie chciaÂł :lol2:
:mhm: MyÂślisz, Âże tak siĂŞ Âżony sÂłucha? :rozglada:
Black Jack '62 pisze: DziÂś wybaczam kaÂżdÂą zniewagĂŞ bez sÂłowa :*

CieszĂŞ siĂŞ rĂłwnieÂż, ze zrozumienia :D
A ja dziÂś juÂż nie jestem taka wyrozumiaÂła :rozglada: PrzemyÂślaÂłam wszystko i zmieniÂłam zdanie :rozglada: DoszÂłam do wniosku, Âże mĂłgÂłbyÂś czĂŞÂściej do PawÂła wÂątku zaglÂądaĂŚ :rozglada:
A co do wypoczynku w ÂświĂŞta, to ino obczajcie jak siĂŞ juÂż PaweÂł pojawi, czy nie przytyÂł? :lol:
Widzia³am go wczoraj w podsumowaniu dnia :tanczy: Nie przyty³ :rozglada: O ma³y w³os przespa³abym ten serwis :uhh: W ogóle siê Paw³a nie spodziewa³am. Tu¿ przed jedenast¹ zapakowa³am siê do ³ó¿ka, ale coœ mnie tknê³o, ¿eby na tvn24 jeszcze zerkn¹Ì :rozglada: Warto by³o :tanczy:
JeÂśli tak, to znaczy, ze mĂłj dzisiejszy sen, jakoby PaweÂł byÂł w kurorcie alpejskim na nartach, siĂŞ nie sprawdziÂł :lol:
A powiedz mi Blacky, czy Ty coÂś szczegĂłlnego robiÂłeÂś przed zaÂśniĂŞciem, Âże PaweÂł Ci siĂŞ przyÂśniÂł? :rozglada: Mnie ÂśniÂł siĂŞ tylko raz :uhh: i wiĂŞcej razy nie chce :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze:
Funckyrella pisze: Wyró¿niona, doceniona :D Teraz czujesz, ¿e warto by³o, warto ca³y czas ..........., wiesz co? :D
:mhm: Ale co :mhm: NaprawdĂŞ nie wiem o co chodzi :mhm: :lol2:
To przez Twoj¹ skromnoœÌ :lol2:
Na szczĂŞÂście porywacz okazaÂł siĂŞ Âłaskawy i nam Ciebie zwrĂłciÂł :lol2:
ÂŁaskawy - jeszcze pomnisz na te sÂłowa :spiewa:
DoszÂłam do wniosku, Âże mĂłgÂłbyÂś czĂŞÂściej do PawÂła wÂątku zaglÂądaĂŚ :rozglada:
Ja teÂż CiĂŞ proszĂŞ o zrozumienie tego, Âże robiĂŞ, co w mojej mocy :rydzyk:

Widzia³am go wczoraj w podsumowaniu dnia :tanczy: Nie przyty³ :rozglada: O ma³y w³os przespa³abym ten serwis :uhh: W ogóle siê Paw³a nie spodziewa³am. Tu¿ przed jedenast¹ zapakowa³am siê do ³ó¿ka, ale coœ mnie tknê³o, ¿eby na tvn24 jeszcze zerkn¹Ì :rozglada: Warto by³o :tanczy:
A widzisz :D Od PawÂła i tak dostajesz najlepsze nagrody, po co Ci ja? :lol2:
A powiedz mi Blacky, czy Ty coÂś szczegĂłlnego robiÂłeÂś przed zaÂśniĂŞciem, Âże PaweÂł Ci siĂŞ przyÂśniÂł? :rozglada: Mnie ÂśniÂł siĂŞ tylko raz :uhh: i wiĂŞcej razy nie chce :uhh:
ZdradzĂŞ, ale u Ciebie to chyba nie wyjdzie ;) Kolacja, miÂła rozmowa, ... ekhm, ekhm, ymmmh ... z piĂŞknÂą kobietÂą ... :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..trochĂŞ PawÂła z wczoraj :D
..trochĂŞ zaskoczony byÂłem wiĂŞc nie ma capsĂłw z poczÂątku

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości