Polityka :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re:

Post autor: pawell »

maxxx pisze:Się Kurski doigrał przez te nieustanne wystąpienia publiczne :spiewa: :arrow:

Szczegóły :arrow: http://www.dziennik.pl/wydarzenia/artic ... ruzje.html

dziennik.pl
To jeszcze jeden link :arrow: http://www.tvn24.pl/-1,1560664,0,1,kurs ... omosc.html :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Polityka :)

Post autor: Greg Haus »

Kurski choć przez chwile miał jaja... na sobie rzecz jasna :P
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polityka :)

Post autor: piotrek888 »

Nie wiem gdzie to napisać ale to za pewne imperium Rydzyka i PiS więc tu

Mój kolega był w Bieszczadach i weszli na działkę jakiejś kobiety i robili sobie zdjęcia ona wybiegła z domu i krzyczy

"Won TVN ja nie mam zamiaru Was tu oglądać" :lol:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Polityka :)

Post autor: Łukasz »

piotrek888 pisze:Mój kolega był w Bieszczadach i weszli na działkę jakiejś kobiety i robili sobie zdjęcia ona wybiegła z domu i krzyczy
Z tego co wiem, to posłanka Szczypińska właśnie przebywa w Bieszczadach, żeby nie oglądać TVN24, także już wiesz kto to mógł wybiec. 8)
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pan poseł Kurski pojawił się na widowni festiwalu w Sopocie. Dziś w tej sprawie udzielił wywiadu ''Dziennikowi''. Temat luźny, to i jest okazja, by się dowartościować. :D Fragmenty:
- ''Jestem człowiekiem dialogu i porozumienia i kocham ludzi, więc skoro byłem na wizji...''
- ''Majewski (...) na początku mnie tak powitał, że to sprawiało wrażenie szczucia niewinnego polityka''
- ''Ludzie generalnie nie lubią polityków, nawet tak sympatycznych jak ja''
- ''Mam doświadczenie telewizyjne i wiem, kiedy mnie kamera bierze''
- ''Od połowy koncertu byłem uwielbiany''
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polityka :)

Post autor: pop »

Sondaże spadły?
Gazeta.pl pisze:PiS przerywa bojkot telewizji TVN - twierdzi "Rzeczpospolita". Według dziennika bojkot ma zakończyć poseł Prawa i Sprawiedliwości Zbigniew Girzyński, który ma się pojawić w wieczornym programie TV24.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Pojawił się rzekomo w obronie kolegi ze studiów, nijakiego Cenckiewicza :lol: Decyzja osobista, nie konsultowana z władzami PIS :nie:
Najbardziej mnie śmieszy fragment wypowiedzi tego młodego Kamińskiego:
Mam osobisty, największy żal do niego, że nie spojrzał mi w oczy i nie powiedział, że zamierza iść do TVN - podkreślił Kamiński.
Zbrodnia, prawie jakby okraść kogoś szedł :D

A tak serio to wydaje mi się, ze powolutku, pocichutku nastapi powrót. Ale narazie nieugięci :nie: :)

I tak z innej beczki. Nie wiedzialem gdzie o tym napisać, ale moze byc tu, bo wszak o polityka zahacza temat. :spiewa:
Akurat słuchalem wtedy radio ZET i tak sobie pomyslalem czy im to ujdzie na sucho. o kim mowa ? O panach: Budniku i Starybracie :D Ci od 'Roman przestań pieprzyc!' Znow pojechali grubo po bandzie :hmm: Rzecz dotyczy slynnego telefonu do radio Maryja pana Gosiewskiego. Fragment cytatu z porannej rozmowy panów B&S z Radio ZET :arrow:
M.Starybrat pisze:"Na bank uprawiali seks, oczywiście zgodnie z naukami Radia Maryja. Rozpalony Gosiewski ściąga gacie, włącza Radio Maryja i krzyczy <Alleluja i do przodu>.
J.Budnik pisze:"Zaraz, zaraz, to żona nie lubi, jak w trakcie Przemek gada z kimś w sukience?"
Bez komantarza. :xx:

Więcej: http://www.dziennik.pl/wydarzenia/artic ... _Zet_.html
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polityka :)

Post autor: pop »

A dziś Gosiewski wypowiadał się w jednym z materiałów w "Faktach". Rozmawiał z Dariuszem Prosieckim. :uhh: Łamania bojkotu ciąg dalszy? :> Po nim bym się tego nie spodziewał, a tu proszę. :spiewa: :mhm:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Polityka :)

Post autor: Nika »

Z przepychanki "o krzesełko" między Tuskiem, a Kaczyńskim na szczycie brukselskim, z dramatu o zabarwieniu komediowym zaczyna się robic sit-com. :szalony:
Włączyłam sobie przed chwilą serwis prowadzony przez Marciniaka, i akurat rozmawiał z prof. Kuźniarem o "szczycie niezgody", a w trakcie rozmowy mozna było podglądać migawki z Brukseli nakręcone przez reporterów TVN24. I nagle kadr - Tusk gadający z Mr. Jakaś Ważna Persona, podchodzi prezydent Kaczyński uchachany i klepie ni stąd ni zowąd Tuska po plecach, i nagle co słyszę - gromki śmiech dochodzący wprost ze studia TVN24. :lol: Sit-com jak nic. Rozbawiło mnie to kompletnie. Czekam na Szkło dziś jak nigdy. :lol2:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polityka :)

Post autor: pop »

Ale tak było przez cały dzisiejszy, specjalny "Dzień na żywo". Marta Kuligowska jakoś się powstrzymywała przed złośliwymi, może głupimi komentarzami, ale Marciniak już nie. Śmiał się, mówił coś pod nosem, widać było, że jest tą sytuacją - chyba jak każdy - rozśmieszony i zażenowany.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nika pisze:nagle co słyszę - gromki śmiech dochodzący wprost ze studia TVN24. :lol:
Właśnie też na to zwróciłem uwagę :D Czyli, że zakulisowi załoganci z opcji śmiać się czy płakać wybrali to pierwsze :D
pop pisze:Śmiał się, mówił coś pod nosem, widać było, że jest tą sytuacją - chyba jak każdy - rozśmieszony i zażenowany.
Jakby relacjonowali tą anormalną sytuacje tak beznamiętnie to wyszliby wydaje mi się nienaturalnie.
Komfortowa sytuacja to dla nich nie była, więc za dzisiejszy dyżur powinni dostać jakąś premie za pracę w szczególnie trudnych warunkach :lol2: Wytrzymać tyle godzin opowiadając o takich kwiatkach to nie lada wyczyn. :brawa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Polityka :)

Post autor: TVN_FAN »

A mnie cała ta sytuacja mierzi już. To nie jest ani śmieszne, ani zabawne - cała ta walka jest żenująca. Żenująca i kompromitująca Polskę. Dla mnie zarówno w tej sytuacji są winni dokładnie po 50,00% zarówno Pan Premier jak i Pan Prezydent. Dwie ważne osoby w państwie robią sobie podchody pod samolociki, krzesełka..No ludzie...
Nie zdziwiłbym się zupełnie jakby przy następnych wyborach był wielki come back Samoobrony, LPR, Lewicy. Dla mnie bowiem to co pokazali przy okazji tego szczytu przedstawiciele narodu wywodzący się ewidentnie z dwóch konkretnych partii skreśla ich przy następnych wyborach.

Albo bowiem zmieńmy Konstytucję, albo zmieńmy sposób rządzenia bo taka sytuacja to kompromitacja dla Polski.
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Polityka :)

Post autor: Marcin »

Albo bowiem zmieńmy Konstytucję
Jak?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Polityka :)

Post autor: TVN_FAN »

Marcin pisze: Jak?
Jasne, że przy obecnym układzie w parlamencie nie jest to robota na już - pisałem to "przyszłościowo" - bo jak tak pójdzie dalej to ciągle będzie taka jazda jak teraz....Wstyd i kompromitacja....
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości