Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ale PaweÂł pieczoÂłowicie na tym ostatnim capsie sprzÂąta z biurka zabawki ... znaczy siĂŞ notatki :lol: SpieszyÂło mu siĂŞ chyba, ale porzÂądek chciaÂł po sobie zostawiĂŚ nienaganny :lol2:
..trochĂŞ PawÂła z wczoraj :D
..trochĂŞ zaskoczony byÂłem wiĂŞc nie ma capsĂłw z poczÂątku
Mnie to ca³kowicie Paw³a obecnoœÌ zaskoczy³a :spiewa: I to do tego stopnia, i¿ nie widzia³em go wcale w tym raporcie :hmm:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Krzysiu za capsy oczywiÂście :*
Black Jack '62 pisze:Ale PaweÂł pieczoÂłowicie na tym ostatnim capsie sprzÂąta z biurka zabawki ... znaczy siĂŞ notatki :lol: SpieszyÂło mu siĂŞ chyba, ale porzÂądek chciaÂł po sobie zostawiĂŚ nienaganny :lol2:
:lol2: Proszê, proszê coœ nas ( mnie i Paw³a :lol2: ) ³¹czy :rozglada: Oboje lubimy mieÌ wszystko uporz¹dkowane :lol2:
Black Jack '62 pisze:
A powiedz mi Blacky, czy Ty coÂś szczegĂłlnego robiÂłeÂś przed zaÂśniĂŞciem, Âże PaweÂł Ci siĂŞ przyÂśniÂł? :rozglada: Mnie ÂśniÂł siĂŞ tylko raz :uhh: i wiĂŞcej razy nie chce :uhh:
ZdradzĂŞ, ale u Ciebie to chyba nie wyjdzie ;) Kolacja, miÂła rozmowa, ... ekhm, ekhm, ymmmh ... z piĂŞknÂą kobietÂą ... :lol:
No, masz racjê chyba nie wyjdzie :rozglada: Ja, ka¿dy - no prawie ka¿dy ( :rozglada: )wieczór spêdzam w towarzystwie, nie jednej - a trzech, piêknych kobiet :lol2: Czyli razem ze mn¹ jest nas cztery :lol2: I nic z tego, Pawe³ mi siê nie œni :roll: Ale tak sobie myœlê, có¿ z tego gdyby nawet mi siê przyœni³ :roll: kiedy mi siê marzy tak na jawie :roll: znaÌ go :roll: móc z nim porozmawiaÌ.... :roll:
Black Jack '62 pisze: To przez Twoj¹ skromnoœÌ :lol2:
:o O takie skÂłonnoÂści nikt mnie jeszcze nie posÂądziÂł :rozglada: Blacky - jesteÂś pierwszy :rozglada:
Black Jack '62 pisze: A widzisz :D Od PawÂła i tak dostajesz najlepsze nagrody, po co Ci ja? :lol2:
:mhm: TeÂż siĂŞ zastanawiam :mhm: po co? :rozglada:

A co tam u Pana Paw³a £ukasika s³ychaÌ? :lol2: Czas zaleg³oœci nadrobiÌ :rozglada: Trochê go by³o widaÌ i s³ychaÌ w minionym tygodniu na wizjji :D A chocia¿by we czwartek uda³o mi siê go wieczorem o 23:00 przy³apaÌ :rozglada: Zgadnijcie, co porabia³? Wyobra¿cie sobie, ¿e serwis prowadzi³ :lol2: PóŸniej jeszcze podsumowa³ dzieù :tanczy: Podekscytowany strasznie by³ kiedy mówi³ o egzaminie szóstoklasitów :mhm: zupe³nie jakby to on zdawa³ :rozglada: A w pi¹tek znalaz³am czas na ogl¹danie tvn24 tu¿ przed dwudziest¹, nie spodziewa³am siê niczego ciekawego zobaczyÌ, a¿ tu nagle rozpoczyna siê raport wieczorny :shock: i kto siê z nami wita - tak, tak Pawe³ £ukasik :tanczy: Temat, jak zreszt¹ Pawe³ zaznaczy³ na pocz¹tku, by³ tylko jeden - pi¹tkowe wydarzenia w sejmie. Na pocz¹tek ³¹czenie z sejmem i odpytanie kolegi Tomasza Marca. Nastêpnie rozmowa z goœÌmi, w studio obok Paw³a prof. Lena Kolarska Bobiùska, a w studio w Katowicach dr Marek Migalski. Rozmowa oczywiœcie merytoryczna i sprawnie przeprowadzona :brawa: Po rozmowie Pawe³ chronologicznie przedstawi³ nam polityczne wydarzenia dnia. Mówi³ o tym, co dzia³o siê w sejmie od rana do wieczora, a te jego interesuj¹ce opowiastki przeplatane by³y materia³ami filmowymi :) Kiedy tak go s³ucha³am, czu³am jakby specjalnie dla mie to streszczenie dnia przygotowa³ :rozglada: nie mia³am przyjemnoœci na ¿ywo w tych ekscytuj¹cych wydarzeniach uczestniczyÌ :rozglada: Pawe³ tak energicznie i z takim zapa³em mówi³, ¿e chyba trochê siê zmêczy³, lekkiej zadyszki dosta³ :rozglada: Na pocz¹tku raportu podœmiechiwa³ siê kiedy mówi³ o rozemocjonowanych politykach :devil: , a kiedy przysz³o mu mówiÌ o poturbowanej w sejmie kole¿ance redakcyjnej nie by³o mu ju¿ tak weso³o :devil: Rozstaliœmy siê w pi¹tek przed pó³noc¹ i od tego czasu cisza ze strony Pana Paw³a :roll: Jutro nowy dzieù, zanosi siê, ¿e politycznie - i nie tylko politycznie, gor¹cy :mhm: Mo¿e zobaczymy Paw³a w roli reportera :spiewa:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..i PaweÂł wrĂłciÂł do reporterowania :D
:arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Pon Kwi 16, 2007 8:59 am ]
..jeszcze trochĂŞ PawÂła :arrow:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..ooo :o
..DÂżastina :D
..a czemu tak na momencik wpadÂłaÂś :?:
..jeÂśli moÂżna spytaĂŚ :rozglada:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Pon Kwi 16, 2007 11:06 am ]
..Pawel z KwaÂśniewskim :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..i po rozmowie w kolejnym serwisie :arrow:

Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

PaweÂł chyba dziÂś nie schodziÂł z wizji? :D

A dziœ w Poranku by³ taki moment, w którym by³em syty, jak chyba jeszcze nigdy :D Niemal w jednej chwili troje moich ulubionych dziennikarzy mog³em podziwiaÌ :D Najpierw pojawi³a siê Anita rzecz jasna, póŸniej Pawe³, no a po nim Agata :lol2: Pawe³ zajmowa³ siê ju¿ od wczesnych godzin bardzo wa¿nym dziœ tematem, wiêc przypuszczalnie mia³ relacji bez liku ? :lol2:
Ta porankowa, jak to zwykle w poranku bywa, by³a doœÌ krótka, ale jak siê domyœlam w trakcie trwania dnia, pewnie gada³ i gada³ w we ka¿dej mo¿liwej relacji? :D

..Pawel z KwaÂśniewskim :arrow:
Bardzo Âładnie razem wyglÂądajÂą :lol: AleÂż PaweÂł dostÂąpiÂł zaszczytu ;)
TrochĂŞ powĂŞszyÂłem i na portalu gazeta.pl dowiedziaÂłem siĂŞ, Âże PaweÂł rozmawiaÂł z KwaÂśniewskim i ten ostatni mĂłwiÂł:
- DowiedziaÂłem siĂŞ, Âże nie jestem podsÂłuchiwany i biorĂŞ to za dobrÂą monetĂŞ - mĂłwiÂł Aleksander KwaÂśniewski po spotkaniu z szefem rzÂądu JarosÂławem KaczyĂąskim. - Jednak uwaÂżam podczas rozmĂłw telefonicznych i panu teÂż radzĂŞ - mĂłwiÂł dziennikarzowi TVN24.
DÂżastina, tylko nie mĂłw, Âże jesteÂś szpiegiem i to na Ciebie KwaÂśniowiecki kazaÂł PawÂłowi uwaÂżaĂŚ? :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Ja szpiegiem :nie: Blacky coÂś Ty znowu wymyÂśliÂł :nie: ale gdybym nawet byÂła :rozglada: to nigdy nie zaszkodziÂłabym PawÂłowi :D "OluÂś" to co innego, ten to mĂłgÂłby siĂŞ mnie obawiaĂŚ :devil:
obieÂżyÂświat pisze:..ooo :o
..DÂżastina :D
..a czemu tak na momencik wpadÂłaÂś :?:
..jeÂśli moÂżna spytaĂŚ :rozglada:
Oczywiœcie, ¿e mo¿na zapytaÌ :D brak czasu by³ tego przyczyn¹, a kiedy ju¿ go trochê znalaz³am, to forum nie dzia³a³o :uhh: ale teraz i forum dzia³a, i czasu mam wiêcej dlatego na d³u¿ej siê tu zatrzymam :D £adnie w tym w¹tku :P m.in. za przyczyn¹ Twoich capsów Krzysiu :* nie mogê wyjœÌ z zachwytu :lol2:
obieÂżyÂświat pisze: ..i PaweÂł wrĂłciÂł do reporterowania :D
Czyli tak jak siĂŞ tego spodziewaÂłam :tanczy: Jeszcze przedwczoraj, kiedy usÂłyszaÂłam w jednym z serwisĂłw o tym, Âże Jarek bĂŞdzie takich goÂści podejmowaÂł, a tvn24 bĂŞdzie to dla nas obserwowaĂŚ - powiedziaÂłam do mojego znajomego, Âże jeÂśli chcÂą siĂŞ czegoÂś dowiedzieĂŚ to wÂłaÂśnie PawÂła muszÂą tam posÂłaĂŚ :D I proszĂŞ bardzo – posÂłali :lol2: Pan redaktor o poranku trochĂŞ niewyspany byÂł, ale dowiedziaÂł siĂŞ, specjalnie dla nas :lol2: tego Âże "OluÂś" na 11:30 do kancelarii dotrze ;)
Black Jack'62 pisze: PaweÂł chyba dziÂś nie schodziÂł z wizji? :D
Istotnie, tak wÂłaÂśnie byÂło :D MiaÂł relacjĂŞ w kaÂżdym serwisie, aÂż do 15:00 :tanczy:
Black Jack'62 pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..Pawel z KwaÂśniewskim :arrow:
Bardzo Âładnie razem wyglÂądajÂą :lol: AleÂż PaweÂł dostÂąpiÂł zaszczytu :)
Ty siê nie nabijaj :uhh: wiesz ile zdrowia kosztowa³a mnie ta rozmowa :uhh: A tego ogromnego zaszczytu Pawe³ dost¹pi³ po raz drugi ;) Kiedyœ ju¿ z Kwasem rozmawia³, by³o to podczas jakiejœ zagranicznej wizyty :mhm: nie pamiêtam dok³adnie gdzie to by³o, ale wiem, ¿e by³y jakieœ problemy ze startem samolotu, którym mieli wracaÌ Kwasowie, wspólnie z towarzysz¹cymi im dziennikarzami (och, w³aœnie sobie uœwiadomi³am to, ile¿ ja siê muszê o tego Paw³a namartwiÌ :roll: ) A ta wczorajsza rozmowa z Kwasem d³uga by³a, pan prezydent pozwoli³ zadaÌ sobie mnóstwo pytaù :) Pawe³ mia³ tak¿e przyjemnoœÌ wys³uchaÌ konferencji Millera i Wassermanna, a póŸniej dok³adnie nam je zrelacjonowa³ :tanczy:
Black Jack'62 pisze:TrochĂŞ powĂŞszyÂłem i na portalu gazeta.pl dowiedziaÂłem siĂŞ, Âże PaweÂł rozmawiaÂł z KwaÂśniewskim i ten ostatni mĂłwiÂł:

- DowiedziaÂłem siĂŞ, Âże nie jestem podsÂłuchiwany i biorĂŞ to za dobrÂą monetĂŞ - mĂłwiÂł Aleksander KwaÂśniewski po spotkaniu z szefem rzÂądu JarosÂławem KaczyĂąskim. - Jednak uwaÂżam podczas rozmĂłw telefonicznych i panu teÂż radzĂŞ - mĂłwiÂł dziennikarzowi TVN24.
No, rzeczywiœcie tak Paw³owi powiedzia³, a jeœli ktoœ chcia³by pos³uchaÌ co jeszcze powiedzia³ to proszê bardzo :arrow: http://www.savefile.com/files/644225 :> Jak to mi³o, ¿e na portalu gazeta.pl zaznaczyli, ¿e to dziennikarza TVN24 ostrzega³ :rozglada: By³o tam mnóstwo innych dziennikarzy, ale oni tylko do Paw³a siê przy³¹czyli :rozglada: Prym wiód³ mój ulubieniec :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..takie kÂąski jeszcze znalazÂłem :D
:arrow:
Obrazek
Obrazek

..PaweÂł byÂł na honorowym miejscu i jako jedyny zadawaÂł pytania a inni musieli trzymaĂŚ siĂŞ z boku :lol2:
..i zazdroÂśnie spoglÂądaĂŚ :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:..takie kÂąski jeszcze znalazÂłem :D
:
..PaweÂł byÂł na honorowym miejscu i jako jedyny zadawaÂł pytania a inni musieli trzymaĂŚ siĂŞ z boku :lol2:
..i zazdroÂśnie spoglÂądaĂŚ :lol2:
Nie wiedzieÌ czemu tvn24 ma u Kwaœniowieckiego szczególne wzglêdy :devil: Pawe³ na tym skorzysta³ ;) Ale mu wcale tego wyró¿nienia nie zazdroszczê :devil:
Istotnie, tak wÂłaÂśnie byÂło :D MiaÂł relacjĂŞ w kaÂżdym serwisie, aÂż do 15:00 :tanczy:
To siĂŞ nazywa mieĂŚ szczĂŞÂście do tvn24 :D Tobie to zazdroszczĂŞ :spiewa:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..takie kÂąski jeszcze znalazÂłem :D
Mniam :P Smaczne k¹ski :rozglada: Tylko ten umundurowany móg³ bardziej Kwaœnego zakryÌ :devil: No, no, no :spiewa: Proszê, proszê :spiewa: pap, kto by pomyœla³, ¿e Paw³a fotki tam bêdzie mo¿na znaleŸÌ :rozglada:
Black Jack '62 pisze: Nie wiedzieÌ czemu tvn24 ma u Kwaœniowieckiego szczególne wzglêdy :devil: Pawe³ na tym skorzysta³ ;) Ale mu wcale tego wyró¿nienia nie zazdroszczê :devil:
A ja wiem skÂąd te wzglĂŞdy :devil: I gdyby nie one PaweÂł staÂłby z boku z innymi kolegami, a Kwas by im pomachaÂł z daleka, wsiadÂł do limuzyny i odjechaÂł :devil:
Black Jack '62 pisze: To siĂŞ nazywa mieĂŚ szczĂŞÂście do tvn24 :D Tobie to zazdroszczĂŞ :spiewa:
DziÂś nie masz czego :uhh: z tego co mi wiadomo PawÂła nie byÂło :uhh: ale mam nadziejĂŞ, Âże wieczorem bĂŞdzie :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

.. PaweÂł znowu na wideotelefonie :hmm:

Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sro Kwi 18, 2007 10:35 am ]
..i zrezygnowali z zawodnego videotelfonu na rzecz zwykÂłego telefonu :D
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

To juÂż wiemy dlaczego wczoraj nie byÂło PawÂła w nocnych serwisach :lol2: JuÂż o Poranku z relacjÂą prosto z Cardiff wyskoczyÂł :lol2: I aÂż do teraz opowiada nam o tym, Âże Polska wspĂłlnie z UkrainÂą EURO2012 bĂŞdzie organizowaĂŚ :rozglada: Na portalu tvn24.pl moÂżna obejrzeĂŚ tĂŞ relacjĂŞ :> ale nie w caÂłoÂści :uhh: http://www.tvn24.pl/12694,1503321,wiadomosc.html
Znowu temat dnia naleÂżaÂł do mojego ulubieĂąca :tanczy: relacje w kaÂżdym serwisie :tanczy: I wszystko byÂłoby piĂŞknie gdyby nie fakt, iÂż :arrow:
obieÂżyÂświat pisze:.. PaweÂł znowu na wideotelefonie :hmm:
Na szczêœcie tylko jedno ³¹czenie zosta³o zerwane :uhh: Inne w miarê bez zak³óceù przebiega³y ;) Nie rozumiem dlaczego decyduj¹ siê na u¿ywanie tak zawodnego urz¹dzenia :nie: Wszyscy s¹ zestresowani :uhh: Prowadz¹cy serwis, widzowie i sami nadaj¹cy relacje :uhh: No, np. Pawe³ podczas Poranka upewnia³ siê w trakcie relacji, podczas której nast¹pi³y drobne zak³ócenia, czy go jeszcze s³ychaÌ :rozglada: Na szczêœcie wszystko by³o ju¿ w porz¹dku i Jakub Porada powiedzia³ Paw³owi, ¿e mo¿e kontynuowaÌ, co ten ochoczo uczyni³ :tanczy: Ach, ten Pawe³ :P Jak on obrazowo potrafi o wszystkim opowiadaÌ :rozglada: Podczas jednej relacji - ju¿ po og³oszeniu decyzji - dowiedzieliœmy siê jak to: pozostali uczestnicy konkursu opuszczali budynek ze spuszczonymi g³owami - i to nie tylko z powodu œwiec¹cego dziœ prosto w oczy s³oùca :lol: Mieliœmy informacje sportowo - pogodowe w jednym :rozglada: Przekazywa³ tak¿e w swoich relacjach pods³yszane ( :lol2: ) komentarze kibiców polskich, którzy czekali na og³oszenie decyzji na miejscu, w Cardiff :) Niektóre bardzo zabawne by³y :lol: £ukasza Grassa zw³aszcza bardzo mocno bawi³y :rozglada:
obieÂżyÂświat pisze:..i zrezygnowali z zawodnego videotelfonu na rzecz zwykÂłego telefonu :D
A póŸniej poszli dalej :lol: Zrezygnowali z videotelefonu i telefonu na rzecz kamery :lol: Pawe³ rozmawia³ z prezesem Micha³em Listkiewiczem, do którego co chwilê ktoœ wydzwania³, a ten odbiera³ telefony :rozglada: ale Paw³owi w niczym to nie przeszkodzi³o i rozmowê rewelacyjnie przeprowadzi³ :tanczy: No, to pozostaje czekaÌ na kolejne relacjê :tanczy:
A czas oczekiwania, jeÂśli ktoÂś ma ochotĂŞ ;) moÂże sobie umiliĂŚ obejrzeniem relacji z pobytu PawÂła na Ukrainie :arrow: http://www.tvn24.pl/12691,1501364,wiadomosc.html Jest to jedna, z niewielu :devil: , relacji videotelefonicznych jaka zostaÂła nadana bez problemĂłw technicznych :devil: :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze:To juÂż wiemy dlaczego wczoraj nie byÂło PawÂła w nocnych serwisach :lol2: JuÂż o Poranku z relacjÂą prosto z Cardiff wyskoczyÂł :lol2: [...]
Znowu temat dnia naleÂżaÂł do mojego ulubieĂąca :tanczy: relacje w kaÂżdym serwisie :tanczy: I wszystko byÂłoby piĂŞknie gdyby nie fakt, iÂż :arrow:
wiedzÂą, komu mogÂą bez Âżadnych oporĂłw i obaw, Âże coÂś pĂłjdzie nie tak, powierzaĂŚ tak waÂżne tematy :D
Ja nic nie chcĂŞ sugerowaĂŚ, ale niektĂłrzy to majÂą za dobrze :] Znaczy siĂŞ, nie pomyÂśl, Âże mam na myÂśli PawÂła :devil: Jemu tego zapieprzu nie zazdroszczĂŞ ani trochĂŞ ;) Tylko Ciebie mam na myÂśli, to ktĂłryÂś dzieĂą ... no wÂłaÂściwie, to drugi - Âśroda, po poniedziaÂłkowych eskapadach :)
PrzekazywaÂł takÂże w swoich relacjach podsÂłyszane ( :lol2: ) komentarze kibicĂłw polskich, ktĂłrzy czekali na ogÂłoszenie decyzji na miejscu, w Cardiff :) NiektĂłre bardzo zabawne byÂły :lol:
Dobrze, Âże wszystko dziaÂło siĂŞ w obliczu informacji dla nas pozytywnych, bo gdyby wyniki byÂły negatywne PawÂła musiano by cenzurowaĂŚ, gdyby chciaÂł przytaczaĂŚ podsÂłyszane komenty kibicĂłw :devil:
A póŸniej poszli dalej :lol: Zrezygnowali z videotelefonu i telefonu na rzecz kamery :lol: Pawe³ rozmawia³ z prezesem Micha³em Listkiewiczem, do którego co chwilê ktoœ wydzwania³, a ten odbiera³ telefony :rozglada: ale Paw³owi w niczym to nie przeszkodzi³o i rozmowê rewelacyjnie przeprowadzi³ :tanczy: No, to pozostaje czekaÌ na kolejne relacjê :tanczy:
A czas oczekiwania, jeÂśli ktoÂś ma ochotĂŞ ;) moÂże sobie umiliĂŚ obejrzeniem relacji z pobytu PawÂła na Ukrainie :arrow: http://www.tvn24.pl/12691,1501364,wiadomosc.html Jest to jedna, z niewielu :devil: , relacji videotelefonicznych jaka zostaÂła nadana bez problemĂłw technicznych :devil: :rozglada:
Takie wa¿ne wydarzenie i ³¹czenia odbywa³y siê t¹ prymitywn¹ i jak¿e zawodn¹ drog¹ :>
BywajÂą momenty, w ktĂłrych nie rozumiem posuniĂŞĂŚ tvn24 :lol:

To juÂż koĂączĂŞ, Âżeby zabraĂŚ siĂŞ do roboty - a roboty bĂŞdziemy mieli, bo stadion ''LECHA'' nie jest w najlepszym stanie :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

DÂżastina pisze:PaweÂł rozmawiaÂł z prezesem MichaÂłem Listkiewiczem, do ktĂłrego co chwilĂŞ ktoÂś wydzwaniaÂł, a ten odbieraÂł telefony :rozglada: ale PawÂłowi w niczym to nie przeszkodziÂło i rozmowĂŞ rewelacyjnie przeprowadziÂł
:
WidziaÂłam akurat tÂą rozmowĂŞ z prezesem Listkiewiczem i siĂŞ aÂż uÂśmiaÂłam, PaweÂł wykazaÂł siĂŞ poczuciem humoru, no i refleksem :D
(telefon do Listkiewicza)
Prezes po odebraniu telefonu: -Tak, za 10 minut proszĂŞ zawdzwoniĂŚ pani Justyno!
Pawe³ £ukasik do kamery:- Jak widaÌ telefony do prezesa Listkiewicza siê dziœ urywaj¹, dzwoni nie tylko pani Justyna, ale dzwoni³ te¿ pan prezydent Wa³êsa ..... :lol: :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nika pisze:Prezes po odebraniu telefonu: -Tak, za 10 minut proszĂŞ zawdzwoniĂŚ pani Justyno!
Pawe³ £ukasik do kamery:- Jak widaÌ telefony do prezesa Listkiewicza siê dziœ urywaj¹, dzwoni nie tylko pani Justyna, ale dzwoni³ te¿ pan prezydent Wa³êsa ..... :lol: :lol:
Jak to? Nasza Justyna dzwoniÂła do Listkiewicza? :lol: Numery jej siĂŞ musiaÂły pomyliĂŚ, bo przypuszczam, Âże chciaÂła PawÂłowi wykrĂŞciĂŚ numer? :lol: :lol: :lol: :lol:

Wa³êsa, to nie wiem, mo¿e i chcia³ z Listkiewiczem pogadaÌ, ale Justyna ... :lol: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 12 gości