Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

epsztajnek pisze:[A podobno to faceci myślą tylko o jednym ... :rozglada:
Ale fajnie :hyh: Przynajmniej nie będę miał wyrzutów sumienia ... :devil:

W tym wieku tak to już jest :) za jakies 30 lat powinno mi się wszystko uspokoić :)
W koncu zawsze warto informowac o innych alternatywnych wyjsciach tych, ktorzy nie przepadaja za Actimelem.
Mimo wszystko wolę alternatywy :) Chociaż, można połączyć dwóch metod dla lepszego efektu, ale nie lubię mieszać :)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Dziś punkt 5,30 zaczynając poranek pokazali miejsce gdzie siedzi i przygotowuje serwisy Krzysiek i widać było na biurku podejrzewam jego torbę, nie wiem kiedyś mowa była o jakiejś zielonej ale byłam zaspana i nie pamiętam koloru ale podejrzewam, że należała do Krzysia. Wogule od samego świtu choć na dworze było jeszcze ciemno Krzyś jakiś dziś ładny i taki promienny, nie wiem jak było potem ale o 5,30 taki właśnie był wiosenny ;) :D :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A tą torbę to już nieraz widziałem. Objawiała się do niedawna na drugim planie po ostatnim serwisie, gdy Krzysiek zwijał swoje manatki :rozglada:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Skandal! Krzysztof od dwóch dni w Poranku, a my przez ponad tydzień leniuchowalismy nic tu nie pisząc. :grozi: :lol2:
Kto wymysli, jaka kara będzie dla nas za to najlepsza? Szklanką po łapkach? Czy łapką po szklance? :szalony:
Na swoje usprawiediwienie dodam, ze bylo mi cholernie nie po drodze z Porankami w ostatnim czasie. :cicho:
Ale zamierzam to nadrobic z nawiazka przez weekend, tylko nie mowcie mi, ze Krzysztof zapowiedzial, ze ma jutro urlop?! :grozi:
Ale za to przez 15 min dzis udalo mi sie posledzic w necie poczynania naszego Pana redaktora, i uchwycilam takie cos:
Obrazek Obrazek
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

No, już myslałam, że tu wszystko wymarło. A na bloga to mili państwo zaglądają? Trzeba zachęcić p. Redaktora do większej aktywności :)
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: TinkiWinki »

Hej dziewczyny, powinnyście wystosować jakiś protest do Kuźniara. Pernamiętnie i notorycznie, molestuje i wprowadza w zakłopotanie Krzysia swoimi pytaniami o Poranku :lol2: Biedny unika jak może tego Kuźniara, odwraca się, ucieka od stołu prezenterskiego :lol2:
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

No fakt jak teraz tak myślę to da się czasem to zauważyć :lol: choć ja raczej myślałam, że oni lubią tak z sobą poplotkować na antenie ;p Ale może i racja czasem Krzysiek jest zakłopotany ;P, taki urok Jarka… ;P
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Krzysztof dziś popadł w ironiczny ton jak informował o dzisiejszym posiedzeniu PZPN, chciał nam pewnie między wierszami zakomunikować, że nic sie tam istotnego "jak zwykle" nie wydarzy, tylko Panowie działacze będą pierdzieć w stołek, do którego sa przyklejeni klejem superglue. :rozglada:
kreska pisze:A na bloga to mili państwo zaglądają?
No a jak! :tanczy: Krzysztof się rozpisał, coraz częściej nowe posty się pojawiają, coraz więcej mozna się dowiedziec o światopoglądzie Pana redaktora. :spiewa: Najlepsze ostatnie zdanie w "Świat wg Dody" :arrow: Pozdrawiam moich fanów i pana reżysera, wrrrrr... :lol2: , chyba mu sie nie spodobał pomysł zapraszania Dorocińskiej do Kropki. :rozglada:
TinkiWinki pisze:Hej dziewczyny, powinnyście wystosować jakiś protest do Kuźniara. Pernamiętnie i notorycznie, molestuje i wprowadza w zakłopotanie Krzysia swoimi pytaniami o Poranku
Zadnych protestow! :stop: :lol2: Gdyby nie to jarkowe podżeganie, to bysmy nie widywali Krzysia w różnych podbramkowych sytuacjach, a tak to jest ciekawiej, raz po raz sie obruszy, schowa za monitorem, ale generalnie coraz lepiej sobie radzi z coraz to podstepniejszymi zapytaniami ostatnimi czasy.

A wogole to cos nasz Pan redaktor dzis nie jest skory do pojscia do domku, w przerwie "Kawy..." pojawił się w skrócie wiadomości, w serwisie grubo po 11. Czyzby maraton serwisowy dzis sie zapowiadal... :mhm: Czy moze ktos z obsady DnZ nie zdarzyl na 11 do pracki?!
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Hmmm, mam pewne obawy, czy Placebo i Queens of the Stone Age, które podrzuciłam na blogu, p. Redaktorowi spasują... :) Bo skoro, podobno, gustuje w jazzie i klasycznej, chopak się może lekko zawieść ;P

A co do docinków, broń Boże, żeby przestali. To są zazwyczaj najlepsze momenty, nie licząc tych, kiedy p. Redaktor puszcza materiał o sprytnych zwierzakach. Jest wtedy jakiś taki wszechszczęśliwy :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kreska pisze:To są zazwyczaj najlepsze momenty, nie licząc tych, kiedy p. Redaktor puszcza materiał o sprytnych zwierzakach.
Nie tylko o zwierzakach, ale i o wielkim grillowaniu jak to było przed chwilą :lol2:
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Tego akurat nie widziałam. O tej porze to ja dopiero śpię od godziny czy dwóch :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Na YT znalazłem serwis sprzed kilku dni w wykonaniu Krzyśka :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=SsCzozl9Hhk :D
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Hmmm, takie to... no... Dobra, powstrzymam się :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kreska pisze:Hmmm, takie to... no... Dobra, powstrzymam się
Zaśnieżone? No ja tego nie nagrywałem. :nie: Sądzę, że to i tak niezła alternatywa dla osób, który w tym dniu nie oglądały ani jednego serwisu :rozglada:
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Emmm, niekoniecznie o to mi chodziło. Ale milczę, jak by to pani G. od geografii ujęła.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 10 gości