Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Ech, Nika wysypaÂłaÂś mnie :red: MyÂślaÂłam, Âże nikt tego nie sÂłyszaÂł :red: No dobra przyznam siĂŞ :rozglada: DzwoniÂłam do PawÂła, w bardzo waÂżnej sprawie, ale on akurat zajĂŞty byÂł wiĂŞc nie odbieraÂł :roll: A Âże zajĂŞty rozmowÂą z Listkiewiczem byÂł, myÂślĂŞ sobie - sprĂłbujĂŞ do pana prezesa zadzwoniĂŚ, moÂże przekaÂże PawÂłowi info ode mnie :roll: Jak juÂż wiecie z relacji Niki - pan prezes teÂż mnie zbyÂł :rozglada: :lol: :lol: :lol:
Black Jack '62 pisze: Ja nic nie chcĂŞ sugerowaĂŚ, ale niektĂłrzy to majÂą za dobrze :] Znaczy siĂŞ, nie pomyÂśl, Âże mam na myÂśli PawÂła :devil: Jemu tego zapieprzu nie zazdroszczĂŞ ani trochĂŞ ;) Tylko Ciebie mam na myÂśli, to ktĂłryÂś dzieĂą ... no wÂłaÂściwie, to drugi - Âśroda, po poniedziaÂłkowych eskapadach :)
Ty mi Blacky nie zazdroœÌ, tylko siê ciesz moim szczêœciem :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

DÂżastina pisze:Ech, Nika wysypaÂłaÂś mnie :red: MyÂślaÂłam, Âże nikt tego nie sÂłyszaÂł :red: No dobra przyznam siĂŞ :rozglada: DzwoniÂłam do PawÂła, w bardzo waÂżnej sprawie, ale on akurat zajĂŞty byÂł wiĂŞc nie odbieraÂł :roll: A Âże zajĂŞty rozmowÂą z Listkiewiczem byÂł, myÂślĂŞ sobie - sprĂłbujĂŞ do pana prezesa zadzwoniĂŚ, moÂże przekaÂże PawÂłowi info ode mnie :roll: Jak juÂż wiecie z relacji Niki
A wiêc to Ty by³aœ t¹ pani¹ Justyn¹ ! :D Ale wiesz co, po chwili znowu ktos zadzwoni³ w trakcie rozmowy £ukasik-Listkiewcz do pana prezesa i on tym razem powiedzia³ krótko: "Proszê za 15 minut". Kto wie czy to nie by³a tym razem Funcky?! :lol: Rozumiem Was dziewczyny, Pawe³ daleko w Cardiff, telefon w trakcie pracy wy³¹czony, to trzeba sobie jakoœ radzic inaczej :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nika pisze: Ale wiesz co, po chwili znowu ktos zadzwoniÂł w trakcie rozmowy ÂŁukasik-Listkiewcz do pana prezesa i on tym razem powiedziaÂł krĂłtko: "ProszĂŞ za 15 minut". Kto wie czy to nie byÂła tym razem Funcky?! :lol:
Jasne: :D Pewnie byÂły w zmowie :o A na mnie Funcky ÂżaÂłuje impulsĂłw ... telefonicznych :devil: A do PawÂła to nawet za granice wydzwania i to jeszcze okrĂŞÂżnÂą drogÂą :nie:
Ty mi Blacky nie zazdroœÌ, tylko siê ciesz moim szczêœciem :D
ObiecujĂŞ rozkaz wypeÂłniĂŚ i juÂż przynajmniej sÂłownie nie zazdroÂściĂŚ, choĂŚ zazdroszczĂŞ Ci jak cholera, Âże spĂŞdzasz ze swoim ulubionym dziennikarzem tak piĂŞkne i owocne chwile ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Nika pisze: A wiĂŞc to Ty byÂłaÂś tÂą paniÂą JustynÂą ! :D Ale wiesz co, po chwili znowu ktos zadzwoniÂł w trakcie rozmowy ÂŁukasik-Listkiewcz do pana prezesa i on tym razem powiedziaÂł krĂłtko: "ProszĂŞ za 15 minut". Kto wie czy to nie byÂła tym razem Funcky?! :lol:
:lol: Funcky musiaÂła czekaĂŚ dÂłuÂżej ode mnie :lol: O caÂłe piĂŞĂŚ minut dÂłuÂżej :lol:
Black Jack '62 pisze:A na mnie Funcky ÂżaÂłuje impulsĂłw ... telefonicznych :devil:
W ogĂłle jej siĂŞ nie dziwiĂŞ :devil:
Black Jack '62 pisze: A do PawÂła to nawet za granice wydzwania i to jeszcze okrĂŞÂżnÂą drogÂą :nie:
Ooooo, tym bardziej jej siĂŞ nie dziwiĂŞ :lol2:
Black Jack '62 pisze:ObiecujĂŞ rozkaz wypeÂłniĂŚ i juÂż przynajmniej sÂłownie nie zazdroÂściĂŚ, choĂŚ zazdroszczĂŞ Ci jak cholera, Âże spĂŞdzasz ze swoim ulubionym dziennikarzem tak piĂŞkne i owocne chwile ;)
Owocne :mhm: :rozglada: No, to mo¿esz mi zazdroœciÌ nadal :lol2: Wczoraj wieczorem znowu serwisowa³ :tanczy: Jakiœ strasznie powa¿ny by³ :mhm: ¿eby nie napisaÌ z³y :mhm: Ale tylko w serwisie o 23:00 ;) W podsumowaniu dnia, kiedy zacz¹³ mówiÌ o Euro 2012 uœmiech nie schodzi³ mu z twarzy :D Nudne ju¿ to ci¹g³e wa³kowanie tego samego tematu, ale :rozglada: jeœli dziêki temu mogê ogl¹daÌ tak rozpromieninego Paw³a :lol2: to mogê s³uchaÌ o tym w kó³ko :lol2: Na koniec powiedzia³ "do zobaczenia" :mhm: Mo¿e dziœ wieczorem :rydzyk:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze:
:lol: Funcky musiaÂła czekaĂŚ dÂłuÂżej ode mnie :lol: O caÂłe piĂŞĂŚ minut dÂłuÂżej :lol:
Czyli wszystko tak, jak byĂŚ powinno - hierarchia waÂżnoÂści zachowana :lol2: Ta najbardziej zasÂłuÂżona czekaÂła 5 minut krĂłcej :lol2: A doczekaÂła siĂŞ :> :lol2:
Owocne :mhm: :rozglada: No, to moÂżesz mi zazdroÂściĂŚ nadal :lol2:
PrzecieÂż obiecaÂłem Ci nawet sÂłownie nie zazdroÂściĂŚ ;) WiĂŞc nie bĂŞdĂŞ :nie:
MoÂże dziÂś wieczorem :rydzyk:
Wieczorem :> Tego Ci ÂżyczĂŞ :lol2: Skoro w ciÂągu dnia PaweÂł wypoczywaÂł, wiĂŞc wieczorem moÂże byĂŚ w Âświetnej formie :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

AleÂż PaweÂł byÂł oczywiÂście, a oto dowĂłd, choĂŚ NiektĂłrym udowadniaĂŚ pewno nie trzeba :devil:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

adviser pisze:AleÂż PaweÂł byÂł oczywiÂście, a oto dowĂłd, choĂŚ NiektĂłrym udowadniaĂŚ pewno nie trzeba :devil:
Pewnie nie trzeba udowadniaĂŚ, choĂŚ brak refleksji po PawÂła dyÂżurze moÂże napawaĂŚ lekkim zdziwieniem :rozglada: Ale nie panikujmy zawczasu ;)
No :D Moje Âżyczenie dla DÂżastiny siĂŞ speÂłniÂło :tanczy: Kolejna nocka z Pawlem spĂŞdzona - a ja siĂŞ dziwiĂŞ, Âże jeszcze jej nie ma z wraÂżeniami ;) Pewnie teraz odsypia? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..hop..hop :spiewa:
..hop..hop :!: :spiewa:
..hop :!: ..hop :!: :!:DÂżastina :!: :spiewa:

..hop..hop :!: :!: :spiewa:

..nie dziaÂła :rozglada:

.to moÂże inny wabik :rozglada:

:arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


..hop..hop.. :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze: .to moÂże inny wabik :rozglada:
Zwabiona wspaniaÂłymi widokami - jestem :lol2: DziĂŞki KrzyÂś :* Nie przesadzajcie z tym nawoÂływaniem mnie :lol: Nie zaglÂądaÂłam tu zaledwie ponad dobĂŞ :mhm: Czy taki czas nieobecnoÂści na forum kwalifikuje siĂŞ na, aÂż takie poszukiwania :lol:
adviser pisze:AleÂż PaweÂł byÂł oczywiÂście, a oto dowĂłd, choĂŚ NiektĂłrym udowadniaĂŚ pewno nie trzeba :devil:
Ano nie trzeba :lol2: Ale takich obrazów nigdy doœÌ :P Wielkie dziêki adviser :*
Black Jack'62 pisze:Kolejna nocka z Pawlem spĂŞdzona - a ja siĂŞ dziwiĂŞ, Âże jeszcze jej nie ma z wraÂżeniami Pewnie teraz odsypia?
Ale¿ sk¹d ;) Nie ma czasu na odsypianie ;) Wczoraj, tak jak przypuszcza³am - i tak jak mi Black tego ¿yczy³ ( :* ), Pawe³ pojawi³ siê w wieczornych serwisach. Muszê siê przyznaÌ do œwiadomego zaniedbania mojego ulubieùca :rozglada: Nie zd¹¿y³am wróciÌ do domu na serwis o 23:00 :rozglada: Ktoœ delikatnie mi zasugerowa³, ¿e jeden, krótki serwis mog³abym sobie podarowaÌ, a ¿e prosi³ tak przekonywuj¹co - uleg³am ;) Ale podsumowanie dnia widzia³am od pocz¹tku do koùca :D Pan £ukasik przywita³ siê piêknie :P to nic, ¿e ko³nierzyk od koszuli trochê mu wystawa³ - w kolejnych wejœciach ju¿ by³ na swoim miejscu ;) Pawe³ jako pierwszy mia³ zaszczyt przedstawiÌ nazwê nowej partii, a tak¿e podaÌ nazwiska kandydatów na marsza³ka sejmu, a i jeszcze poinformowa³ nas o tym, ¿e Prezydent USA zawita do naszego kraju z wizyt¹, na pocz¹tku czerwca. Po przegl¹dzie prasy powiedzia³: dobranoc i nie pozosta³o mi nic innego jak po³o¿yÌ siê grzecznie do ³ó¿eczka i sprawdziÌ czy ¿yczenie pana redaktora siê spe³ni - spe³ni³o siê :lol2:
A dziœ, po ciê¿kim dniu o 20:00 znowu spotka³a mnie nagroda :D Tak, tak Pawe³ rozpocz¹³ swój dy¿ur raportem wieczornym :D Bardzo mi³o konwersowa³ sobie podczas ³¹czenia z kole¿ank¹ Ann¹ Kalczyùsk¹, nt. wyborów prezydenckich we Francji rozmawiali :> Ciekawe co go tak ekscytowa³o :> Temat rozmowy? Kole¿anka? A mo¿e te s³oneczne Pola Elizejskie w tle? :P Uœmiecha³ siê czaruj¹co na pocz¹tku, w trakcie i na koniec relacji :P
W drugiej czêœci raportu powróci³ temat z pocz¹tku serwisu, smutny - kolejny polski ¿o³nierz zgin¹³ w Iraku :( W studio pojawili siê goœcie - gen. Stanis³aw Koziej i Maciej Wieczorkowski z organizacji Inicjatywa Stop Wojnie. Panowie dyskutowali o sensie polskiej misji stabilizacyjnej w Iraku. Jak mo¿na siê domyœliÌ przedstawiali doœÌ odrêbne stanowiska w tej kwestii, jak i w kwestii umieszczenia w Polsce tarczy antyrakietowej.
No, to nie pozostaje mi nic innego jak delektowaÌ siê kolejnymi serwisami, a¿ do pó³nocy :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

Skoro Paw³a nigdy doœÌ, a s³owo siê rzek³o to i dzisiejsze podsumowanie :D
Obrazek
Obrazek
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Trochê i Was œledzi³am wczoraj tutaj, ale postanowieniem ogó³u musia³am znikn¹Ì póŸnym popo³udniem, ale te¿ ca³y ten czas trwo¿y³am siê: wróci, czy nie wróci D¿astina - na szczêœcie wróci³aœ :tanczy:

Trudno w to uwierzyÌ, ale widzia³am wczoraj koùcow¹ rozmowê w raporcie wieczornym :jupi: Tê rozmowê o militarn¹, w której pan redaktor nie da³ siê wojskowym i prezentowa³ czêsto swoje zdanie, z którym oni nie zawsze siê zgadzali ;) Zreszt¹ miêdzy sob¹ te¿ siê nie zgadzali ;) wiêc trzema jêzykami odmiennymi mówili :devil: I bardzo dobrze, bo przynajmniej bardziej interesuj¹co by³o :D PóŸniej widzia³am jeszcze, zupe³nie niechc¹cy, serwis o 22-giej :D To mnie te¿ bardzo ucieszy³o, zw³aszcza, ¿e by³o dla mnie zaskoczeniem, bo kompletnie nie spodziewa³am siê Paw³a o tej godzinie zobaczyÌ, nie widzia³am, ze o tej godzinie s¹ serwisy, ale prze³¹czy³am i jest, a w³aœciwie to by³ :D Pewnie dlatego, ¿e w Trzciance by³ ten wypadek, o którym zreszt¹ dziœ opowiada Agata, a serwis Paw³a nocny mo¿na na portalu tvn24.pl obejrzeÌ na portalu ;)
ZabawiĂŞ siĂŞ jeszcze w capsiarkĂŞ :lol2:

Obrazek

Ach :P :P Jaki przystojny :P :)

Czytaj¹c to wszystko, co zw³aszcza D¿astina pisa³aœ i przegl¹daj¹c to, ch³opaki obcapsowali, wnioskujê, ¿e Pawe³ doœÌ czêsto przesiaduje nocami w pracy :> Kto jeszcze oprócz Paw³a jest do tego niewdziêcznego zadania powo³ywany :> Nie ma zmienników tylu, ¿eby ul¿yÌ jakoœ Paw³owym dy¿urom, ¿eby biedak nie musia³ tak czêsto nocek zarywaÌ :>
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

:o Funcky, jak mog³aœ nas œledziÌ i nie wpaœÌ nawet na s³ówko :nie: Ale dobrze,
Âże dziÂś znalazÂłaÂś czas :*
adviser pisze:Skoro Paw³a nigdy doœÌ, a s³owo siê rzek³o to i dzisiejsze podsumowanie :D
Adviser :* spad³eœ nam :mhm: nie wiem sk¹d nam spad³eœ, ale fantastycznie, ¿e z nami jesteœ :D Bo capsiarze, którzy czasami uwieczniali Paw³a w nocnych serwisach, ostatnio gdzieœ przepadli :uhh: A skoro ju¿ przy capsach jestem to muszê wspomnieÌ o drobnym szczególiku, o którym, za ka¿dym razem kiedy wchodzê na forum, zapominam napisaÌ :rozglada: Ten pierwszy caps z podsumowania, z oddali mnie natchn¹³ :D Od czasu tych zmian w studio stó³ prezenterski pokazywany jest z ró¿nych stron, a co za tym idzie serwisant ukazuje siê naszym oczom z boku :lol2: z ty³u :lol2: i z przodu :lol2: A Pawe³, kiedy ten lot kamery trwa trochê d³u¿ej, tak zniewalaj¹co podpiera rêk¹ brodê :P :lol2:
Funckyrella pisze:ale teÂż caÂły ten czas trwoÂżyÂłam siĂŞ: wrĂłci, czy nie wrĂłci DÂżastina - na szczĂŞÂście wrĂłciÂłaÂś :tanczy:

Jak mogÂłabym nie wrĂłciĂŚ na czas :lol2: A dziÂś odkÂąd tylko oczy otworzyÂłam z niecierpliwoÂściÂą czekam na raport wieczorny :lol2: I podobno nie do zniesienia w tym zniecierpliwieniu jestem :rozglada: No dalej kiedy ta 20:00 wybije :rozglada:
PóŸniej widzia³am jeszcze, zupe³nie niechc¹cy, serwis o 22-giej :D To mnie te¿ bardzo ucieszy³o, zw³aszcza, ¿e by³o dla mnie zaskoczeniem, bo kompletnie nie spodziewa³am siê Paw³a o tej godzinie zobaczyÌ, nie widzia³am, ze o tej godzinie s¹ serwisy, ale prze³¹czy³am i jest, a w³aœciwie to by³ :D Pewnie dlatego, ¿e w Trzciance by³ ten wypadek, o którym zreszt¹ dziœ opowiada Agata
To nie przypadek, w sobotĂŞ zawsze jest serwis o tej godzinie ;)
a serwis PawÂła nocny moÂżna na portalu tvn24.pl obejrzeĂŚ na portalu ;)
ZabawiĂŞ siĂŞ jeszcze w capsiarkĂŞ :lol2:
Ech, ubieg³aœ mnie ;) To ja podam link do tego nagrania :arrow: http://www.tvn24.pl/-1,1503831.1,wiadomosc.html Paw³a nie s³ychaÌ :uhh: ale za to widaÌ jak uwa¿nie s³ucha swojego rozmówcy telefonicznego, po to, aby w kolejnych serwisach szczegó³owo nas poinformowaÌ :tanczy:
Ach :P :P Jaki przystojny :P :)
:lol2: Nie mogĂŞ siĂŞ z TobÂą nie zgodziĂŚ :P :P :P
Czytaj¹c to wszystko, co zw³aszcza D¿astina pisa³aœ i przegl¹daj¹c to, ch³opaki obcapsowali, wnioskujê, ¿e Pawe³ doœÌ czêsto przesiaduje nocami w pracy :> Kto jeszcze oprócz Paw³a jest do tego niewdziêcznego zadania powo³ywany :> Nie ma zmienników tylu, ¿eby ul¿yÌ jakoœ Paw³owym dy¿urom, ¿eby biedak nie musia³ tak czêsto nocek zarywaÌ :>
Ostatnio to na zmianĂŞ z JoannÂą KryĂąskÂą prowadzi :mhm: KiedyÂś jeszcze Maciej Knapik siĂŞ pojawiaÂł :mhm: czasami jakaÂś gwiazda siĂŞ nawinie :spiewa:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Fajnie sobie Pawe³ sobie ³amie jêzyk na tym frrr¹¹cuskim ''r'' :lol: To wra¿enia po wstêpie raportu :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Royal wymawiaÂł wrĂŞcz wyÂśmienicie :D ObejrzaÂłam raport z drobnymi zak³óceniami :uhh: ale udaÂło siĂŞ :tanczy: Jak moÂżna siĂŞ domyÂśleĂŚ program zdominowany byÂł doniesieniami z Francji. U nas o 20:00 zaczyna siĂŞ raport wieczorny, a we Francji zakoĂączyÂła siĂŞ pierwsza tura wyborĂłw – takimi sÂłowami przywitaÂł siĂŞ z nami PaweÂł. PoczÂątek raportu min¹³ mu na komentowaniu wyborĂłw, podawaÂł sondaÂże, opowiadaÂł o tym co dzieje siĂŞ w sztabach wyborczych. OdpytaÂł bardzo szczegó³owo :) w ³¹czeniu na Âżywo koleÂżankĂŞ AnnĂŞ K. W dalszej czĂŞÂści programu postraszyÂł nas upaÂłami jakie podobno czekajÂą nas w tym tygodniu :rozglada: i tak skoĂączyÂła siĂŞ pierwsza czêœÌ raportu. W drugiej ten sam temat, w studio pojawili siĂŞ goÂście :mhm: zapomniaÂłam kto... :hmm: a nie :rozglada: pamiĂŞtam dziennikarze to byli Marek Ostrowski z Polityki i Cezary Michalski z Dziennika niewiele wiem z tej rozmowy, ktoÂś mi bardzo przeszkadzaÂł :uhh: Ooo, a teraz w serwisie znowu z AnnÂą sobie rozprawia przez telefon, jak miÂło sobie rozprawiajÂą :tanczy: : Dobry wieczĂłr, witaj Aniu..., Aniu proszĂŞ powiedz… , a Ania: Pawle to bardzo ciekawe pytanie :lol2: A do raportu wracajÂąc na koniec doczekaÂłam siĂŞ ze strony PawÂła mojego ulubionego urzekajÂącego uÂśmiechu :P Zastanawiam siĂŞ tylko co go tak bawiÂło w tym, Âże Doda w DDTVN oÂświadczyÂła, iÂż rozwodzi siĂŞ z Majdanem :mhm: MoÂże sÂłowa: KaÂżda szanujÂąca siĂŞ kobieta … w ustach tej pani byÂły tak zabawne :mhm: :devil:
No to do podsumowania dnia Panie Pawle :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..proszĂŞ - to coÂś ode mnie :)
..bo wczoraj ju¿ nie zd¹¿y³em zapodaÌ ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości