TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: mojpierwszyraz »

co do oprawy TVP1 - całkiem niezła. ale nie powiem wiecej, bo widziałem tyle co nic.
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: r_r16 »

Fajnie, że oprawy zostały ujednolicone, ale faktycznie - są tragiczne. Lepiej byłoby, gdyby obie oprawy były w stylu ostatniej oprawy TVP1.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: felek »

Dziś początek Euro 2012. Dla TVP będzie to czas znakomitej oglądalności. Dzisiejszy mecz z Grekami na pewno zobaczy ponad 10 mln. widzów. Dotychczasowy rekord Polskiej TV to 14,5 mln. Ciekawe czy zostanie pobity.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: sybic »

Ja nie będę oglądał. Mam gdzieś Euro... i niech nikt nie udowadnia mi, że to normalne aby 22 facetów biegało za jedną piłką :)
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: rogi »

sybic pisze:Ja nie będę oglądał. Mam gdzieś Euro... i niech nikt nie udowadnia mi, że to normalne aby 22 facetów biegało za jedną piłką :)
Ja też tak sądzę.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: ktos »

felek pisze:Dziś początek Euro 2012. Dla TVP będzie to czas znakomitej oglądalności. Dzisiejszy mecz z Grekami na pewno zobaczy ponad 10 mln. widzów. Dotychczasowy rekord Polskiej TV to 14,5 mln. Ciekawe czy zostanie pobity.
mogą mieć i 20 milinów a i tak TVP straci kasę na Euro także zysku żadnego :P

straty mogą wynieść nawet 50 milionów
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Trzeciak »

Rekord nie zostanie pobity, bo wiele osób pójdzie do stref lub miasteczek kibica, albo do pubów. Oglądalność zmniejszą też osoby oglądające mecze przez internet.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: adik1148 »

REKORD TV OSTATNICH LAT !!!

15,5 MLN widzów oglądało wczorajszy mecz Polski z Grecją :) WOW !
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: felek »

Rekord pobity! Tak jak przypuszczałem :)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: adik1148 »

Prawie 1 mln oglądało na TVP HD ! Ale teraz widać jak ludzie pokochali tę jakość :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: ktos »

był do przewidzenia ale wynik Rosja-Czechy 9,224 mln zaskakujący 8)

zobaczymy jak dalej będą wynik wyglądać czy hity w innych grupach też przyciągną takie liczby czy będą niższe no i najważniejsze jak będzie wyglądać sytuacja w razie jak odpadniemy :P bo na poprzednich mistrzostwach po odpadnięciu gospodarzy zainteresowanie dużo spadło w ich krajach
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: felek »

ktos pisze:był do przewidzenia ale wynik Rosja-Czechy 9,224 mln zaskakujący 8)

zobaczymy jak dalej będą wynik wyglądać czy hity w innych grupach też przyciągną takie liczby czy będą niższe no i najważniejsze jak będzie wyglądać sytuacja w razie jak odpadniemy :P bo na poprzednich mistrzostwach po odpadnięciu gospodarzy zainteresowanie dużo spadło w ich krajach
Jestem pewny, że zainteresowanie nie spadnie nawet po odpadnieciu Polski. Finał zgromadzi na pewno ponad 10 mln. widzów. Nie zapominajmy, że Euro jest rozgrywane w Polsce i w takiej sytuacji nie bedzie mowy o spadku zainteresowania :) Zresztą Mundial 2010 bez udziału reprezentacji Polski miał bardzo dobre wyniki. Przeciętne mecze oglądało około 4 mln. widzów, a finał 10 mln. Mam jednak nadzieje, że Polska wyjdzie z grupy! Niech będzie dla nas ten ćwierćfinał. Jak tak by się stało to Polska spotkałaby się z Hiszpanią, gdzie klęska jest nieunikniona :P
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Amy »

felek pisze:Mam jednak nadzieje, że Polska wyjdzie z grupy! Niech będzie dla nas ten ćwierćfinał. Jak tak by się stało to Polska spotkałaby się z Hiszpanią, gdzie klęska jest nieunikniona :P
Ja też nam tego życzę! :) I wierzę, że się uda. W ćwierćfinale Polska na pewno nie spotkałaby się z Hiszpanią, bo Hiszpanie są w grupie C, Polska w A, więc spotkalibyśmy się w razie ćwierćfinału z pierwszą bądź drugą drużyną z grupy B (Dania, Holandia, Niemcy, Portugalia). Z Hiszpanią spotkalibyśmy się najwcześniej w półfinale (gdybyśmy wygrali naszą grupę i ćwierćfinał) bądź w finale (po 2. miejscu w grupie, wygranym ćwierćfinale i półfinale).

A co do oglądalności, do racja, Euro2012 jest w końcu w Polsce, więc oglądalności nie można do końca porównywać do innych ME.
This is not the end, this is not the beginning.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: felek »

A tak racja! Nie z Hiszpanią! Moja pomyłka. Grupy mi sie pomyliły :D
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: felek »

Wygląda na to, że w TOP 15 programów 2012 roku będą same mecze z Euro 2012. Wczorajszy mecz Niemcy-Portugalia oglądało 9,5 mln. widzów.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości