Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

To jeszcze PaweÂł z wczorajszego podsumowania ;)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

SÂą capsy z niedzieli :D Nie ma capsĂłw z wczoraj :> A ja widziaÂłem PawÂła w raporcie popoÂłudniowym jak nadawaÂł relacjĂŞ z sejmu, wiĂŞc myÂślaÂłem, Âże caÂły dzieĂą spĂŞdziÂł w tym mÂłynie :>

Co do ''fracusczyzny'' PawÂła, to zastanawiam siĂŞ, czy Ania uczyÂła PawÂła francuskiej ... fonetyki? :devil: Wczoraj tak siÂłowaÂł siĂŞ z frÂącuskim ''R'' :devil:
Ale rzeczywiÂście caÂłkiem nieÂźle mu szÂło ;) Po ani chyba najautentyczniej z caÂłej zaÂłogi tvn wymawiaÂł te jakÂże trudne nazwy wÂłasne i nazwiska zwÂłaszcza ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:SÂą capsy z niedzieli :D Nie ma capsĂłw z wczoraj :>
..nie wiem z kiedy to sÂą capsy :D
..ale wiem Âże sÂą :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..i nie mi dziĂŞkuj DÂżastina :lol2:
..jeÂśli masz zamiar dziĂŞkowaĂŚ :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

To i ja trochĂŞ dorzucĂŞ :lol: MoÂżna??? :lol2:
Musimy dbaĂŚ o Ciebie DÂżastina :lol2: tak jak Ty dbasz o nas w wÂątku pewnej cudownej reporterki, za co :*
A do capsĂłw wracajÂąc- to z wczorajszego podsumowania :D
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:
Black Jack '62 pisze:SÂą capsy z niedzieli :D Nie ma capsĂłw z wczoraj :>
..nie wiem z kiedy to sÂą capsy :D
No jak to nie wiesz, a kiedy sÂą capsy :> :lol:
Nie wiem, czy siĂŞ zgrywasz, czy nie, ale Ci powiem, Âże z poniedziaÂłku sÂą :D
Musimy dbaĂŚ o Ciebie DÂżastina :lol2: tak jak Ty dbasz o nas w wÂątku pewnej cudownej reporterki, za co :*
O tak :lol2: Tak wÂłaÂśnie :D Dbajcie, dbajmy jak tylko moÂżemy i to nie tylko ze wzglĂŞdu na DÂżastiny troskĂŞ o nas w Agatkowym wÂątku :)

To siĂŞ chÂłopaki nocÂą napracowali wczoraj jeszcze :spiewa: Pozostaje mieĂŚ nadziejĂŞ, Âże przynajmniej wyÂższÂą wypÂłatĂŞ za te nocne dyÂżury otrzymujÂą :hmm:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

:lol2: Hej! ChÂłopaczyska moje kochane :* Tutaj (jak juÂż siĂŞ uda czÂłowiekowi w koĂącu zajrzeĂŚ :>) to zawsze moÂżna natrafiĂŚ na coÂś przyjemnego :P UkoiĂŚ smutki, Âżale i rozgoryczenia jakie niesie ze sobÂą Âżycie :rozglada: Chyba siĂŞ tu na staÂłe przeprowadzĂŞ :roll: pod warunkiem, Âże forum bĂŞdzie sprawniej dziaÂłaĂŚ :> Od kilku dni prĂłbujĂŞ siĂŞ tu dostaĂŚ :uhh: No, ale w koĂącu mi siĂŞ udaÂło :D
obieÂżyÂświat pisze:..i nie mi dziĂŞkuj DÂżastina :lol2:
..jeÂśli masz zamiar dziĂŞkowaĂŚ :lol:
A kim jest ten dobroczyĂąca, ktĂłry sprawiÂł, iÂż oczy mogĂŞ nacieszyĂŚ? :lol2:
adviser pisze:To i ja trochĂŞ dorzucĂŞ :lol: MoÂżna??? :lol2:
Nnnno pewnie :lol2: Ty dobrze wiesz o tym, ¿e co niektórym Paw³a nigdy doœÌ :lol2: Dziêki :*
Black Jack '62 pisze:
obieÂżyÂświat pisze:
Black Jack '62 pisze:SÂą capsy z niedzieli :D Nie ma capsĂłw z wczoraj :>
..nie wiem z kiedy to sÂą capsy :D
No jak to nie wiesz, a kiedy sÂą capsy :> :lol:
Nie wiem, czy siĂŞ zgrywasz, czy nie, ale Ci powiem, Âże z poniedziaÂłku sÂą :D
Potwierdzam :D W poniedzia³ek przed szesnast¹ w³¹czam tvn24, a tam Pawe³ relacjê z sejmu nadaje :tanczy: DoœÌ powa¿ny, jakby lekko znudzony :roll: Wcale mu siê nie dziwiê :roll: Dzieù wczeœniej póŸno skoùczy³ pracê, rano pewnie odsypia³, a mo¿e oderwaÌ siê musia³ od jakiegoœ przyjemnego zajêcia, poniewa¿ czeka³ go popo³udniowy dy¿ur :roll: kto wie mo¿e znowu nie zd¹¿y³ siê najeœÌ :roll: Ale relacje nada³ jak zwykle na najwy¿szym poziomie :brawa: Rzetelnie i jasno ( na tyle jasno na ile to jest mo¿liwe :devil: ) t³umaczy³ nam to, co obecnie dzieje siê na polskiej scenie politycznej ;) A wczoraj rano nadawa³ w serwisie telefoniczn¹ relacjê ;) Towarzyszy³ protestuj¹cym cywilom pracuj¹cym w armii, którzy byli w drodze na sejm ;) Pomyœla³am sobie, ¿e piêkny - pe³en relacji dzionek siê szykuje :roll: nic bardziej mylnego :roll: temat przejê³a kole¿anka Paw³a :roll: Zastanawiam siê dlaczego Pawe³ tam siê zapl¹ta³ z jedn¹ relacj¹? :roll: Myœla³am, ¿e mo¿e materia³ szykuje do któregoœ magazynu :roll: okaza³o siê, ¿e nie :uhh: Ale jak widaÌ na capsach od advisera wczorajsze podsumowanie dnia prowadzi³ :D
Black Jack '62 pisze:
adviser pisze:Musimy dbaĂŚ o Ciebie DÂżastina :lol2: tak jak Ty dbasz o nas w wÂątku pewnej cudownej reporterki, za co :*
O tak :lol2: Tak wÂłaÂśnie :D Dbajcie, dbajmy jak tylko moÂżemy i to nie tylko ze wzglĂŞdu na DÂżastiny troskĂŞ o nas w Agatkowym wÂątku :)
Jednoczmy siÂły w sÂłusznej sprawie :D Dbajmy wspĂłlnie o wÂątki naszych ulubionych :lol2: wspaniaÂłych profesjonalistĂłw :lol2:
Black Jack '62 pisze:To siĂŞ chÂłopaki nocÂą napracowali wczoraj jeszcze :spiewa: Pozostaje mieĂŚ nadziejĂŞ, Âże przynajmniej wyÂższÂą wypÂłatĂŞ za te nocne dyÂżury otrzymujÂą :hmm:
Pawe³ po¿egna³ siê tu¿ przed pó³noc¹ :mhm: Podejrzewam, ¿e Arek te¿ d³u¿ej nie siedzia³ w tym Jadwisinie, poniewa¿ dziœ ju¿ od rana relacje nadawa³ :mhm: Mo¿e panowie razem wracali do domu, wiemy z "tv od kuchni", ¿e mieszkaj¹ nie daleko od siebie ;) No tak, kolega pracuje, a po Pawle dziœ ani œladu w tv :roll:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze: A kim jest ten dobroczyĂąca, ktĂłry sprawiÂł, iÂż oczy mogĂŞ nacieszyĂŚ? :lol2:
..to nieistotne ;)
..bo zadanie z wielkÂą ÂłaskÂą wykonywaÂł :?
..dziĂŞkowaĂŚ nie ma mu za co :nie:
..ale najwaÂżniejsze Âże wykonaÂł zadanie ;)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jednoczmy siÂły w sÂłusznej sprawie :D Dbajmy wspĂłlnie o wÂątki naszych ulubionych :lol2: wspaniaÂłych profesjonalistĂłw :lol2:
DopĂłki ÂśmierĂŚ nas nie rozdzieli :devil:

Przepraszam za treœÌ, ale mam dziœ wisielczy nastrój :devil:
Podejrzewam, Âże Arek teÂż dÂłuÂżej nie siedziaÂł w tym Jadwisinie, poniewaÂż dziÂś juÂż od rana relacje nadawaÂł :mhm: MoÂże panowie razem wracali do domu, wiemy z "tv od kuchni", Âże mieszkajÂą nie daleko od siebie ;)
Jasne, Âżeby byÂło tak ekonomiczniej :lol2: Raz jeden podwozi drugiego, a nastĂŞpny razem ten drugi pierwszego :lol:
No tak, kolega pracuje, a po Pawle dziÂś ani Âśladu w tv :roll:
A dziÂś teÂż nic dla siebie DÂżastina nie znalazÂłaÂś? Chyba wiem, co czujesz ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze: A dziÂś teÂż nic dla siebie DÂżastina nie znalazÂłaÂś? Chyba wiem, co czujesz ;)
Wczoraj nie znalaz³am :uhh: przede wszystkim czasu na ogl¹danie TV :uhh: Ale dzisiaj, jak widaÌ na za³¹czonych obrazkach ( dziêki adviser :*) znalaz³ siê Pawe³ :* i ja czas znalaz³am. Blacky, chyba wiesz co czujê i dziœ :D Planowa³am co prawda siê wybraÌ na ryby, ale kiedy o 18:30 ujrza³am Paw³a pomyœla³am sobie: aaaa, niech sobie jeszcze pop³ywaj¹ :rozglada: Pawe³ by³ tak mi³y i poczeka³ na mnie do wieczora, a ja mia³abym byÌ tak niemi³a i nie zostaÌ w domu po to, ¿eby siê jego wyczynami zachwycaÌ? :lol2: Mamy ju¿ za sob¹ króciutki serwis tu¿ po popo³udniowym M24h i raport wieczorny, w którym mowa by³a m.in. o rozpoczynaj¹cym siê d³ugim weekendzie. Momencik, muszê przerwaÌ, siostra ogl¹da jakiœ film i twierdzi, ¿e gra w nim aktor do Paw³a podobny, zerkam....eeee, Pawe³ jest przystojniejszy :lol2: :P Do raportu wracaj¹c :)w studio pojawi³ siê goœÌ - Krzysztof Brzózka z Paùstwowej Agencji Rozwi¹zywania Problemów Alkoholowych - Pawe³ dowiedzia³ siê, ¿e taki mê¿czyzna jak on, po jednym du¿ym - b¹dŸ ma³ym - piwie nie powinien siadaÌ za kierownic¹ samochodu :rozglada: Na krajowe tematy polityczne miejsce te¿ siê znalaz³o, rzecz jasna ;) Pan redaktor zarzuca³ swoimi dociekliwymi pytaniami Annê Matersk¹-Sosnowsk¹ i Ernesta Zozunia :D Co tam jeszcze by³o :mhm: Porozmawia³ sobie przez telefon z moskiewskim korespondentem PR. Na koniec pokaza³ nam wylotówkê z Warszawy do Gdaùska - by³ doœÌ zadowolony z tego powodu, ¿e mimo rozpoczynaj¹cego siê d³ugiego weekendu na drodze nie ma korków :mhm: Ciekawe jak Pawe³ zamierza, b¹dŸ musi :rozglada: spêdziÌ ten czas :mhm: Mam nadziejê, ¿e tak jak sobie wymarzy³ :lol2: Jednego jestem pewna :rozglada: dzisiejszy dzieù jeszcze dla mnie podsumuje :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek Obrazek
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..to Âże ja odpoczywam od forum to normalka - nie mam o czym pisaĂŚ w zwiÂązku z nieobecnoÂściÂą Agatki ;)
..ale DÂżastina :shock:

..nie popadaj¹c w panikê wype³niam obowi¹zki..przyjemnoœÌ :D
:arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

..to Âże ja odpoczywam od forum to normalka - nie mam o czym pisaĂŚ w zwiÂązku z nieobecnoÂściÂą Agatki ;)
..ale DÂżastina :shock:
ByĂŚ moÂże przytÂłoczyliÂście jÂą capsami :> :lol: Jako dowcip to proszĂŞ potraktowaĂŚ :]

No to podejrzane znowu :mhm: CaÂły weekend PaweÂł rzÂądziÂł, a DÂżastina w ani jednym sÂłowie nie zrelacjonowaÂła tego dyÂżuru? :shock:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 20 gości