[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jednak Milowicz pierwszy odpad³. :> Dla mnie to dobrze choÌ stawia³em na Lucasa, który we wczorajszym odcinku znów by³ wysoko - na 1 miejscu razem z yyyy :roll: :D nie wiem kim. :D Nie ogl¹da³em ca³oœci, bo ju¿ trochê mnie nudzi ten program. :) Ale widzów naszczêœcie nie. :D Ogl¹dalnoœÌ lekko wzros³a i wynios³a 6 046 044 widzów. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Wczorajszy odcinek bardzo fajny - szczegĂłlnei Kinga , ktĂłra byÂła 2 :brawa: TaĂączyÂła piĂŞknie no i urzekÂła mnie ta refleksja o tym ze nie czyÂła sie kobieta- dla mnie zawsze byÂła kobietÂą i to jaka... :D
pawell pisze:Dla mnie to dobrze choĂŚ stawiaÂłem na Lucasa, ktĂłry we wczorajszym odcinku znĂłw byÂł wysoko - na 1 miejscu razem z yyyy nie wiem kim.
to "yyyyy" = Przemek CypryaĂąski i Aneta :lol: :lol:
pawell pisze:Ogl¹dalnoœÌ lekko wzros³a i wynios³a 6 046 044 widzów.
Rzeczywiscie Âświtan oglÂądalnoÂśc :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Naszemu byÂłemu prezydentowi,chciaÂło siĂŞ zaÂśpiewaĂŚ i zataĂączyĂŚ przed komisjÂą,ale tego nie zrobiÂł :P a Milowicz to robi,ale obie rzeczy mu nie wychodzÂą :ech: hurra odpadÂł!

moja faworytka Maria Wiktoria :roll: niestety najgorsze noty jury... :( taki fajny utwĂłr - 'lady in red',a takÂą cienkÂą choreografiĂŞ jej przygotowali,Âże siĂŞ nie dziwiĂŞ!to byÂł taniec-chodzony,w ktĂłrym nie mogÂła pokazaĂŚ w peÂłni swoich moÂżliwoÂści :o jakbym dorwaÂł tego choreografaaa,to bym mu coÂś powiedziaÂł :neutral:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

aveo pisze:moja faworytka Maria Wiktoria :roll: niestety najgorsze noty jury... :( taki fajny utwĂłr - 'lady in red',a takÂą cienkÂą choreografiĂŞ jej przygotowali,Âże siĂŞ nie dziwiĂŞ!to byÂł taniec-chodzony,w ktĂłrym nie mogÂła pokazaĂŚ w peÂłni swoich moÂżliwoÂści :o jakbym dorwaÂł tego choreografaaa,to bym mu coÂś powiedziaÂł :neutral:
to chyba jej partner przygotowaÂł tÂą choreografiĂŞ, nie?
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

nie wiem :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Po obejrzeniu tych dwóch odcinków mogê stwierdziÌ, ¿e Cypryaùski na bank bêdzie w finale. WidaÌ, ¿e publicznoœÌ go lubi i jest sympatycznym facetem.
Wczorajszy odcinek naprawdĂŞ spoko. Milowicz niby taki tancerz, showman, a jak przyszÂło zmierzyc siĂŞ z prawdziwym taĂącem to sÂłabiutko mu to wychodziÂło.
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Taniec z Gwiazdami - kicz nad kicze!!!
Gwiazdki te starsze i te mÂłodsze w pretensjonalnoÂści przechodzÂą samych siebie, to po pierwsze, a po drugie, co to w ogĂłle za gwiazdy?
Jacyœ Cypriaùscy Liszowskie, Wa³êsa?

ÂŚmiaĂŚ mi siĂŞ chce z takich gwiazd.
Do bani takie gwiazdy
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Chyba choreografiê wymyœla i partner gwiazdy i ten "g³ówny" choreograf. :roll: Tak mi siê wydaje. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

anty-moher pisze:Taniec z Gwiazdami - kicz nad kicze!!!
Taniec jest sztukÂą...
anty-moher pisze:Gwiazdki te starsze i te mÂłodsze w pretensjonalnoÂści przechodzÂą samych siebie
Sztuk¹ jest jednak umieÌ taùczyÌ.Niektórzy taùcz¹ pretensjonalnie,wymuszenie i nienaturalnie,bo gwiazdy zawodowymi tancerzami nie s¹,dopiero siê ucz¹.zawodostwo zobaczysz na konkursach profesjonalnych tancerzy.gwiazdy przechodz¹ same siebie w 2 aspektach:wyciskaj¹ z siebie 7me poty,a dwa - chc¹ w programie zaistnieÌ i niektórzy z nich robi¹ z siebie pajaców,szczególnie w miejscu,gdzie Skrzynecka robi cyrk na kó³kach,¿enada.
anty-moher pisze:co to w ogĂłle za gwiazdy?
Jacyœ Cypriaùscy Liszowskie, Wa³êsa?
Te¿ siê zastanawiam sk¹d ich bior¹,Kwaœniewska i Wa³êsa nie s¹ gwiazdami.chocia¿ w porównaniu z szarymi ludŸmi,b³yszcz¹...Nie ¿a³ujê,¿e Maria Wiktoria trafi³a do tego programu
:lol2: Definicja gwiazdy jest wiĂŞc szeroka i niespĂłjna.Gwiazda jest napewno ten,ktĂłry ma jakieÂś osiÂągniĂŞcia zawodowe,artystyczne itd. Krawczyka czy Olbrychskiego by raczej nie zaprosili.liczy siĂŞ wiek w tym programie i nie ma czego ukrywaĂŚ.jest duÂżo tych odcinkĂłw i nie kaÂżdy starszy artysta potrafiÂłby tyle wy3maĂŚ.gwiazdÂą jest chyba rĂłwnieÂż czÂłowiek rozpoznawalny na ulicy.trudno sprecyzowaĂŚ,to szerokie pojĂŞcie.
niektórzy z tych aktorów mogli wczeœniej zanim trafili do komercyjnych seriali,graÌ w teatrze,który nie jest tak ³atwo dostêpny dla ludzi.³atwo,bo do teatru trzeba iœÌ,a tv-pstryk pilotem i ju¿.za teatr siê nieŸle buli,to te¿ fakt.Oni moga byÌ popularnie w³aœnie w tym krêgu,na scenie,a póŸniej gdy zobaczymy ich na ekranie,dziwimy siê:sk¹d siê wziêli.Cypryaùski wzi¹³ siê bardzo szybko,z serialu pod publiczkê,w którym raczej d³ugo nie gra.....Mroczkowie to samo...
Mamy ró¿ne zdania o TzG,no i dobrze ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

aveo pisze:Te¿ siê zastanawiam sk¹d ich bior¹,Kwaœniewska i Wa³êsa nie s¹ gwiazdami.chocia¿ w porównaniu z szarymi ludŸmi,b³yszcz¹...Nie ¿a³ujê,¿e Maria Wiktoria trafi³a do tego programu
To chyba jasne, Âże dali prezydentĂłwny po to aby swojÂą osobÂą przyciÂągnĂŞÂły widzĂłw. Wiele osĂłb podczas III edycji pewnie byÂło ciekawych jak zataĂączy ta cĂłrka byÂłego prezydenta, a teraz powtĂłrka jest z rozrywki. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Taniec jest sztuk¹, to fakt, ale s¹ wy¿sze i ni¿sze pó³ki jak w ka¿dej ze sztuk.
OsobiÂście nie mam nic przeciwko takim taĂącom jakie sÂą prezentowane w tzg ale gdy widze Cichopek PaschalskÂą czy CypriaĂąskiego( bardzo znane nazwisko swojÂą drogÂą) w taĂącu to od rrazu przeskakuje na inny kanaÂł, bo patrzeĂŚ na nich nie moge!!!
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Ty cz³owieku masz oceniaÌ taniec, a nie znajomoœÌ gwiazdy !!!
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

A wÂłaÂśnie, Âże oceniam teÂż taniec!!! :evil: :evil: :evil:
Nasi polscy celebrities taĂączÂą wedÂług mnie kiepsko i o wiele bardziej wole normalnych tancerzy...

A co do znajomoÂści gwiazd to mnie mierzi Âże takich nazywa siĂŞ gwiazdami i juÂż!!!
Nie znoszĂŞ ich sÂą okropni!!! :evil:
To w ogĂłle absurd Âże ktoÂś zagra w serialu i jest gwiazdÂą!!!
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Kinga 29 punktĂłw - szkoda , mogÂło by byĂŚ wiĂŞcej :? TaĂączyÂła swietnie
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bo Kinga sprawdza siĂŞ lepiej w taĂącach latyno-amerykaĂąskich, a nie w standardach... :uhh:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości