Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

To tak jeszcze symbolicznie uzupełnie Joasi występy: z wczoraj i z dziś :aniol:

Obrazek

Warto odnotować nową bluzke :tanczy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To się wynagrywała we wtorek. Ciekawe czy pajawi się w poniedziałek. :aniol:
Pomału musimy zabierać się za plebiscyt :rozglada: Bo czas goni. Jest 11 kandydatek. Jak ktoś jeszcze ma jakaś swoją propozycję to szybciutko dodawać. A dokładne zasady to ustalimy na dniach. No, koniec świętowania. :plus:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Bluzka śliczna - to znaczy Joa ślicznie wyglądała w tej bluzce. :tanczy: :brawa:
Wciąż potrafi zaskakiwać. :rozglada:
Na życzenie pliki z "dwiema ostatnimi Joannami".
http://www.sendspace.com/file/54bjbd
http://www.sendspace.com/file/pu9nms
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

No to jeszcze zakończenie propozycji do konkursu ;)
12 Joasia i symetrycznie podkręcone końcówki - w odróżnieniu od 6 - odsłonięte czoło
Obrazek
13 Joasia rozpuszczona - wariant kwietniowy puszysty z odsłoniętym czołem
Obrazek
14 Joasia rozpuszczona - wariant czerwcowy - najdłuższy !
Obrazek
15 Joasia po pierwszym letnim cięciu
Obrazek
16 Joasia po drugim cięciu
Obrazek
17 Joasia po drugim cięciu - wariant napuszony
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:No to jeszcze zakończenie propozycji do konkursu ;)
No to wyszło na to, że miała 17. całkiem różnych fryzurek. Pewnie sama by się zdziwiła ;) Ale jak nie wierzy, to ma podane jak na tacy. :lol2: Wybór delikatnie mówiąc łatwy nie jest. :rozglada: Ale dla nas plebiscyt to nie pierwszyzna. Więc musimy rade dać. 8)

Nie wiem jak wolicie. Rozstrzygnąć wszystko jednorazowo i ostatecznie, czy podobnie jak w FORUMERACH 2008 dwustopniowo. To trochę eliminowało by ryzyko wybrania totalnej niefaworytki ( z dozą przesady, bo z tych każda jest tak naprawde piękna i godna nagrody :lol2: )któregoś/którejś z nas na fryzure roku. Bo tak każdy ewentualnie mógłby dogłosować na jakąs swoja alternatywe w drugiej części, jeśli jego faworyta by nie znalazła powszechnego zachwytu i uznania.

Moja propozycja jest taka by wybrać trzy kandydatki. Istotna była by kolejność. Za III miejsce- 3 punkty, za II- 2 punkty i za III 1 punkt. Głosowało by się do końca kalendarzowego roku. Po nowym roku spokojnie by się to zliczyło.

Mi się wydaje, że to nie głupi pomysł z dogrywką ponoworoczną. :aniol: Będzie więcej zabawy i już umocnione typy. :D

Możecie wydziwiać do poniedziałku, wtedy już będziemy musieli znac konkret w sprawie szczegółów.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Głosujemy na trzy uczesania - to oczywiste.
Natomiast z tym głosowaniem dwuetapowym - zgoda, ciekawy pomysł. Tylko trzeba by przedłużyć głosowanie, powiedzmy , do drugiego tygodnia nowego roku :mhm:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Za III miejsce- 3 punkty, za II- 2 punkty i za III 1 punkt
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź, ale nie lepsza była by punktacja taka jak w zeszłym roku, tzn. 1 miejsce - 5 pkt, 2 miejsce - 3 pkt i 3 miejsce - 1 pkt?
Pomysł dwuetapowy - zgoda. Ale nie musimy przecież głosować przez tydzień. Wystarczą 2 dni - I etap: 30-31.12.2008, a II - 1-2.01.2009 :rozglada: Kto ma zagłosować i tak zmieści się w tym czasie. Cynk można puścić wcześniej ewentualnie arcziemu i adamowi. :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Camilo pisze:Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź, ale nie lepsza była by punktacja taka jak w zeszłym roku, tzn. 1 miejsce - 5 pkt, 2 miejsce - 3 pkt i 3 miejsce - 1 pkt?
A może salomonowe rozwiązanie. :D W pierwszym etapie punktacja " 3-2-1", a w drugim " 5-3-1" :mhm:
W I etapie przez to zwiększy się konkurencja, a w II już nie ma co kalkulować- nagradzało by się porządniej. 8)
Jeszcze proponuje 5 kandydatek dać do finału. N a 17/5 myśle, że tak w sam raz. Z tego bedzie potem podium. :aniol:

Zgadzacie się ?
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Wyłapałem wszystkie razem, zeby ułatwić decyzję i mieć pełen komfort jej podejmowania :arrow:

1 Joasia z kokiem
Obrazek

2 Joasia rozpuszczona - wariant styczniowy pierwszy
Obrazek

3 Joasia z kucykiem
Obrazek

4 Joasia kompromisowa
Obrazek

5 Joasia rozpuszczona - wariant styczniowy drugi (puszysty)
Obrazek

6 Joasia i symetrycznie podkręcone końcówki
Obrazek

7 Joasia w wersji: długie, proste
Obrazek

8 Joasia- krótka fryzurka, wersja I
Obrazek

9 Joasia- krótka fryzurka, wersja II
Obrazek

10 Joasia z symetrycznym przedziałkiem
Obrazek

11 Joasia artystycznie pofalowana
Obrazek

12 Joasia i symetrycznie podkręcone końcówki - w odróżnieniu od 6 - odsłonięte czoło
Obrazek

13 Joasia rozpuszczona - wariant kwietniowy puszysty z odsłoniętym czołem
Obrazek

14 Joasia rozpuszczona - wariant czerwcowy - najdłuższy !
Obrazek

15 Joasia po pierwszym letnim cięciu
Obrazek

16 Joasia po drugim cięciu
Obrazek

17 Joasia po drugim cięciu - wariant napuszony

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Wyłapałem wszystkie razem
A ja się przestraszyłem, że znowu licho strony w wątku wyżarło :hyh:
Zgadzacie się ?
Zgoda
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Wystarczy do znanego stroju dodać kamizelkę i już mamy nowy strój - ot, kobieca inwencja :D
Obrazek Obrazek
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Ja rozumiem, że można kogoś lubić a nawet kochać z telewizji ale czy Wy nie przesadzacie. Robienie konkursy pt.: "Włosy Joanny Kryńskiej" to chyba lekka przesada nie sądzicie. Może zacznijmy robić na całym forum takie konkursy np. Najlepiej świecące się zęby Magdy Mołek czy najbardziej kolorowe ubranie. Opanujcie się!!!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Nika »

Piotrek888, to Ty się chłopie opanuj. Zazdrośc Cię zżera, że nikt z Tobą nie organizuje konkursu we wątku Tadli. Plebiscyty na fryzury, najlepsze capsy itp. od kilku lat są organizowane na forum w poszczególnych wątkach i nikomu to dotąd nie przeszkadzało. Nie podoba się, to nie zaglądać do wątku, skorzystać z opcji ignoruję, i tyle.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

ok
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Don Matteo »

piotrek888 pisze:ale czy Wy nie przesadzacie. Robienie konkursy pt.: "Włosy Joanny Kryńskiej" to chyba lekka przesada nie sądzicie
Ja nie widzę w tym nic dziwnego i podpisuję się pod pomysłem Kolegów na konkurs obiema rękami :D
piotrek888 pisze:Może zacznijmy robić na całym forum takie konkursy
Ale nikt nikogo nie zmusza do uczestnictwa w takim konkursie :stop: , to jest inicjatywa pewnej grupy użytkowników, którzy tak chcą podsumować rok z Joasią, który był niewątpliwie bogaty pod względem liczby fryzur :tanczy:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jesli własnie chodzi o konkurs na 'Fryzurę Joasi Kryńskiej', to chyba nie uwłacza on niczyjej godnosci :> A jak przeszkadza, to nic prostszego- klinkąc w napis 'zaznacz wątek jako przeczytany' i po sprawie. Poza tym co tak nagle dbasz o odpowiedni poziom, kilka miesięcy temu przeciez pisałeś rozemocjonowany, że Anita Werner to co najwyżej o 3 nad ranem mogłaby sobie programy publicystyczne prowadzić. Także proponuję zacząc zmiany od siebie, moze na początek składnie by się dało poprawić, jakies przecinki, żeby wyszło logicznie brzmiące zdanie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości