Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

W koùcu jestem :lol2: Tak to ju¿ czasami bywa, kiedy cz³owiek prowadzi podwójne ¿ycie, przychodz¹ takie momenty, ¿e trzeba pójœÌ na kompromis :rozglada: Gdyby komuœ przysz³o do g³owy, ¿e najwierniejsza fanka ca³kowicie zaniedba³a swojego idola, to spieszê wyjaœniÌ, ¿e nic z tych rzeczy :nie: Szlaban mia³am :rozglada: na ca³e szczêœcie pisania na forum siê tylko tyczy³, ogl¹daniem mojego ulubieùca w TV mog³am delektowaÌ siê do woli, a by³o siê czym delektowaÌ :P
Black Jack'62 pisze:ByĂŚ moÂże przytÂłoczyliÂście jÂą capsami :> Jako dowcip to proszĂŞ potraktowaĂŚ
ZdarzaÂło siĂŞ, ÂżeÂś bardziej bÂłyskotliwy dowcip prezentowaÂł :> No dobra :rozglada: czas na rozliczenie :rozglada: Capsy z piÂątkowego podsumowania, capsy z sobotniego podsumowania, z wczorajszego :roll: szkoda, Âże z niedzielnego, i z poniedziaÂłkowego brak :uhh: To tak o mnie i PawÂła wÂątek dbacie :uhh: Nie mĂłwcie tylko, Âże BlackczyĂąskiego sÂłowa – o rzekomym przytÂłoczeniu mnie capsami - wziĂŞliÂście sobie do serca? :> O nie! Que hiciste Blacky? ZniechĂŞciÂłeÂś chÂłopakĂłw do zapodawania capsĂłw :uhh: Chyba Ci tego nie wybaczĂŞ, no moÂże inaczej :rozglada: chyba nigdy Ci tego nie zapomnĂŞ :> :rozglada:

Black Jack'62 pisze:CaÂły weekend PaweÂł rzÂądziÂł, a DÂżastina w ani jednym sÂłowie nie zrelacjonowaÂła tego dyÂżuru?
A Panowie nie mogli coÂś nie coÂś napisaĂŚ :> NaprawdĂŞ Âżadnych wraÂżeĂą? :> ÂŻadnej krytyki? :> ? ÂŻadnych pochwaÂł? :> No dobra, doœÌ tego zrzĂŞdzenia :stop: cieszyĂŚ siĂŞ trzeba, a dlaczego? A chociaÂżby dlatego, Âże PaweÂł zasiadÂł za biurkiem w piÂątek i aÂż do wczoraj w wieczornym paÂśmie dawaÂł popisy :tanczy: WydawaÂłoby siĂŞ, Âże poczÂątek dÂługiego weekendu to nudny czas, ale nie wtedy kiedy PaweÂł siedzi za biurkiem i moÂżemy byĂŚ Âświadkami profesjonalizmu jaki prezentuje w swoich serwisach :tanczy: Rozmowy z goœÌmi zaproszonymi do studia, niezaleÂżnie od tematu – czy to polityka krajowa, czy zagraniczna, czy wreszcie tematy dotyczÂące historii – zawsze interesujÂące i merytoryczne :tanczy: ByÂło siĂŞ czym delektowaĂŚ, poniewaÂż sporo tych rozmĂłw odbyÂł w ciÂągu weekendu :tanczy: I wszystkie na najwyÂższym poziomie :brawa: Wczoraj siĂŞ podÂśmiechiwaÂł kiedy opowiadaÂł o tym jak to z racji 1. maja w Kaliszu pracodawcy modlili siĂŞ wspĂłlnie z pracownikami :mhm: Ciekawe co go tak bawiÂło :mhm: czyÂżby wyobraziÂł sobie to, jak on modli siĂŞ wspĂłlnie ze swoim szefostwem :rozglada: Dobra doœÌ tych bluÂźnierstw :aniol: Od piÂątku PaweÂł Âżyczy mi spokojnej nocy i mĂłwi do zobaczenia :lol2: i codziennie wieczorem wraca po to, Âżeby siĂŞ spotkaĂŚ :lol2: Codziennie na koniec dyÂżuru wspomina teÂż coÂś o dÂługim weekendzie, Âżyczy dobrego odpoczynku :lol2: A propos dÂługiego weekendu :mhm: ciekawe jak PaweÂł spĂŞdzi jego resztĂŞ? Do wczoraj chyba nie udaÂło mu siĂŞ zabraĂŚ Âżony na majĂłwkĂŞ ? :rozglada: MoÂże dziÂś? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Capsy z piÂątkowego podsumowania, capsy z sobotniego podsumowania, z wczorajszego :roll: szkoda, Âże z niedzielnego, i z poniedziaÂłkowego brak :uhh: To tak o mnie i PawÂła wÂątek dbacie :uhh:
.. :red: juÂż w peÂłnej gotowoÂści capsowej :rozglada:
:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..DÂżastina - wybaczasz :?: :rydzyk:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:.. :red: juÂż w peÂłnej gotowoÂści capsowej :rozglada:
Coœ mi siê wydaje, ¿e ta gotowoœÌ w najbli¿szym czasie siê na nic nie przyda :roll: Wszystko wskazuje na to, ¿e póki co, zakoùczy³ siê maraton serwisowy z Paw³a udzia³em :mhm: ale wolnego jeszcze nie ma no, przynajmniej wczoraj nie mia³ :rozglada: W Faktach o 16:00 by³ jego materia³ o nowym pomyœle ministra edukacji, czyli o stworzeniu ogólnopolskiego systemu szkolnych turniejów sportowych w pi³ce no¿nej, siatkówce i koszykówce. Trochê szydzi³ sobie pan redaktor z pana Romana :xx: nie³adnie panie Pawle, nie³adnie :grozi: :rozglada: Jak na popo³udniowe wydanie Faktów przysta³o materia³ by³ krótki :roll: liczy³am na wyd³u¿on¹ wersjê ze stand' upem w raporcie wieczornym. By³a, ale Pawe³ ani na sekundkê siê nie pokaza³, a tak¹ mia³am nadziejê, ¿e mo¿e pokopie pi³kê z ch³opakami, którzy w tym materiale siê udzielali :rozglada: Mo¿na pos³uchaÌ :arrow: http://www.savefile.com/files/689192
DziÂś 03.05.07 rok temu cieplejszy byÂł to dzionek :roll: DokÂładnie rok temu dowiedziaÂłam siĂŞ o tym, Âże PaweÂł Âżonaty jest :rozglada: dzieciaty jest :rozglada:
obieÂżyÂświat pisze:..DÂżastina - wybaczasz :?: :rydzyk:
:mhm: MuszĂŞ siĂŞ zastanowiĂŚ :mhm: To bardzo powaÂżna sprawa jest :mhm: Nie mogĂŞ pochopnie decyzji podejmowaĂŚ :mhm: Zobaczymy co da siĂŞ w tej kwestii zrobiĂŚ :mhm:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze: W Faktach o 16:00 byÂł jego materiaÂł o nowym pomyÂśle ministra edukacji, czyli o stworzeniu ogĂłlnopolskiego systemu szkolnych turniejĂłw sportowych w piÂłce noÂżnej, siatkĂłwce i koszykĂłwce.
WidziaÂłem i bardzo mi siĂŞ podobaÂł dowcip i ironia :D ChoĂŚ najwaÂżniejsze byÂły pomysÂły Giertycha - oczywiÂście do zniesienia tylko wĂłwczas, gdy ktoÂś odpowiednio je poda :lol:
PaweÂł podaÂł odpowiednio :]
TrochĂŞ szydziÂł sobie pan redaktor z pana Romana :xx: nieÂładnie panie Pawle, nieÂładnie :grozi: :rozglada:

AleÂż bardzo Âładnie :brawa: ÂŁadnie :devil:
Jak na popoÂłudniowe wydanie FaktĂłw przystaÂło materiaÂł byÂł krĂłtki :roll:

A ja odniosÂłem z goÂła odmienne wraÂżenie i materiaÂł jak na warunki F16 wydaÂł mi siĂŞ wÂłaÂśnie dÂługi :lol:
DziÂś 03.05.07 rok temu cieplejszy byÂł to dzionek :roll: DokÂładnie rok temu dowiedziaÂłam siĂŞ o tym, Âże PaweÂł Âżonaty jest :rozglada: dzieciaty jest :rozglada:
Có¿ za encyklopedyczna wiedza i pamiêÌ - chcia³oby siê rzec :lol2:

Zdaje siê, ¿e druga czêœÌ d³ugiego weekendu znacznie lepiej Paw³owi up³ywa? :D Tote¿ jednoczeœnie znacznie gorzej jego fanom? :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze: Zdaje siê, ¿e druga czêœÌ d³ugiego weekendu znacznie lepiej Paw³owi up³ywa? :D Tote¿ jednoczeœnie znacznie gorzej jego fanom? :/
A wiesz, ze jest zupe³nie odwrotnie :rozglada: Taaak, wczoraj wys³a³am Paw³a na urlop, a tu dziœ okaza³o siê, ¿e goœÌ w ogóle nie myœli odpoczywaÌ :lol: W³¹czam TV, a tam w Raporcie Popo³udniowym Pawe³ relacjê sprzed Pa³acu Prezydenckiego nadaje :D S³oùce go razi³o, mru¿y³ oczy, a przystojny taki :lol2: A mówi³ o przybieraj¹cym na sile konflkcie na linii Prezydent - prof. Bartoszewski. W ogóle siê Paw³a dziœ nie spodziewa³am :roll: TV w³¹czy³am dopiero po po³udniu w zwi¹zku z tym widzia³am tylko tê raportow¹ relacjê :roll: CzujnoœÌ najwierniejszej fanki zosta³a dziœ uœpiona :hmm: Pewnie nikt mi nie odpowie :uhh: ale i tak siê zapytam :rozglada: By³y jeszcze jakieœ relacje poza t¹ raportow¹? :roll:

:> Gdzie ten, który gotowoœÌ capsow¹, nie dalej jak dwa dni temu, obwieszcza³? :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

D¿astina pisze: W³¹czam TV, a tam w Raporcie Popo³udniowym Pawe³ relacjê sprzed Pa³acu Prezydenckiego nadaje :D
Ojej :uhh: To musiaÂło byĂŚ grubo przed 17'stÂą :> Bo PawÂła nie widziaÂłem :/
W ogóle siê Paw³a dziœ nie spodziewa³am :roll: TV w³¹czy³am dopiero po po³udniu w zwi¹zku z tym widzia³am tylko tê raportow¹ relacjê :roll: CzujnoœÌ najwierniejszej fanki zosta³a dziœ uœpiona :hmm: Pewnie nikt mi nie odpowie :uhh: ale i tak siê zapytam :rozglada: By³y jeszcze jakieœ relacje poza t¹ raportow¹? :roll:
Ja Ci niestety nie odpowiem i zdaje siĂŞ, Âże Âżaden inny forumowicz takiej wiedzy nie posiada :/
:> Gdzie ten, który gotowoœÌ capsow¹, nie dalej jak dwa dni temu, obwieszcza³? :uhh:
ChoĂŚ to marne pocieszenie, to napiszĂŞ Ci, Âże i u swojej ''idolki'' nie popisuje siĂŞ aktywnoÂściÂą :>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze: Ja Ci niestety nie odpowiem i zdaje siĂŞ, Âże Âżaden inny forumowicz takiej wiedzy nie posiada :/
:mhm: Podejrzewam, Âże ktoÂś to z pewnoÂściÂą wie, tylko chĂŞci do poinformowania brak :uhh:

ChoĂŚ to marne pocieszenie, to napiszĂŞ Ci, Âże i u swojej ''idolki'' nie popisuje siĂŞ aktywnoÂściÂą :>
Na capsy z wczorajszego wieczoru pewnie teÂż nie mogĂŞ liczyĂŚ :uhh: Nic to, jakoÂś to przeÂżyjĂŞ :uhh: najwaÂżniejsze, Âże znowu mogĂŞ mojego ulubieĂąca za stoÂłem prezenterskim podziwiaĂŚ, maraton serwisowy w peÂłni, wczoraj o 20:00 PaweÂł znowu przywitaÂł nas w Raporcie Wieczornym :tanczy: PiĂŞkny byÂłby to Raport gdyby nie drobny szczegó³, wÂłaÂściwie to nie taki drobny :devil: ale po kolei. Zanim o tym co byÂło w raporcie :) najpierw muszĂŞ napisaĂŚ teraz, od razu na wstĂŞpie póŸniej jeszcze zapomnĂŞ i co wtedy? :rozglada: PaweÂł szalenie przystojnie siĂŞ dzwczoraj prezentowaÂł :P Fryzurka idealna, niebieska koszula podkreÂślajÂąca kolor jego oczu, bosko :P CaÂły program upÂłyn¹³ na podsumowaniach. Na poczÂątek PaweÂł wespó³ z koleÂżankÂą AgnieszkÂą CzajkowskÂą podsumowali dÂługi weekend na polskich drogach. Pan redaktor wyraÂźnie przejĂŞty liczbÂą ofiar w wypadkach samochodowych apelowaÂł do kierowcĂłw o zachowanie ostroÂżnoÂści. W dalszej czĂŞÂści raportu pojawili siĂŞ w studio goÂście StanisÂław Janecki z "Wprost" i PaweÂł WroĂąski z "GW" rozmowa sprowokowana pierwszÂą rocznicÂą rzÂądĂłw koalicyjnych w naszym kraju. PaweÂł jak zawsze duÂżo pytaÂł - goÂście jako, Âże odmienne spojrzenie na scenĂŞ politycznÂą prezentowali, nie zgadzali siĂŞ ze sobÂą i z panem redaktorem teÂż zwÂłaszcza goœÌ z Wyborczej :mhm: ale to chyba dobrze, z mojego punktu widzenia przynajmniej :rozglada: Druga czêœÌ raportu tak piĂŞknie siĂŞ rozpoczĂŞÂła :P ÂŁÂączenie z ParyÂżem i rozmowa z profesjonalnÂą i jakÂże rozemocjonowanÂą AniÂą KalczyĂąskÂą. Jak miÂło siĂŞ zrobiÂło :P PaweÂł do koleÂżanki: Aniu proszĂŞ powiedz, KoleÂżanka do PawÂła: PamiĂŞtam, Âże kiedy rozmawialiÂśmy dwa tygodnie temu Pawle.... – jak sÂłodko. I jeÂśli o mnie chodzi na tym mĂłgÂł siĂŞ skoĂączyĂŚ ten raport. :uhh: Kolejna rozmowa mogÂłaby byĂŚ naprawdĂŞ fajna gdyby nie to, Âże Olunia KwaÂśniewska goÂściem byÂła. Nie sÂądziÂłam, Âże doÂżyjĂŞ chwili, w ktĂłrej tak uwielbiany przeze mnie pan redaktor weÂźmie czynny udziaÂł w promocji kwaÂśnego rodu – widaĂŚ tak juÂż musi byĂŚ. :uhh: Ciekawe dlaczego tak przesÂłodko siĂŞ uÂśmiechaÂł i byÂł taki milutki podczas tej rozmowy :> z przekonania, nakaz odgĂłrny, a moÂże dlatego, Âże jest miÂłym i dobrym czÂłowiekiem :mhm: Dobrze, Âże Hubert UrbaĂąski takÂże byÂł goÂściem - dobrze, nie dlatego, Âżebym za nim aÂż tak bardzo przepadaÂła, ale dlatego, Âże facet ma parcie na kamerĂŞ i w sumie za bardzo niewiasty do gÂłosu nie dopuszczaÂł :devil: Z trudem, ale wytrwaÂłam do koĂąca tej rozmowy. I jak siĂŞ okazuje nie ma tego zÂłego co by na dobre nie wyszÂło – jako, Âże rozmowa taĂąca dotyczyÂła, chyba zapomniaÂłam o tym wspomnieĂŚ – dowiedziaÂłam siĂŞ, Âże wszyscy uczestnicy TZG taĂączÂą lepiej od PawÂła :rozglada: sam PaweÂł tak powiedziaÂł :lol: A i do Aleksandry zwracaÂł siĂŞ "Ty" :mhm: AleÂż ta Olunia do taty podobna :devil: Na koniec raz jeszcze o sytuacji na krajowych drogach wspomniaÂł. MĂłwiÂł coÂś o tych, ktĂłrzy dziewiĂŞciodniowy wekeend mieli - przynajmniej niektĂłrzy mieli - dodaÂł z naciskiem na "przynajmniej niektĂłrzy" :rozglada: A o pó³nocy powiedziaÂł "dobranoc i do zobaczenia" mam naziejĂŞ, Âże dzisiaj :lol2: czekam z niecierpliwoÂściÂą :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:
Black Jack '62 pisze:ChoĂŚ to marne pocieszenie, to napiszĂŞ Ci, Âże i u swojej ''idolki'' nie popisuje siĂŞ aktywnoÂściÂą :>
Na capsy z wczorajszego wieczoru pewnie teÂż nie mogĂŞ liczyĂŚ :uhh:
..poczekaj :D

..zdarzajÂą siĂŞ w tym moim zabieganiu przebÂłyski i jak dopadnĂŞ kompa to eksploatujĂŞ go na maksa :D

..ale ten maks sprowadza siĂŞ do wprowadzania ograniczeĂą i muszĂŞ selekcjonowaĂŚ przyjemnoÂści..dobra - dosyĂŚ o mnie ;)

..i zaczynamy o 20'stej :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:o Zgub siĂŞ odnalazÂł - pewnie siĂŞ cieszÂą co niektĂłre osĂłbki ;)

to siĂŞ PawÂłowi OleĂąka nawinĂŞÂła :devil: JuÂż od pierwszego zdania z relacji Twojej DÂżastina wiedziaÂłem, o jakim szczegĂłle piszesz :devil:
D¿astina pisze: Pawe³ jak zawsze du¿o pyta³ - goœcie jako, ¿e odmienne spojrzenie na scenê polityczn¹ prezentowali, nie zgadzali siê ze sob¹ i z panem redaktorem te¿ zw³aszcza goœÌ z Wyborczej :mhm: ale to chyba dobrze, z mojego punktu widzenia przynajmniej :rozglada:
No wÂłaÂśnie, z Twojego :lol2: ZdziwiÂła mnie ta odwaga PawÂła - nigdy chyba jeszcze na wizji tak mocno w opozycji do zdania goÂści nie stawaÂł - ale to mu siĂŞ chwali 8) Moim, naturalnie zdaniem :devil:
Druga czêœÌ raportu tak piĂŞknie siĂŞ rozpoczĂŞÂła :P ÂŁÂączenie z ParyÂżem i rozmowa z profesjonalnÂą i jakÂże rozemocjonowanÂą AniÂą KalczyĂąskÂą. Jak miÂło siĂŞ zrobiÂło :P PaweÂł do koleÂżanki: Aniu proszĂŞ powiedz, KoleÂżanka do PawÂła: PamiĂŞtam, Âże kiedy rozmawialiÂśmy dwa tygodnie temu Pawle.... – jak sÂłodko.

Pozwolê sobie stwierdziÌ, ¿e to by³a najlepsza czêœÌ raportu :lol2:
I jeÂśli o mnie chodzi na tym mĂłgÂł siĂŞ skoĂączyĂŚ ten raport. :uhh: Kolejna rozmowa mogÂłaby byĂŚ naprawdĂŞ fajna gdyby nie to, Âże Olunia KwaÂśniewska goÂściem byÂła. Nie sÂądziÂłam, Âże doÂżyjĂŞ chwili, w ktĂłrej tak uwielbiany przeze mnie pan redaktor weÂźmie czynny udziaÂł w promocji kwaÂśnego rodu – widaĂŚ tak juÂż musi byĂŚ. :uhh:

Co firma, to obyczaj :devil: A tvn'owski jest aktualnie jasny jak s³oùce i prosty jak drut :D By³o trzeba wy³¹czyÌ i nie ogl¹daÌ :D Ja DP z Jolant¹ nie widzia³em i zaoszczêdzi³em sobie nerwów :*
A o pó³nocy powiedzia³ "dobranoc i do zobaczenia" mam naziejê, ¿e dzisiaj :lol2: czekam z niecierpliwoœci¹ :lol2:
I pewno PaweÂł siĂŞ stawi na wezwanie ... :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..poczekaj :D

..zdarzajÂą siĂŞ w tym moim zabieganiu przebÂłyski i jak dopadnĂŞ kompa to eksploatujĂŞ go na maksa :D

..ale ten maks sprowadza siĂŞ do wprowadzania ograniczeĂą i muszĂŞ selekcjonowaĂŚ przyjemnoÂści..dobra - dosyĂŚ o mnie ;)
Ale dlaczego przestaÂłeÂś, bardzo miÂło siĂŞ czytaÂło :rozglada: DziĂŞki Krzysiu :* Ten przedostatni caps przeÂśmieszny :rozglada:
Black Jack '62 pisze: :o Zgub siĂŞ odnalazÂł - pewnie siĂŞ cieszÂą co niektĂłre osĂłbki ;)
A pewnie, ¿e siê ucieszy³y, a radoœÌ swoj¹ wyrazi³y ju¿ wy¿ej :lol2:
Black Jack'62 pisze:Co firma, to obyczaj :devil: A tvn'owski jest aktualnie jasny jak s³oùce i prosty jak drut :D By³o trzeba wy³¹czyÌ i nie ogl¹daÌ :D Ja DP z Jolant¹ nie widzia³em i zaoszczêdzi³em sobie nerwów
:nie: Nie têdy droga, dla mnie przynajmniej. Trzeba siê przemóc i mi³oœci¹ ich pokonaÌ. Wy³¹czenie TV w niczym nie pomo¿e, a DP z Jol¹ warto by³o zobaczyÌ, chocia¿by dla tego momentu kiedy hipokryzja wyp³ynê³a jej oczami, a nastêpnie sp³ynê³a po twarzy :devil:

Black Jack'62 pisze:
Druga czêœÌ raportu tak piĂŞknie siĂŞ rozpoczĂŞÂła :P ÂŁÂączenie z ParyÂżem i rozmowa z profesjonalnÂą i jakÂże rozemocjonowanÂą AniÂą KalczyĂąskÂą. Jak miÂło siĂŞ zrobiÂło :P PaweÂł do koleÂżanki: Aniu proszĂŞ powiedz, KoleÂżanka do PawÂła: PamiĂŞtam, Âże kiedy rozmawialiÂśmy dwa tygodnie temu Pawle.... – jak sÂłodko.

Pozwolê sobie stwierdziÌ, ¿e to by³a najlepsza czêœÌ raportu :lol2:
Oczywiœcie :tanczy: WidzieÌ tak rozpromienione oblicze Paw³a - przyjemnoœÌ ogromna :mhm: Ale Tobie pewnie bardziej o przeœlicznie prezentuj¹c¹ siê Annê chodzi³o :lol2:
Black Jack'62 pisze:
A o pó³nocy powiedzia³ "dobranoc i do zobaczenia" mam naziejê, ¿e dzisiaj :lol2: czekam z niecierpliwoœci¹ :lol2:

I pewno PaweÂł siĂŞ stawi na wezwanie ... :D
A jak¿e :tanczy: Punktualnie o 20:00 siê pojawi³ :tanczy: Na dobry pocz¹tek ³¹czenie z Ani¹ Kalczyùsk¹, znowu w bardzo przemi³ej atmosferze :mhm: oœmielê siê stwierdziÌ, ¿e oboje doœÌ zadowoleni ze zwyciêstwa Sarkozy'ego byli ;) I tak na dobr¹ sprawê ca³y raport up³yn¹³ Paw³owi na komentowaniu wydarzeù we Francji, a sz³o mu rewelacyjnie :brawa: Rozparty na biureczku relacjonowa³ spokojnie i rzetelnie. W studio pojawili siê rzecz jasna goœcie, Jerzy Marek Nowakowski i Wawrzyniec Smoczyùski z jak¹ swobod¹ Pawe³ rozmawia³ z nimi o francuskiej polityce, jestem pod ogromnym wra¿eniem :brawa: Rozmowa przerywana by³a - najpierw przemówieniem Royal, póŸniej Sarkozy, jeszcze jedno ³¹czenie z Ani¹ by³o - a Pawe³ dzielnie i sprawnie do koùca j¹ przeprowadzi³ :brawa: Tylko po¿egnaÌ siê nie zd¹¿y³ :rozglada: ale to dlatego, ¿e kiedy pokazywali, na ¿ywo, to jak Sarko przedziera siê przez t³um ludzi do samochodu - przyszed³ czas na M24h i miejsce Paw³a zaj¹³ Sekielski :rozglada: Jeszcze na chwilkê do raportu wrócê. Gdzieœ tak w po³owie programu znalaz³o siê miejsce na raport z polskich dróg. Po tym jak kolega i kole¿anka zdali go Paw³owi, on powita³ wszystkich, którzy wrócili z weekendu i zachêci³ do ogl¹dania raportu :D No dobrze to teraz czas na podsumowanie mojego d³ugiego weekendu :shock: Okazuje siê, ¿e ca³y (no prawie ca³y :lol2:) w towarzystwie Paw³a spêdzi³am :lol2: Pozwolê mu chyba trochê odpocz¹Ì, tylko nie za d³ugo :rozglada: Ale zanim na odpoczynek siê uda jeszcze dzisiejszy dzieù dla mnie podsumuje :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

D¿astina pisze: Punktualnie o 20:00 siê pojawi³ :tanczy: Na dobry pocz¹tek ³¹czenie z Ani¹ Kalczyùsk¹, znowu w bardzo przemi³ej atmosferze :mhm: oœmielê siê stwierdziÌ, ¿e oboje doœÌ zadowoleni ze zwyciêstwa Sarkozy'ego byli ;) I tak na dobr¹ sprawê ca³y raport up³yn¹³ Paw³owi na komentowaniu wydarzeù we Francji, a sz³o mu rewelacyjnie :brawa:
..ale teÂż dlatego nie mam zbyt wielu capsĂłw :/

..w raprorcie przewaÂżaÂł obraz z ParyÂża a nie ze studia ;)
..ale teÂż przyznam siĂŞ bez bicia Âże od poczÂątku nie widziaÂłem :spiewa:

Obrazek Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..ale teÂż dlatego nie mam zbyt wielu capsĂłw :/

..w raprorcie przewaÂżaÂł obraz z ParyÂża a nie ze studia ;)
..ale teÂż przyznam siĂŞ bez bicia Âże od poczÂątku nie widziaÂłem :spiewa:
Na poczÂątku teÂż nie wiele PawÂła byÂło widaĂŚ ;) Ja potrafiĂŞ cieszyĂŚ siĂŞ z tego co mam :D
DziĂŞki bardzo :*
A dziÂś o Poranku PaweÂł relacjĂŞ prosto z Tallina nadawaÂł :o WÂłaÂśnie dziÂś ma tam nastÂąpiĂŚ odsÂłoniĂŞcie pomnika ÂżoÂłnierzy radzieckich, ktĂłrego przeniesienie - jak pamiĂŞtamy wywoÂłaÂło zamieszki :uhh: Gdzie oni wysÂłali mojego ulubionego :roll: ChoĂŚ PaweÂł uspokajaÂł w swojej relacji, mĂłwiÂł, Âże jest spokojnie - ja i tak siĂŞ martwiĂŞ :uhh:
Relacje przez videotelefon - tak przeze mnie uwielbiany :devil: Ale na dobry pocz¹tek dnia, pierwsza relacja przebieg³a bez zak³óceù :D Mam nadziejê, ¿e taki stan rzeczy potrwa do koùca :rydzyk: Czyli bez zak³óceù w relacjach i co najwa¿niejsze bezpiecznie - bez zamieszek :rydzyk:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jak wam siĂŞ Pawcio z brÂązu :spiewa:

Obrazek

A teraz juÂż materialny

Obrazek Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A PaweÂł znowu na obczyÂźnie ;( Prawie jak na zesÂłaniu ;( Dobrze, Âże sÂą ludzie, ktĂłrzy mu towarzyszami sÂą w tej trudnej i odlegÂłej misji :)
Jak wam siĂŞ Pawcio z brÂązu :spiewa:
Tak jakby po siÂłce byÂł :lol:
DÂżastina pisze:A dziÂś o Poranku PaweÂł relacjĂŞ prosto z Tallina nadawaÂł :o
WidziaÂłem :D Dobrze, Âże tak rychÂło byÂła - dla mnie dobrze ;) Dla PawÂła gorzej :D ChociaÂż wÂątpiĂŞ :D PaweÂł na pewno lubi od rychÂłego rana nawijaĂŚ :D Jak i w nocy zresztÂą :lol:
Relacje przez videotelefon - tak przeze mnie uwielbiany :devil:
Nawet nie pytam jak siĂŞ ten sprzĂŞcik sprawowaÂł, bo Âłatwo siĂŞ chyba tego domyÂśliĂŚ :hmm:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze:A PaweÂł znowu na obczyÂźnie ;( Prawie jak na zesÂłaniu ;( Dobrze, Âże sÂą ludzie, ktĂłrzy mu towarzyszami sÂą w tej trudnej i odlegÂłej misji :)
:lol2: Na mnie zawsze moÂże liczyĂŚ :* PĂłki co :rozglada:
Black Jack '62 pisze:
adam pisze:Jak wam siĂŞ Pawcio z brÂązu :spiewa:
Tak jakby po siÂłce byÂł :lol:
Taaak, nieŸle napakowany :hahaha: Co niektórzy zd¹¿yli poznaÌ moj¹ s³aboœÌ do chudzielców :rozglada: wiêc pewnie nie bêd¹ zaskoczeni kiedy napiszê, ¿e mnie ten "materialny " bardziej do gustu przypad³ :lol2:
Black Jack '62 pisze:
DÂżastina pisze:A dziÂś o Poranku PaweÂł relacjĂŞ prosto z Tallina nadawaÂł :o
WidziaÂłem :D Dobrze, Âże tak rychÂło byÂła - dla mnie dobrze ;) Dla PawÂła gorzej :D ChociaÂż wÂątpiĂŞ :D PaweÂł na pewno lubi od rychÂłego rana nawijaĂŚ :D Jak i w nocy zresztÂą :lol:
To fakt, lubi nawijaÌ o ka¿dej porze dnia i nocy :lol2: A ja mog³abym tego nawijania s³uchaÌ godzinami :lol2: I jakby nie by³o tvn24 daje mi tak¹ mo¿liwoœÌ :lol2:
Black Jack '62 pisze:
Relacje przez videotelefon - tak przeze mnie uwielbiany :devil:
Nawet nie pytam jak siĂŞ ten sprzĂŞcik sprawowaÂł, bo Âłatwo siĂŞ chyba tego domyÂśliĂŚ :hmm:
A wiesz, ¿e nie by³o a¿ tak Ÿle, jakby siê mo¿na by³o tego spodziewaÌ :rozglada: W jednym serwisie nie by³o go s³ychaÌ, ale w kolejnym nadrobi³ :D No i relacja w Raporcie Popo³udniowym zosta³a przerwana, ale jak s³usznie zauwa¿y³ £ukasz Grass, Pawe³ zd¹¿y³ opowiedzieÌ o tym, co najwa¿niejsze :D Wczoraj by³o spokojnie w Tallinie, ale Pawe³ wspomina³, ¿e dziœ mo¿e dojœÌ do zamieszek z racji obchodów dnia zwyciêstwa :roll: Ciekawe czy Pawe³ tam zosta³ :mhm: Wspomina³am ju¿ o tym, ¿e trochê siê o niego martwiê, ale odk¹d wpad³am na pewien genialny pomys³ martwiê siê trochê mniej :rozglada: Po¿yczy³am Paw³owi mojego Anio³a Stró¿a :mhm: Nie wiem czy Pawe³ korzysta z us³ug swojego, a wiem, ¿e mój jest niezawodny :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości