Polityka :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Polityka :)

Post autor: bartosz »

No cóż, zawiodłem się na Jarosławie Kaczyńskim.
Całe życie głosowałem na lewicę ale w drugiej turze oddałem głos na JK.
W najczarniejszych snach i myślach nie sądziłem, że JK zapakuję najbardziej wierną ekipę do eszelonu. Pociąg pancerny w którym jadą działacze PIS-u w uniformach jednostki GROM jest faktem. Ostrzeliwują się z góry upatrzonych pozycjach, które prawdopodobnie zajęli już przed kampanią ale się z tym ukrywali.

...a Bronek dalej strzela Bronki, bo nawet nie potrafi się zaprzysiężyć...
;-)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jeżeli chodzi o Komorowskiego, to PiS ma rację - to będzie zła prezydentura i to będą stracone lata dla Polski.
Sęk tylko w tym, że JK wcale nie byłby lepszy.
Dla mnie wybór między mniejszym a większym (?) złem, to jeszcze nie wybór. Lepiej było zostać w domu albo oddać głos nieważny. Mam nadzieję, że za 5 lat to się skończy (wszak i Kaczyński, i Komorowski, i wielu znaczących polityków uzyska prawa emerytalne). Przez te 5 lat będziemy się więc dalej męczyć, a w 2015 jest szansa, że prezydentem zostanie ktoś, kto wreszcie bierze się za przyszłość, a nie jest uwikłany w żadne spory historyczne i nie chce się z nikim rozliczać.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re:

Post autor: epsztajnek »

Camilo pisze:Jeżeli chodzi o Komorowskiego, to PiS ma rację - to będzie zła prezydentura i to będą stracone lata dla Polski.
Sęk tylko w tym, że JK wcale nie byłby lepszy.
Podpisuje się :plus:
Lepiej było zostać w domu albo oddać głos nieważny.
Zachęcony akcją " nie siedź w domu, idź na wybory" wybrałem w drugiej turze to drugie rozwiązanie.
Oczywiście w elegancki sposób - przekreślając obu panów.
bartosz pisze:No cóż, zawiodłem się na Jarosławie Kaczyńskim
Największym problemem J.Kaczyńskiego były i są , moim zdaniem, jego negatywne cechy osobowościowe ( zresztą podobnie jest z Janem Rokitą )
...a Bronek dalej strzela Bronki, bo nawet nie potrafi się zaprzysiężyć...
A przecież Bronki to takie fajne chłopaki :aniol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie mogę się powstrzymać, żeby tego nie wkleić. :rozglada:
http://www.youtube.com/watch?v=I_0SrCUP ... r_embedded
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Polityka :)

Post autor: bartosz »

I tak się stało.
Znowu politycy PO będą mogli gęby pokazywać na tle Bogatyni.
...a że tak się zapytam, to co z papierami ze śledztwa smoleńskiego?
;-)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re:

Post autor: sybic »

Camilo pisze:Nie mogę się powstrzymać, żeby tego nie wkleić. :rozglada:
http://www.youtube.com/watch?v=I_0SrCUP ... r_embedded
No wiesz... może jest chory?
Właściwie to jest dobry moment, by oficjalnie zażądać raportu o stanie zdrowia prezydenta RP.
Jego stanu psychicznego, a także tego czy jego choroba serca nie ograniczy zdolności do pracy na tym urzędzie!
Żądam też zaświadczenia z przychodni AA POtwierdzające czy jest nałogowym alkoholikiem, czy też nie
(jego czerwony nos wydaje mi się POdejrzany). Z tego co wiem, tego domaga także Palikot.

Podpis : zatroskany obywatel
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re:

Post autor: pixie »

Camilo pisze:Nie mogę się powstrzymać, żeby tego nie wkleić. :rozglada:
http://www.youtube.com/watch?v=I_0SrCUP ... r_embedded
O ile sie nie myle - pokazywali to w szkle kontaktowym i oni wytłumaczyli to ... już za bardzo nie pamiętam, ale chyba ciśnieniem będącym w kościele, które źle wpływało na prezydenta.
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Re:

Post autor: Fuxiasty »

pixie pisze:
Camilo pisze:Nie mogę się powstrzymać, żeby tego nie wkleić. :rozglada:
http://www.youtube.com/watch?v=I_0SrCUP ... r_embedded
O ile sie nie myle - pokazywali to w szkle kontaktowym i oni wytłumaczyli to ... już za bardzo nie pamiętam, ale chyba ciśnieniem będącym w kościele, które źle wpływało na prezydenta.
Owszem, materiał został zaprezentowany w Szkle kontaktowym, jednak wytłumaczenie zaistniałej sytuacji było inne. :P
Kamil Dąbrowa stwierdził, że takie kościoły jak Archikatedra św. Jana Chrzciciela są bardzo rzadko wietrzone, co powoduje mało tlenu w ich wnętrzach. Jak wiadomo, niedostatek tlenu jest przyczyną senności, a nawet omdleń. Przykładem tego był właśnie ten materiał. Trzeba przyznać, że pan Kamil wyjaśnił to w ciekawy i logiczny sposób. ;)
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Polityka :)

Post autor: pixie »

faktycznie, nie wiem co mi przyszło do głowy z tym ciśnieniem :roll: hahahahahaahah
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Polityka :)

Post autor: bartosz »

Fekalia, granat a co będzie jutro? Karabin? Mam nadzieję, że nie przyjdzie tam ktoś w końcu w pasie szahida.
;-)
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Polityka :)

Post autor: pixie »

No tak..ale ja to nie rozumiem - po co im to!? Tylko sami sobie problemy stwarzają x/
Potajemne akcje z faktycznie były niepotrzebne.. ALe sama tablica nie jest zła.
Ciekawe czy dojdzie do zamknięcia Krakowskiego Przedmieścia.
lunasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 31 lip 2007, 14:23
Kontakt:

Re: Polityka :)

Post autor: lunasz »

niewiele chyba brakuje aby doszło do czegoś ,czego nie będzie można już zatrzymać.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dzisiejsze obchody rocznicowe Solidarności utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że wszystkie podziały i konflikty w Polsce coraz bardziej się zaogniają. Mam tu na myśli zarówno wygwizdanie Donalda Tuska przez związkowców m.in. po tym, jak stwierdził, że Solidarność "wyklucza nienawiść", jak i zachowanie J. Kaczyńskiego, który przywitał się tylko ze Śniadkiem i Szczypińską. Smutne to niestety.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Polityka :)

Post autor: sybic »

Dawniej związkowcy walczyli o godne zarobki i większe prawa pracowników. Teraz w sumie niewiele się zmieniło... walczą o swoje miejsca pracy. Z ich punktu widzenia nie ma się z czego cieszyć i nie ma czego świętować.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A propos wykluczenia Migalskiego... Prezes Kaczyński pozbył się dziś człowieka, któremu powinien na klęczkach dziękować za to, że wraz z trzema innymi liberałami zdołał w II turze wykrzesać aż 47 proc. elektoratu. Migalski, Kluzik, Poncyliusz i Jakubiak tyrali w zasadzie od świtu do nocy, nieraz narażali się nawet na śmieszność (pokaz hipisowski przed TVP :hyh: ), a zapłata była taka, że prezes nie chciał się z nimi spotkać po kampanii. Nie dziwię się więc, że Migalski wygarnął na blogu, co mu ciążyło, bo zrobiłby tak chyba każdy, gdyby ktoś lekkomyślnie z dnia na dzień spieprzył 2 miesiące ciężkiej roboty. :stop:
Tak w ogóle to wydaje mi się, że jeżeli PiS polegnie na wyborach samorządowych, a planem na parlamentarne będzie wyłącznie awanturnictwo, to możliwy jest nawet rozłam w partii. Chyba, że Kaczyński pójdzie po rozum do głowy i dla dobra nie tylko PiS, ale i Polski, zrezygnuje z przywództwa. Chociaż szans na zwycięstwo już i tak nie ma. Platforma walczy tylko o to, by móc samodzielnie rządzić.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości