Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

DziĂŞki chÂłopaki :* No to juÂż wiem kogo widziaÂłeÂś Adam :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..tak prawie bez sÂłowa ale mi spieszno :hyh:
Prawie bez s³owa, ale jak cudnie :P ChoÌ.... :rozglada: Moja mama ogl¹da³a ze mn¹ pierwsz¹ relacjê Paw³a, a w³aœciwie to drzema³a w fotelu :rozglada: Przebudzi³a siê na moment, spojrza³a na tv i z westchnieniem powiedzia³a: On te¿ nie ma czasu pójœÌ do fryzjera :rozglada: Moja mamusia rozumie Pawe³ka, sama od tygodnia do fryzjera siê wybiera i do dziœ nie mo¿e tam trafiÌ :rozglada:
adam pisze:ÂŁadnie :stop: Pawcio przegoniÂł mojÂą JoasiĂŞ :nie:
Nie przegoniÂł tylko zastÂąpiÂł :rozglada: JoaÂśka na pewno zmĂŞczona juÂż byÂła :rozglada: a jak wiemy PaweÂł to bardzo miÂły kolega redakcyjny :P
adam pisze:
DziÂś raczej: dobranoc od PawÂła nie usÂłyszĂŞ :uhh:
No bo moja Joasia byÂła :devil:
A co :cicho: od Joasi DOBRANOC to nie jest fajne :rozglada:
:o A to Joasia nauczyÂła siĂŞ mĂłwiĂŚ dobranoc :rozglada:
Black Jack '62 pisze:
DÂżastina pisze:
Black Jack '62 pisze:
Wspaniale siĂŞ uzupeÂłniamy 8) OÂśmielĂŞ siĂŞ napisaĂŚ :red:
Nie mamy innego wyjÂścia :rozglada: jesteÂśmy chyba na siebie skazani :rozglada: No, KrzyÂś od czasu do czasu z piĂŞknymi obrazkami wpada :lol2:
Tak to odbierasz :uhh: Jako skazanie, koniecznoœÌ ;( A myœla³em, ¿e dla czerpiesz z naszej wspó³pracy czyst¹ przyjemnoœÌ ;(
No coœ Ty Blacky, na ¿artach siê nie znasz? :rozglada: To oczywiste, ¿e wspó³praca z Tob¹ jest przyjemnoœci¹ :P Ogromn¹ :P
Black Jack '62 pisze:PaweÂł byÂł juÂż w serwisie :> WczeÂśniej tym tematem zajmowaÂła siĂŞ Joasia :> Ciekawe, dlaczego w Faktach byÂła M. TelmiĂąska :mhm: Nic z tego nie rozumiem :devil:
PaweÂł dawno nie nadawaÂł relacji dla FaktĂłw :mhm: MoÂże ktoÂś siĂŞ obawiaÂł, Âże nie da rady :devil: Ale byÂłam wkurzona kiedy Patrycja wywoÂłaÂła temat doktora G. :> ale do odpowiedzi nie tego kogo siĂŞ spodziewaÂłam :uhh:
Black Jack '62 pisze:A z raportu capsów nie ma :> Jak to tak mo¿na nasz¹ wspania³¹ i dŸwiêczn¹ D¿astinê wybiórczo traktowaÌ :evil:
:> No wÂłaÂśnie :uhh: jak tak moÂżna :uhh: ani z raportu popoÂłudniowego, ani z wieczornego :uhh: Chyba sobie podÂźwiĂŞczĂŞ :rozglada: :arrow:
http://www.savefile.com/files/732545
http://www.savefile.com/files/732555
Z raportu wieczornego nie zd¹¿y³am nagraÌ relacji :rozglada:
Black Jack '62 pisze:A w raporcie w³aœnie siê dowiedzia³ o tym, ¿e chirurg mo¿e wyjœÌ za kaucj¹ i znowu profesjonalnie reportersko ¿onglowa³ t¹ informacj¹ :tanczy:
TroszkĂŞ siĂŞ zapowietrzyÂł kiedy tĂŞ informacjĂŞ do ucha mu szeptali :rozglada: Ja oglÂądaÂłam tv, a siostra mi nagrywaÂła tĂŞ relacjĂŞ. MĂłwi mi, Âże raczej nic z tego nagrania nie bĂŞdzie bo dÂżwiĂŞk siĂŞ buforowaÂł :rozglada: Ja jej na to: Nie, nie to nie dÂźwiĂŞk, to PaweÂł na chwilkĂŞ siĂŞ zawiesiÂł :rozglada:

A coÂś takiego fajnego znalazÂłam na portalu tvn24.pl :arrow: http://www.tvn24.pl/-1,1506975.1,wiadomosc.html PaweÂł wÂśrĂłd tÂłumu dziennikarzy oblegajÂących doktora G. Dla uÂłatwienia poszukiwaĂą podpowiadam :rozglada: PaweÂł ma plecak na plecach :rozglada:

Jak widaĂŚ na capsach od chÂłopakĂłw to nie koniec pracy PawÂłana dziÂś :tanczy:
Przed chwil¹ serwis prezentowa³ :tanczy: Chyba nastrój mu siê popraw³ :mhm: podczas relacji wydawa³ siê byÌ doœÌ posêpny :roll: A w serwisie ju¿ ca³kiem dobrym humorem tryska³ :tanczy: Na podsumowanie dnia zaprosi³ :mhm: Muszê siê powa¿nie zastanowiÌ nad tym, czy skorzystam z zaproszenia pana redaktora :mhm:
Ostatnio zmieniony piątek 18 maja 2007, 23:29 przez Dżastina, łącznie zmieniany 2 razy.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

adam napisaÂł/a:
ÂŁadnie :stop: Pawcio przegoniÂł mojÂą JoasiĂŞ :nie:

Nie przegoniÂł tylko zastÂąpiÂł :rozglada: JoaÂśka na pewno zmĂŞczona juÂż byÂła :rozglada: a jak wiemy PaweÂł to bardzo miÂły kolega redakcyjny :P
CoÂś za duÂżo tych miÂłych kolegĂłw redakcyjnych :devil:
A to Joasia nauczyÂła siĂŞ mĂłwiĂŚ dobranoc :rozglada:
Z wielkim trudem ale sie nauczyÂła :brawa: :tanczy: :rydzyk:
teraz i my moÂżemy liczyĂŚ na dobrÂą noc :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

CoÂś za duÂżo tych miÂłych kolegĂłw redakcyjnych
Zdecydowanie trudniej wynaleŸÌ tych niemi³ych :devil:
Z wielkim trudem ale sie nauczyÂła
teraz i my moÂżemy liczyĂŚ na dobrÂą noc
No tak juÂż nie proponuje slĂŞczeĂŚ nad powtĂłrkami do samego rana :devil:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:
Black Jack '62 pisze:A z raportu capsów nie ma :> Jak to tak mo¿na nasz¹ wspania³¹ i dŸwiêczn¹ D¿astinê wybiórczo traktowaÌ :evil:
:> No wÂłaÂśnie :uhh: jak tak moÂżna :uhh: ani z raportu popoÂłudniowego, ani z wieczornego :uhh: Chyba sobie podÂźwiĂŞczĂŞ :rozglada: :arrow:
..z popoÂłudniowego mam :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A coÂś takiego fajnego znalazÂłam na portalu tvn24.pl :arrow: http://www.tvn24.pl/-1,1506975.1,wiadomosc.html PaweÂł wÂśrĂłd tÂłumu dziennikarzy oblegajÂących doktora G. Dla uÂłatwienia poszukiwaĂą podpowiadam :rozglada: PaweÂł ma plecak na plecach :rozglada:
..trochĂŞ prasowych fotek ;)
..ale na razie coÂś z rodzimej stacji :arrow:
Obrazek

..ale siĂŞ przepychaÂł :lol2:
Obrazek

..tu jeszcze kawaÂłek PawÂła a dokÂładniej widaĂŚ ten plecak :lol2:
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

PaweÂł w ogniu walki -dobrze ze go nie poturbowali jak KolendĂŞ-ZalewskÂą :cicho:
Z takim capsem spokojnie moĂŞe ubiegaĂŚ sie o podwyÂżkĂŞ :devil:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..z popoÂłudniowego mam
Jak mi dobrze :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..trochĂŞ prasowych fotek ;)
..ale na razie coÂś z rodzimej stacji

A teraz mi jeszcze lepiej :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..ale siĂŞ przepychaÂł :lol2:
Nie pierwszy raz w swojej karierze dziennikarskiej :lol2: A wszystko z myÂślÂą o nas widzach :rozglada: O ile dobrze usÂłyszaÂłam prĂłbowaÂł zaprosiĂŚ pana doktora na wieczĂłr do tvn24, ale pan doktor chyba nie miaÂł na to ochoty :rozglada:
adam pisze:PaweÂł w ogniu walki -dobrze ze go nie poturbowali jak KolendĂŞ-ZalewskÂą :cicho:
To juÂż chyba wybaczyÂłeÂś PawÂłowi to, Âże znieniÂł JoannĂŞ :rozglada: Nie chciaÂłbyÂś chyba, aby Twoja filigranowa ulubienica musiaÂła tak siĂŞ naraÂżaĂŚ ? :rozglada:
adam pisze:Z takim capsem spokojnie moĂŞe ubiegaĂŚ sie o podwyÂżkĂŞ :devil:
UbiegaĂŚ siĂŞ moÂże, ale czy dostanie ? :devil:
maxxx pisze:
adam pisze:CoÂś za duÂżo tych miÂłych kolegĂłw redakcyjnych
Zdecydowanie trudniej wynaleŸÌ tych niemi³ych :devil:
:mhm: Ale to chyba dobrze :mhm: :rozglada:
adam pisze:
DÂżastina pisze: A to Joasia nauczyÂła siĂŞ mĂłwiĂŚ dobranoc :rozglada:
Z wielkim trudem ale sie nauczyÂła :brawa: :tanczy: :rydzyk:
teraz i my moÂżemy liczyĂŚ na dobrÂą noc :devil:
:uhh: Wasza Joasia siê nauczy³a, a mój Pawe³ siê oduczy³ :uhh: we wczorajszym podsumowaniu dnia nie ¿yczy³ dobrej nocy :uhh: Po przegl¹dzie prasy zaprosi³ na kolejne przegl¹dy o Poranku i powiedzia³ do zobaczenia :mhm: Nie by³am w 100% usatysfakcjonowana tym wczorajszym podsumowaniem :uhh: By³o mnóstwo d³ugaœnych materia³ów, a tak ma³o Paw³a :nie: W jednym wejœciu zaci¹³ siê Pawe³kowi prompter :hmm: Trochê siê napoci³, ale dzielnie wyszed³ z tej niekomfortowej sytuacji i piêknie zapowiedzia³ kolejny temat :tanczy: Muszê chyba przestaÌ z takim skupieniem wpatrywaÌ siê w tv i ws³uchiwaÌ w ka¿de s³owo wypowiadane przez Paw³a :rozglada: bo to chyba go krêpuje ( wczoraj przynajmniej :rozglada: ) Troszku literki przekrêca³ w wyrazach :mhm: mnie to nie przeszkadza, takie nawet s³odkie jest :lol2: Ale pewnie zaraz znajd¹ siê tacy, którzy za to po moim ulubionym pojad¹ :rozglada:
A dziœ znowu powtórka z rozrywki :rozglada: Od raportu wieczornego siê zaczê³o :tanczy: Ktoœ tu chyba siê przepracowuje :rozglada: Parada równoœci :roll: trzyma siê ten temat Paw³a :mhm: dwa lata temu mia³ dy¿ur reporterski :mhm: jakiœ czas temu prezenterski w dniu kiedy odbywa³ siê marsz równoœci w Poznaniu i dziœ znowu prezenterka. :roll: Nie za bardzo mia³am ochotê w ten sobotni wieczór s³uchaÌ dyskusji o manifestowaniu odmiennej orientacji seksualnej na ulicach :uhh: Ale kiedy zaproszony do studia socjolog :mhm: chyba Krzysztof Wielecki siê nazywa³, zacz¹³ swoj¹ wypowiedŸ stwierdzeniem, czy te parady s¹ potrzebne i, ¿e s¹ obsceniczne - stwierdzi³am, ¿e dotrwam do koùca :rozglada: Druga czêœÌ raportu up³ynê³a Paw³owi g³ównie na ³¹czeniach :mhm: z dwiema kole¿ankami i jednym koleg¹ :D Na pocz¹tek Sylwia Walendowska i rozmowa o awarii kolejki górskiej :mhm: Ciê¿ko by³o siê Paw³owi rozstaÌ z kole¿ank¹ - pyta³ i pyta³, a¿ wreszczie stwierdzi³, ¿e jeœli awaria nie zostanie usuniêta to zawsze pozostaj¹ szlaki dla pieszych :lol: PóŸniej by³o ³¹czenie z Danem Stenzelem, który ten ciep³y, majowy wieczór spêdza³ w Bia³ymstoku w oczekiwaniu na jutrzejsze wybory :mhm: Kolega reporter musia³ uwa¿nie s³uchaÌ wczeœniejszyÌh s³ów kolegi prezentera :rozglada: gdy¿ powiedzia³: Jak ju¿ Pawle wspomnia³eœ... :rozglada: I na zakoùczenie raportu relacja Agnieszki Czajkowskiej na temat czwartej ju¿ tzw. nocy muzeów. Aga wspomnia³a o tym, ¿e zwiedzaj¹cych bêd¹ odwoziÌ do domów autobusy "ogórki", napomknê³a, ¿e starsi na pewno pamiêtaj¹ jak one wygl¹da³y :rozglada: , na co Pawe³ odrzek³: w ogórkach pamiêtam zawsze panowa³ t³ok i œcisk :rozglada: Pan redaktor w bardzo dobrym nastroju zakoùczy³ Raport Wieczorny i zaprosi³ na M24h, na koniec serwisu o 22:00 zaprosi³ na Lupê Tygodnia, a w serwisie o 23:00 zaprosi na Podsumowanie Dnia o 23:30 :rozglada: o w³aœnie zaprosi³ :rozglada: I dziœ chcê dobranoc od mojego ulubieùca us³yszeÌ :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

To juÂż chyba wybaczyÂłeÂś PawÂłowi to, Âże znieniÂł JoannĂŞ :rozglada: Nie chciaÂłbyÂś chyba, aby Twoja filigranowa ulubienica musiaÂła tak siĂŞ naraÂżaĂŚ ? :rozglada:
wybaczyÂłem :stop:
adam napisaÂł/a:

DÂżastina napisaÂł/a:
A to Joasia nauczyÂła siĂŞ mĂłwiĂŚ dobranoc :rozglada:
Z wielkim trudem ale sie nauczyÂła :brawa: :tanczy: :rydzyk:
teraz i my moÂżemy liczyĂŚ na dobrÂą noc :devil:

:uhh: Wasza Joasia siĂŞ nauczyÂła, a mĂłj PaweÂł siĂŞ oduczyÂł :uhh: we wczorajszym podsumowaniu dnia nie ÂżyczyÂł dobrej nocy :uhh: Po przeglÂądzie prasy zaprosiÂł na kolejne przeglÂądy o Poranku i powiedziaÂł do zobaczenia :mhm:
MoÂże oni tak na zmianĂŞ mĂłwiÂą dobranoc :mhm:
TrochĂŞ dziwni sa ci ludzie z tvn :mhm: :spiewa:


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Dzisiaj DÂżastina powinna byĂŚ zadowolona-magiczne 'dobrej nocy'padÂło :aniol:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Od raportu wieczornego siĂŞ zaczĂŞÂło :tanczy:
..ano wÂłaÂśnie :D

:arrow:
..PaweÂł trochĂŞ senny :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..niestety to wszystko co mam :hmm:

..caÂły czas jestem za tym Âżeby PaweÂł byÂł w inne dni i o wczeÂśniejszej porze :uwaga:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Panowie capsiarze wielkie podziêkowania Wam siê nale¿¹, a ¿e trzech Was jest to :* :* :*
adam pisze:MoÂże oni tak na zmianĂŞ mĂłwiÂą dobranoc :mhm:
TrochĂŞ dziwni sa ci ludzie z tvn :mhm: :spiewa:
:mhm: A wiesz, Âże nie tylko Ty tak twierdzisz :mhm: CoÂś w tym musi byĂŚ :rozglada:
maxxx pisze:Dzisiaj DÂżastina powinna byĂŚ zadowolona-magiczne 'dobrej nocy'padÂło :aniol:
A jakÂże, zadowolona nawet bardzo :tanczy: SprĂłbowaÂłby nie ÂżyczyĂŚ mi dobrej nocy, a dziÂś oglÂądaÂłby siĂŞ sam :rozglada: Tak sobie pomyÂślaÂłam, Âże on mnie chyba troszkĂŞ lubi :rozglada: i z tej okazji dziÂś teÂż piĂŞknie siĂŞ ze mnÂą poÂżegna :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..caÂły czas jestem za tym Âżeby PaweÂł byÂł w inne dni i o wczeÂśniejszej porze :uwaga:
:uhh: Moje najbliÂższe otoczenie domaga siĂŞ tego samego :uhh:
obieÂżyÂświat pisze:..PaweÂł trochĂŞ senny :lol2:
:rozglada: Wczoraj móg³ sobie pozwoliÌ na drzemkê :rozglada: , ale dziœ o przysypianiu za biurkiem nie mog³o byÌ mowy :rozglada: Raport od pocz¹tku by³ bardzo dynamiczny, mnóstwo ³¹czeù z kolegami :D Na pierwszy ogieù poszed³ Mariusz Sidorkiewicz, który relacjonowa³ wybory na Podlasiu. Pó¿niej Magdalena Hykawy i Artur Zakrzewski musieli zdaÌ Paw³owi raport o tym, jak w ich rejonach bêd¹ przebiegaÌ strajki lekarzy. W uzupe³nieniu tych doniesieù Pawe³ pokaza³ i piêknie omówi³ mapkê, na której zaznaczona by³a procentowo iloœÌ strajkuj¹cych w poszczególnych miastach placówek. Pan redaktor czu³ jednak niedosyt informacji i , jak sam powiedzia³ siêgn¹³ po szczegó³y z pierwszej rêki - goœciem Paw³a, prosto ze szczeciùskiego studia, by³ Krzysztof Bukiel przewodnicz¹cy OZZL. W miêdzyczasie do rozmowy do³¹czy³a, telefonicznie - Jolanta Szczypiùska - pos³anka PIS - u. Na dobry pocz¹tek zarzuci³a Paw³owi to, ¿e ¿le postawi³ pytanie ( chyba mia³a trochê racji :devil: ), a ¿e to Jarka Kaczyùskiego dotyczy³o to nie ma siê co dziwiÌ temu, ¿e Jolka go broni³a :rozglada: Ciê¿ka to by³a rozmowa :uhh: jako, ¿e goœcie prezentowali ró¿ne stanowiska czêsto siê ostro sprzeczali, ale panu redaktorowi udawa³o siê ich poskromiÌ :brawa: Dodatkowym utrudnieniem by³o to, ¿e Pawe³ nie mia³ ich "przy sobie", mimo to nie pozwoli³ siê zagadaÌ i ze stanowczoœci¹ zadawa³ swoje pytania i przywo³ywa³ goœci do porz¹dku :brawa:
Druga czêœÌ raportu ju¿ spokojniejsza, ale przynios³a ze sob¹ du¿o przygnêbiaj¹cych informacji o dramatach dzieci :uhh: O jednym z nich opowiada³a katowicka reporterka Justyna Wysocka. Pawe³ wyra¿nie poruszony po tej relacji podsumowa³ te smutne weekendowe, jak¿e liczne doniesienia ;(
W dalszej czêœci programu po raz drugi pojawi³ siê z relacj¹ powyborcz¹ Mariusz Sidorkiewicz, przez chwilkê Pawe³ rozmawia³ - o tych wyborach w³aœnie - z dr Rafa³em Chwedorukiem, rozmowa by³a bardzo kótka, ale bardzo rzeczowa :) Na koniec tradycyjnie zaprosi³ na M24h, króciutki serwis o 22:00 mamy ju¿ za sob¹ :D Teraz pozostaje na podsumowanie dnia zaczekaÌ :tanczy: Przegl¹du jutrzejszej prasy, tak przeze mnie uwielbianego ( w wykonaniu Paw³a oczywiœcie :lol2: ) wys³uchaÌ. Dobrej :mhm: ewentualnie spokojnej nocy us³yszeÌ :rozglada: iiiii....grzecznie pójœÌ spaÌ :aniol: :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Tylko 4 ale zawsze coÂś :aniol:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..no to coÂś ode mnie :D

..z wczoraj :D
:arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..i z dzis :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..wydaje mi siĂŞ czy PaweÂł siĂŞ nie wyspaÂł :mhm:

[ Dodano: Pon Maj 21, 2007 10:25 am ]
Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Pon Maj 21, 2007 2:20 pm ]
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

D¿astina pisze:Panowie capsiarze wielkie podziêkowania Wam siê nale¿¹, a ¿e trzech Was jest to :* :* :*
A dla mnie :rozglada:
Tylko za co ? :devil:
Napiszesz, Âżem draĂą, ale muszĂŞ oznajmiĂŚ, Âże miaÂłem taki zabiegany weekend, iÂż nawet nie mogÂłem pomyÂśleĂŚ o tym, Âże spĂŞdzasz takie upojne chwile z PawÂłem . Ale oczywiÂście cieszĂŞ siĂŞ strasznie, Âże po raz kolejny, to juÂż chyba teraz tak co tydzieĂą PaweÂł na dyÂżurze :> , moÂżesz cieszyĂŚ siĂŞ obecnoÂściÂą ulubionego pana z tv w ulubionej stacji :D

A widzĂŞ, Âże sobie caÂłkiem nieÂźle poczynacie, dyskusjĂŞ capsami przeplatacie i siĂŞ krĂŞci :tanczy:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości