Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..linku nie działa ;)
O nic specjalnego nie chodzi , więc se głowy nie zaprzątaj niedziałającym linkiem :devil: !! :hyh:
..zaś wczoraj Agatka miała materiał w 'PzP' :D
O cholera :hmm: !! Znów nie widziałem -proszę o wskazówki do poszukiwań :) !! :rydzyk:
..to oznacza że chyba wróciła :tanczy:

..i to najprawdopodobniej oznacza że będzie dzis wieczorem w serwisach :D
Hurrra :jupi: !! Hurra -wreszcie :tanczy: !!! Ciekaw jestem , czy wiele się u naszej Agatki zmieniło :) ?? :D Jeśli w ogóle coś... ;) !!
..i tu koniec dobrych informacji dla mnie ;(
.a to dlatego że mam wyjazdowy weekend ;(
Przykro mi :/ !! Współczuję :neutral: !! Żeby tylko mi nic nie wypadło , tak jak np. w zeszły weekend -ale na szczęście w nieszczęściu Agatki nie było na dyżurze :) !! :rozglada:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..nie szukaj - obejrzyj sobie po prostu :)

.. :arrow: Zakazana przestrzeń 8)

..świetna muza :P

..
marcinkowsky pisze:Przykro mi :/ !! Współczuję :neutral: !! Żeby tylko mi nic nie wypadło , tak jak np. w zeszły weekend -ale na szczęście w nieszczęściu Agatki nie było na dyżurze :) !! :rozglada:
..masz mi pilnować Agatki :ban:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..nie szukaj - obejrzyj sobie po prostu :)

.. :arrow: Zakazana przestrzeń 8)

..świetna muza :P
Jesteś wielki ::lol2: !! Wielkie dzięx :lol2: !! :tanczy:

Nom muza odlotowa -jeszcze nigdy nie słyszałem w materiale Agatki czegoś podobnego :o !! Temat też coolowy 8) !! No i realizacja , czy tam produkcja -chyba to drugie :rozglada: ?? :D W każdym bądź razie materiał superancki :P !!
..masz mi pilnować Agatki :ban:
Mam nadzieję , że tak właśnie będzie :rydzyk: !! :rozglada:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
matiffff
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 07 gru 2008, 21:54

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: matiffff »

Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Herman »

marcinkowsky jutro Kasi w Poranku nie bedzie wiec moze.... Agata sie pojawi...ostatnio na wizji widzialem Ja w Szczecinie (kurki juz dawno odkrecili.... moze wracac) :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Herman pisze:marcinkowsky jutro Kasi w Poranku nie bedzie wiec moze.... Agata sie pojawi...ostatnio na wizji widzialem Ja w Szczecinie (kurki juz dawno odkrecili.... moze wracac) :lol2:
Hehe :P !! Najprędzej zobaczymy ją dzisiaj w serwisie o 18. -zdawało mi się nawet , że przez sekundę ją widziałem , ale pewien nie jestem :> !! :D !!

Ahhhjjhh filmik z Poranka -jak miło :P !! Jak zobaczyłem Dailymotion , to od razu pomyślałem , że chodzi o numer z "półtora' ;) !! Sorry ;)

Wspaniałe to były Poranki :P !! Szkoda , że muszę o nich pisać w czasie przeszłym :/ !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

I kolejny cios :/ !! Agatki nie ma :/ Przeliczyliśmy się :/ !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Herman »

marcinkowsky pisze:I kolejny cios :/ !! Agatki nie ma :/ Przeliczyliśmy się :/ !!
Nie mowilem ze bedzie dzisiaj :) Byc moze jutro :mhm: A moze ma jakies inne obowiazki bo juz prawie 3 tygodnie mija .... :lol2:
Przerzuc sie na Dagmare.. do tego pani psycholog (w czasach kryzysu jak znalazl) :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Herman pisze:Nie mowilem ze bedzie dzisiaj :) Byc moze jutro :mhm: A moze ma jakies inne obowiazki bo juz prawie 3 tygodnie mija .... :lol2:
No to czekam na jutro :devil: !! Niech ci będzie i niech się ze mnie śmieją :devil: !!
Przerzuc sie na Dagmare.. do tego pani psycholog (w czasach kryzysu jak znalazl) :lol2:
Ja jak się medialnie zakochuję to do grobowej deski i wiernie :lol2: !! 8) Ciężko byłoby mi chyba znaleźć......mówiąc brzydko -substytut Agatki :rozglada:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Nika »

Ale beznadzieja! :ech: Co oni sobie myślą, tak pomijać Agatę w grafiku?! Jak tak dalej pójdzie, to pójdziemy zrobić pikietę na Wiertniczą w tej sprawie... :lol2:
Chociaż Pan Szczęsciarz tez ostatnio unika reporterki jak ognia, więc kto wie może znowu wybrali się na wojaże po świecie?! :mhm:
Może coś się z tego urodzi.. ekhm w sensie, że jakieś reportaże tak jak rok temu. :aniol:
Zoha jak zaglądasz jeszcze, to oświeć nas czy coś wiesz w kwestii absencji Agatki...
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Oj, Nikuś, Pan Szczęściarz reporteruje od czasu do czasu , ale regularnie :!: prosto z Polski, znaczy się z zachodniopomorskiego, Agata też w piątek miała materiał o poznańskich anarchistach, także raczej zagraniczne wojaże odpadają z rozważań :rozglada:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Nika »

Tak to jest jak się Prosto z Polski nie ogląda. :rozglada:
Dzięki za oświecenie.
Ale i tak hańba, że dawno za stołem nie była.
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Herman »

Nika pisze:Tak to jest jak się Prosto z Polski nie ogląda. :rozglada:
Dzięki za oświecenie.
Ale i tak hańba, że dawno za stołem nie była.
Byla tylko ze sama fonia a wizji brak :rozglada:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Herman pisze:
Nika pisze:Tak to jest jak się Prosto z Polski nie ogląda. :rozglada:
Dzięki za oświecenie.
Ale i tak hańba, że dawno za stołem nie była.
Byla tylko ze sama fonia a wizji brak :rozglada:
Ależ na początku na sekundkę Agatka się pojawia :D !! ;) :lol2:
Nika pisze:Może coś się z tego urodzi.. ekhm w sensie, że jakieś reportaże tak jak rok temu. :aniol:
...się urodzi -hehe :D !! :tanczy: Słodko :P !!!

No , ale niestety dla nas -epszt ma rację i z zagranicznych wojaży raczej nici :/ !!
Nika pisze:Zoha jak zaglądasz jeszcze, to oświeć nas czy coś wiesz w kwestii absencji Agatki...
Byłoby naprawdę szaleńczo miło z Twojej strony :lol2: !!

Czekam ciągle , czekammm...... :neutral: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Donoszę, iż dzisiaj w relacji (ja jedną widziałam) o 14.46 (to informacja dla innych nagrywaczy) pojawiła się długo oczekiwana Agata :)

Niestety capsów nie będzie :/ Nagrałam relację, lecz płytka odmówiła posłuszeństwa :(

Agata była Poznaniu na rozmowie u psychologa, w sprawie uzyskania zezwolenia na posiadanie broni :)
:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości