Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Kazia to typ zimny i we wszystkich zimnych kolorach wyglÂąda piĂŞknie :D :wink:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

pasujÂą jej teÂż bardzo bereciki :wink:
widziaÂłem jÂą kiedyÂś w biaÂłym, ma gust kobieta
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

anialek pisze:Kazia to typ zimny i we wszystkich zimnych kolorach wyglÂąda piĂŞknie :D :wink:
A w cieplych nie ?? :D ( o ile takie zaklada ) :wink:
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:
anialek pisze:Kazia to typ zimny i we wszystkich zimnych kolorach wyglÂąda piĂŞknie :D :wink:
A w cieplych nie ?? :D ( o ile takie zaklada ) :wink:
A widzieliÂście jakie fajne rĂŞkawiczki miaÂła na Manifie?? Takie liliowe, a do tego czapka :D
WyglÂądaÂła ekstra :)
Niestety, nie widziaÂłam siĂŞ z Ka, ale rozmawiaÂłam z NiÂą przez telefon :)))
Pozdrawiam
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

pawell pisze:A w cieplych nie ?? :D ( o ile takie zaklada ) :wink:
Kazia to zima,albo lato czyli typ zimny,wyobra¿asz sobie Kaziê w pomaraùczowym,bo ja nie? Ale ju¿ w kolo¿e fioletowym,bia³ym,niebieskim wygl¹da suuuper :D Zreszt¹ we wszystkim wygl¹da super,bo ma gust i klasê,wcale nie jest brzdtka jak mówi moja kole¿¹nka,która Kaziê widzia³a w Warszawie :D I ¿e to wstrêtny babsztyll :evil: Ja tam uwa¿am,¿e ma to coœ,mimo, i¿ Catherine Deneuve to Kazia nie jest :wink: :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek 07 lis 2005, 21:36 przez anialek, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

anialek pisze: wcale nie jest brzytka jak mówi moja kole¿¹nka
BrzyTka to na pewno nie jest:D :twisted: :twisted: :shock: :shock: :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mocne_ogniwo pisze:
anialek pisze: wcale nie jest brzytka jak mówi moja kole¿¹nka
BrzyTka to na pewno nie jest:D :twisted: :twisted: :shock: :shock: :D
( :lol: ) Pewnie anialek sie wcisknela literka t zamiast d :> :D
anialek pisze:wyobraÂżasz sobie KaziĂŞ w pomaraĂączowym,bo ja nie?
Nie wiem czy ty sobie wyobrazasz Kazimiere w pomaranczowym :twisted: (odp na 2 pytanie), a ja sobie nie wyobrazam Kazimiery w pomaranczowym (odp na 1 pytanie) nie mam az tak bujnej wyobrazni. :roll:
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:
Mocne_ogniwo pisze:
anialek pisze: wcale nie jest brzytka jak mówi moja kole¿¹nka
BrzyTka to na pewno nie jest:D :twisted: :twisted: :shock: :shock: :D
( :lol: ) Pewnie anialek sie wcisknela literka t zamiast d :> :D
anialek pisze:wyobraÂżasz sobie KaziĂŞ w pomaraĂączowym,bo ja nie?
Nie wiem czy ty sobie wyobrazasz Kazimiere w pomaranczowym :twisted: (odp na 2 pytanie), a ja sobie nie wyobrazam Kazimiery w pomaranczowym (odp na 1 pytanie) nie mam az tak bujnej wyobrazni. :roll:
E tam, dla mnie Ka jest Âładniejsza od tych wszystkich Angelin itp.itd.
A w kolorze pomaraĂączowym sobie wyobraÂżam KaziĂŞ, nawet chyba widziaÂłam, oczywiÂście nie w ostrym pomaraĂączu ;) Najbardziej lubiĂŞ jÂą w czerwieni, beÂżu, czerni i zieleni.
DziĂŞkujĂŞ za uwagĂŞ
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Mocne_ogniwo pisze:
anialek pisze: wcale nie jest brzytka jak mówi moja kole¿¹nka
BrzyTka to na pewno nie jest:D :twisted: :twisted: :shock: :shock: :D
Przygania³ kocio³ garnkowi / Zapomnia³ wó³ jak cielêciem by³ :D
Mocne_ogniwo Sro Lis 03, 2004 11:33 pm pisze:o wszytskim wlasciwie, o ksiazce o ogbniwie, w pewnym momencie radziszewska zapytala sie ja jakie sa na jej temet komentaze, i wymienial wszytskie te okropne,rzeczy ktore na nai mowia iw iddzialem ze bylo jej smutno...., opowiadla o swoich autorytetach, i jush wiem dlaczego jest takim swietnym czlowiekiem, a ogniwo traktuje bardzo powaznie pomimoze to jej niesprawia satysfakcji, opowidala z usmiechem ze specialnie ku[pila tv dlatgeoz zeby siebie oglkdac i jescez poeiedzial ze przez ogniwo chodzi cioagle zakrecona i usmiecha sie do sibie, bo co chwile przypomina sobie niektore komentaze...a p[ozniej powiedziala ze bardzo sie cieszy ze bedzie miala swoj wlasny program o ksiazkachw tvn i dostala od realizatorow pelna dowolnosc co do decydowania o jego formule i przebiegu...mowila duzzo wiecej naprawde ciekwy wywiad
Mam nadzieje Âże sie nie obraziÂłeÂś :D W Twoich wypowiedziach widaĂŚ znaczÂącÂą zmiane, moÂżnaby powiedzieĂŚ metamorfoze. PrzeczytaÂłem kilka ostatnich, poprostu niebo a ziemia w porĂłwnaniu z tymi sprzed roku. Co to siĂŞ staÂło?
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Grzesioo pisze:
Mocne_ogniwo pisze:
anialek pisze: wcale nie jest brzytka jak mówi moja kole¿¹nka
BrzyTka to na pewno nie jest:D :twisted: :twisted: :shock: :shock: :D
Przygania³ kocio³ garnkowi / Zapomnia³ wó³ jak cielêciem by³ :D
Mocne_ogniwo Sro Lis 03, 2004 11:33 pm pisze:o wszytskim wlasciwie, o ksiazce o ogbniwie, w pewnym momencie radziszewska zapytala sie ja jakie sa na jej temet komentaze, i wymienial wszytskie te okropne,rzeczy ktore na nai mowia iw iddzialem ze bylo jej smutno...., opowiadla o swoich autorytetach, i jush wiem dlaczego jest takim swietnym czlowiekiem, a ogniwo traktuje bardzo powaznie pomimoze to jej niesprawia satysfakcji, opowidala z usmiechem ze specialnie ku[pila tv dlatgeoz zeby siebie oglkdac i jescez poeiedzial ze przez ogniwo chodzi cioagle zakrecona i usmiecha sie do sibie, bo co chwile przypomina sobie niektore komentaze...a p[ozniej powiedziala ze bardzo sie cieszy ze bedzie miala swoj wlasny program o ksiazkachw tvn i dostala od realizatorow pelna dowolnosc co do decydowania o jego formule i przebiegu...mowila duzzo wiecej naprawde ciekwy wywiad
Mam nadzieje Âże sie nie obraziÂłeÂś :D W Twoich wypowiedziach widaĂŚ znaczÂącÂą zmiane, moÂżnaby powiedzieĂŚ metamorfoze. PrzeczytaÂłem kilka ostatnich, poprostu niebo a ziemia w porĂłwnaniu z tymi sprzed roku. Co to siĂŞ staÂło?
A tak poza tym :) Ten wywiad oglÂądaÂłam 7 razy:) Genial!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

CoÂś dla was dziewczyny

Minister ÂŚroda zdymisjonowana
Szef kancelarii premiera Mariusz BÂłaszczak wrĂŞczyÂł minister Magdalenie ÂŚrodzie odwoÂłanie ze stanowiska peÂłnomocnika rzÂądu ds. rĂłwnego statusu kobiet i mĂŞÂżczyzn - poinformowaÂł rzecznik rzÂądu Konrad CiesioÂłkiewicz.
Rzecznik zapewniÂł jednoczeÂśnie, Âże zadania peÂłnomocnika nadal bĂŞdÂą realizowane przez rzÂąd, a koordynowaĂŚ je bĂŞdzie resort pracy i polityki spoÂłecznej.

ÂŚroda peÂłnomocnikiem byÂła od sierpnia 2004 roku. WczeÂśniej tĂŞ funkcjĂŞ peÂłniÂła Izabela Jaruga-Nowacka.

RzÂąd postanowiÂł o zlikwidowaniu biura peÂłnomocnika rzÂądu ds. rĂłwnego statusu kobiet i mĂŞÂżczyzn.

No có¿ nie lubi³am wariatki ale z drugiej strony teraz ro dopiero bedzie wa³ek... i ¿adnej sprawiedliwoœci... sorry kto o tym bedzie decydoa³ Ziobro Wasserman ??? a mo¿e Dorn ?
Android <3
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

kamuii pisze:CoÂś dla was dziewczyny

Minister ÂŚroda zdymisjonowana
Szef kancelarii premiera Mariusz BÂłaszczak wrĂŞczyÂł minister Magdalenie ÂŚrodzie odwoÂłanie ze stanowiska peÂłnomocnika rzÂądu ds. rĂłwnego statusu kobiet i mĂŞÂżczyzn - poinformowaÂł rzecznik rzÂądu Konrad CiesioÂłkiewicz.
Rzecznik zapewniÂł jednoczeÂśnie, Âże zadania peÂłnomocnika nadal bĂŞdÂą realizowane przez rzÂąd, a koordynowaĂŚ je bĂŞdzie resort pracy i polityki spoÂłecznej.

ÂŚroda peÂłnomocnikiem byÂła od sierpnia 2004 roku. WczeÂśniej tĂŞ funkcjĂŞ peÂłniÂła Izabela Jaruga-Nowacka.

RzÂąd postanowiÂł o zlikwidowaniu biura peÂłnomocnika rzÂądu ds. rĂłwnego statusu kobiet i mĂŞÂżczyzn.

No có¿ nie lubi³am wariatki ale z drugiej strony teraz ro dopiero bedzie wa³ek... i ¿adnej sprawiedliwoœci... sorry kto o tym bedzie decydoa³ Ziobro Wasserman ??? a mo¿e Dorn ?
Jak dosta³am wczoraj t¹ wiadomoœÌ pomyœla³am tylko- "Znowu siê zaczyna". I HATE MR. PRESIDENT!!!!! I"M IN OPOSITION!!!!!
Buuuuuuuuu ;(
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Niestety to tylko porcz¹tek genialnych pomys³ów partii Pozorów i Sztuczek :D No có¿ koniec z feminizmem lesbijkami gejami itp... moze nie od razu ale z czasem na pewno Lechu poka¿e co potrafi :? O paradzie tez mo¿na zapomnieÌ
Android <3
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

kamuii pisze:Niestety to tylko porcz¹tek genialnych pomys³ów partii Pozorów i Sztuczek :D No có¿ koniec z feminizmem lesbijkami gejami itp... moze nie od razu ale z czasem na pewno Lechu poka¿e co potrafi :? O paradzie tez mo¿na zapomnieÌ
O LEGALNEJ paradzie, bo Ona i tak siĂŞ odbĂŞdzie. Bardziej martwiÂłabym siĂŞ, Âże PrzecieÂż istnieje Szowinizm zamknie Le Madame ;(
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O zdobyciu przez Kazimiere Nagrody Pikowego Laura mowiona dzis w programie "Co za tydzien". :wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości