Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Poranek TVN24

Post autor: wafel »

3405t pisze:
kuba1245ab pisze:Dzisiaj Kuźniar coś wspominał o specjalnym wydaniu poranka w związku z wyborami w Stanach. Czy szykuje się coś specjalnego, np. poranek z nowego studia?
Lub może jakiś tandetny wirtual np. tak jak po wyborach w 2011r.
Wydaję mi się, że programy specjalne poświęcony wyborom w Stanach będą w nowym studiu ... gdyby było inaczej, to stworzenie wielkiego videowallu byłoby bezsensowne. Dla zachowania spójności moim zdaniem Poranek tego dnia będzie prowadzony w nowym studiu - choć trzeba mieć na uwadze to, że formuła programu na ten jeden ranek może ulec pewnym zmianom.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Poranek TVN24

Post autor: 3405t »

cekawe, bo wydania specjalne robią w nowym studiu, a poranka nie chcą tam przenieść
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Poranek TVN24

Post autor: arrow2 »

kuba1245ab pisze:Dzisiaj Kuźniar coś wspominał o specjalnym wydaniu poranka w związku z wyborami w Stanach. Czy szykuje się coś specjalnego, np. poranek z nowego studia?
"Amerykański" Poranek będzie z nowego studia.
:arrow: dwa
kuba1245ab
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 18:35

Re: Poranek TVN24

Post autor: kuba1245ab »

arrow2 pisze:
kuba1245ab pisze:Dzisiaj Kuźniar coś wspominał o specjalnym wydaniu poranka w związku z wyborami w Stanach. Czy szykuje się coś specjalnego, np. poranek z nowego studia?
"Amerykański" Poranek będzie z nowego studia.
Dzięki
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Poranek TVN24

Post autor: 3405t »

To super. Kto wie może w nowym studiu władzom TVN24 spodobają się wyczyny Kuźniara z nowym ekranem!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Formuła "Wstajesz i wiesz" jest skupiona na siedzeniu przy stole i raczej są z tego zadowoleni, więc wielkich wyczynów z ekranem bym się nie spodziewał.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Poranek TVN24

Post autor: arrow2 »

Ale zawsze można wykorzystać ekran w Poranku jako tło pokazujące obraz z kamer tvn w różnych miastach.
:arrow: dwa
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Poranek TVN24

Post autor: wafel »

Myślałem, że będzie to wyglądało lepiej ... i trochę inaczej w porównaniu z Wieczorem Wyborczym... Niezbyt dobrze dobrane tło do serwisów jest zbyt podobne do tego z Dnia na żywo, kiedy są rozmowy z gośćmi. Oprócz tego brakuje spójności, kiedy specjalna wyborcza grafika zmienia się na tradycyjną 'porankową' (dzieje się to podczas serwisów).
kuba1245ab
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 18:35

Re: Poranek TVN24

Post autor: kuba1245ab »

Mam nadzieje, że jutro poranek zostanie w nowym studiu. :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

wafel pisze:Niezbyt dobrze dobrane tło do serwisów jest zbyt podobne do tego z Dnia na żywo, kiedy są rozmowy z gośćmi.
Takie tło było tylko przy pierwszym serwisie. Kolejne były kadrowane na tle drugiego studia, ale takiego zdjęcia nie mam.
Zdjęć mam mało i w kiepskiej jakości:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

Ciekawe czy poranek zostanie w tym studiu? :mhm:
ANTAMET
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 20 wrz 2012, 16:03

Re: Poranek TVN24

Post autor: ANTAMET »

Oby został
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Poranek TVN24

Post autor: avatar »

ANTAMET pisze:Oby został
Też jestem takiego zdania. :D
Całkiem nieźle by to wyglądało z tym ekranem w tle. Tylko moim zdaniem mogliby kadrowanie serwisów dać na ten kąt obok reżyserki.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Poranek TVN24

Post autor: wafel »

Wydaję mi się, że jeżeli Poranek będzie 'w przyszłości' w nowym studiu to nastąpi to 1 grudnia (wraz ze startem TVN24 HD). Jeżeli w listopadzie pojawią się informacje o pewnych zmianach programowych przed rozpoczęcie nadawania w HD to mogą one w dużym stopniu dotyczyć metamorfozy porannego pasma (chociażby jego studia, choć nie ukrywam, że zmiana formuły również byłaby krokiem naprzód).
FLEJP
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 17:16
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Poranek TVN24

Post autor: FLEJP »

Pod koniec DPD Igor Sokołowski zaprosił na jutro na 6 w imieniu Żebrowskiego na Poranek w nowej odsłonie. Czyżby przeprowadzka ???
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości