Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

piotrek888 pisze:Wkrótce na pierwszej porankowej stronie wywiad z Joanną Kryńską.
No proszę, jak się ktoś "zalegalizuje" w postaci poważnej strony internetowej od razu zyskuje większą siłę przebicia, nawet na rubieżach które wydawały się niemożliwe do zdobycia :brawa: . To się nazywa potęga mediów (elektronicznych) :lol2: .
piotrek888 pisze:Pada tam również pytanie o ten dział na tym forum :lol2:
No cóż, nie sądźcie bo będziecie sądzeni :rydzyk: .
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Bez przesady Jacek-t :lol2: A co do pytania - jest zadane w taki,że Joa na pewno się do niego uśmiechnie i ciepło na nie odpowie - mam nadzieję. Pytanie specjalnie zadałem z myślą o tym wątku. :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Nika »

A co do pytania - jest zadane w taki,że Joa na pewno się do niego uśmiechnie i ciepło na nie odpowie - mam nadzieję
Widzę tu czas przyszły w zdaniu. Czyli, że ona Wam jeszcze nie udzieliła odpowiedzi na Wasze pytania, prawda? Uhh, kolego jeżeli to prawda, to możecie na ten wywiad sobie sporo poczekać. Obym się myliła.
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Taak, zdaje się że byli na tym forum tacy co już witali się z gąską czyli wywiadem z Joasią a ostatecznie sprawa się rypła :( . Ale niech żywi nie tracą nadziei :D .

Dzisiejsze PzP zamiast normalnego pożegnania skończyło się gwałtownym przejściem do serwisu informacyjnego, ale na szczęście Generał Skrzypczak miał dobry timing i oddał się do dyspozycji Prezydenta dopiero tuż przed 18 :brawa: .

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Oj, bo Wy to wszystko zapeszacie :spiewa: Odpowie, przecież się zgodziła, a wierni fani na pewno poczekają. Prawda ? :D
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

piotrek888 pisze:Oj, bo Wy to wszystko zapeszacie :spiewa: Odpowie, przecież się zgodziła, a wierni fani na pewno poczekają. Prawda ? :D
Poczekamy, poczekamy, zresztą co innego nam zostaje :mhm: .
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

piotrek888 pisze:Oj, bo Wy to wszystko zapeszacie :spiewa: Odpowie
Jeśli Ci odpowie to będziesz dla mnie bohaterem mniej więcej formatu Usaina Bolta w biegu na 100m :lol2: Będzie to tak samo nieprawdopodobne!Ale ja tam w Joasię zawsze wierzę. :aniol:
A co do pytania - jest zadane w taki,że Joa na pewno się do niego uśmiechnie i ciepło na nie odpowie
"Mogła by Pani powiedzieć o tych ludziach coś miłego ? Proszę :rydzyk: "Mam nadzieję, że nie tak :lol2: Ale nie ujawniaj narazie. Joasia ma pierwszeństwo w usłyszeniu pytań i w ogóle we wszystkim. ;)

Już się nie mogę doczekać :rydzyk:.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Joa dzisiaj w Dniu na żywo - siedzi na stanowisku było ją widać jak pokazywali gen. Polkę a o 9:34 za plecami Beaty Joanna w płaszczyku czarnym :D
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

piotrek888 pisze:Joa dzisiaj w Dniu na żywo - siedzi na stanowisku było ją widać jak pokazywali gen. Polkę a o 9:34 za plecami Beaty Joanna w płaszczyku czarnym :D
Mnie się wydaje, że to raczej marynarka niż płaszczyk

Obrazek

Skoro Joanna ma prowadzić DnŻ, to pojawia się w pracy wcześniej niż zwykle bo już o 9.00 (może i wcześniej, ale wcześniejszej części Poranka nie oglądałem).
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Ja ją zobaczyłem o 9:34 i pomyślałem,że to płaszczyk. Masz rację Jacek-t to marynarka taka pasująca do Dnia na żywo :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

A ja zauważyłem, że ma tak fajnie wywinięte włoski po prawej stronie :aniol:

Obrazek

Zresztą na normalnym capsie będzie to lepiej widać.Pewno cały dzień temat stoczni będzie obecny. Ale pilnujcie Jej poczynań, ja niestety nie mogę. ;(
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

piotrek888 pisze:Ja ją zobaczyłem o 9:34 i pomyślałem,że to płaszczyk. Masz rację Jacek-t to marynarka taka pasująca do Dnia na żywo :D
Rzeczywiście była to najwyraźniej marynarka na występ w DnŻ

Obrazek

Ciekawe, że Joasia "wbiła się" w służbowy strój już 2 godziny przed początkiem dyżuru na wizji, bo w przeszłości to raczej przebierała się na krótko przed początkiem DnŻ.

maxxx pisze:A ja zauważyłem, że ma tak fajnie wywinięte włoski po prawej stronie :aniol:
Narzekamy, że Joasia przestała zmieniać fryzury więc liczy się każdy nowy detal :tanczy:.

ObrazekObrazek

Joasię tak ucieszyły sukcesy naszych lekkoatletów, że na chwilę mianowała Szymona Ziółkowskiego mistrzem świata. Pewnie chciała zachować parytet :lol2: . Ale szybko się poprawiła - panie jednak górą :brawa: .

Obrazek

Po dłuższej serii prezentacji spódniczek dzisiaj Joasia w jeansach - cóż w Warszawie dzisiaj chłodniej.

Obrazek
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: sybic »

Obrazek
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Zaległości nadrobione, czyli "DNŻ" w pigułce sobie oglądnąłem :tanczy: Tak straszono konferencjami, a jednak okazało się, że konferenci byli wyjątkowo zgrani z Asią-coś nowego :lol2: Zostali odkurzeni nawet już zapomniani panowie tacy jak:Kaczmarek, Ryba, Lepper(jak Joasia do niego mówiła panie premierze, to aż mnie zęby bolały :x ).Ponadto rozmowa z p.Miecugowem, Pani redaktor pokazała, że zawiłą afere gruntową ma w małym paluszku :brawa: .Zdemaskowała trochę ministra Grada wraz z sympatycznym kolegą z Tvn CNBC Markiem Tejchmanem. Więcej,więcej,więcej Joasi !!! :tanczy:

Dwa fajne dialogi dnia(*z pamięci):

G.Miecugow:-"a ile pan Ziobro kończy dziś lat?"
Joasia:-"....hm może nie pytajmy,tak jak o kobiecie..."
G.Miecugow:-"eeee tam !!!" :lol2:

Joasia:-"..tak jak pan był zamieszany w aferę gruntową(...)"
Lepper:-"..ale proszę pani,ja nie byłem..ja..(...)..ja.."
Joasia:-"..ale ja tylko pytam,zadaje pytanie !" :lol2:
Jacek-t pisze:Narzekamy, że Joasia przestała zmieniać fryzury więc liczy się każdy nowy detal :tanczy:.
Oczywiście, że tak.Niby taki lekki,subtelny lifting fryzurki, a zwraca odrazu uwagę. :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze:
Jacek-t pisze:Narzekamy, że Joasia przestała zmieniać fryzury więc liczy się każdy nowy detal :tanczy:.
Oczywiście, że tak.Niby taki lekki,subtelny lifting fryzurki, a zwraca odrazu uwagę. :aniol:
Wywinięte włosy to jednak wrafinowany i wrażliwy element fryzury i pod koniec PzP jeden z kosmyków postanowił rozpocząć samodzielny żywot :D

ObrazekObrazek

Jednak przed pożegnaniem z widzami Joasia zdołała przywrócić dyscyplinę :lol2:

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 17 gości