Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

No właśnie zaglądnąłem przelotem w telewizornie by sprawdzić moje przeczucia co do Joasi a tu...niemiła niespodzianka :?
Jedyny plus to chyba taki, że Joasia ma trochę łatwiej.Ale zakładam, że Joasia kocha swoją pracę więc bezczynne siedzenie też nie jest Jej ulubionym zajęciem :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

W sumie to Joasia pewnie zadowolona - nie przemęcza się i jeszcze w godzinach pracy może sobie za darmochę pooglądać niezły kabaret :lol2: .

P.S. Mnie jak na razie z tej szopki najbardziej rozczulił pan prokurator - stały doradca Komisji, który odmówił doradzania Komisji bo obraził się na Panią poseł Wróbel. Monty Python by się powstydził :P .
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Andrew elegancko zrobił przerwę w zeznaniach żeby Joasia mogła przedstawić serwis o 13.00 ale Pani redaktor widać tak mentalnie nastawiła się na labę w dniu dzisiejszym, że dopingowała premiera do szybkiego powrotu: "miejmy nadzieję, że ta przerwa juz niedługo się skończy" :lol2: .

Zdążyła się jednak uśmiać z przypomnienia wczorajszej rejterady Grzegorza Laty sprzed kamery M24:

Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Po 15stej już mocno wątpiłem w to,że bedzie mi dane popodziwiać Joasie w czasie pracy, ale udało się :jupi: I ponownie pod koniec przypomniała, że to tylko przerwa w komisji :hmm: Joasia musi wiedzieć, że dla Nas to AŻ przerwa ;)A tak to niezmiennie wspaniała jest :tanczy:
Jacekt-t pisze:Zdążyła się jednak uśmiać z przypomnienia wczorajszej rejterady Grzegorza Laty sprzed kamery M24:
To, że wywołał uśmiech Asi to na pewno jedyna pozytywna rzecz jaką zrobił podczas swojego w cudzysłowiu panowania :stop: Ale, że zrobił to nieświadomie zasługa jego w sumie też żadna :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze:Po 15stej już mocno wątpiłem w to,że bedzie mi dane popodziwiać Joasie w czasie pracy, ale udało się :jupi: I ponownie pod koniec przypomniała, że to tylko przerwa w komisji :hmm: Joasia musi wiedzieć, że dla Nas to AŻ przerwa ;)A tak to niezmiennie wspaniała jest :tanczy:
Warto zauważyć, że Andrew robił przerwy akurat na serwisy Joasi, Beata Tadla mignęła tylko 2 razy i to króciutko :mhm: .
maxxx pisze:
Jacekt-t pisze:Zdążyła się jednak uśmiać z przypomnienia wczorajszej rejterady Grzegorza Laty sprzed kamery M24:
To, że wywołał uśmiech Asi to na pewno jedyna pozytywna rzecz jaką zrobił podczas swojego w cudzysłowiu panowania :stop: Ale, że zrobił to nieświadomie zasługa jego w sumie też żadna :spiewa:
W tej sytuacji trudno się dziwić, że dziewczyny z TVN24 nie wykazują wielkiego zainteresowania dla ywstępów naszej reprezentacji - wczoraj w poranku Beata Tadla deklarowała, wynik meczu ze Słowenią jest jej obojętny, Joasia też jak wiemy z historii raczej bez entuzjazmu podchodzi do piłki nożnej. No ale cóż, skoro Cresovia Siemiatycze nie jest w stanie nawet utrzymać się w IV lidze (zwanej obecnie III) to gdzie miała biedaczka złapać bakcyla :devil: .
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jacek-t pisze:Warto zauważyć, że Andrew robił przerwy akurat na serwisy Joasi, Beata Tadla mignęła tylko 2 razy i to króciutko :mhm: .
Coś to konkretnego znaczy? Wolałbym żeby to był tylko przypadek :lol2:
Jacek-t pisze:W tej sytuacji trudno się dziwić, że dziewczyny z TVN24 nie wykazują wielkiego zainteresowania dla ywstępów naszej reprezentacji
I mają rację, to ja jestem tylko taki głupi... :xx:
Jacek-t pisze:No ale cóż, skoro Cresovia Siemiatycze nie jest w stanie nawet utrzymać się w IV lidze (zwanej obecnie III) to gdzie miała biedaczka złapać bakcyla :devil: .
No więc właśnie :aniol:

A teraz już mi do śmiechu nie jest..,bo Joasi nie ma ;( ;( ;(

To znaczy jest,ale....no właśnie, ale.... :( ......

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze:
Jacek-t pisze:Warto zauważyć, że Andrew robił przerwy akurat na serwisy Joasi, Beata Tadla mignęła tylko 2 razy i to króciutko :mhm: .
Coś to konkretnego znaczy? Wolałbym żeby to był tylko przypadek :lol2:
No nie wiem, ale tak się jakoś złożyło że Andrew poczuł się niezdolny do dalszego odpowiadania na pytania w samą porę by PzP mogło się rozpocząć bez opóźnień :lol2: .
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: sybic »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Dzisiaj Joasia oprócz tradycyjnej obrączki/pierścionka na prawej ręce, miała również pierścionek na ręce lewej - bodaj po raz pierwszy od dawna:

ObrazekObrazek

Przy materiale o domu weteranów Joasia się troszeczkę zacięła co wywołało efektowną gestykulację:

Obrazek
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

No i miała rację Joasia niestety, że się śmiała z Grzesia Laty :grymas: .
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jacek-t pisze:No i miała rację Joasia niestety, że się śmiała z Grzesia Laty :grymas: .
Joasia ma zawsze rację. :aniol:

A tak teraz obserwując powyższe capsy wpadło mi do głowy, że na ostatnim Joasia chyba sobie szybko w pamięci liczyła ile to dziś stracimy bramek w Mariborze. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Ciekawe czy ta ożywiona dyskusja na drugim planie, z udziałem między innymi Joasi i rzecznika policji Mariusz Sokołowskiego dotyczyła wczorajszego występu w Mariborze :roll:

ObrazekObrazekObrazekObrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jacek-t pisze:Ciekawe czy ta ożywiona dyskusja na drugim planie, z udziałem między innymi Joasi i rzecznika policji Mariusz Sokołowskiego dotyczyła wczorajszego występu w Mariborze :roll:
Nie sądze.Joasia by sobie raczej nie strzępiła języka na temat tych ... :nie: Natomiast znajomości w policji, zawsze się to przydaje :lol2: Nie to żeby..poprostu jest przez to bezpieczniejsza :lol2:

A dziś w "PZP" Joasia sprawdzała jak miewa się pewna mała bohaterka programu po kilku miesiącach od emisji materiału.Fajnie na początku rozmowy stała, noga za noge ;) Joasia była tak miła, że pani z którą prowadziła rozmowę w pewnym momencie zwróciła się do Joasi "Kochanie" :tanczy: Ale Joasie to specjalnie nie wzruszyło, jakto profesjonalistkę. :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze:
A dziś w "PZP" Joasia sprawdzała jak miewa się pewna mała bohaterka programu po kilku miesiącach od emisji materiału.Fajnie na początku rozmowy stała, noga za noge ;)
ObrazekObrazek
maxxx pisze:Joasia była tak miła, że pani z którą prowadziła rozmowę w pewnym momencie zwróciła się do Joasi "Kochanie" :tanczy: Ale Joasie to specjalnie nie wzruszyło, jakto profesjonalistkę. :aniol:
Za to poprawa losu małej Oliwiki Joasię wzruszyła niewątpliwie więc mieliśmy na pożegananie wyjątkowo długi uśmiech Pani redaktor :D

ObrazekObrazekObrazekObrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Czyżby Joanna wywalczyła sobie wolne piątki ? :mhm: :rozglada:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości