Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:O zdobyciu przez Kazimiere Nagrody Pikowego Laura mowiona dzis w programie "Co za tydzien". :wink:
OglÂądaÂłam. ÂŚwietnie wyglÂąda nawet bez makijaÂżu. Niesamowita kobieta. CieszĂŞ siĂŞ Jej szczĂŞÂściem ;)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Grzesioo pisze:

Przygania³ kocio³ garnkowi / Zapomnia³ wó³ jak cielêciem by³ :D
Mocne_ogniwo Sro Lis 03, 2004 11:33 pm pisze:o wszytskim wlasciwie, o ksiazce o ogbniwie, w pewnym momencie radziszewska zapytala sie ja jakie sa na jej temet komentaze, i wymienial wszytskie te okropne,rzeczy ktore na nai mowia iw iddzialem ze bylo jej smutno...., opowiadla o swoich autorytetach, i jush wiem dlaczego jest takim swietnym czlowiekiem, a ogniwo traktuje bardzo powaznie pomimoze to jej niesprawia satysfakcji, opowidala z usmiechem ze specialnie ku[pila tv dlatgeoz zeby siebie oglkdac i jescez poeiedzial ze przez ogniwo chodzi cioagle zakrecona i usmiecha sie do sibie, bo co chwile przypomina sobie niektore komentaze...a p[ozniej powiedziala ze bardzo sie cieszy ze bedzie miala swoj wlasny program o ksiazkachw tvn i dostala od realizatorow pelna dowolnosc co do decydowania o jego formule i przebiegu...mowila duzzo wiecej naprawde ciekwy wywiad
Mam nadzieje Âże sie nie obraziÂłeÂś :D W Twoich wypowiedziach widaĂŚ znaczÂącÂą zmiane, moÂżnaby powiedzieĂŚ metamorfoze. PrzeczytaÂłem kilka ostatnich, poprostu niebo a ziemia w porĂłwnaniu z tymi sprzed roku. Co to siĂŞ staÂło?
W³aœciwie to nic nadzwyczajnego sie nie sta³o. Staram sie pisaÌ wolniej. Swoja droga jak czytam powyzszy wpis mojego autorstwa to na chwile obecna przyznaje sie do tego i¿ wowczas towarzyszyla mi zbyt wielka euforia, moze to dlatego...tyle b³êdów...tyle literówk i wogóle chyba wszystkie mo¿liwe jêzykowe uchybienia :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :wink:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

A widzieliÂście ten kalendarzyk feministyczny z Feminotece?
MoÂże bĂŞdÂą w nim jakieÂś cytaciki z Kazi? ;)
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Kazia dziÂś w"NO" wyglÂądaÂła zajebiÂście:D :D :D :D :D :!: :!: :!: Sory za sÂłownictwo,ale tylko takm okreÂśleniem mogÂłam wyraziĂŚ swĂłj zachwyt :wink: :D :D WidaĂŚ,Âże skrĂłciÂła wÂłosy i wogĂłle ten strĂłj bomba
:D :D :D :!: :!: :!:
Ps Kolor czerwonego wina w tym KaziĂŞ widzĂŞ :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

anialek pisze:Kazia dziÂś w"NO" wyglÂądaÂła zajebiÂście:D :D :D :D :D :!: :!: :!: Sory za sÂłownictwo,ale tylko takm okreÂśleniem mogÂłam wyraziĂŚ swĂłj zachwyt :wink: :D :D WidaĂŚ,Âże skrĂłciÂła wÂłosy i wogĂłle ten strĂłj bomba
:D :D :D :!: :!: :!:
Ps Kolor czerwonego wina w tym KaziĂŞ widzĂŞ :D
No byÂło Âświetnie. I nareszcie czerwone okulary!!!!!!!! :) :) :)
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Aleksandra pisze: No byÂło Âświetnie. I nareszcie czerwone okulary!!!!!!!! :) :) :)
No mĂłwiÂłam,Âże w czerwonym bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ suuuuper :D :!: :D
Ostatno w jej ubiorze i wyglÂądzie duÂże zmiany na plus :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

trochĂŞ off topic :D ale feministyczny wiĂŞc moze was zainteresuje :D
zauwaÂżyÂłyÂście ze na forum jest dyskryminacja :D tzn nie tylko na tym tak ogĂłlnie

np...
Aleksandara napisaÂł anialek napisaÂł
:D
poza tym te rangi... staÂły bywalec fan forum senior :D teÂż wszytskie mĂŞskie.... nie moÂżna by tak fan/ka staÂły/a bywalec/zyni :D itd ???

Co o tym sÂądzicie ?
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka fan club

Post autor: salladyn »

OdbiegajÂąc od terminologii forumowej to uwaÂżam Âże niektĂłre pomysÂły z nazwami zawodĂłw sÂą nietrafione.PosÂłuchajcie jak brzmi wyraz:ministera nie lepiej by brzmiaÂło ministerka?Poza tym jeÂśli juÂż siĂŞ tak domagamy ÂżeĂąskich odpowiednikĂłw to mĂŞÂżczyÂźni teÂż by mogli siĂŞ domagaĂŚ na przykÂład zmiany nazwy zawodu z przedszkolanki na przedszkolana :wink:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

AleÂż Salladyn taka nazwa funkcjonuje wszak kaÂżdy facet to poprostu przedszkolak :D:D :lol:
Android <3
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: kazimiera szczuka fan club

Post autor: Aleksandra »

salladyn pisze:OdbiegajÂąc od terminologii forumowej to uwaÂżam Âże niektĂłre pomysÂły z nazwami zawodĂłw sÂą nietrafione.PosÂłuchajcie jak brzmi wyraz:ministera nie lepiej by brzmiaÂło ministerka?Poza tym jeÂśli juÂż siĂŞ tak domagamy ÂżeĂąskich odpowiednikĂłw to mĂŞÂżczyÂźni teÂż by mogli siĂŞ domagaĂŚ na przykÂład zmiany nazwy zawodu z przedszkolanki na przedszkolana :wink:
MĂłwi siĂŞ 'ministra' a nie 'ministera'
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

kamuii pisze:trochĂŞ off topic :D ale feministyczny wiĂŞc moze was zainteresuje :D
zauwaÂżyÂłyÂście ze na forum jest dyskryminacja :D tzn nie tylko na tym tak ogĂłlnie

np...
Aleksandara napisaÂł anialek napisaÂł
:D
poza tym te rangi... staÂły bywalec fan forum senior :D teÂż wszytskie mĂŞskie.... nie moÂżna by tak fan/ka staÂły/a bywalec/zyni :D itd ???

Co o tym sÂądzicie ?
popieram caÂłym sercem! to moje dawne postulaty, choĂŚ z innego forum. Internet jest niestety zdominowany przez mĂŞÂżczyzn, jak wszystko co sÂłuzy rozrywce i przyjemnoÂści :wink:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

zadra pisze:popieram caÂłym sercem! to moje dawne postulaty, choĂŚ z innego forum. Internet jest niestety zdominowany przez mĂŞÂżczyzn, jak wszystko co sÂłuzy rozrywce i przyjemnoÂści :wink:
I to jest Wasza wina i Wasz k³opot Drogie Panie. Wszystkie polskie serwisy o mediach i najwiêksze polskie portale, wortale s¹ ZAWSZE tworzone przez mê¿czyzn. My jesteœmy ich twórcami, za³o¿ycielami, redaktorami naczelnymi, w³aœcicielami. Jak jesteœcie niezdolne do stworzenia profesjonalnego serwisu, który bêdzie odwiedziany przez setki tysiêcy ludzi miesiêcznie, to ju¿ miejcie pretensje wy³¹cznie do siebie.

:D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

kosmetyczka pisze:
kosmetyk pisze:
Tak czy siak, zawsze bêdzie b³¹d :roll:
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

ÂŁukasz pisze:
zadra pisze:popieram caÂłym sercem! to moje dawne postulaty, choĂŚ z innego forum. Internet jest niestety zdominowany przez mĂŞÂżczyzn, jak wszystko co sÂłuzy rozrywce i przyjemnoÂści :wink:
I to jest Wasza wina i Wasz k³opot Drogie Panie. Wszystkie polskie serwisy o mediach i najwiêksze polskie portale, wortale s¹ ZAWSZE tworzone przez mê¿czyzn. My jesteœmy ich twórcami, za³o¿ycielami, redaktorami naczelnymi, w³aœcicielami. Jak jesteœcie niezdolne do stworzenia profesjonalnego serwisu, który bêdzie odwiedziany przez setki tysiêcy ludzi miesiêcznie, to ju¿ miejcie pretensje wy³¹cznie do siebie.

:D
To Wy siê odpieprzcie! Ktoœ chyba ostatnio narzeka³, ze nie ma Fundacji Mêskich? Ojoj, chyba siê pop³aczê! A kto tworzy kobiece? Pewnie tacy szowiniœci jak Ty? Dupa. B³¹d. Sprawdz w tym internecie "zdominowanym przez mê¿czyzn", kolego, kto je zak³ada. I pomyœl sto razy azanim palkniesz jak¹s pierdo³ê.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

I to jest Wasza wina i Wasz k³opot Drogie Panie. Wszystkie polskie serwisy o mediach i najwiêksze polskie portale, wortale s¹ ZAWSZE tworzone przez mê¿czyzn. My jesteœmy ich twórcami, za³o¿ycielami, redaktorami naczelnymi, w³aœcicielami. Jak jesteœcie niezdolne do stworzenia profesjonalnego serwisu, który bêdzie odwiedziany przez setki tysiêcy ludzi miesiêcznie, to ju¿ miejcie pretensje wy³¹cznie do siebie.
:twisted: :evil: :twisted: :evil:

PrzypomnĂŞ Ci te sÂłowa kiedy bĂŞde odbieraÂła za jakiÂś czas nagrodĂŞ dla najlepszego forum o mediach :evil2: tylko poczekaj :D:D

To zreszta jest tak gÂłupi argument ze aÂż niedowiary ze go wywoÂłaÂłeÂś... czty Ty w swojej naiwnoÂści wieÂżysz ze w sieci istniejÂą tylko fora i portale o mediach ????
WyobraÂź sobie ze nie i wiele z nich tworzÂą kobiety wÂłasnie... :D
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości