Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

nie na temat jest to co teraz piszemy :D :D :D :arrow:

EDIT

Ma ha ha my ciĂŞ!!! :D
kawiocha

Post autor: kawiocha »

£ukasz pisze:Przed chwil¹ usun¹³em z tego tematu kilkanaœcie postów, bo siê zaczêliœcie strasznie k³óciÌ. Takie rzeczy siê za³atwia na PW.
Pozwól, ¿e siê wyra¿ê nie na PW. K³ócimy siê publicznie na forum, i nie w jedn¹ przecie¿ osobê!!!
A poza tym, myÂślĂŞ, Âże skuteczniej by byÂło uspokajaĂŚ a nie wkurzaĂŚ kasujÂąc posty. NiektĂłrzy odczytajÂą to jako "macie takich tekstĂłw tu nie waliĂŚ, bo mi siĂŞ nie podobajÂą, a jak nie, to wynocha, dam wam bana"
OprĂłcz tego, ostatno chwaliÂłeÂś siĂŞ, Âże jest tu taki wÂątek, ma tysiÂące odwiedzin, setki postĂłw, itp., a teraz sam posty kasujesz?!? :x
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁukaszu usuwaj co tylko zechcesz! Mnie jest juÂż wszystko jedno!

Nawet nie mogê napisaÌ, ¿e mi³o by³o dziœ zobaczyÌ Anitê w faktach, bo drzemie we mnie taka niechêÌ do tego programu i stacji, która ten program emituje, ¿e obecnoœÌ Anity przypomina mi tylko o tym uczuciu!

ByÂła wczoraj, byÂła dziÂś, wiĂŞc moÂże w przyszÂłym tygodniu bĂŞdzie teÂż w ÂśrodĂŞ, a w nastĂŞpnym tygodniu od wtorku, i jeszcze w nastĂŞpnym od poniedziaÂłku do piÂątku? Ha ha – akurat!

Nie chcê nawet siê przyzwyczajaÌ do faktów popo³udniowych, bo wiem, ¿e ich zniesienie, decyzj¹ zarz¹du oczywiœcie, nast¹pi ... za pó³ roku! A mo¿e jeszcze wczeœniej! I pomys³owy dyrektor programowy umieœci w tym czasie np. jak¹œ telegrê!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Mam identyczne odczucia co ty black.
TeÂż myÂślĂŞ, Âże i te fakty mogÂą zlikwidowaĂŚ jak nie bĂŞdÂą miaÂły oglÂądalnoÂści.
A tak jeszcze wspomnĂŞ na boku. W tvn24 w godzinach kiedy byÂły emitowane fakty wieczorne nie ma Âżadnych informacji. Informacje koĂączÂą siĂŞ magazynem 24 godziny i koniec. To byÂły tylko gÂłupie wymĂłwki walterĂłw o faktach wieczornych. KiedyÂś w tych porach jeszcze leciaÂły serwisy i mogÂłem siĂŞ czegoÂś dowiedzieĂŚ a teraz cisza.

Anita w tych faktach bĂŞdzie raz gĂłra dwa razy w tygodniu choĂŚ i to nie jest zawsze pewne.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kawiocha pisze:NiektĂłrzy odczytajÂą to jako "macie takich tekstĂłw tu nie waliĂŚ, bo mi siĂŞ nie podobajÂą, a jak nie, to wynocha, dam wam bana"
Jak ostatnio rozmawiaÂłem z Adrianem z Medialink to powiedziaÂł jedno ciekawe zdanie: "Forum to nie tv publiczna - nie kaÂżdy musi mieĂŚ do niego dostĂŞp".
kawiocha pisze:OprĂłcz tego, ostatno chwaliÂłeÂś siĂŞ, Âże jest tu taki wÂątek, ma tysiÂące odwiedzin, setki postĂłw, itp., a teraz sam posty kasujesz?!? :x
Bo z fajnego tematu o Anicie zrobiÂł siĂŞ atak kilku osĂłb na michosa. Nie o to chodzi. I nie chwaliÂłem siĂŞ. JeÂśli juÂż to wÂątek. WÂątek Blacka.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kawiocha

Post autor: kawiocha »

hehe, wÂłaÂśnie napisaÂłem do fucktĂłw@tefauen dwa linki do obu wÂątkĂłw najwiĂŞkszych fanĂłw: Blacka i kamuii
ciekawe, czy odpiszÂą :twisted:

A do ÂŁukasza (ÂŁukaszu, to do ciebie):

"JeÂśli juÂż to wÂątek. WÂątek Blacka."
Jeœli chodzi o to, ¿e Blacka, to nie watpiê, choÌ wczeœniejsza czêœÌ twojej wypowiedzi wskazuje na coœ innego - "nie ka¿dy musi mieÌ do niego dostêp"
WyglÂąda na to, Âże nam robisz ÂłachĂŞ, Âże ciĂŞ odwiedzamy i dostajesz kasĂŞ za reklamy ktĂłre Âśa na stronie (epox.pl, jakbyÂś nie wiedziaÂł o czym mĂłwiĂŞ. A poza tym, strasznie ciekawy jest zbieg okolicznoÂści, Âże na epox.pl stronĂŞ ma m.aniak).
OprĂłcz tego, Black zostaÂł przytÂłoczony przez michosa. Czy to znaczy, Âże michos nie ma prawa siĂŞ tu wypowiadaĂŚ, tylko musi zaÂłoÂżyĂŚ "WÂątek drugiego najwiĂŞkszego fana Anity Werner - michosa"???

I pozdrowienia dla "dziewczyny admina". Niech wam siĂŞ dobrze Âżyje na nowej drodze Âżycia.
Ostatnio zmieniony piątek 17 wrz 2004, 18:46 przez kawiocha, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

I michosa :lol: Kamuii jest dziewczynÂą wiĂŞc jest raczej fankÂą.(choĂŚ nie wiem czy sam kamuii to tak okreÂśla)
My stanowimy czo³ówkê fanów. :!: :!: :!: I jeszcze kubuœ puchatek ale teraz znik³.

wÂłaÂśnie napisaÂłem do fucktĂłw@tefauen dwa linki do obu wÂątkĂłw najwiĂŞkszych fanĂłw: Blacka i kamuii
ciekawe, czy odpiszÂą
Oni napewno nie odpisz¹ i czytaj¹ to pewnie na bie¿¹co wiêc wiedz¹ o tej stronie i tych w¹tkach.
Ostatnio zmieniony piątek 17 wrz 2004, 18:47 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

michos pisze:I jeszcze kubuÂś puchatek ale teraz znikÂł.
MoÂże on juÂż zapadÂł w sen zimowy - tak jak kaÂżdy miÂś? :D

JeÂśli chodzi o wÂątek to wÂątpiĂŞ czy czytajÂą. Chyba nie. Ale moÂże siĂŞ mylĂŞ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No tak moÂże jakby czytali to Anitki by nie wyrzucili. :cry: :cry: :cry:
KtoÂś napewno jest w tvn co to wszystko czyta w internecie.

A tutaj wypowiedziaÂła siĂŞ osoba bardzo bliska Anitce(przynajmiej tak tam napisaÂła) Tylko pytanie brzmi. Kto to jest ta ona :?: :?: :?:
http://republika.onet.pl/webadmin_ksiega.html?id=918819

A tutaj znalaz³em dwa super skany zdjêÌ Anitki z vivy(zdjêcia s¹ ju¿ wszystkim zapewne znane ale s¹ bardzo dobrze zeskanowane i maj¹ du¿¹ rozdzielczoœÌ)
http://members.lycos.co.uk/mmacka/
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁukasz pisze:
michos pisze:I jeszcze kubuÂś puchatek ale teraz znikÂł.
MoÂże on juÂż zapadÂł w sen zimowy - tak jak kaÂżdy miÂś? :D


PrzychodzÂą mi do gÂłowy najczarniejsze scenariusze! MoÂże popeÂłniÂł samobĂłjstwo :shock: ?
Wielokrotnie pisaÂł, Âże jest cholerykiem, a z takim temperamentem o szaleĂąstwo nie trudno!

A mo¿e mia³ po prostu doœÌ tej b³otnej k¹pieli?!



I muszê przyznaÌ, ¿e coraz bardziej go rozumiem. Powoli mam ju¿ doœÌ tej gonitwy szczurów, której obserwacja skutecznie przyczynia siê do tego, ¿e wizualnie upodabniam siê do Paw³owskiego!
ZrzuciÂłem chyba z piĂŞĂŚ kg przez ostatnie dni! WydawaĂŚ by siĂŞ mogÂło, Âże to niewiele, ale zwaÂżywszy na to, iÂż juÂż przed schudniĂŞciem, mĂłwiono na mnie szkielet, moÂżna sobie wyobraziĂŚ moje podobieĂąstwo do wyÂżej wymienionego!

A kiedy jeszcze czytam w komentarzach z g³ównej strony, ¿e Pieczyùski chwali Anitê na ³amach Pressa za wk³ad w relacjonowanie wydarzeù z Osetii w TVN24, to po prostu krew siê we mnie gotuje, nó¿ w kieszeni otwiera i zbiera na wymioty!
I przy³¹czam siê do dalszej czêœci komentarza, ¿e to jakiœ dziwny rodzaj doceniania dziennikarzy panuje w tej plebejskiej (moje ukochane okreœlenie, ¿a³ujê, ¿e sam go nie wymyœli³em!) stacji, i¿ tak utalentowana dziennikarka zostaje zdegradowana, zamiast œwiêciÌ tryumfy na wy¿szym stanowisku!

Nie ¿¹dam klimatu Kalifornii dla Polski, tylko wyjaœnieù! Ale szybciej siê klimat w Polsce ociepli ni¿ tvn zacznie siê t³umaczyÌ ze swoich debilnych decyzji!
:lol: :evil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Black podobnie jest ze mnÂą. :cry: :cry: :cry:

PieczyĂąski nie chwaliÂł bezpoÂśrednio Anitki tylko chwaliÂł relacje tvn24 sÂłowem nie wspominajÂąc o Anitce.(choĂŚ wiadmo, Âże to ona to relacjonowaÂła) Pisano tam o nowym studiu i jego moÂżliwoÂściach i poÂśrednio przez to okazali swojÂą niechĂŞĂŚ do Anitki bo Anitka praktycznie jest nieobecna w nowym studiu(szczegĂłlnie studio faktĂłw jest jej obce).

PieczyĂąski mĂłwiÂł o wiarygodnoÂści prezenterĂłw czyli moÂżna z tego wnioskowaĂŚ, Âże Anitka dla niego nie jest wiarygodna i dlatego jÂą odsuniĂŞto.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.Dlaczego niby ktoÂś kogo nie znasz nie moze byĂŚ twoim wzorem do naÂśladowania itp. ? moze nawet lepiej jak go nie znasz to siĂŞ nie rozczarujesz

2.To prawda ze Anita gÂłupia nie jest i daje se rade ale chodzi o to ze ona siĂŞ teraz nie ma jak i gdzie wykazaĂŚ :)

3. KAWIOCHA odbiÂło ci ????????????????????????? przecieÂż jak oni to przeczytajÂą i namierzÂą mĂłj IP to moÂże byĂŚ gnĂłj.... to co my sobie tu piszemy na forum to jest inna sprawa a to co moÂżna napisaĂŚ do tefauenu to co innego.Jak bym chciaÂła napisac list do Waltera to bym to sama zrobiÂła !!!
jeÂśli jednak coÂś odpiszÂą to bÂądz Âłaskaw dac znaĂŚ czy mam sie zwijaĂŚ z kraju
Android <3
kawiocha

Post autor: kawiocha »

Kamuii jesteœ bezpieczna dopóki £ukasz (tak, £ukaszu, to o tobie) ciê nie wyda. A poza tym, przecie¿ nic tak strasznie z³ego nie napisa³aœ. Trochê pokrytykowa³aœ, ale to mo¿e ka¿dy. To, ¿e ktoœ jest g³upi, czy ¿e podj¹³ jak¹œ kretyùsk¹ decyzjê, to te¿ nic takiego. Wiêc czegó¿ siê tak strasznie boisz?
A jak odpowiedÂź przyjdzie, dam ci PW albo maila

a poza tym, pakowaĂŚ i tak siĂŞ moÂżesz, bo coraz zimniej, a w kuwejcie byÂło ostatnio 41 stopni - jedziesz siĂŞ pogrzaĂŚ na plaÂży?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a wiĂŞc gorÂąca proÂśba do Âłukasza :) nie wydaj mnie a juÂż bĂŞdĂŞ grzeczna !!! :)
no niby trochĂŞ pokrytykowaÂłam ale... w soomie pare tam moich przemysleĂą byÂło o ktĂłrych wie kazdy a nie ma na nie dowodĂłw :)

hehe no narazie jeszcze chyba zostane ale zobaczymy co dalej...

Anitka Rulez

a i jeszcze 1
Kamuii jest dziewczynÂą wiĂŞc jest raczej fankÂą.(choĂŚ nie wiem czy sam kamuii to tak okreÂśla)
My stanowimy czo³ówkê fanów. I jeszcze kubuœ puchatek ale teraz znik³.
no wÂłasnie ja dziewczynÂą wiĂŞc jak juz to fankÂą ale jak sam michos zauwaÂżyÂł ja bym siĂŞ tak nie okreÂśliÂła raczej "oburzona niszczeniem profesjonalnej dziennikarki" :) a co do ANitki to jak juÂż wczesniej michos gdzies napisaÂł to rzeczywiscie zmieniÂłam do niej stosunek napewno na lepszy ale do fanki to mi duÂżo brakuje Danusia Holecka Rulez :) no i Kocham Ziemca le on mnie chyba nie bo ma ÂżonĂŞ
:) [/quote]
Android <3
kawiocha

Post autor: kawiocha »

to siĂŞ cieszĂŞ, Âże nas jeszcze nie opuszczasz, ale nawej jeÂśli byÂś musiaÂła, to mogĂŞ ci zaÂłatwiĂŚ zniÂżki na internet - mĂłj kolega pracuje w MTC Vodafone.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości