Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jacek-t pisze:Urlop Joasi nie okazał się długi:
Ja się ciesze, Joasia pewnie troszke mniej :szalony: Ależ wyrazistna dziś była w tej sławnej czerwieni :tanczy: A jaka była zatroskana losem bocianów, które nie wyleciały do ciepłych krajów :aniol:
Pamiętacie zapewne jak kiedyś była chwilowa moda na głosowanie na Joasie na pewnej stronie. Ostatnio tam zerknąłem tak z głupa i proszę-jaaaka lubiana :tanczy: :tanczy: :tanczy: =>KLIK<=Ot takie miłe rozpoczęcie 600 strony !!
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Grand 1 lis 2005 pisze:.... chyba nowa twarz bo pierwszy raz dzis widzialem. Relacjonowała swieto Zmarłych z Powązek. Sympatyczne wraźenie zrobiła.
Tak sympatyczne, że jej wątek doczekał się 600 stron :tanczy:
daniel79 7 sty 2006 pisze: Ona jest boska !!
Wizjoner :) On to już wtedy wiedział . Nam pojęcie tego faktu zajęło trochę więcej czasu :lol2:
Wielka szkoda, że nie ma z nami dziś kolegi, który rozpoczął na dobre rozkręcanie tego wątku, bez którego nie zapisałoby się tyle stron. Dzięki któremu odwiedziny tego wątku stały się niczym wizyty w knajpce, aby wśród kumpli przy piwie poplotkowć odrobinkę o naszej wspólnej sympatii :aniol: . ( inna sprawa , że ta atmosfera sprawiła, że niektóre historyczne wpisy człowiek miałby dziś ochotę wykasować :red: )
A może się jednak odezwie ? :rozglada:
Adamie, jesteś tam ? :o
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

maxxx pisze: Pamiętacie zapewne jak kiedyś była chwilowa moda na głosowanie na Joasie na pewnej stronie. Ostatnio tam zerknąłem tak z głupa i proszę-jaaaka lubiana :tanczy: :tanczy: :tanczy: =>KLIK<=Ot takie miłe rozpoczęcie 600 strony !!
A ponieważ teraz koszt głos oddawny na tej stronie kosztuje, więc można wysnuć wniosek że Joasia stała się niezwykle cenna...znaczy ceniona :lol2: :jupi:.
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Dzisiaj w zapowiedzi jednego z materiałów Joasi pomylił się Głogów z Głownem (ci co pamiętają lekcje historii o obronie Głogowa, pamiętają że to nie w Łódzkiem :roll: ) ale nadrobiła to uśmiechem na koniec programu.

ObrazekObrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

=>KLIK<=Ot takie miłe rozpoczęcie
O choroba! :o Nie wiem, kto na nią śle te eski, ale wynik jest niemalże rekordowy. A swoją drogą wprowadzenie opłat to głupota, bo na 95% osób w tym serwisie nie zostanie oddany żaden głos.

Jeszcze muszę się przyznać do jednego - wczoraj, od niepamiętnych czasów, obejrzałem kawałek ''Prosto z Polski''. :D
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re:

Post autor: Jacek-t »

Camilo pisze:
=>KLIK<=Ot takie miłe rozpoczęcie
O choroba! :o Nie wiem, kto na nią śle te eski, ale wynik jest niemalże rekordowy. A swoją drogą wprowadzenie opłat to głupota, bo na 95% osób w tym serwisie nie zostanie oddany żaden głos.
Ktoś jednak oddaje głosy, bo przecież te obecnie notowane są liczone od początku od chwili wprowadzenia opłat. Widać to był jedyny sposób na pozbycie się kilku hackerów, którzy z pomocą swoich botów robili z tego rankingu zupełne pośmiewisko.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Camilo pisze:A swoją drogą wprowadzenie opłat to głupota
Jacek-t pisze:
Ktoś jednak oddaje głosy, bo przecież te obecnie notowane są liczone od początku od chwili wprowadzenia opłat
Oj tam zostawmy procedury :aniol: Zresztą czym jest 1 złoty i 22 grosze naprzeciw możności pokazania Joasi, że jest najfajowniejsza ? :lol2: Na razie całe 22 osoby się odważyły to uczynić :tanczy:
P.S. Nasze konkursy są gratisowe! HA! :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Joasia rozmarzyła się zapowiadając materiał o wojskowych orkiestrach dętych. Wiadomo - za mundurem panny sznurem :lol2:

ObrazekObrazekObrazek
allblack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 30 lis 2009, 20:32

Re: Joanna Kryńska

Post autor: allblack »

Witam wszystkich miłośników red. JK :) Czy mogę prosić więcej dzisiejszej Joanny?
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

allblack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 30 lis 2009, 20:32

Re: Joanna Kryńska

Post autor: allblack »

Dzięki. Joanny nigdy za wiele :)
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: LethalOne »

@Jacek-t , ciesze sie, ze zaczales skalowac te capsy, ale musisz to robic dobrze, polecam ci rozdzielczosc 624x352, na razie jest za mala wysokosc dlatego takie splaszczone twarze.
Obrazek
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

LethalOne pisze:@Jacek-t , ciesze sie, ze zaczales skalowac te capsy, ale musisz to robic dobrze, polecam ci rozdzielczosc 624x352, na razie jest za mala wysokosc dlatego takie splaszczone twarze.
720*405 daje proporcje dokładnie 16:9 więc nie bardzo rozumiem w czym problem.

W ogóle to to ręczne skalowanie to głupiego robota i nie chce mi się. Potrzebuje jakiejś karty Tunera TV do kompa, która łaskawie rozpoznawała by fakt, że TVN 24 jest nadawany w formacie panoramicznym a nie 4:3. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie co do modelu karty godnego zainteresowania to będę wdzięczny, bo jak na razie to co mi wpadnie w oko jakiś model to zaraz znajduje w internecie głównie niepochlebne opinie użytkowników :mhm: .
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Mnie tam Joasia podoba się w każdej rozdzielczości i skali :lol2: A dziś widze, że powrócono do dawnego zwyczaju; czyli ostatniego materiału, który ma na celu rozbawić Panią Redaktor :D
allblack pisze:Dzięki. Joanny nigdy za wiele :)
O nowy user :) I odrazu się z nim zgadzam :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
allblack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 30 lis 2009, 20:32

Re: Joanna Kryńska

Post autor: allblack »

maxxx pisze:
allblack pisze:Dzięki. Joanny nigdy za wiele :)
O nowy user :) I odrazu się z nim zgadzam :lol2:


Nowy, nowy :) Ale może ktoś (Jacek) się zlituje i wrzuci dzisiejszą "białą" Joannę :D

pozdr.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 28 gości