Dzień na żywo

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Dzień na żywo

Post autor: ziom »

Ja pamiętam jak w weekend też były dwie prezenterki np: Brygida Grysiak i Magda Boska Sakowska.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Dzień na żywo

Post autor: piotrek888 »

Nie wiem czy to efekt awarii kamery, ale kadrowanie z serwisu o 13:30 podczas rozmowy z gościem jest naprawdę dobre!
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Dzień na żywo

Post autor: avatar »

piotrek888 pisze:Nie wiem czy to efekt awarii kamery, ale kadrowanie z serwisu o 13:30 podczas rozmowy z gościem jest naprawdę dobre!
Ma ktoś zdjęcie? :D
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Dzień na żywo

Post autor: avatar »

avatar pisze:
piotrek888 pisze:Nie wiem czy to efekt awarii kamery, ale kadrowanie z serwisu o 13:30 podczas rozmowy z gościem jest naprawdę dobre!
Ma ktoś zdjęcie? :D
Już teraz widzę przy informacjach biznesowych.
Fajnie to wygląda.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Dzień na żywo

Post autor: ziom »

Widziałem jak Ania pokazując na kamerę tłumaczyła coś Rafałowi już podczas napisów kończących Dzień na żywo. Prawdopodobne jest że to inne niż zwykle kadrowanie spowodowane było problemami technicznymi.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Dzień na żywo

Post autor: avatar »

ziom pisze:Widziałem jak Ania pokazując na kamerę tłumaczyła coś Rafałowi już podczas napisów kończących Dzień na żywo. Prawdopodobne jest że to inne niż zwykle kadrowanie spowodowane było problemami technicznymi.
Kadrowanie zostało więc to raczej nie problemy techniczne.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Dzień na żywo

Post autor: piotrek888 »

Irytujące jest powtarzanie materiałów z "Polski i Świata" w każdym serwisie informacyjnym. I oczywiście materiały z "Prosto z Polski". Jestem ciekawy komu aż tak zależy na zniszczeniu tego pasma?
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Dzień na żywo

Post autor: rogi »

piotrek888 pisze:Irytujące jest powtarzanie materiałów z "Polski i Świata" w każdym serwisie informacyjnym. I oczywiście materiały z "Prosto z Polski". Jestem ciekawy komu aż tak zależy na zniszczeniu tego pasma?
Dokładnie. Też mi się to nie podoba. Materiały z "Prosto z Polski" powinny byc tylko tam. A jeżeli chodzi o całe pasmo "DnŻ" schodzi "na psy"
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dzień na żywo

Post autor: matik »

Ja na miejscu TVN24 zrobił bym z Dnia na żywo coś na wzór Poranka, ale żeby różnice były widoczne, bo i Poranek i Dzień na żywo by się szybko znudziły. Podobne pasmo ma Superstacja, ale w kiepskim wykonaniu.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Dzień na żywo

Post autor: avatar »

Wystarczyłoby dać przegląd prasy (polskiej i zagranicznej), internetu, serwisy sportowe i pogodowe(takie z prezenterem a nie to co jest teraz), rozmowy z prowadzącymi Fakty, 15nŻ, PzP itd. przegląd kontaktu24 i myślę że byłoby dobrze.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Dzień na żywo

Post autor: ziom »

Kiedyś były serwisy: sportowe pogodowe i biznesowe ale zrezygnowali z tego a szkoda bo nie każdy ma dostęp do TVN CNBC Meteo czy nsport.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dzień na żywo

Post autor: matik »

Serwisy biznesowe nadal są, ale w trochę innej wersji niż te z TVN CNBC
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Dzień na żywo

Post autor: rogi »

avatar pisze:Wystarczyłoby dać przegląd prasy (polskiej i zagranicznej), internetu, serwisy sportowe i pogodowe(takie z prezenterem a nie to co jest teraz), rozmowy z prowadzącymi Fakty, 15nŻ, PzP itd. przegląd kontaktu24 i myślę że byłoby dobrze.
matik pisze:Ja na miejscu TVN24 zrobił bym z Dnia na żywo coś na wzór Poranka, ale żeby różnice były widoczne, bo i Poranek i Dzień na żywo by się szybko znudziły. Podobne pasmo ma Superstacja, ale w kiepskim wykonaniu.
GENIALNE!! Też chciałbym żeby tak było. Pozdrawiamy szefów stacji :))
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Dzień na żywo

Post autor: rogi »

Dziś Marta Kuligowska w "Dniu na Żywo". Wydaje mi się, że prezenterzy tego pasma wymieniają się co tydzień.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Dzień na żywo

Post autor: bartek09 »

A ja chciałbym, żeby "DnŻ" prowadzony był w duecie i na stałe trwał 3 godziny tak jak teraz od 12 do 15. Kadrowanie a la "Polska i Świat" z ekranem w tle. Od czasu do czasu prowadzący mogliby stać przed ekranem, np. podczas rozmowy. To nie byłyby tylko serwisy informacyjne co pół godziny, ale program trwałby na okrągło jak "Poranek", z krótkimi przerwami reklamowymi. Serwisy informacyjne powinny być krótkie (chociaż nie wiem, czy byłyby one w ogóle potrzebne) i dodałbym jeszcze skrót informacji, który byłby jednocześnie zapowiedzią tematów poruszanych w "Dnż", czyli takie "Top Stories". Program miałby całkiem nową oprawę graficzną i muzyczną. Poza tym więcej dynamiki, dużo live'ów. I oczywiście w jednym dniu wystarczyłby jeden duet.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości