[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

narazie sa tylko procentowe wyniki:
Obrazek
Obrazek
wynik jest maly ale udzial w tym czasie w rynku jest nawet spory :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Na temat merytorycznej zawartoÂści dzisiejszego programu siĂŞ nie wypowiem bo nie ogladaÂłem go zbyt uwaznie bo oglÂądam go "od deski do deski"tylko wtedy gdy wiadomo kto prowadzi :D

Natomiast zauwaÂżyÂłem, Âże jeÂżeli chodzi o serwisy to znowu byÂło inaczej. O peÂłnych godzinach serwisy byÂły "dwu czĂŞÂściowe" . PierwszÂą w TVN i TVN24 prowadziÂła M.Kuligowska na stojÂąco a potem po krĂłtkiej przerwie dalszy ciÂąg serwisu tylko w TVN24 juÂż z tradycyjnego miejsca A.KalczyĂąska.Natomiast o 9:30 byÂł tylko jeden serwis M.Kuligowskiej(ja przynajmniej A.KalczyĂąskiej na TVN24 nie zauwazyÂłem :D )
ZIMA
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

WOW!

DZIÂŚ w DDTVN podczas zapowiedzi goÂści byÂło zdjĂŞcie Miecugowa z... TVN.TIVI.PL!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

ÂŁukasz wiedziaÂłeÂś o tym??

Obrazek
Żartowałem.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja teÂż to widziaÂłem, no no ÂŁukasz gratki dla ciebie TVN ciĂŞ promuje!! a tak pozatym to program jest dobry z weekendu na weekend jest coraz mniej wpadek.
Wróciłem!!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No ja wtedy spaÂłem. A nikt z Was nie zrobiÂł fotki? Albo jakaÂś powtĂłrka moÂże jest w nocy? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No ÂŁukasz no to przespaÂłeÂś swoja reklame w TVN:):) C odo powtĂłrek to niesjestem pewien ale chyba niema.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Powtorek na pewnoe nie ma. :D Co do dzisiejszego programu bylo wiecjej wpadek niz wczoram miedzy innymi:kamera ramienia wleciala z kadr innej kamery,serwisy byly opoznione i raz nie dali czolowki serwisu raz nawet jedrzejowska nawet nie wiedziala czy jest na wizji tylko patrzyla raz na kartke raz na prompter dopiero gdzies po 10 sekundach sie zorientowala ze juz jest :D No i jak zwykla Magda Molek wchodzila w zdanie Oliwera co mnie wkorzalo :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Przemek pisze:WOW!

DZIÂŚ w DDTVN podczas zapowiedzi goÂści byÂło zdjĂŞcie Miecugowa z... TVN.TIVI.PL!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

ÂŁukasz wiedziaÂłeÂś o tym??
ojojoj.. niedobrze.. znĂłw transferu zabraknie i ÂŁukasz bĂŞdzie nas straszyÂł zamkniĂŞciem forum czy strony :evil2:
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Kurde od 1,10 ide na studia i niebĂŞdĂŞ mgÂł co wekend oglÂądaĂŚ |"DDTVN"(akurat padÂło na opare Rusin - Meller) tylko co drugi. Szkoda bo lubie ichm, no coÂż trak wypadÂło, dobrze chociaÂż Âże niebĂŞdĂŞ chodziÂł co weekend
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis byl gosc z tymi kotami i Kinga musiala mu przerwac i powiedziala tak "Niestety musimy pany przerwac na serwis informacyjny" a ten facet odpowiedzial "To po co zapraszacie mnie z tymi kotami?"(moglem przekrecic) mysle ze ten pan dobrze powiedzial bo to tak nie ladnie jak sie przerywa no ale niestety ten program ma taki glupi scenariusz. :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

DDTVN

Post autor: michal641 »

W³aœnie o tym samym mia³em napisaÌ. Te¿ to zauwa¿y³em. Mia³ goœÌ racdje. Przecie¿ takie coœ jest przed ka¿dym serwsisem w prawie ka¿dym DDTVN, a tylko ten od kotów powiedzia³ co myœli na ten temat. A po za tym odcinek (chocia¿ nie ogl¹dalem ca³ego) podoba³ mi siê.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Kolejna sobota z DDTVN i z King¹ Rusin(ale o tym gdzie indziej :) )za nami. Program bardzo ciekawy, sprawny, prowadz¹cy te¿ OK(przynajmniej maj¹ "ikrê" w odró¿nieniu do drugiej pary :) ).
Jednak coraz bardziej denerwuje mnie formu³a programu-chodzi o serwisy !! Ja rozumiem, ¿e musz¹ byÌ punktualnie ze wzglêdu na TVN24 ale przecie¿ to program LIVE !! Tutaj nie da siê tak wyre¿ysorowaÌ, "przyci¹Ì" trochê rozmowy, ¿eby np. punkt 10 skoùczyÌ i móc przenieœÌ siê do studia TVN24. !! Mo¿e trzeba by³oby pomyœleÌ o zmianie formu³y tych serwisów ?? Mo¿e nadawaÌ niezale¿nie od TVN24 ??
Inaczej bowiem to zawsze bêd¹ takie sytuacje jak ta dziœ, ¿e w œrodku bardzo ciekawej rozmowy prowadz¹cy musi przerwaÌ bo mamy serwis-ani wtedy prowadz¹cy nie czuje siê dobrze, ani zaproszony goœÌ :? .
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:MoÂże nadawaĂŚ niezaleÂżnie od TVN24 ??
PrzecieÂż serwisy sÂą niezaleÂżne od TVN24.. specjalne dla DDTVN - oprĂłcz pierwszego programu.. wtedy serwis byÂł chyba w obu stacjach ten sam
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:: Kamil pisze:PrzecieÂż serwisy sÂą niezaleÂżne od TVN24.. specjalne dla DDTVN - oprĂłcz pierwszego programu.. wtedy serwis byÂł chyba w obu stacjach ten sam
Nie wiem jak byÂło o 9:00 i 10:00 ale o 9:30 serwis w DDTVN i na TVN24 byÂł ten sam i prowadziÂła go ta sama osoba.

A dok³adniej w tej "niezale¿noœci" chodzi³o mi o to, ¿eby nadawaÌ je w momencie skoùczonej rozmowy tzn., ¿eby nie by³o takiego przerywania rozmowy w pó³ jak mia³o to miejsce m.in.dziœ w rozmowie o kotach tylko, ¿eby jak np. rozmowa siê skoùczy o 9:35 to wtedy w³asnie by³ serwis.
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

dzien dobry tvn

Post autor: salladyn »

WedÂług mnie powinni przerywaĂŚ serwisem ale po seriwsie nadaĂŚ tÂą koĂącĂłwkĂŞ rozmowy to byÂłoby najlepsze wyjÂście.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość