Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

nika pisze:Ach ten Pawe³.. mia³ dziœ swoje "5 minut" a w³aœciwie to 5 sekund w ... Wiadomoœciach na TVP1 :) Sta³ obok Gosiewskiego ( w tle paru innych reporterów), zada³ mu pytanie, na które Edgar udzieli³ jak¹œ przyg³upawa odpowied¿, a Pawe³ zaprezentowa³ mine w stylu "ale farmazony koleœ pleciesz" :lol: jak ktoœ ma caps albo nagranko to prosimy o wrzut 8)

WszĂŞdobylski ten PaweÂł :lol2: Tylko, Âżeby tvp mie podkradÂła go tvn-owi :lol2:
Gosiewskiemu pewnie ma za zÂłe zeszÂły piÂątek i to jego milczenie :lol:

A z moich obserwacji wynika, Âże na wizji w TVN24 PaweÂł rozmawiaÂł jeszcze tylko ze SzmajdziĂąskim z sld :]
PóŸniej ju¿ tylko w serwisach podsumowywa³, cytowa³ i prezentowa³ zebrane komentarze, ale robi³ to wspaniale :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A wczoraj juÂż mniej pracowity dzieĂą ;) PaweÂł przygotowywaÂł materiaÂł o ks. Czajkowskim :]
No, ale wyjechaĂŚ w teren teÂż musiaÂł, bo rozmawiaÂł z jednym panem z IPN-u ;) WiĂŞc jego praca nie ograniczyÂła siĂŞtylko do biegania po studio ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack '62 pisze:A wczoraj juÂż mniej pracowity dzieĂą ;)
Za to dzisiaj totalna laba :D Chyba nie byÂło go wcale w pracy :/
PaweÂł przygotowywaÂł materiaÂł o ks. Czajkowskim :]
MateriaÂł jak zwykle byÂł bardzo dobry, obiektywny i niejasne i trudne do przysojenia fakty w nim przedstawione w moÂżliwie jasny sposĂłb :D PaweÂł to potrafi :)
Tylko w pewnym momencie tak dziwnie zmieniÂł mu siĂŞ gÂłos, Âże przez chwilĂŞ myÂślaÂłam, Âże to nie on podkÂłada gÂłos do tego materiaÂły ;) Ale to byÂł od poczÂątku do koĂąca gÂłos PawÂła :D
WiĂŞc jego praca nie ograniczyÂła siĂŞ tylko do biegania po studio ;)
Och tak, biegaĂŚ po studio to on teÂż potrafi :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

''DokopaÂłem'' siĂŞ do wÂątku PawÂła, w tej lawinie wÂątkĂłw :lol: Czas odkurzyĂŚ trochĂŞ wÂątek, bo PaweÂł powrĂłciÂł :D
Och tak, biegaĂŚ po studio to on teÂż potrafi
O, tak :D DziÂś kilka razy go widziaÂłem jak przemierzaÂł wzdÂłuÂż i wszerz studio. Ale podczas jednego z przeglÂądĂłw prasy zatrzymaÂł siĂŞ na chwilĂŞ przy biurku, przy ktĂłrym Anita przeglÂądaÂła gazety :D
ZasÂłuÂżyÂł sobie nawet na specjalnÂą zapowiedÂź Anity, opatrzonÂą boskim, promiennym uÂśmiechem :) ''Za chwilĂŞ PaweÂł ÂŁukasik opowie o tematach dnia w reporterskim skrĂłcie'' :)
No i opowiedziaÂł, siedzÂąc na foteliku :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

''DokopaÂłem'' siĂŞ do wÂątku PawÂła, w tej lawinie wÂątkĂłw
SzantaÂż przyniĂłsÂł skutki :] :devil:
Bardzo siĂŞ cieszĂŞ, Âże ci siĂŞ udaÂło – archeologu :lol2: DziĂŞki temu mogĂŞ napisaĂŚ jak bardzo ucieszyÂł mnie widok PawÂła w Poradku :D I jak bardzo zasmuciÂła mnie decyzja sÂądu nt. jawnoÂści procesu :/ Przez to nie ma prawie wcale relacji PawÂła :( A gdyby proces byÂł utajniony, to PaweÂł musiaÂłby dwoiĂŚ siĂŞ i troiĂŚ, spekulowaĂŚ, wymyÂślaĂŚ i byÂłoby jego relacji peÂłno ....... :(
Wróci³ z urlopu :> Ale có¿ on takiego podczas tego wypoczynku robi³, ¿e nie zd¹¿y³ wpaœÌ choÌby na pó³ godziny do fryzjera :> :devil:
No i opowiedziaÂł, siedzÂąc na foteliku
NiektĂłrzy twierdzÂą, Âże wyglÂądaÂł jak gdyby baÂł siĂŞ Anity :lol2: Ale myÂślĂŞ, Âże to nieprawda - on ma juÂż taki sposĂłb bycia ;) Poza tym tak miÂło i bez lĂŞku w gÂłosie przywitaÂł siĂŞ z AnitÂą :)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A nikt nie widziaÂł wczoraj w raporcie jego materiaÂłu o sytuacji na Bliskim Wschodzie? :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O w mordê bity :red: To ten materia³ musia³ byÌ emitowany, kiedy zagapi³em siê po prze³¹czeniu kana³u, z tvn24 na inny :/

Ale ... Funcky miaÂłaÂś za to dzisiaj te kilka cudownych, rzeczowych, skÂładnych relacji PawÂła ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Orzesz ty :x :twisted: Nie wybaczĂŞ ci :twisted:

A zresztÂą ;)
PaweÂł znĂłw dzisiaj proces pani Gilowskiej obsÂługuje :P Czyli informacje bĂŞdÂą rzetelnie przekazywane :D Wczorajsze relacje sÂą tego najlepszym przykÂładem :D

A wiĂŞc emocjonujÂący dzieĂą znowu nas czeka :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:
A wiĂŞc emocjonujÂący dzieĂą znowu nas czeka :D
Nie wiem jak byÂło do 16-stej, ale o 16-stej i w raporcie byÂły relacje PawÂła - widaĂŚ chwyciÂł go ten proces lustracyjny :lol2: Jak zresztÂą wszystko, czego on siĂŞ chwyta :lol2:
Jutro kolejna rozprawa :D

P.S. WiedziaÂłem, Âże mi wybaczysz :buzi:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie wiem jak byÂło do 16-stej, ale o 16-stej i w raporcie byÂły relacje PawÂła - widaĂŚ chwyciÂł go ten proces lustracyjny
Co byÂło no ja teÂż nie wiem, co byÂło do tego czasu, ale po tych dwu relacjach mogĂŞ ÂśmiaÂło stwierdziĂŚ: oj chwyciÂł, chywciÂł :D Po pierwsze widaĂŚ to goÂłym okiem, czyli po energicznych ruchach :lol:
Ale on tak zawsze ma :D Temat, którym siê zajmuje wci¹ga go do tego stopnia, ¿e w relacjach nie szczêdzi widzom ,,szczegó³owych szczegó³ów'' :lol2: Dlatego widz mo¿e byÌ pewien, ¿e informacje, te które powinny, zostan¹ mu przekazane :D I to w sposób bardzo profesjonalny :D

Szkoda, Âże dzisiaj juÂż nie PaweÂł zajmuje siĂŞ procesem :/
MyÂślaÂłam, Âże skoro nie ma go na procesie, to moze bĂŞdzie w Dniu na Âżywo :? Niestety :/
Ale weekend na pewno ma juÂż zaklepany :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ale weekend na pewno ma juÂż zaklepany
Popatrzcie - wró¿ka :lol2: To mo¿e jeszcze Agatê nam przepowiedz :rydzyk:

No faktycznie PaweÂł ma serwisy - w sobotni ranek przywitaÂł nas z jednej stony uÂśmiechem, a z drugiej tym strachem w oczach, ktĂłrego chyba nigdy siĂŞ nie pozbĂŞdzie :?
To dziwne ... PaweÂł potrafi ÂżartowaĂŚ - jego luzackie dowipy bawiÂą kolegĂłw i koleÂżanki w studio, widzĂłw - wiem to po sobie :D , a w pewnych momentach ewidentnie rzuca siĂŞ w oczy to, Âże jest spiĂŞty - o co chodzi :roll:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Wystraszony, wystraszony, wystraszony – no dobra przyznajĂŞ ci racjĂŞ – ale moim zdaniem to od poczÂątku do koĂąca wina propmtera – to urzÂądzenie tak PawÂła stresuje :x JuÂż wielokrotnie pisaÂłam, Âże PaweÂł powinien zrezygnowaĂŚ z czytania i zdaĂŚ siĂŞ na swoje umiejĂŞtnoÂści szycia z gÂłowy :D
Bo chyba nie zaprzeczycie, Âże w rozmowach jest rewelacyjny! Jego ogromna wiedza tutaj wypÂływa, zadaje mnĂłstwo trafnych pytaĂą w kaÂżdej dziedzinie :D Czy to w rozmowie o rewelacjach Rzepy nt. KO o pseudonimie Delegat z Piotrem Gurszytnem z Dziennika i z Robertem Kalukinem z GW; czy to w rozmowie z Sadosiem o wizerunku prezydenta, ktĂłry naleÂży poprawiĂŚ i o obsadzaniu stanowisk attache – tutaj nawet zdobyÂł siĂŞ na stwierdzenie, Âże facet ,,odpowiada mu jak rasowy dyplomata'', na co usÂłyszaÂł odpowiedÂź: ,,ja nie pozostanĂŞ panu dÂłuÂżny i powiem, Âże pan zadaje pytania jak rasowy dziennikarz'' :D Czy w koĂącu rozmowa telefoniczna z Wa³êsÂą – PaweÂł potrafi podejœÌ rozmĂłwcĂŞ zadajÂąc pytania niejako od koĂąca, ale rozmĂłwca podejœÌ siĂŞ nie daÂł, z czego PaweÂł piĂŞknie wybrn¹³ stwierdzajÂąc, Âże on nie chciaÂł Wa³êsy podejœÌ tylko ustaliĂŚ moÂżliwe do ustalenia fakty – nazwiska typowanego przez Wa³êsĂŞ z 99 procentowÂą pewnoÂściÂą, jednak nie usÂłyszaÂł, ale i tak sporo zdoÂłaÂł od niego wyciÂągn¹Ì, a co najwaÂżniejsze nie wyprowadziÂł byÂłego prezydenta z rĂłwnowagi – co samo w sobie jest ogromnym sukcesem, znajÂąc temperament i wraÂżliwoœÌ prezydenta Wa³êsy na swoim punkcie :D
Tylko tej ostatniej rozmowy z psycholoÂżkÂą do najbardziej udanych nie zaliczĂŞ ;) PaweÂł siĂŞstaraÂł, ale ta pani byÂła ,,ciĂŞÂżkÂą'' rozmĂłwczyniÂą :devil:
Za to znacznie lepiej PaweÂł rozumie siĂŞ z kolegami i koleÂżankami redakcyjnymi. To by tu wspomnieĂŚ :roll: W kontekÂście Kubicy PaweÂł wymyÂśliÂł dwa dowcipy i umieÂściÂł w nich Sergiusza :D ,,PrzeglÂąd prasy sportowej szybki jak Robert Kubica'' :lol: ,,W naszym studio rozlegÂło siĂŞ woÂłania: ,,pĂŞdzĂŞ, pĂŞdzĂŞ'' - ale to nie byÂł Robert Kubica, tylko Sergiusz Ryczel'' :lol:
No a na sam koniec dyÂżuru nawet juÂż nawet czytanie szÂło mu znacznie lepiej :lol2:

I nawaÂżniejsze!!! PaweÂł byÂł u fryzjera :jupi: :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

I nawaÂżniejsze!!! PaweÂł byÂł u fryzjera
A dziÂś chyba szedÂł do pracy bez parasola, bo ma zmokniĂŞtÂą grzywkĂŞ :lol:

JuÂż po kilku serwisach i ... chyba PaweÂł pozbyÂł siĂŞ strachu w oczach :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dzisiaj Pawel by³ strasznie powa¿ny- ¿adnych dowcipów, ¿adnych uœmiechów, przynajmniej po po³udniu. Wszystkie materia³y "zbywa³" krótkimi zapowiedziami a komentarza do nich pró¿no by³o szukaÌ. Chyba by³ nie w sosie. Ciekawe czemu? :mhm: Bo W-wê zala³o?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

MoÂże samochĂłd mu zalaÂło ;) ByÂł powaÂżniejszy niÂżzwykle, ale za to znacznie lepiej szÂło mu czytanie :D MoÂże to wÂłaÂśnie zasÂługa koncentracji :D

OglÂądajÂąc od czasu do czasu niedzielne przeglÂądy prasy zagranicznej odnoszĂŞ wraÂżenie, Âże pan Jacek Mojkowski z tygodnika Forum z PawÂłem rozumie siĂŞ najlepiej :D
Do trzynastej ubolewaÂłam nad faktem, iÂż PaweÂł nie miaÂł goÂści z zewnÂątrz w studio – tylko Maja od pogody i Grzesiu od sportu ...... Ale o trzynastej na wstĂŞpie serwisu widzĂŞ, Âże PaweÂł siedzi na skraju biurka .... myÂślĂŞ, ooooo, bĂŞdzie rozmowa i nie myliÂłam siĂŞ :D Po krĂłtkim wstĂŞpie pogodowym pojawili siĂŞ goÂście.
To byÂła niezÂła jazda – teoretyk kontra praktyk w dziedzinie energii atomowej i jej wykorzystania :tanczy:
Dr Kassenberg – jeÂśli dobrze pamiĂŞtam to miaÂł coÂś wspĂłlnego z eko-rozwojem, czyli rozwojem zrĂłwnowaÂżnonym i pan inÂż. J. KozieÂł, czÂłowiek o nastawieniu zdecydowanie bardziej badawczo-rozwojowym z Instytutu Energii Atomowej.

Kiedy panowie nie mogli znaleŸÌ konsensusu nt. przysz³oœciowego planu wykorzystania energii atomowej, w trakcie sporu Pawe³, kiedy móg³, reagowa³: spróbujmy zatem porównaÌ sytuacjê w innych krajach :lol2:
A kiedy PaweÂł dziĂŞkowaÂł za energetycznÂą dyskusjĂŞ, pan inÂż. WyraÂźnie podenerwowany stwierdziÂł: i bardzo dobrze :lol:
No có¿, rozmowa polega³a g³ównie na k³ótni panów, ale Pawe³ stara³ siê jak móg³ trochê merytorycznej dyskusji wprowadziÌ - trudno jest wejœÌ miêdzy dwa umys³y œcis³e ;) Bo Pawe³ to pewnie humanista :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 17 gości