[TVN] W11 - Wydział Śledczy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

no drĂŞtwa drĂŞtwa bo dopiero zaczyna graĂŚ a co ona robiÂła w kryminalnych
A pamietacie Anke jaka byÂła dretwa na poczatku teraz sie rozbujaÂła wiec pewnie i ona sie rozbuja !!!
a widziaÂłam dzis nowa zajawke detektywĂłw jak siedza w samochodzie z MaĂŚkiem a Maciek poprawia jej okularki na nosie ..hehe jakies koĂąskie zaloty to wyglÂądaÂło !!!!!!:) :P sie bedzie dziaÂło 8) :P
ja uwielbiam Macka i ciesze sie ze bedzie serial i on w nim ta marzena to juz leciwa kobieta 24 lata w policjii to ma koÂło 40
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

ta z Anka i Jakubem jest taka sama jaka byÂła z Mackiem !!!!!....
Mi sie tam z Seba i Aska podoba ! ....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja tej baby nie polubiĂŞ bo zabraÂła Macka z W11 :(
tak wogĂłle to sÂądziÂłam Âże trochĂŞ bardziej bedzie ten watek z przyjĂŞciem poÂżegnalnym MaĂŚka rozbudowany a tu taki suchar... szkoda
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No wiesz przyjĂŞcie byÂło w trakcie prowadzenia sprawy wiĂŞc musiaÂło byĂŚ krutkie i treÂściwe. Ale zdziwiÂło mnie, Âże nikt siĂŞ nie upiÂł. :lol:
Wróciłem!!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Ja siĂŞ cieszĂŞ Âże bĂŞdzie Maciek dalej w TV. ale niestety 'DetektywĂłw' oglÂądac nie bĂŞde... Cholera, w tym czasie mam angielski! Szkoda. Ta Marzena mi siĂŞ jakoÂś nie podoba... W ogĂłle jak zobaczyÂłem wczoraj zajwkĂŞ i MaĂŚka z apratem foto itp. jakoÂś mi siĂŞ dziwnie zrobiÂło...

Co do tych "koĂąskich zalotĂłw" :D Chyba coÂś pomiĂŞdzy nimi zaiskrzy :oops:
No ale o tym dowiemy siĂŞ dopiero po 11 listopada...
Żartowałem.
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

no Anka sie rzeczywiscie rozkreciÂła. Ja jej napoczatku nie lubiÂłam bo byÂła strasznie sztywna. a teraz! super jest.
Ten Kuba tez sie rozkreci, za jakies 20 odcinkĂłw.
Najlepszy to jest WatrobÂą, hehe..uwielbiam go za jego nazwisko :D

a co do konskich zalotĂłw, to nie widzialam ale mozliwe ze beda. ha! niedÂługo to nam sie jeszcze jakas telenowela z tego zrobi..haha. :)
....w świecie Faktów....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przemek pisze:W ogĂłle jak zobaczyÂłem wczoraj zajwkĂŞ i MaĂŚka z apratem foto itp. jakoÂś mi siĂŞ dziwnie zrobiÂło...
To ta Marzena miala aparat :> , a Maciek maial sluchawki na uszach. :wink:
P.S. - *Marcia* nie musisz pisac 2 postow po rzad (nawet tak nie wolno) wystarczylo edytowac ostatni. :wink:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wygl¹da na to, ¿e kolejne zmiany w czo³ówce i formule W11 - czo³ówki s¹ podzielone w zale¿noœci, która para wystêpuje - z t¹ par¹ jest czo³ówka.
Nawet caÂłkiem, caÂłkiem ten pomysÂł ;)
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN'ie nie zauwazyles ze ten podzial czolowek z para ktora bedzie prowadzila sladztwo jest od samego poczatku? :> :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:TVN_FAN'ie nie zauwazyles ze ten podzial czolowek z para ktora bedzie prowadzila sladztwo jest od samego poczatku? :> :D
Akurat, nie. Wydawa³o mi siê, ¿e przed odejœciem MaÌka czo³ówka by³a zawsze taka sama. A¿ do znudzenia ta sama. A dziœ by³a w urywkach tylko para Aœka - Sebastian.
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Nie czo³ówka od zawsze by³a inna w zale¿noœci od pary, która wystempuje, znaczy siê by³y inne urywki.
Wróciłem!!
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

dziÂś w teletygodniu jest duÂży artykuÂł o Macku Friedku i Marzenie Fliegel
znaja sie juz 10 lat prywanie pracowali ze soba w bytomskiej policjii wiecej na moim blogu ---> http://www.friedekireszta.blog.onet.pl

a ps. czy na tvn.tivi zaci¹³ sie te¿ wam obraz nadawany przez TVN na ¿ywo na szanownym panu Zubilewiczu ? bo mi utkn¹³ i nienadaje na bierzaco ! :evil:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehehe wiem Âże na oficjalnym forum w11 chcieli poÂżeniĂŚ AÂśkĂŞ z SebÂą :D
ale to raczej byÂł by suchar ;) to ma byĂŚ dokument a nie zbuntowany anioÂł...
Oni majÂą w realu z resztÂą rodziny to by byÂło debilne
A to nowa asystentka MAĂŚka mnie wkurza nie lubiĂŞ jej... bo zabraÂła go z W11. To juÂż wolĂŞ tego nowego partnera Potaczek :D przystojniak...
Ja na pocz¹tku wola³am Aœkê ni¿ Aniê ale teraz lubiê ca³¹ 4 jednakowo :)

WogĂłle to zajrzyjcie tutaj :D http://www.w11.onet.pl moÂżna siĂŞ tak z wiary poÂśmiaĂŚ ze masakra.
Jest tu mnĂłstwo wiernych fanĂł serialu naprawde Âświetnych ludzi :D
Ale ??? np. po postrzale Macka aÂż roiÂło siĂŞ od wypowiedzi typu... Czy Maciek na prawde umaraÂł ?? (kij z tym ze on nawet w serialu nie umarÂł a co dopiero w realu...) albo zabiĂŚ tego ktĂłry postrzeliÂł MaĂŚka !!! czy juÂż go zÂłapali ? albo inne tego typu... czy ludzie na prawde nie odruÂżniajÂą prawdy od fikcji ?? No i to zenienie AÂśki z Sebastianem byÂło hitem :D

Ale znalazÂłam tez kilka swietnych blogĂłw na 1 moÂżna nawet filmiki z w11 pobraĂŚ :D jak znajde je to wkleje
Android <3
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

ejj no ale dziala wam ten obraz na zywo co nadaje tvn |??? bo mi sie zawiesil na zubilewiczu .... :evil:

a co do tych bzdur to sie zgadzam tam niezle pojechali coniektĂłrzy po bandzie heheheh a Maciek Freidek ostatnio w wywiadzie w Teletygodniu powiedziaÂł ze sie wzruszyÂł jak czytaÂł forum internetowe bo ludzie pytali tam czy przezyje buhehehehe :D

i mowi³ tez ¿e sie boi schizofrenii na staroœÌ bo teskni za prawdziwa oaca gliniarza i boi sie ¿e na staroœc bedzie mu sie wydawa³o zê to co na niby wydarzy³o mu sie na prawde nhehehe :P 8)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

*Marcia* pisze:ejj no ale dziala wam ten obraz na zywo co nadaje tvn |??? bo mi sie zawiesil na zubilewiczu .... :evil:
Chyba nikt nie ma ponewaz:
Obraz "pobierany" jest z oficjalnych stron tvn i odÂświeÂżany co 5 sekund.
no a na tvn.pl obraz na zywo tez sie zawiesil na Zubilewiczu. :lol: http://www.tvn.pl/program.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość