Monika Olejnik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Z tego co widziaÂłem z kiosku to w tym miejscu juz nie ma artykuÂło a Aro zamieÂściÂł tylko o Olejnik. Przypuszczam, Âże byÂła tam reklama. :?:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

ÂŁukasz pisze:A co tam z boku zamalowaÂłeÂś na czarno? :D
Reklama dzwonków na komórki. W³asnie zebys nic nie mówi³ to usun¹³em. :P
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ja widziaÂłem rekalme w TV z Gali. z zapytaniem Czy Monika Olejnik potrafi jeszcze postawiĂŚ kropke nad i...?


Nie rozumiem do czego to miaÂło siĂŞ tyczyĂŚ. Chyba nie do tego....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Blondynka na wojennej ÂścieÂżce

Idê na wojnê - powiedzia³a Monika Olejnik przed nagraniem pierwszego odcinka nowego programu dla TVP. Wie, ¿e w mediach osi¹gnê³a ju¿ wszystko, i teraz ze szczytu mo¿e jedynie spaœÌ, ale wci¹¿ ma wielkie ambicje. Czy uda jej siê obroniÌ gwiazdorsk¹ pozycjê najlepszej dziennikarki politycznej w Polsce?

Jej bliscy twierdzÂą jednak, Âże w ostatnim czasie siĂŞ zmieniÂła. ChociaÂż deklaruje, Âże idzie na wojnĂŞ, to w rzeczywistoÂści praca zaczĂŞÂła schodziĂŚ na dalszy plan. W wieku 48 lat poczuÂła, Âże kariera to nie wszystko. ÂŻe prawdziwe Âżycie jest gdzie indziej. MoÂże dlatego pozwoliÂła sobie wyrwaĂŚ pazury, Âżeby miĂŞkko wylÂądowaĂŚ? - KiedyÂś cierpiaÂłam w czasie weekendĂłw, bo nie wiedziaÂłam, co ze sobÂą zrobiĂŚ - mĂłwi. - Teraz Âświadomie postanowiÂłam, Âże w soboty i niedziele nie pracujĂŞ. Uprawiam z synem sporty. WychowujĂŞ go tolerancyjnie. ChciaÂłabym, by po prostu byÂł przyzwoitym czÂłowiekiem. ChociaÂż Jurek twierdzi, Âże po mnie odziedziczyÂł tylko zÂłe cechy charakteru.
Marcin Prokop

Nr 43, od 18 do 24 paÂździernika 2004
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A i podobno SoÂłtysik powiedziaÂł Âże czas na program 'talking haeds' siĂŞ przejadÂł. JeÂśli juz to jego Konie siĂŞ przejadÂły i tym podobne...
Z kolei ZieliĂąski Âże gdyby miaÂł wpÂływ to daÂłby ten program w luÂżniejszej formule lub o 17.
Moim zdaniem pora 20 jest ÂświetnÂą porÂą. a najlepsza to byÂła zaraz po FAKTACH TVN o 19.35.

Telewizja publiczna
poza tym powinna mieĂŚ tego typu program.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Bardzo dobrym programem by³ GoœÌ Jedynki nadawany o 17.20, tu¿ po Teleexpresie. Cieszy³ siê bardzo du¿¹ popularnoœci¹ - czêsto gromadzi³ równie imponuj¹c¹ widownie jak Telelexpres czy Wiadomoœci. Szkoda, ¿e nie ma juz Goœcia jedynki. Jak widaÌ Olejnik nie chcia³a mieÌ ¿adnej konkurencji w TVP1. Z wyj¹tkiem Forum nie ma ¿adnego innego programu komentuj¹cego ostatnie wydarzenia. Ciekawe, co bêdzie latem? GoœÌ jedynki by³ codziennie (nawet w pi¹tki i wakacje.) Mo¿e bêdzie jakieœ zatêpstwo za Olejnik? A mo¿e widzowie TVP1 zostan¹ pozbawienie w czasie urlopu prowadz¹cej, publicystyki w Jedynce?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

GoœÌ Jedynki mia³ tak¹ widownie bo to by³ "spadek" po Teleexpressie i do tego tu¿ przed "Klanem" wiêc ludzie zazwyczaj czekali od tego Teleexpressu do Klanu, a w miêdzy czasie mieli w³¹czony telewizor. Pamiêtam, ¿e to samo by³o ze "Sportowym Expressem" do momentu kiedy nie przeniesli go przed Teleexpress.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, ale program szybko wyrobiÂł sobie bardzo dobrÂą opiniĂŞ u widzĂłw. Dopiero potem wÂłoÂżyli miĂŞdzy Teleexpres a GoÂścia Jedynki Sportowy expres liczÂąc na zatrzymanie widowni. Tak siĂŞ jednak nie staÂło, maÂło tego -znudzeni widzowie rezygnowali z jedynki. Dlatego z czasem zmienili porĂŞ nadawania Sportowego expres na wczĂŞsniejszÂą.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No faktycznie mieli siĂŞ czym nudziĂŚ. Programem ktĂłry chyba nie trwaÂł 5 minut.

GoœÌ Jedynki lecia³ kiedyœ po "Klanie"/"Plebani", ale potem przenieœli go na wczeœniejsz¹ pore po to w³asnie zeby mia³ jak¹s widownie. Pamiêtam, ¿e by³em bardzo wkurzony bo mi "Klan" wtedy przenieœli na 17:45.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze: MoÂże bĂŞdzie jakieÂś zatĂŞpstwo za Olejnik?
WÂątpie. choĂŚ w TVN zastĂŞpowaÂł jÂą w piÂątki Tomasz Sekielski.
Nie wiadomo jakie stosunki siĂŞ ukÂładajÂą pomiĂŞdzy niÂą a ekipÂą TVP.

SÂądzÂąc po pozowaniu do zdjĂŞĂŚ w nowej oprawie [ o ile to nie byÂł wymĂłg wÂładz TVP] to byĂŚ moÂże dobrze jest jej w nowej TVP. Nowi- mÂłodzi prezenterzy, Ziemiec, Adamczyk -TVN. OdsuniĂŞcie Leny Bretes, jak siĂŞ nie myle i Piotra SÂławiĂąskiego.
MoÂże Monika chce firmowaĂŚ to co siĂŞdzieje obecnie w TVP.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A W£¡SNIE ZAUWA¯Y£EM ¯E NIE MA JU¯ POWTÓREK PO 23 NA TVPOLONIA 'Prosto w oczy'.DUUUUUUUUUU¯Y MINUS TVP
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tobi, Bretes nie zosta³a odsuniêta - nie by³o takich powodów. Sportowy expres trwa³ od 7 do 10 minut i na prawdê potrafi³ wykurzyÌ widzów z przed TVP1. Czasami GoœÌ Jedynki mia³ wiêsz¹ widowniê ni¿ Klan, zreszt¹ o ile mnie pamiêÌ nie myli Klan nigdy nie by³ andawany od poniedzia³ku do pi¹tku.
PrzyjaŸù nie ma tutaj nic do rzeczy. Olejnik mog³a nie trawiÌ Sekielskiego. Kiedyœ jej zastêpc¹ by³ Rymanowski. A Micha³ Adamczyk wiêcej osi¹gn¹³ w TV PULS i TVP ni¿ w Faktach Lisa.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie musisz mi t³umaczyæ kto prowadzi³ program Kropka nad i... Co do TVN to by³em Jego wiernym fanem do czasów Fuzji FAKTÓW TVN i TVN24 i odej¶ciu Lisa i Olejnik.

Kropka nad i...poczÂątkowo byÂła nadawana o 22.35 [ czyt. wiĂŞcej w 1 poÂście tego tematu]
ze studia tego samego co Fakty. Zreszto i tu podobieĂąstwo do TVP.

doktorfaustus1 pisze:PrzyjaŸù nie ma tutaj nic do rzeczy
A co do przyja¿ni. to mo¿e nie sama przyja¿ù, ale ciekawi mnie jak Olejnik po tak nie dawnej w sUmie zmianie pracodawcy, a zreszto pod wzglêdem radia to bez zmian, mo¿e tak szybko wskoczyÌ do TVP i j¹ firmowaÌ uœmiechaj¹c siê i pokazuj¹c jak tam ciep³o i dobrze.
Ostatnio zmieniony wtorek 19 paź 2004, 16:57 przez tobi, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

GoœÌ jedynki by³ to jeden z najgorszych programówe publicystycznych i ogladanie jego przychodzi³o mi z wielkim trudem. Jak ktoœ chcia³ czêsto patrzeÌ na millera czi innych oszo³omów z lewicy to proszê bardzo ale ja w takim czymœ nie chce uczestniczyÌ. Poza tym ten program czêsto prowadzi³ gemabarowki którego nie da¿ê sympati¹.
Ciesze siĂŞ bardzo, Âże jest Olejnik i nie chcem powrotu tego co byÂło.
Ten program by³ emitowany po teleexpresie a przed klanem i plebani¹ wiêc wysoka ogladalnoœÌ jest jak najbardziej zrozumia³a.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

WÂłaÂśnie. Jak ktoÂś siĂŞ gUbi to proponUje wrĂłciĂŚ do tematu. MĂłwmy moÂże o tym co jest a nie co byÂło.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 21 gości