[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: piotrek888 »

Obrazek
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Mam talent

Post autor: marek110 »

piotrek888 pisze:Obrazek
Logo i muzyka jest bardzo podobne do wersji angielskiej więc możemy się spodziewać lekko zmodyfikowanej oprawy angielskiej. Mam nadzieje że będą to animowani ludzie a nie kontury :hmm:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

marek110 pisze:Mam nadzieje że będą to animowani ludzie a nie kontury :hmm:
Ale pewnie to zostanie z wersji brytyjskiej. Zmienione oczywiście będą budowle oraz nazwa programu. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Lepiej wyglądają kontury - live action nie wszędzie pasuje. :D
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Mam talent

Post autor: marek110 »

r_r16 pisze:Lepiej wyglądają kontury - live action nie wszędzie pasuje. :D
Mi chodzi o wypełnone kontury.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: pop »

W nowej reklamie "Mam talent" jest mowa o tym, że do wygrania jest 100 tysięcy euro. W poprzednim spocie mówiono o nagrodzie o wartości 100 tysięcy euro (ok. 350 tys. zł). Jeśli to okaże się prawdą, to "Mam talent" będzie pierwszym programem w Polsce, w którym wygrana zostanie wypłacona już w euro.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, a TVN się na to zdecyduje, to być może jesienią '09 w innych programach, teleturniejach nagrody również będą wypłacane w euro...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Mam talent

Post autor: podmark »

Jeśli wszystko dobrze pójdzie ? Tzn. jeśli TVN spełni Twoje marzenie wypłacając nagrody w euro :).

Nagroda w euro jest tylko po to, żeby wydawała się wysoka. Władze TVN postanowiły dokonać drobnej korekcji - początkowo podawano, że do wygrania będzie 100 tys. złotych. Śmiesznie by to wyglądało, że program, który ma być hitem jesieni oferuje tylko 100 tys. zł nagrody. Już raz stacja pożałowała na nagrodę i skończyło się niezbyt udanym (jedynym) sezonem. A rywalizacja o większe pieniądze przyciąga widzów.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Mam talent

Post autor: Marcin »

POpieram pisze:W nowej reklamie "Mam talent" jest mowa o tym, że do wygrania jest 100 tysięcy euro. W poprzednim spocie mówiono o nagrodzie o wartości 100 tysięcy euro (ok. 350 tys. zł). Jeśli to okaże się prawdą, to "Mam talent" będzie pierwszym programem w Polsce, w którym wygrana zostanie wypłacona już w euro.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, a TVN się na to zdecyduje, to być może jesienią '09 w innych programach, teleturniejach nagrody również będą wypłacane w euro...
A co to? Jakiś trend nowy ma być? Światowe TVN, bo płaci w euro? Euro, którego kurs wciąż spada?
Jak chcieli zaszpanować, to mogli zaoferować pół miliona złotych, a nie 100 tysięcy... euro...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: pop »

Szpan? To wkrótce będzie konieczność...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Mam talent

Post autor: Marcin »

Polska jest bardzo daleka spełnienia kryteriów konwergencji. Wariant bardzo optymistyczny zakłada przyjęcie euro w 2012 roku, więc teraz nagrody powinny być w polskiej walucie. W moim odczuciu pozostanie to szpanem i nie wyobrażam sobie by teraz np. w Milionerach nagrody wypłacano w euro. To po prostu nienaturalne.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mam talent

Post autor: prze_kw »

Marcinie, nie przemówisz do Pana POpieram. To niereformowalny, a w dodatku niesympatyczny i zarozumiały człowiek. Szkoda słów.

Proszę wybaczyć za Off top.


Co do Mam Talent!- myślę, że za wcześnie ten program będzie w ramówce. TVN powinien go wprowadzić, gdy format TZG się całkowicie wyczerpie, a na to się nie zanosi bo i widzów jest dużo i gwiazd nie brakuje.(wielka aktorka i gwiazda K. Figura się zgodziła- mam nadzieję że inne wielkie twarze pójdą jej drogą :) ) Poza tym gdzie umieścić te show? W soboty, po Niani? Wtedy Jak Oni śpiewają?; w czwartki? Tak naprawdę, ramówka TVN jest tak zapchana, że dodawanie nowych propozycji jest raczej... hmm nie potrzebne? (na razie).
Liczą się tylko Fakty.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: pop »

O, dziękuję za miłe słowa. :D

Marcin do mnie nie przemówi? Wybacz, ale nie znamy się jedynie z forum. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Myślę, że Mam Talent znajdzie swoje miejsce w czwartki, ale może nie okładajmy póki co ramówki :lol:
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Mam talent

Post autor: marek110 »

a wg mnie w niedziele o 20
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

Planowana jest chyba VIII edycja "Tańca z gwiazdami", więc niedziela o 20 to raczej nierealne. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości