POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Z nieciepliwoÂściÂą czekam nanowe studia FaktĂłw oraz WiadomoÂści, wydania flash tego ostatniego, M. Olejnik w TVP1 oaz wÂłaÂśnie na Ăł program Lisa w Polsacie - to na pewno bĂŞdzie dobre.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Zreszta sam Lis nie wystarczy... Zawszze mnie denerwowal sposob mowienia o Faktach... Tak jakby nikt tam nie pracowal oprocz Lisa...
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Sam Lis moÂże nie ale od Lisa siĂŞ zaczyna. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

na lisie sie tez konczy ... "Mezczyczne poznaje sie..."
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dobra, ka¿da ze stacji wzmocni³a siê prezenterami, to jedno, ale pod piêcioma wzglêdami siê os³abi³a. A TVN siê raczej nie os³abi³a. Lis i Olejnik odszedli ju¿ dawno. ZnajdŸcie jakieœ minusy wrzeœniowego TVN'u... TVN siê tylko umcnia. Z pewnoœci¹ zmniejszy sw¹ ró¿nicê ogl¹dalnoœci w stosunku do Polsatu, bo pi¹ta edycja Baru, to.. :? Ponadto TVN te¿ bêdzie mia³o nowego prezentera - Piotra Najsztuba. To polityczne show spokojnie bêdzie konkurowaÌ z polityk¹ Olejnik, czy Lisa. Mo¿e bêd¹ trochê s³absze wyniki, ale nie wiele.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

i dlatego jestesmy fanami tvn
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Moim zdaniem Najsztub nie bêdzie móg³ konkurowaÌ z Lisem - porgram w Polsacie ma opieraÌ siê na rozmowach z politykami najwy¿szej pó³ki, tak¿e z zagranicy. TVN bêdzie opiera³ siê raczej na politkach krajowych. Zreszt¹ do tej pory nie wiadomo, jaki charakter dok³adnie bêdzie mia³ program Najsztuba, kiedy bêdzie emitowany i jak czêsto. Najsztub nie zagrozi równie¿ M. Olejnik w TVP1, która praktycznie jako jedyna od wrzeœnia bêdzie zajomowa³a siê polityk¹ w Jedynce. Znika tygodnik Polityczny, Woronicza 17, GoœÌ jedynki, zostanie tylko Forum i to dlatego, ¿e TVP musi nadawac taki program. Nie bêdzie nawet tak dobrego programu jak " Co pani na to?"
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

jak czlowiek jest nawet normalny to umie dobrze pogadac z politykiem. Ja mam nadzieje ze program najsztuba bedzie na wesolo
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hmm tvn siĂŞ umocniÂł jeÂśli chodzi o prezenterĂłw ??? KtĂłrych bo ja nowych nie widzĂŞ no chyba Âże Kajdanowicz ale on to raczej nie umocnienie.Poza tym nie umacnia siĂŞ w niczym wypominacie Polstaowi (zresztÂą sÂłusznie oczywiÂście) Bar V a co z Robinsonem ? To badziewie i to badziewie tyle Âże Robinson pachnie nowoÂściÂą nic wiĂŞcej.No i jeszcze bĂŞdzie jedno dziadostwo nie widaomo jeszcze co bo narazie ogÂłaszajÂą castingi ale pachnie mi to jakimÂś "czar par " itp :) a Polsat oprĂłcz zmiany w "informacjach" ktĂłre stanÂą siĂŞ dziennikiem zaskoczy nas starÂą dobrze znanÂą nudÂą mam nadziejĂŞ Âże przynajmniej puszczÂą 24 h II seriĂŞ ale pewnie nie tylko jakieÂś badziewie w stylu "miodowe lata"edycja 50 :)
Android <3
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

kamuii nie za ostro? Robinson nie jest moim zdaniem badziewiem. Tymbardziej, ze czytalem to co sie tam dzieje
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Robinsoni napewno nie bĂŞdÂą badziewni. Na AXN oglÂądam amerykaĂąskÂą wersjĂŞ programu i jest naprawdĂŞ bardzo dobra :) Emocje, piĂŞkne widoki, duÂżo adrenaliny -to bĂŞdzie jesienny hit TVN!
A co do POLSATU... Nie zaskoczy nam raczej niczym nowym. Znowu bêdzie kolejna ju¿ edycja BARU (i znowu Ibisz :x ). Poprostu nie dobrze siê robi. I znowu postawi¹ na serialu, które s¹ i tak na bardzo niskim poziomie. Polski Beverly Hillls emitowany bedzie 5 razy w tygodniu i pojawi siê nowy sitcom Kosmici. Same ju¿ tytu³y widzów odstraszaj¹ :o Pierwsza mi³oœÌ kojarzy siê z jak¹œ brazylijsk¹ telenowel¹... I nowe odcinki: Pensjonatu pod Ró¿¹, Dzikiego... Bleee
Bêda kolejne odcinki Fali Zbrodni.... Sam nie wiem dlaczego :roll: Serial jakoœ znacz¹co siê nie wybi³, ogladalnoœÌ nie by³a wysoka. Brak s³ów.
A INFORMACJE siê nie wybij±! Widzowie przyzwyczaili siê do FAKTÓw, Wiadomo¶ci i Panoramy, które gromadza miliony. Dla Informacji nie ma miejsca... Skoro przez tyle lat siê nie uda³o podnie¶æ ogl±dalno¶ci, teraz rewolucji nie bêdzie...
A co do nowego programu Lisa. Owszem odniesie sukces i bĂŞdzie lepszy od programu Najsztuba. ZnajÂąc TVN talk show Najsztuba bedzie podobny do znienawidzonego Jestem jaki jestem... Konfrontacje i te sprawy... MoÂżna sie chyba nawet domyÂśliĂŚ, Âże bĂŞdzie emitowany w soboty (?)

Co do jesieni, myÂślĂŞ, Âże TVN nie przeÂścignie POLSATU. ÂŻyczĂŞ tego mu z caÂłego serca, ale prawda jest taka, Âże TVN ma o wiele mniejszy zasiĂŞg. Widzowie wybiora to co bedzie na tacy podane... :?
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

to jest najwiekszy minu tvn. U mnie odbiera slabo, na szczescie mam cyfre+ . Ostatnio tez tvn sie u mnie "podniosl" . Mam juz kupiona antene "na warszawe" (jestem na dogodnej pozycji- moge odbierac olsztyn i warszawe a wkrotce i umie maja postawic jakis nadajnik... ) tylko nie zalozona jeszcze
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hmm wedÂług mnie "informacje" majÂą szansĂŞ siĂŞ wybiĂŚ myÂślĂŞ Âże czĂŞsc ludzi woli to niÂż "panoramĂŞ " ktĂłra pachnie skamielinÂą na kilometr a ludzie siĂŞ do lisa przyzwyczajili.sÂądzĂŞ tez Âże nowy program Lisa bĂŞdzie o wiele lepszy niÂż talk show Najsztuba.Dla mnie on tylko umie szokowaĂŚ i nic wiĂŞcej podczas gdy Lis jest profesjonalistÂą w kaÂżdym calu. co do Robinsona poÂżyjemy zobaczymy
Android <3
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

wybic sie moga jak beda obiektywni i beda wybierali najlepszych nie szczedzac pieniedzy
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

kaseta89 pisze: ZnajÂąc TVN talk show Najsztuba bedzie podobny do znienawidzonego Jestem jaki jestem... Konfrontacje i te sprawy... MoÂżna sie chyba nawet domyÂśliĂŚ, Âże bĂŞdzie emitowany w soboty (?)
Ma byĂŚ w niedzielĂŞ :lol:
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości