Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe oki jak bĂŞde juz na syberii to dam znaĂŚ ale mam nadzieje ze kable nie zamarzna ;)

a co do twojego podpisu to jeÂśli masz na myÂśli informacje polsatu to raczej nie ma na co liczyĂŚ

1.Tam tez panuje nepotyz i koteria bo niby co tam robi ÂżeĂąski odpowiednk A*U*T*O*M*A*T*U czyli smoktunowicz ? Najlepsza kumpela Kingi Leesowej ?
2.JĂŞdrzejowski to czÂłowiek Leesa wiĂŞc jeÂśli Anite chce zniszczyĂŚ to juÂż dopilnuje Âżeby miaÂła wilczy bilet.

ehh juÂż tak dawno w weekend fucktĂłw nie oglÂądaÂłam a byÂło tak Âładnie kiedy prowadziÂła je Anita W :( :( Ja nie rozumiem czemu nikt nie wywali kajdanowicz przeciez on jest beznadziejny Pochankowa przynajmniej coÂś umie a on to tak jakby Anicie po ryju dali... Kajdan out of fuckty
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Pochankowa przynajmniej coÂś umie
Dobrze, Âże dodaÂłas coÂś bo jest tego niewiele :twisted: :twisted: :twisted:

a on to tak jakby Anicie po ryju dali... Kajdan out of fuckty
DokÂładnie zgadzam siĂŞ w 100%. Pewnie Anitka wÂłaÂśnie to czuje jak nie pracuje w weekend i jak patrzy na A*U*T*O*M*A*T :cry: :cry: :cry:
Ja ju¿ nawet zapomnia³em, ¿e istnieje taki program jaK FAKTY. Od tygodnia nawet na minutê nie prze³¹czy³em na fakty i wcale nie jest mi ich ¿al. :twisted: :twisted: :twisted: Oczywiœcie jest mi tylko ¿al Anitki, ¿e jej tam nie ma. :cry: :cry: :cry:
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Jezu, czlowieku walinij sie w leb... Ilez mozna??????!!!!!!!!!!
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

DokÂładnie zgadzam siĂŞ w 100%. Pewnie Anitka wÂłaÂśnie to czuje jak nie pracuje w weekend i jak patrzy na A*U*T*O*M*A*T
dokÂładnie przecieÂż ten koles to medialny samobĂłjca sztywny wsytraszony przed kamerÂą kto go tam posadziÂł masakra... Nie moge na niego patrzeĂŚ ani go sÂłuchaĂŚ no ale moze w tvn przejrzÂą na oczy i go wywalÂą
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

CzÂłwieku to ty siĂŞ walniÂł w Âłeb i tego nie czytaj i siĂŞ nie wtrÂącaj do tego wÂątku.(nikt ci nie kaÂże tego robiĂŚ) Masz wÂątek o Pochanke to pisz o niej co chcesz a tu jest wÂątek o Anitce i my piszemy tu co chcemy i nikt (a w szczegĂłlnoÂści ty) nie bĂŞdzie nam tego zabraniaÂł)

ps:ÂŁukaszu nie kasuj tych postĂłw tylko powiedz jasno tym co siĂŞ tu nas czepiajÂą aby siĂŞ odczepili od postĂłw tu przez nas pisanych. Kasowanie postĂłw nic nie da bo osoba uparta bĂŞdzie zawsze gÂłosiÂła swoje bardzo wÂątpliwe mÂądroÂści.
Nie moÂże na tym forum istnieĂŚ cenzura(oczywiÂście jak ktos uÂżywa wulagaryzmĂłw to tak ale tu nie ma takiej sytuacji) i zakazu pisania o pewnych osobach.
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

No ja nie pisze... dobrze kamuii ze dodales to cos bo jest tego nie wiele. Plytki jestes i tyle... a ja sobie tez moge pisac gdzie chce i jak chce. kazdy na tym forum.
a administartor wie co ma robic a ty pouczac go nie musisz.

zenujace.
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To moÂże skoĂącz tu wreszcie pisaĂŚ i nie stawaj siĂŞ tak zacietrzewiony jak ta twoja ukochana pochanke. :twisted: :twisted: :twisted: WidaĂŚ, Âże ci co jÂą lubiÂą majÂą rĂłwnieÂż podobieĂąstwa do niej.
Nie bĂŞde siĂŞ zniÂżaĂŚ do twojego poziomu i ciebie poniÂżaĂŚ a mĂłgÂłbym trochĂŞ tego napisaĂŚ. :twisted: :twisted: :twisted:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

michos pisze:To moÂże skoĂącz tu wreszcie pisaĂŚ i nie stawaj siĂŞ tak zacietrzewiony jak ta twoja ukochana pochanke. :twisted: :twisted: :twisted: WidaĂŚ, Âże ci co jÂą lubiÂą majÂą rĂłwnieÂż podobieĂąstwa do niej.
Nie bĂŞde siĂŞ zniÂżaĂŚ do twojego poziomu i ciebie poniÂżaĂŚ a mĂłgÂłbym trochĂŞ tego napisaĂŚ. :twisted: :twisted: :twisted:
TeÂż pozwolĂŞ siĂŞ wtrÂąciĂŚ do "dyskusji" jeÂśli moÂżna tak to nazwaĂŚ...
Michos! Zachiwujesz siĂŞ jak dziecko. Nie umiesz dyskutowaĂŚ. Potrafisz tylko obraÂżaĂŚ. Nie rozumiem wypowiedzi, Âże ci co lubiÂą JustynĂŞ sÂą do niej podobni. Nie znosisz jej tylko dlatego, Âże zastÂąpiÂła miejsce Anity w FAKTACH. RĂłwnie dobrze moge powiedzieĂŚ, Âże ci co lubiÂą AnitĂŞ majÂą nie pokolei w gÂłowie (wcale tak nie myÂślĂŞ). AnitĂŞ lubiĂŞ, JustynĂŞ teÂż. Pohamuj siĂŞ wiĂŞc choĂŚ trochĂŞ z tymi Twoimi wypowiedziami.
Rozumiem TwĂłj Âżal do TVN, ale... sÂą granice :?
Ostatnio zmieniony niedziela 19 wrz 2004, 14:16 przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Sorry ale nie ja tu pierwszy zacz¹³em. Co i raz zaczynam pisaÌ o Anicie(nawet w s³owem nie wspominaj¹c o pochanke no mo¿e delikatnie) to zaraz ktoœ siê przyczepia.

PS:Ja pochanke nie lubiÂłem od chwili zobaczenia jej na wizji i nie jest to wcale spowodowane, Âże przez niÂą wyrzucili AnitĂŞ.

To ju¿ nawet w w¹tku o Anitce nie mo¿na o niej dyskutowaÌ bo zaraz wszyscy mnie atakuj¹. Na tym forum zapanowa³a canzura i atak na tych co pisza coœ o Anicie wi¹¿¹ce siê z pochanke.

Ten wÂątek zostaÂł stworzony dla fanĂłw Anitki i dla ludzi zainteresowanych rozmowÂą o niej a jak ktoÂś nie ma ochoty tego czytaĂŚ to nie musi.
Ja ostatnio nie pisze w wÂątku o pochanke i nie przyczepiam siĂŞ do was to wy nie przyczepiajcie siĂŞ do mnie.
Ostatnio zmieniony niedziela 19 wrz 2004, 14:08 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

michos pisze:To moÂże skoĂącz tu wreszcie pisaĂŚ i nie stawaj siĂŞ tak zacietrzewiony jak ta twoja ukochana pochanke. :twisted: :twisted: :twisted: WidaĂŚ, Âże ci co jÂą lubiÂą majÂą rĂłwnieÂż podobieĂąstwa do niej.
Nie bĂŞde siĂŞ zniÂżaĂŚ do twojego poziomu i ciebie poniÂżaĂŚ a mĂłgÂłbym trochĂŞ tego napisaĂŚ. :twisted: :twisted: :twisted:
Oh jak ja kocham. och jak bardzo. ja zacietrzewiony? no tak... nie tylko ja;) dawno michos loty obnizyles patrz to forum, patrz forum gazety... wiecej bez komentarza... och pisz wcale sie nie przejmuje tym co piszesz i myslisz. naprawde!
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

michos pisze:PS:Ja pochanke nie lubiÂłem od chwili zobaczenia jej na wizji i nie jest to wcale spowodowane, Âże przez niÂą wyrzucili AnitĂŞ.

To juÂż nawet w wÂątku o Anitce nie moÂżna o niej dyskutowaĂŚ bo zaraz wszyscy mnie atakujÂą.
MyÂślaÂłem, Âże byÂła ci obojĂŞtna, gdy nie byÂło jej w FAKTACH.
Masz prawo wypowiadaĂŚ siĂŞ o Anicie gdzie zechcesz (zwÂłasza w tym wÂątku) i nie chciaÂłem siĂŞ doczepiĂŚ.
Szkoda, tylko, ¿e wymienianie pogl¹dów czasem zwraca siê w kierunku k³ótni :?
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No to moÂże zakoĂączmy ten spĂłr i pozwĂłlmy innym mieĂŚ wÂłasne zdanie. :lol:
kawiocha

Post autor: kawiocha »

kaseta89 pisze:Pochamuj siĂŞ (...)
Czy miaÂło byĂŚ tak jak pisze - michos ma siĂŞ chamiĂŚ? Czy chodziÂło o pohamowanie?
(...) ale... sÂą granice :?
Kiedy lecÂą? Nie widziaÂłem nigdzie Âżadnych reklam.

A poza tym, w peÂłni zgadzam siĂŞ z michosem - niech ci, ktĂłrzy sÂą przeciwni Anicie, a argumentĂłw nie majÂą Âżadnych, niech siĂŞ nie odzywajÂą, przynajmniej w tym temacie

Aha, i pozdrowienia dla ÂŁukasza (Tak, to o tobie, ÂŁukaszu)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Wiesz co? Napewno nie mia³em nic na myœli z tym, ¿e ma siê chamiÌ. Poprostu pope³ni³em b³¹d, który ju¿ poprawi³em. Ty nigdy nie pope³niasz b³êdów przypadkiem?

Pozatum ta ironia? Ironia za ironiĂŞ. Granice lecÂą w wtorki o 22:30. Reklamy moÂżna zobaczyĂŚ w TVN -ie (pewnie nie oglÂądasz, bo Anitka odeszÂła)...
PisaÂłem posta w dobrej myÂśli, a ty juÂż na mnie naskakujesz :roll:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kaseta, nie przejmuj siĂŞ - on taki juÂż jest. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości