Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Proszę bardzo:

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

P.S. Post numer 9000 w wątku Joasi :jupi:
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: LethalOne »

Jacek-t pisze:
LethalOne pisze:@Jacek-t , ciesze sie, ze zaczales skalowac te capsy, ale musisz to robic dobrze, polecam ci rozdzielczosc 624x352, na razie jest za mala wysokosc dlatego takie splaszczone twarze.
720*405 daje proporcje dokładnie 16:9 więc nie bardzo rozumiem w czym problem.

W ogóle to to ręczne skalowanie to głupiego robota i nie chce mi się. Potrzebuje jakiejś karty Tunera TV do kompa, która łaskawie rozpoznawała by fakt, że TVN 24 jest nadawany w formacie panoramicznym a nie 4:3. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie co do modelu karty godnego zainteresowania to będę wdzięczny, bo jak na razie to co mi wpadnie w oko jakiś model to zaraz znajduje w internecie głównie niepochlebne opinie użytkowników :mhm: .

Ale TVN24 ma pasy po bokach i je trzeba przyciac i dlatego tak jest.

Tuner - SkyStar HD2 i po sprawie.
Obrazek
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

LethalOne pisze:
Jacek-t pisze:
LethalOne pisze:@Jacek-t , ciesze sie, ze zaczales skalowac te capsy, ale musisz to robic dobrze, polecam ci rozdzielczosc 624x352, na razie jest za mala wysokosc dlatego takie splaszczone twarze.
720*405 daje proporcje dokładnie 16:9 więc nie bardzo rozumiem w czym problem.

W ogóle to to ręczne skalowanie to głupiego robota i nie chce mi się. Potrzebuje jakiejś karty Tunera TV do kompa, która łaskawie rozpoznawała by fakt, że TVN 24 jest nadawany w formacie panoramicznym a nie 4:3. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie co do modelu karty godnego zainteresowania to będę wdzięczny, bo jak na razie to co mi wpadnie w oko jakiś model to zaraz znajduje w internecie głównie niepochlebne opinie użytkowników :mhm: .

Ale TVN24 ma pasy po bokach i je trzeba przyciac i dlatego tak jest.

Tuner - SkyStar HD2 i po sprawie.
Tylko co to ma wspólnego z rozdzielczością 720:405 a 624:352 - obie dają proporcje 16:9 i w obu proporcje obrazu będą dokładnie takie same.

Korzystam z telewizji kablowej (UPC) więc tuner satelitarny nie dla mnie.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Kolejna odzieżowa niespodzianka na wielki plus :brawa:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: sybic »

Jacek-t pisze:Korzystam z telewizji kablowej (UPC) więc tuner satelitarny nie dla mnie.
UPC?
A miałem coś takiego...
Jeśli mogę coś doradzić - pozbądź się tego g*na.
Ceny wysokie, a jakości żadnej...
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Kolejna odzieżowa niespodzianka na wielki plus :brawa:
Tak Joasia wyglądała niezwykle elegancko z odrobiną fantazji,po prostu przepięknie :aniol: :brawa: Normalnie mamy tydzień bezmarynarkowy :aniol: Jak Ją tak bedziemy co i rusz wychwalać za dobór ubrań to jeszcze zostanie stylistką :xx: ;)

Poza tym dziś tak się wszyscy "spieszyli", że o 17:00 skrótu nie było.. :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

sybic pisze: UPC?
A miałem coś takiego...
Jeśli mogę coś doradzić - pozbądź się tego g*na.
Ceny wysokie, a jakości żadnej...
No nie wiem, ofertę internetu mają jednak jedną z najlepszych, napewno najlepszą z tych do których mogę mieć dostęp a to dla mnie w sumie ważniejsze niż oferta TV. A oddzielnych dostawców do TV i internetu nie chcę bo już teraz odczuwam nadmiar kabli, routerów, modemów itp. Więc jeśli chodzi o poprawę jakości sygnału w grę wchodzi tylko przejście na cyfrową wersję UPC.
maxxx pisze:Jak Ją tak bedziemy co i rusz wychwalać za dobór ubrań to jeszcze zostanie stylistką :xx: ;)
Biorąc pod uwagę, że TVN jako stylistę zatrudnia Tomasza Pajacyków (bodaj w DDTVN) potencjał do podnoszenia jakości stylizacji jest praktycznie nieograniczony :lol2: :hahaha:. Więc kto wie, może to jest jakaś myśl. Ale tylko jako zajęcie dodatkowe np. zamiast lektorowania u Mai w ogrodzie :> .
maxxx pisze:Poza tym dziś tak się wszyscy "spieszyli", że o 17:00 skrótu nie było.. :spiewa:
Wczoraj było podobnie.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: sybic »

Jacek-t pisze:Więc jeśli chodzi o poprawę jakości sygnału w grę wchodzi tylko przejście na cyfrową wersję UPC.
Nie jestem w tym mocny, ale z tego co się orientuje, karty żadnej do PC-eta nie założysz i materiału video nie nagrasz. Zgrać możesz w dekoderze który dostaniesz od UPC, ale nijak tego oryginalnego mpega z tej paczki nie wyciągniesz. Czyli jakość będzie tylko do oglądania na TV. Kiepska oferta...
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

sybic pisze:
Jacek-t pisze:Więc jeśli chodzi o poprawę jakości sygnału w grę wchodzi tylko przejście na cyfrową wersję UPC.
Nie jestem w tym mocny, ale z tego co się orientuje, karty żadnej do PC-eta nie założysz i materiału video nie nagrasz. Zgrać możesz w dekoderze który dostaniesz od UPC, ale nijak tego oryginalnego mpega z tej paczki nie wyciągniesz. Czyli jakość będzie tylko do oglądania na TV. Kiepska oferta...
Owszem da się wpuścić sygnał cyfrowy do analogowego tunera (wiem to od ludzi, którzy już to zrobili) w kompie choć za pewne nie obejdzie się bez obniżenia jakości obrazu.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: sybic »

Ale mamy cyfrową TV i aby mieć najwyższą jakość naturalną rzeczą jest, że chcemy mieć to co zostało wytransmitowane/nagrane. Puszczenie tego jako analog i powtórna cyfryzacja na analogowej karcie na PC to tak jakby na tej samej karcie zgrać analogowy przekaz z UPC. Normalnie z anteny. Znaczna strata jakości.
Zresztą sam oceń.
Tu oryginalne nagranie mpeg (fragment z Poranka TVN24 z Kuźniarem) przez kartę prze kartę SAT w komputerze.
http://www.tgv.pl/tgv/tmp/Nagrane_z_Tunera_SAT.mpg
A tu dokładnie to samo nagranie zgrane na dekoderze UPC. Jako że to nagranie nie dało się z tej paczki wyciągnąć, zgrane zostało po analogu na nagrywarce DVD z najwyższą możliwą jakością.
http://www.tgv.pl/tgv/tmp/Nagranie_za_p ... Tunera.mpg
Różnice jakości oceń sam. Zwróć też uwagę na pojemność plików.

Jako że mój wpis jest nie na temat proponuje go przez admina skasować.
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

sybic pisze:Ale mamy cyfrową TV i aby mieć najwyższą jakość naturalną rzeczą jest, że chcemy mieć to co zostało wytransmitowane/nagrane. Puszczenie tego jako analog i powtórna cyfryzacja na analogowej karcie na PC to tak jakby na tej samej karcie zgrać analogowy przekaz z UPC. Normalnie z anteny. Znaczna strata jakości.
Zresztą sam oceń.
Tu oryginalne nagranie mpeg (fragment z Poranka TVN24 z Kuźniarem) przez kartę prze kartę SAT w komputerze.
http://www.tgv.pl/tgv/tmp/Nagrane_z_Tunera_SAT.mpg
A tu dokładnie to samo nagranie zgrane na dekoderze UPC. Jako że to nagranie nie dało się z tej paczki wyciągnąć, zgrane zostało po analogu na nagrywarce DVD z najwyższą możliwą jakością.
http://www.tgv.pl/tgv/tmp/Nagranie_za_p ... Tunera.mpg
Różnice jakości oceń sam. Zwróć też uwagę na pojemność plików.

Jako że mój wpis jest nie na temat proponuje go przez admina skasować.
Wszystko rozumiem, ale mnie po prostu nie interesuje żaden inny sposób odbioru TV niż UPC - takie moje prawo.
allblack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 30 lis 2009, 20:32

Re: Joanna Kryńska

Post autor: allblack »

Joasia wczoraj w nowej, pieknej kreacji, a tu tylko jednak fotka :(
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Pora przerwać kilkudniowe milczenie :rozglada: Wasza techniczna wymiana spostrzeżeń interesująca, ale jakby się dało jakiś przykład z Joasią w roli glównej zaprezentować to by było super :aniol:
P.S Ale się dzisiajj fajnie zapatrzyła na tego Mikołaja na końcu (chyba na Mikiego :lol2: ).
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Kilka dni byłem służbowo poza domem, więc mogłem sobie jedynie popisać. Stąd dla nadrobienia zaległości dzisiaj kilka obrazków Joasi z ubiegłego tygodnia:

środa:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

czwartek:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

piątek:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

I z dnia dzisiejszego:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
maxxx pisze:P.S Ale się dzisiajj fajnie zapatrzyła na tego Mikołaja na końcu (chyba na Mikiego :lol2: ).
I wyszła z tego dość niespotykana postawa z założonymi rękami (co widać na ostatnim obrazku).
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

maxxx pisze:P.S Ale się dzisiajj fajnie zapatrzyła na tego Mikołaja na końcu (chyba na Mikiego ).
Jacek-t pisze:I wyszła z tego dość niespotykana postawa z założonymi rękami (co widać na ostatnim obrazku).
Szczerze mówiąc o to właśnie mi chodziło tylko nie wiedziałem jak to zgrabnie sformułować :lol2:
Thx za całotygodniową galerię :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 24 gości