Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ostatnio materiaÂły z Polski przygotowuje teÂż ÂŁukasz SÂłapek, mimo, Âże wczeÂśniej przygotowywaÂł serwis zagraniczny.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiejsze "Fakty" dobre. :] 2 materiaÂły ktĂłre zapadÂły mi w pamiĂŞĂŚ to ten o kolejach paĂąstwowych ( :x ) i prywatn(ych)ej Maciej Mazura no i oczywiÂście ostatni Tomasza Sianeckiego o zastach zwiÂązanych z wÂładzÂą. :D

Pozatym kolejny materiaÂł o ptasiej grypie, i o sprawie Âśniegu na dachach oraz o nr do sÂłuÂżb ktĂłre miaÂły by nam pomĂłc gdyby siĂŞ zawaliÂł dach...

Oraz Wiktor Bater w Warszawie :D :D ktĂłry przyjechaÂł za Siergiejem Jastrzembskim. Takze Wiktor o tej wizycie zrobiÂł materiaÂł. 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

SÂłucham? Bater w W'wie. Szkoda, Âże nie byÂło mi dane oglÂądaĂŚ tych FaktĂłw. :evil:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Dzisiejsze Fakty to pomy³ka. Po jakiego diab³a dali t¹ tv Trwam na jedynkê? Czy to by³ dzisiejszy news nr 1? Œmiem w to w¹tpiÌ. Reporterzy chyba zaspali, bo Ryman ze 2 materia³y odczyta³- tylko tak,¿eby je wcisn¹Ì do programu.
Nie rozumiem dlaczego PÂłuskĂŞ wysÂłali na UkrainĂŞ, a tydzieĂą wczeÂśniej prawie nic nie powiedzieli w Faktach o wizycie Kaczki we Francji, chociaÂż tvn24 wysÂłaÂł tam B. Grysiak.
Ale najgorszy byÂł ten materiaÂł o sporze o dziecko pomiĂŞdzy nianiÂą a matkÂą.
I fragment jutrzejszych-debiutuj¹cych w nowej formie-Rozmów w toku. Pomys³, ¿eby w ten sposób je zareklamowaÌ by³ beznadziejny. Brak mi s³ów.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:Dzisiejsze Fakty to pomy³ka. Po jakiego diab³a dali t¹ tv Trwam na jedynkê? Czy to by³ dzisiejszy news nr 1? Œmiem w to w¹tpiÌ. Reporterzy chyba zaspali, bo Ryman ze 2 materia³y odczyta³- tylko tak,¿eby je wcisn¹Ì do programu.
Nie rozumiem dlaczego PÂłuskĂŞ wysÂłali na UkrainĂŞ, a tydzieĂą wczeÂśniej prawie nic nie powiedzieli w Faktach o wizycie Kaczki we Francji, chociaÂż tvn24 wysÂłaÂł tam B. Grysiak.
Ale najgorszy byÂł ten materiaÂł o sporze o dziecko pomiĂŞdzy nianiÂą a matkÂą.
I fragment jutrzejszych-debiutuj¹cych w nowej formie-Rozmów w toku. Pomys³, ¿eby w ten sposób je zareklamowaÌ by³ beznadziejny. Brak mi s³ów.
W pe³ni popieram - najg³upszy z najg³upszych pomys³ów jaki móg³ siê pojawiÌ to ta "reklama" Rozmów w Toku.
Fakty to do jasnej program stricte info a Rozmowy to¿ przecie¿...no w³asnie mam problem do jakiego gatunku je przy³¹czyÌ :?

Co do P³uski na Ukrainie - nie zapominaj terraX, ¿e Ukraiùcy to nasi bracia i przecie¿ wizyta tam naszego wszechw³adnego Prezydenta nie mog³a obejœÌ siê bez echa :evil:

Co do trwamu ?? MyslĂŞ, Âże TVN teÂż pomaÂłu zaczyna myÂśleĂŚ o tym kto w niedÂługim czasie bĂŞdzie rzÂądziÂł mediami :? I info o tej firmie - nie waÂżne czy dobre czy zÂłe - czĂŞsto moga byĂŚ na "jedynce"
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

materia³y w g³ównym wyadaniu faktów

Post autor: salladyn »

Masz racjê.Warto dodaÌ ¿e wczorajsze Fakty te¿ pozostawia³y wiele do ¿yczenia.Newsem numer jeden by³o odnalezienie ¿ywego górnika.I s³usznie.Tylko po co robili z tego tak¹ sensacjê i ci¹gle do tego wracali.By³y chyba trzy relacje reporterskie i na koniec jakby tego by³o ma³o reporta¿ o katastrofach górniczych.Oczywiœcie pewnie to kompletna bzdura co teraz napiszê ale ostatnio Rymanowski zachowuje siê jakby chcia³ przed odejœciem z TVN (jeœli takie wogóle nast¹pi) poci¹gn¹Ì Fakty w dó³.Pewnie to nieprawda ale tak to wygl¹da.Mo¿e te¿ mu po prostu tak ju¿ niezale¿eÌ na pracy.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: materia³y w g³ównym wyadaniu faktów

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze:(...)Newsem numer jeden byÂło odnalezienie Âżywego gĂłrnika.I sÂłusznie.Tylko po co robili z tego takÂą sensacjĂŞ i ciÂągle do tego wracali.ByÂły chyba trzy relacje reporterskie i na koniec jakby tego byÂło maÂło reportaÂż o katastrofach gĂłrniczych.(...)
TeÂż mi siĂŞ to nie podobaÂło !! Takie chyba 3-krotne wspominanie o tym fakcie przed innymi matriaÂłami, Âże to juÂż za chwilĂŞ nastÂąpi byÂło co najmniej wnerwiajÂące :? Dziwne robienie sensacji...
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Nie, nie wydaje mi siê, ¿e oni po prostu nie zd¹¿yli wczoraj, na 19 z tym materia³em. Bo to mia³a byÌ jedynka, ale chyba by³y jakieœ problemy techniczne, bo potem, ju¿ podczas materia³u Kijowskiej ca³y czas by³o s³ychaÌ, jak siê pyta "czy mnie s³ychac", itd. Jak Ryman mówi³ na pocz¹tku Faktów, ¿e bêdzie ten materia³ to tak dziwnie siê j¹ka³, jakby nie mia³ nic przygotowane i jakby sytuacja go zaskoczy³a.
I powtĂłrzĂŞ siĂŞ- zamieszczenie fragmentu RozmĂłw w toku to byÂł ÂżenujÂący pomysÂł. Nawet w Radiu Maryja autopromujÂą siĂŞ subtelniej. ÂŻenua na maxa :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

materia³y w g³ównym wyadaniu faktów

Post autor: salladyn »

No wÂłaÂśnie i jeszcze ta promocja.No ja rozumiem, nowa ramĂłwka nowe studio ale to juÂż lekka przesada.No i niestety to juÂż nie pierwszy raz.Kiedy do kin wchodziÂło "Tylko mnie kochaj" to Fakty caÂły czas o tym trÂąbiÂły.O tym jaki ten film jest fenomenalny jaka Âświetna gra aktorska itd.Film okazaÂł siĂŞ beznadziejny (moÂże oprĂłcz roli tej maÂłej dziewczynki ktĂłra byÂła niezÂła).

To samo w "Na wspólnej".Kochani Brzozowscy odkryli amerykê ¿e przez Skypa mo¿na rozmawiaÌ za darmo z ich córk¹ która mieszka za oceanem.Kiedy odkryli ten fakt, kiedy to Skype rozocz¹³ wspó³pracê z Onetem nale¿¹cym do ITI.Tyle tylko ¿e "Na wspólnej" jest serialem a "Fakty" s¹ programem informacyjnym.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak dziœ i wczoraj kiepsko wysz³o. :/ Bardzo z³ym pomys³em by³o danie tego materia³u o tej niani i matce :? mi siê tak marzy, aby nie by³o w³asnie takich materia³ów nadajacych sie do "Uwagi!" czy "Rozmów w toku", ale jak na program informacyjny przysta³o tylko wa¿ne informacje i mniej wa¿ne... mam nadziejê ze jak Durczok przyjdzie w³asnie nast¹pia zmiany w tym kierunku. :roll:

A o materiale zwiÂązanym z TRWAM - moÂże tak TVN chciaÂł pokazaĂŚ coÂś (nie wiem jak to napisaĂŚ) Âże ta telewizja przegraÂła - wkoĂącu obie stacje ze sobÂą walczÂą i siĂŞ wzajemnie atakujÂą. :roll: Ale nie wiem jednak to nie zmiana faktu ze to nie byÂł dobry pomysÂł zeby o tym byÂło na jedynca. :?

I jeszcze to wczoraj o górnikach te¿ dosyÌ g³upio wysz³o zamiast daÌ to jako pierwsz¹ wiadomoœÌ tak to zapowiadali - 2 razy - a nie wracali. W pierwszym ³¹czenie na ¿ywo z Kijowsk¹ póŸniej Ryman zapowiedzia³ ze w dalszej czêsci bêdzie o tym materia³ pare minut póŸniej znów to zapowiedzial no i jeszcze póŸniej dali. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Nie widziaÂłem tej wzmianki o Rozmowach ale teÂż mi siĂŞ to wydaje beznadziejne... tzn. danie tego do FaktĂłw. Czy nie lepiej by byÂło zrobiĂŚ jakiÂś materiaÂł o urodzinach "Na WspĂłlnej" niÂż podniecaĂŚ siĂŞ nowym studiem?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

materia³y w g³ównym wyadaniu faktów

Post autor: salladyn »

:: Kamil pisze:Nie widziaÂłem tej wzmianki o Rozmowach ale teÂż mi siĂŞ to wydaje beznadziejne... tzn. danie tego do FaktĂłw. Czy nie lepiej by byÂło zrobiĂŚ jakiÂś materiaÂł o urodzinach "Na WspĂłlnej" niÂż podniecaĂŚ siĂŞ nowym studiem?
Rozumiem chcesz leczyĂŚ dÂżumĂŞ cholerÂą.Co to ma za znaczenie czy bĂŞdÂą promowaĂŚ "Rozmowy w toku" czy "Na wspĂłlnej" :?: Fakty sÂą programem informacyjnym nie promocyjnym.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: materia³y w g³ównym wyadaniu faktów

Post autor: :: Kamil »

salladyn pisze:Rozumiem chcesz leczyĂŚ dÂżumĂŞ cholerÂą.Co to ma za znaczenie czy bĂŞdÂą promowaĂŚ "Rozmowy w toku" czy "Na wspĂłlnej" :?: Fakty sÂą programem informacyjnym nie promocyjnym.
Ja nie mówiê o nowym studiu "Na Wspólnej" tylko o urodzinach tego serialu... o trzech latach walki o coraz wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ... itp. itd. a to jest przeogromna ró¿nica.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: materia³y w g³ównym wyadaniu faktów

Post autor: TVN_FAN »

:: Kamil pisze:
salladyn pisze:Rozumiem chcesz leczyĂŚ dÂżumĂŞ cholerÂą.Co to ma za znaczenie czy bĂŞdÂą promowaĂŚ "Rozmowy w toku" czy "Na wspĂłlnej" :?: Fakty sÂą programem informacyjnym nie promocyjnym.
Ja nie mówiê o nowym studiu "Na Wspólnej" tylko o urodzinach tego serialu... o trzech latach walki o coraz wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ... itp. itd. a to jest przeogromna ró¿nica.
Wg mnie, ¿aden z takich materia³ów nie powinien wyl¹dowaÌ w Faktach. Program informacyjny ma spe³niaÌ okreœlone wymagania-takie materia³y to raczej do Uwagi siê nadaj¹.
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Re: materia³y w g³ównym wyadaniu faktów

Post autor: terraX »

salladyn pisze:Rozumiem chcesz leczyĂŚ dÂżumĂŞ cholerÂą.Co to ma za znaczenie czy bĂŞdÂą promowaĂŚ "Rozmowy w toku" czy "Na wspĂłlnej" :?: Fakty sÂą programem informacyjnym nie promocyjnym.
No dobra, to jest feler korporacyjny :evil2: WszĂŞdzie to robiÂą, w tvn, w tvp.
Jak Brzozowscy odkryli Skype`a to byÂło zabawne, podobnie jak to, Âże przez jakiÂś czas caÂła WspĂłlna upijaÂła siĂŞ Arcticiem, kremowaÂła kosmetykami Avonu, a Iza dostaÂła od swojego (nomen omem) sponsora, auto.
Tylko, Âże jak w Faktach WYMYÂŚLAJÂĄ materiaÂł- pod nowÂą ramĂłwkĂŞ- to mnie siĂŞ robi niedobrze.
Omijam tego typu tematy i nie wiem dokÂładnie, ale chyba nikt poza tvn nie nagÂłaÂśniaÂł tej sprawy o dziecko?
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości