[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: X FACTOR

Post autor: rogi »

Jeżeli ja miałbym wybierać to poszedłbym na casting do MBTM. Dużo lepsza oprawa programu, prowadzący (nie żebym coś miała do Kuźniara - po prostu wolę go w Poranku) i jeszcze wiele innych czynników. Co do Jury X-Factora to było ono dla mnie perfekcyjne, a teraz pewnie TVN znowu weźmie gwiazdkę nie wiadomo z której planety i będą zachwyceni. Zapewne te 2000 osób pomyślało podobnie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Też czytałem o tym, że na castingu do X Factor było tylko 300 osób. Sam nie wiem co o tym myśleć. Czy I edycja mogła aż tak zrazić uczestników? Wiem, że informacja z Pudelka, ale zdjęcia załączone mówią same za siebie. Ciekawi mnie ile osób przyszło na pozostałe castingi. Może ten Wrocław to była taka jednorazowa "wpadka"? :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

r_r16 pisze:Wiem, że informacja z Pudelka, ale zdjęcia załączone mówią same za siebie.
Zależy kiedy zdjęcia zostały zrobione, a mogły zostać zrobione, wtedy gdy większość była już w środku. Zresztą na TVN emitują od dziś X-Factor news pomiędzy programami, w trakcie przerw, i widać że jednak sporo osób było na castingach w tym sezonie (a widać, że materiał świeży, bo widać daty na plakatach w tle i osoby, z którymi są krótkie rozmowy).
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Gdybym miał obstawiać kto zastąpi Sablewską, to stawiałbym na Marię Peszek. Ona po prostu pasuje do Wojewódzkiego i Mozila. No chyba, że będą chcieli zrobić Mai na złość, to wezmą Edzię.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

TVN już jakiś czas temu zaprzeczył jakoby Maję miała zastąpić Edyta Górniak. Co do Marii Peszek, to też dużo się mówi, że ona miała by duże szanse. Sporo też mówi się o Basi Trzetrzelewskiej, ale jakoś sobie nie mógłbym jej wyobrazić w roli jurorki.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

matik pisze:TVN już jakiś czas temu zaprzeczył jakoby Maję miała zastąpić Edyta Górniak.
Ten sam TVN kilka miesięcy temu potwierdził, że będzie czwarty juror.
Fakt - faktem, obecność Edzi jest mało prawdopodobna.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Dzisiaj zaprzeczono oficjalnie plotkom , jakoby Peszek i Basia byłyby jurorkami X FACTOR'a , choć dostały propozycje. 2 nazwiska pozostałe nie są znane jeszcze szerszej opinii :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

X Factor news? Nie widziałem, aczkolwiek brzmi ciekawie... Może jednak coś się ruszy w dobrym kierunku w X Factorze naszym polskim :D
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

TVN postawi przede wszystkim na jurorkę która się prezentuje czyli kogoś młodego 25-35lat. Druga sprawa powinna to być wokalistka , bo jak widać Wojewódzki pozostanie dalej osobą promujacą siebie. Ja bym widział w jury Natalię Kukulską lub Patrycję Markowską, a najlepsza opcja to jedna z nich +Agnieszka Chylińska :D
Ogólnie szkoda że zostaje Wojewódzki a znika Sablewska, widać dała się mu we znaki, to trzeba ją usunąć. :twisted:
Ostatnio zmieniony sobota 10 gru 2011, 18:44 przez Kylo, łącznie zmieniany 1 raz.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

"News" to dodałem od siebie tak dla rozróżnienia reklamy od mini programiku. Pomiędzy dzisiejszą powtórka gali Męska rzecz, a powtórką Ugotowanych był taki 2 minutowy program. Na początku było to efektowne wjechanie X na ekran, potem był taki mini program - pokazywali fragmenty precastingów i rozmowy z niektórymi uczestnikami, a na końcu były napisy, kto to przygotował.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

"Odcinek" jest dostępny na tvn.pl.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: X FACTOR

Post autor: szym »

Szkoda, że nie będzie Mai w nowej edycji, nie dlatego, że jest niezastąpiona, ale dlatego, że to nie ona była najsłabszym ogniwem stołu jurorskiego. Trudno mi uwierzyć, że Wojewódzki ma aż takie wpływy w TVN, żeby to on decydował kto usiądzie koło niego, a kto nie. Czy państwo wyżej nie zaglądają do sieci? I nie chodzi mi tylko o nasze forum, ale nawet w komentarzach w portalach plotkarskich jest mnóstwo nieprzychylnych komentarzy. Ludzie go nie lubią, on gardzi ludźmi, przejadł się i tyle. Już o tym pisałem wcześniej.

Mam nadzieję, że nowa edycja będzie lepsza pod względem realizacyjnym od poprzedniej, w końcu pojawią się prawdziwe gwiazdy w programach na żywo i - to już pewnie się nie stanie - występy będą licznie wrzucane przez TVN na YouTube.
:)
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

Niestety trace nadzieje ze X Factor w Polsce sie znacnie poprawi, zgadzam sie z opinia ze Maja nie byla doskonala, ale nie byla wcale najslabsza w tym jury. Niestety 4 osobe jury zupelnie by zmienilo Polski X Factor, wiecej mlodych i mnie odrzuconych w finale - i lepsza dynamika jurorow jak sa dwie kobiety i dwoch facetow! Sam rezyser mial zal ze bylo tyle talentow ktorych nie doszlo do programow na zywo, i wlasnie tego nie poprawili - to nie widze jak inne mniej wazne elementy sie poprawia! Nawet wersje w panstwaw jak Ukraina, Chile, juz w drugiej jak nie pierwszej edycji byla czworka.

W Wielkiej Brytanni, owszem rynek jest inny i wiekszy od polskiego, ALE zasada ze nawet cos 'doskonalego' trzeba poprawiac i zmieniac 'dla swierzosci' jest bardzo dobra i sprawdza sie, a w Polsce na odwrot, jak jest 5 milionow widzow to najlepiej nie ruszac i nie zmieniac - a to staje sie nudne, przewidywalne, latwe i ludziom brakuje wyobrazni po jakism czasie...

W tym roku The X Factor w Anglii, po wielkich sukcesach 2009-2010 jeszcze sie ulepszyl i final zrobili na wielkiej arenie z publicznoscia 10,000 osob... nie mowie ze w Polsce tak powinno byc, ale gdyby tam byla Polska mentalnosc, to X Factor bylby tam taki jak w 2004r, i nawet by nie zawital do naszego kraju z tego powodu. I o to skutki wczorajszego finalu:

http://www.youtube.com/watch?v=RoIXuGA9u_M&hd=1
http://www.youtube.com/watch?v=_Pdvxo8uV3g&hd=1
http://www.youtube.com/watch?v=7xc3W0OALQc&hd=1
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

O takim finale możemy tylko pomarzyć. Prawda jest taka, że TVN sobie X Factor zwyczajnie odpuścił. Myśleli, że marka zrobi swoje, będą ogłaszali wszem i wobec, że X Factor to najpopularniejszy program na świecie i bez wysiłku ze strony TVN Polacy, którzy programu nie znają - pokochają go. Tak się jednak nie stało. Ja wciąż liczę na to, że 2 edycji przyniesie wiele poprawek.
MandM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: poniedziałek 12 gru 2011, 15:58

Re: X FACTOR

Post autor: MandM »

Ja osobiście nie jestem zadowolony, ze Majkę zwolnili.Wg mnie ona była mniej irytująca niż Wojewódzki.Poza tym niektórzy krytykują ją i mówią. że ona nie zna się na muzyce.A kim jest Wojewódzki?On sie tak świetnie zna na muzyce?Będę miał do końca nadzieję, że dodadzą dwie osoby do jury... Jeszcze nic nie potwierdzają ani nie zaprzeczają wiec może jest jeszcze szansa, ale znając Polskie realia to mało możliwe, bo u nas to zawsze jest tak byle by kasa była, a reszta to już nieważne.A wg mnie bardzo ważne, bo jeżeli tak dalej TVN będzie chciał robić kolejne edycje XF to nie będzie oglądalności i co za tym idzie też kasy.Po edycji pierwszej mówili, że będą gwiazdy w kolejnej edycji... Nie wierze.Akurat w to nie wierzę.Chyba, ze tymi gwiazdami będzie jakaś polska gwiazdka, która nie bierze dużo za występ.Jakoś bardziej czekam na 3 edycje MBTM niż drugą XF... Liczę na to, że poprawią błędy z I edycji.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości