Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Anna dziœ dla odmiany raporty prowadzi³a :D Ona potrafi do ka¿dego serwisu wnieœÌ tyle œwie¿oœci, ¿e bardzo mi³o siê ogl¹da i a¿ ¿al kiedy siê ¿egna ;)
I jeszcze coÂś :D moim zdaniem to najlepiej ubierajÂąca siĂŞ prezenterka tvn24 :D nosi tak Âładnie skrojone marynareczki :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

W piÂątek teÂż prowadziÂła raporty. Bez dwĂłch zdaĂą, piÂątkowy RW byÂł najlepszym jaki widziaÂłem :D

Ps.
Czy tylko ja podczas piÂątkowego RW (zwÂłaszcza podczas rozmowy na temat seks afery) sÂłyszaÂłem w tle Âśmiechy i wrzaski?
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Zgadza siĂŞ, piÂątkowy, godzinny raport, peÂłen publicystyki :D ÂŚwietne rozmowy, trafne pytania, bardzo interesujÂący sposob prowadzenia. W dodatku urok osobisty Ani je ubogaca :)
Wczorajszy te¿ zacz¹³ siê rozmow¹ z pos³em LPR Bosakiem, jednoczeœnie szefem MW. Rozmowa telefoniczna, krótka, ale rzeczowa - ze strony Ani oczywiœcie, która jak zwykle wiedzia³a o co i jak zapytaÌ :) Dziœ pojawi³a siê na chwilkê w Dniu na ¯ywo, ale niestety jest sporo transmisji z uroczystoœci obchodów 25, rocznicy wprowadzenia stanu wojennego ;( A to odbywa siê oczywiœcie kosztem naszych z Ani¹ spotkaù ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Dzisiaj raczej na prezenterki sobie nie popatrzymy -prawie od godziny Kaczor przemawia .Jedyne co Ania moÂże robiĂŚ to zapowiadaĂŚ kolejne przemĂłwienia.
MoÂże pĂłzniej bĂŞdzie trochĂŞ goÂści w studio i bĂŞdzie miaÂła okazjĂŞ siĂŞ wykazaĂŚ
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Capsy

Post autor: Maciekw »

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Bardzo Âładne capsy :)

Ale czujê smak rozczarowania ... :( Myœla³em, ¿e po po³udniu sytuacja, czyli czêstotliwoœÌ pojawiania siê na wizji Ani, ulegnie radykalnym zmianom :> A tu jeœli nie konferencje, to tylko ³¹czenia z reporterami ... a kiedy jakieœ rozmowy w studio :>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

Golf- bleeee! ÂŻadna kobieta nie wyglÂąda w tym dobrze. :nie:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jak to nie wyglada dobrze????
Kwestia gustu -mnie siĂŞ kobiety podobajÂą we wszystkim co gustowne .
Golfy zawsze sÂą na czasie i nie mogĂŞ powiedzieĂŚ Âże Ania wyglada w nim zle
Riki czepiasz siê nie istotnych szczegu³ów .wa¿ne ze kobieta ma klasê i to jest naiwazniejsze
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Maciekw pisze: Ps.
Czy tylko ja podczas piÂątkowego RW (zwÂłaszcza podczas rozmowy na temat seks afery) sÂłyszaÂłem w tle Âśmiechy i wrzaski?
Ja teÂż to sÂłyszaÂłam ;) ZastanawiaÂłam siĂŞ czy to Annie nie przeszkadzaÂło ;) Na koniec pierwszej czĂŞÂści raportu, kiedy byÂł odlot kamery, odwrĂłciÂła siĂŞ w bok i coÂś do kogoÂś mĂłwiÂła :mhm: MoÂże uspokajaÂła to rozbawione towarzystwo :lol:
riki pisze:Golf- bleeee! ÂŻadna kobieta nie wyglÂąda w tym dobrze. :nie:
Podobnie jak adam stwierdzĂŞ ;) czepiasz siĂŞ mĂłj drogi, Anna bardzo Âładnie wyglÂądaÂła, do twarzy jej w tym kolorze :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

riki pisze:Golf- bleeee! ÂŻadna kobieta nie wyglÂąda w tym dobrze. :nie:
chyba ¿artujesz..to raczej facet w golfie wygl¹da beznadziejnie.nigdy siê nie pokaza³em i nie poka¿ê w golfie,bo to ... facetowi po prostu nie pasuje.nawet tzw ju¿ starsi panowie,szyjê zakrywaj¹ sobie mêskim szalikiem.

Kalcza za³o¿y³a golf i wygl¹da w nim ok.pó³ galowo,a pó³ nieoficjalnie.i ta mieszanka jest jak najbardziej w dobrym guœcie :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ZauwaÂżyÂłem na capsach zrobionych przez maciekw plaster na klatce piersiowej ciekawe co to :mhm: :mhm:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

To chyba poczÂątek tego paska, ktĂłry wyskakuje na koniec serwisĂłw :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

CzyÂżbym zrobiÂł z siebie idiotĂŞ :hmm: :hmm:
Ale wyglÂąda jak plaster-martwie siĂŞ o zdrowie to nie grzech :mhm:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

To chyba poczÂątek tego paska, ktĂłry wyskakuje na koniec serwisĂłw
Zgadza siĂŞ.
Adam, nie obraÂź siĂŞ, ale nikt normalny nie nosi plastrĂłw przyklejanych na ubranie :)
DziÂś pojawiÂła siĂŞ na chwilkĂŞ w Dniu na ÂŻywo, ale niestety jest sporo transmisji z uroczystoÂści obchodĂłw 25, rocznicy wprowadzenia stanu wojennego A to odbywa siĂŞ oczywiÂście kosztem naszych z AniÂą spotkaĂą
Oj Black, Ty zawsze narzekasz ;) Na szczêœcie A.K. pojawia siê na wizji, od doœÌ dawna, œrednio 5 razy w tygodniu, wiêc zawsze mo¿esz mieÌ nadziejê, ¿e nastêpnym razem gdy bêdziesz mia³ trochê wolnego, konferencji bêdzie mniej :)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nie wracajmy do tego paska :hmm: JednakÂże bardziej by to wygladaÂło jakby przeswitywaÂł z pod golfu.
Przy takich rocznicowych dniach zawsze uwaga mediĂłw skupia sie na uroczystosciach i naleÂży siĂŞ pogodziĂŚ z tym Âże prezenterĂłw bedziemy mniej oglÂądali.
Jak Cesarz 4-tej rzeszy prowadziÂł lekcjĂŞ to Anny przez godzinĂŞ nie byÂło widac a jak sie pojawiÂła to na dwie minuty a potem znowu jej nie byÂło
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 7 gości