Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A ja z dzisiejszego rw wiem tylko tyle, Âże Ania miaÂła Âładny modrakowy golf :neutral:
Zd¹¿y³em na sam¹ koùcóweczkê ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ania KalczyĂąska byÂła wczoraj w pracy. Jak zwykle serwisy z Jej udziaÂłem byÂły na wysokim poziomie, rozmowa z alpinistÂą (niepomne nazwiska) rĂłwnieÂż. Ale ja nie o tym chciaÂłem pisaĂŚ :D

WidzieliÂście jak po jednej z rozmĂłw pogodowych (tuÂż po rozmowie z ww. alpinistÂą) A.K tak delikatnie i "czule" :) pogÂłaskaÂła po ramieniu Tomasza Wasilewskiego? :)
Jak to zobaczyÂłem to, sobie pomyÂślaÂłem, czy pan Wasilewski nie jest, przypadkiem, kawalerem i czy to nie On, przypadkiem, nie bierze niedÂługo Âślubu z... wiadomo z kim :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

a jeÂśli to byÂło takie matczyne pogÂłaskanie? ;) ta opcja rĂłwnieÂż jest dopuszczalna....
Anna KalczyĂąska-Wasilewska :shock: ja mam sÂąsiada o takim nazwisku,straszna plotkara z niego! :shock: :shock: ale Tomek jest wporzo :aniol:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

a jeÂśli to byÂło takie matczyne pogÂłaskanie? ta opcja rĂłwnieÂż jest dopuszczalna....
Oczywiœcie, ¿e tak, trudno mi jednoznacznie powiedzieÌ co "autorka mia³a na myœli" Teoretycznie ten gest mo¿na nawet okreœliÌ jako "idŸ ju¿ z t¹d, mam Ciê doœÌ", ale tylko teoretycznie :P
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

aveo pisze:a jeÂśli to byÂło takie matczyne pogÂłaskanie? ;) ta opcja rĂłwnieÂż jest dopuszczalna....
:hahaha:

Ja stawiam na przyjacielskie :D Nie widziaÂłem, wiĂŞc strzelam w ciemno :D Gdybym widziaÂł, to bym po spojrzeniach oceniÂł :lol2:
czy pan Wasilewski nie jest, przypadkiem, kawalerem i czy to nie On, przypadkiem, nie bierze niedÂługo Âślubu z... wiadomo z kim :D
A wiêc to pewne, ¿e Ania wychodzi za m¹¿? :D Czy ca³y czas ploteczka? :spiewa:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ja stawiam na przyjacielskie Nie widziaÂłem, wiĂŞc strzelam w ciemno Gdybym widziaÂł, to bym po spojrzeniach oceniÂł
Niestety ale to na dalekim planie byÂło, podczas lotu kamery czy czegoÂś takiego, (nie znam siĂŞ na tym, nie wiem jak to siĂŞ dokÂładnie nazywa), wiĂŞc trudno byÂło siĂŞ tam czegoÂś jeszcze, poza tym gestem dopatrzyĂŚ.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Maciekw pisze: Niestety ale to na dalekim planie byÂło, podczas lotu kamery czy czegoÂś takiego, (nie znam siĂŞ na tym, nie wiem jak to siĂŞ dokÂładnie nazywa), wiĂŞc trudno byÂło siĂŞ tam czegoÂś jeszcze, poza tym gestem dopatrzyĂŚ.
Ja bym siĂŞ dopatrzyÂł :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

O, ale jaja. :shock: KalczyĂąska nadaje live z ParyÂża.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Czyli spĂŞdzi sylwestra nad sekwanÂą, pozazdroÂściĂŚ :)

Obrazek
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Marcin pisze:O, ale jaja. :shock: KalczyĂąska nadaje live z ParyÂża.
to Anna Wietrzyk juz nie wystarcza ?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Widocznie tamta Ania ma inne plany na sylwestra, albo potrzebujÂą kogoÂś pilnie na ÂślÂąsku.
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Fiu, fiu...CzyÂżby Kalcza miaÂła wreszcie z kim spĂŞdziĂŚ Sylwestra? :shock:
CzyÂżbym coÂś przegapiÂł?
A propos plotek o jej zam¹¿pójœciu - chcia³bym zobaczyÌ tego frajera, który siê na to zdecyduje:devil:
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

PrzeglÂąd prasy z ParyÂża

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

DziĂŞki Zetek za capsy, jak bĂŞdziesz mĂłgÂł to zrĂłb ich jeszcze trochĂŞ w paryskiej scenerii :)

PrzeglÂąd prasy caÂłkiem niezle Jej wyszedÂł. WidaĂŚ, Âże w tematach, Âże tak powiem, francuskojĂŞzycznych czuje siĂŞ jak ryba w wodzie :)
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Przed serwisem o 13.00 dosyÂł dla TVN 24 - 12687,H,5632 [16E] - pol23-poznan-tvn24

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

lzaradniak
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości