[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Już po świętach dowiemy się , kto zostanie 3 jurorem programu x faktor , jak myślicie , kto to będzie
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

Moim zdaniem powinna to być osoba, która ma coś wspólnego z tą branżą. Sami wiemy że Kuba Wojewódzki jest dziennikarzem muzycznym, jednak nie wypromował on żadnej gwiazdy... Natomiast Czesław to muzyk, jednak bardzo alternatywny. Maja Sablewska niby się znała, jednak sami widzieliśmy to co miało miejsce. W pewnym momencie straciła swoją wiarygodność jako manager gwiazd. Dobrą kandydatką byłaby Edyta Górniak. Ja również jestem za tym, aby na miejscu Czesława Mozila zasiadł Robert Kozyra, bo moim zdaniem marnuje się w Mam Talent!
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X FACTOR

Post autor: Pjotreeek »

nie będzie 4 jurora w II edycji ? powodzenia.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

No i chyba Edyta zastąpi Maję w jury X FACTOR'a , bo ciągle mówi o X FACTOR'ze w wywiadach :)
marcin456127
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 19 wrz 2011, 16:57

Re: X FACTOR

Post autor: marcin456127 »

Jeżeli to prawda o Edycie, To sam zacznę oglądac X Factor :D
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Już od 10 stycznia 2012 r. castingi z udziałem jurorów . Będą one 10 , 11 , 12 , 13 ... , a od 30 stycznia drugi etap ( bookcamp'y). Na wszystkie te przesłuchania można się dostać jako widz za pomocą sms'a. Na antenie TVN'u reklama :)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Edyta w ostatnim wywiadzie dla WP.TV powiedziała chyba za dużo. Decyzje o X FACTOR'ze ma podjąć do końca roku , jednak już na premierze Kotka mówiła o tym formacie otwarcie i głośno. Mówiła nawet kogo szukałaby w tym programie: indywidualności , nie dziwnoty. To jest równoznaczne z udziałem Edyty w X FACTOR'ze. A zresztą jak Miszczak czegoś bardzo chce to zawsze to ma : nawet Edytę w TzG , więc co tam dla Edyty udział w X FACTOR'ze jak nawet zatańczyła dla Miszczaka w Tańcu z Gwiazdami O Bitwie na głosy to raczej jest już pewne , że nie , bo mówi o konkretnych osobach , a nie o dużych grupach wokalnych , spośród , których nikt nigd w życiu nie zrobi kariery. Tylko X FACTOR może zrobić gwiazdę z nieznanej osoby. Gienek - płyta platynowa , Szpak - zaraz złoto ( top Empiku ) , Ada Szulc - piosenka "Big Love" będzie hitem - jest na prawdę dobra ! Życzę płycie Edyty takiego sukcesu po X FACTOR'ze jaki sukces osiągnął Gienek ze swoją debiutancką
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Tak różne są plotki o programie X Factor - że nawet jedna gazeta powiedziała o tym, że w jury programu miałaby zasiąść Katarzyna Zielińska.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

Kiedy dokładnie i gdzie odbędą się castingi z udziałem jurorów, bo nigdzie nie mogę znaleźć a w TV natrafić na tą reklamę? Jestem najbardziej ciekaw czy znowu TVN pójdzie na łatwiznę i zawita w Teatrze Dramatycznym?! Ja nie rozumiem dla czego castingi realizowane są tylko w Warszawie i Zabrzu? Przydałby się jeszcze np. Gdańsk ze swoją nowoczesną halą ;) Jestem ciekaw czy TVN zmieni coś w scenografii castingów.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Warszawskie castingi odbędą się w Teatrze Polskim
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Tam, gdzie odbywały się Gale Telekamer?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Tak, ale tam odbywała się tylko zeszłoroczna gala o ile mnie pamięć nie myli, bo 2 lata temu gala nie była transmitowana w TV więc i koszta były ograniczone - chyba w warszawskim Hiltonie była ta skromna uroczystość, a wcześniejsze gale jak przez mgłę pamiętam.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

A może ktoś podać dokładne daty castingów?
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Od 10 stycznia do 13 stycznia i 20któregoś :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Tak, od 10 do 13 i chyba od 26 do 27/28
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości